Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mai - Intervjuude eri xD

Go down 
AutorTeade
kikael
Superkangelane
Superkangelane
kikael


Female Postituste arv : 6526
Age : 28
Hüüdnimi : mariann
Punktid : 1520
Galeoonid : 1675
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 33138
Registration date : 14/12/2007

Mai - Intervjuude eri xD Empty
PostitaminePealkiri: Mai - Intervjuude eri xD   Mai - Intervjuude eri xD Icon_minitimeReede Mai 15 2009, 15:32

Ma ei viitsi enam piltidena teha, sorri :/

Sisukord
1. Intervjuu Murtahgiga
2. Intervjuu Erewiniga
3. Intervjuu Kariniga
4. Kuu loom
5. Balmerus uurib



1. Intervjuu Mutrtaghiga
(kirjaviis muutmata)

Kikael: Tere, ehk tutvustad ennast lühidalt?
Murtagh: Tere-tere =) Okei... Olen siis Marelle, 13 aastane ja käin 7. klassis =)

K: Väga tore Väga rõõmus Kuidas sattusid siia foorumissse?
M: Siia? Keegi tüdruk andis mulle selle foorumi aadressi, ütles et hea ja kuna mulle endalegi Harry Potteri raamatud meeldivad, siis liitusingi. Aga ma ei tea, kelle käest ma aadressi sain... =)

K: Mis raamatud sulle peale Potteri veel meelepärased on?
M: Eragoni raamatud kindlasti, Musta võluri triloogia, Troonide Mäng, siis need kolm Anni raamatut, Sõrmuste Isand ja muud sellised fantaasiat sisaldavad raamatud. Siis veel noortekad nagu Klatšimoor, Printsessi Päevikud ja nii =)

K: Kellega foorumist paremini läbi saad?
M: Suhtlen üldiselt kõigiga. Aga kõige rohkem tean võibolla sind ennast, Miseriat, Valgekihva, Libahunti ja võibolla võiks sinna nimekirja panna ka Evanna. Teistega ei ole väga "lähedaseks" saanud.

K: Kuidas on sinu suhted spordiga? Lemmikspordiala?
M: Käin koolis trennides, üldiselt meeldib kõige rohkem jalgpall. Meil siin Pärnumaal on ka mingi tuletõrje sport, seal võtan osa. Kergejõustik eriti ei meeldi ja need korvpallid ja võrkpallid ka ei ole väga huvitavad. Veel meeldiks mulle... Rahvastepall. Aga need on juba pallimängud Väga rõõmus

K: On sul veel midagi tähtsat lisada?
M: Kui sul midagi tähtsat küsida pole, siis mul vist midagi tähtsat lisada ei ole =)

K: Suur-suur-suur aitäh vastamast Naeratab
M: Palun-palun =)



2. Intervjuu Erewiniga
(kirjaviis muutmata)

Kikael: Tere Erewin, kes sa oled siis ka?
Erewin: Väga hull ja kuri inimene. ;d

K: Millised on sinu suhted raamatutega?
E: Vastastikune armastus. Ilma nendeta ma ei saa elada.
K: Lemmikuid/soovitusi lugejatele?
E: Tüüpilised lemmikud, need, mida kõik teavad. Videvik, lotr, Hp jne. ;d

K: Milline on sinu tavaline päevaplaan?
E: 1) Get up. 2) Survive 3) Go back to bed,

K: Ootad suve?
E: Jaa, ikka. Loen päevi juba. ;d
K:Ega neid palju jäänud polegi. Naeratab

K: Kuidas koolis läheb?
E: Njooh, tüdinenud oled. Ootan oma viimast tasemetööd, kui selle saan ära tehtud, siis on korras. Muidu tulevad neljad-viied, venku võib tulla 3. ;d
K: Lemmikõppeaine?
E:Võibolla tööõpetus. Hea tund niisama lobisemiseks. ;d
 
K: Tahad veel midagi öelda, mida lugejad kindlasti teadma peaksid?
E: Olge lahedad ja ärge minge suveootuses hulluks. ;d

K: Suur tänu oma aega selle intervjuu peale raiskamast.
E: Yay, 'taega. ;d



3. Intervjuu Kariniga.
(kirjaviis muutmata)

Kikael: Tere! Kes sa siis täpsemalt oled? Väga rõõmus
Karin: Olen Karin, marutõbine vampiir Põlvast Väga rõõmus

Kikael: Kuidas juhtus selline asi, et sa sattusid HpFännidesse?
Karin: Sattusin foorumisse oma nõo kaudu, kes oli käinud just kuskil ratsalaagris, kus oli Evanna ka olnud. Siis soovitas Yewwy mulle ka ja hakkasingi käima.
Kikael: Kuidas saad foorumlastega läbi?
Karin: Noh, ma arvan, et ikka hästi. Kuid ikka olen natuke võõras teiste jaoks või nii.

Kikael: Mis on sinu suuremad huvialad?
Karin: Kunstikool, lugemine, fotograafia, arvuti ( kui seda võib huvialaks nimetada ) , jalgrattaga sõtmine ja reisimine.

Kikael: Vali üks ja räägi endast ja sellest lähemalt.
Karin:Hmm. Ma valin reisimise. Minule ja minu perele meeldib väga reisida. Iga talv lähme me nädalaks Egiptusesse ja laadime patareisid. Minujaoks on nädal väga lühike aega, ja enamasti äraminemisel tungivad pisarad silma. Lihtsalt sellepärast, et ma olen väga õrn inimene. Nutma võin ma hakata ka iga väikse asja pärast. Alates tänavakassidest kuni paberkassideni välja.

Kikael: Sul on siis olnud paberkassidega mingi intsident?
Karin: On küll, jah Väga rõõmus Tädi tõi kunagi Ameerikast ühe paberkassi. See oli umbes nädal aega minu käes, kuni see lõpuks ära kadus. Vot siis tundisid küll pisarad silma.

Kikael: Oh Kurb Mis riikides sa siis veel käinud oled?
Karin: Tegelikult olen käinud suhteliselt vähe Väga rõõmus Aga korduvalt. Lätis olen käinud vist juba üle kahekümne korra. Sellepärast, et meie maakodu asuv piiri ääres ja suvel käime kuus päris mitu mitu korda Lätis. Olen käinud ka Soomes mitu korda, Rootsis. Oleks läinud ka Inglismaale, aga liiga vähe osavõtjaid oli. Niuks. Nüüd värsti - 12 - 14 juuni lähen kunstikooliga Peterburgi.

Kikael: Mis su lemmik aastaaeg on ja miks?
Karin: Suvi ja Talv. Suvi sellepärast, et siis on mu sünnipäev ja üldse on soe. Koolist vaba. Talv sellepärast, et siis me lähme Egiptusesse Väga rõõmus Loogiline.

Kikael: Tahad sa veel midagi öelda?
Karin: Jaa. Käige metsas Väga rõõmus

Kikael: Okei, kohe lähen, Suur aitäh, et viitsisid selle intervjuuga tegeleda!
Karin: Väga rõõmus



4. Tiiger

Mai - Intervjuude eri xD Tianjin-twin-tiger-cubs2
Tiigrid on suurimad kaslased. Neist suurim on amuuri tiiger, kui mõõta pikkust ninaotsast sabaotsani, siis on ta kõige suurem kiskja.
Tiigrid on kuulsad oma kauni kasuka poolest, ja seetõttu on neid looduses järel ainult mõnituhat. Tiigrid elavad peamiselt India, Hiina, Indoneesia ja Siberi mõnes piirkonnas. Kõik tiigrite alamliigid on haruldased, ja looduskaitse all.
Tiigrid on kiskjad. Enamasti küttivad nad sõralisi ja muid suurimetajaid. Amuuri tiigrit on nähtud püüdmas leoparde, krokodille, hiidpandasid ja pruunkarusid. Korduvalt on juhtunud, et üks suur loom murrab maha terve hundikarja. On täheldatud juhtum, kus isane amuuri tiiger tappis pruunkaru kahe käpalöögi ja ühe hammustusega läbi selgroo.
Tiigrid liiguvad enamasti öösiti ja väldivad inimesi.
Erinevalt kodukassidest meeldib tiigritele veekogude ääres viibida ja palavuse eest vette varjuda. Nad on head ujujad ja võivad saaki otsides jõgesid ületada. Mõnikrod ronivad nad ka puudel.
Bengali tiigrite seas võib kohata ka haruldast valget tiigrit. Valge tiiger võib sündida vanematel, kellel mõlemal on retsessiivne valge värvi geen. Valge tiiger on väga haruldane ja teda on teadaolevalt ainult loomaaedades.
Valge tiiger ei ole albiino (sellisel juhul peaksid neil olema punased silmad) ega ka eraldi olev alamliik, neil on shokolaadipruunid või punakaspruunid triibud, sinised silmad ja roosa nina, kuigi on nähtud ka teisi värvivariatsioone

Allikad:
http://my.tele2.ee/tiigrid/bengali.html
http://et.wikipedia.org/wiki/Amuuri_tiiger
Jinny Johnsoni raamat "Loomad".



5. Eurovisioon

Üks hea leht, kust saab kõiki eurovisiooni võitjaid näha Naeratab

Eurovisiooni lauluvõistlust korraldab Euroopa Ringhäälingute Liit (EBU).
Esimene lauluvõistlus peeti 1956. aastal Šveitsis Luganos. Võistlusel osales 7 riiki.
Aastatel 1956–1965 puudusid reeglid selle kohta, mis keeles võib laulda. Siiski olid laulud alati osalevate riikide keeltes.
1966-1973 kehtis reegel, mille kohaselt laul peab olema ühes riigi ametlikest keeltest.
1973-1977 anti keele valik jälle vabaks.
1977-1999 kehtis jälle reegel, mis nägi ette laulude esitamise ainult riikide ametlikes keeltes.
Aastast 1999 on jälle lubatud laulda mis tahes keeltes. Enamik laule on pärast seda ingliskeelsed. Belgia 2003. aasta laul "Sanomi" oli väljamõeldud keeles. Hollandi 2006. aasta laul oli osalt inglise keeles, osalt väljamõeldud keeles. Kõik võidulaulud alates 1999. aastast on olnud inglisekeelsed. Esimene mitte-inglisekeelne võidulaul oli 2007. aasta Serbia võidulaul "Molitva".
Alates 1956. aastast on Eurovisiooni lauluvõistlusel osalenud viiskümmend üks riiki, neist kakskümmend viis on ka võitnud vähemalt ühel korral.
Enim kordi on Eurovisiooni võitnud Iirimaa, nad on võitnud 7 korda.

Allikas:
http://et.wikipedia.org/wiki/Eurovisiooni_lauluvõistlus
Tagasi üles Go down
http://letsdothat.forumotion.com/index.htm
 
Mai - Intervjuude eri xD
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Omalooming :: Ajakirjad :: Balmerus-
Hüppa: