Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Where do babies come from?

Go down 
4 posters
AutorTeade
Erewin
Istar
Istar
Erewin


Female Postituste arv : 2862
Age : 27
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 30824
Registration date : 04/07/2008

Where do babies come from? Empty
PostitaminePealkiri: Where do babies come from?   Where do babies come from? Icon_minitimeTeis Okt 06 2009, 16:08

A/N; Minu LOTR'i hullus on täies hoos. Nunnu Ma lihtsalt PIDIN selle One-Shot'i kirjutama. Ma ei suutnud vastu panna, tõesti lihtsalt ei suutnud. Väga rõõmus
Cute fluff. ^^


Where do babies come from?



Rivendellis oli palav suvepäev. Asula arvukates aedades laulvad linnud ja raske lillede magus lõhn meelitasid Imladrise elanikke välja minema ning Lord Elrond pidi tõdema, et ka temalgi oli valus kiusatus jätta see tüütu paberitöö kus seda ja teist. Peredhel heitis ühe viimase igatseva pilgu aknast paistvale pöögile, mille all ta oli kunagi oma abikaasaga ühel samasugusel päikesepaistelisel päeval istunud ja asus uuesti ohates piiridelt tulnud raporteid Idas kasvavast varjust lugema.
Elrondi teravad haldjakõrvad kuulsid juba seda, et keegi oli uksetaga enne kui koputus kõlaski.
„Sisse!“ hüüdis mees kõlavalt ning nägi enda üllatuseks sisenemas tumedapäist Estelit. Poisike näris närviliselt oma alahuult ja sulges enda järel ukse. Peredhel naeratas lapsele soojalt ning sisimas oli õnnelik vabanduse üle paberitöö pooleli jätta.
„Mida sa soovid, tithen pen?“ küsis Elrond ja sirutas käed laiali. Kui Estel jooksis tema käte vahele, siis tõstis Rivendelli Lord ta enda sülle ning poisike surus end vastu ta rinda. Haldjas silitas inimlapse pead ja vaatas talle ootavalt otsa.
„Ada...“ alustas Estel ning Elrond noogutas julgustavalt. „Kust tulevad lapsed?“
„Eeee...“Mehe silmad kargasid tal peaaegu peast välja ning ta tardus täielikult. Järgmisena tuli paanika. Ükskõik, mitte ainult see! Mida Morgothi nimel oli ta teinud sellel ajal oma poegade ja Arweniga?!
Ahjaa, meenus Elrondile, ta oli nad oma abikaasa juurde saatnud, kes polnud asjade sellise käigu üle üldsegi rahul olnud. Lõpuks oli ikkagi Celebrian suutnud neile asja punastades ja kokutades selgeks teha, kuid nüüd polnud elleth’it kusagilt võtta.
„Ja palun ütle, et sina tead, ada. Ma küsisin ’Dan’i ja ’Ro käest, kuid nemad ainult vaatasid mind imelikult ja ütlesid, et ma küsiksin nana käest. Ja siis emme ütles, et tema ei tea ja ütles, et sina oled tark haldjas,“ lobises poisike oma väikeseid käsi haldja kaela ümber mähkides.
’Põrgusse Gilraen!’, mõtles Elrond vihaselt. ’Kuidas ta oli siis oma poja saanud, kui ta ei tea?!’
„Eeee...“ alustas poolhaldjas uuesti ning köhatas.“Kui sa vanemaks saad, siis eee... sa hakkad endale tüdruksõpra tahtma.“
„Aga mul juba on tüdruk sõbrad,“ ütles Estel segadusse sattudes ja vaatas mehele suurte silmadega otsa. Lord köhatas veelkord.
„Ma mõtlen ’Tüdruksõbrad’. Mäletad, kuidas Elladanile meeldis ühe teatud ellethiga aedades jalutamas käia?“ küsis haldjas ning palus Valareid, et poisike jätaks ta rahule.
„Iuuuuu. Kas ma tahan suurena hakata oma keelt kellegi teise suhu toppima?“ päris laps ärevalt. Elrond pilgutas silmi. Sellest ta küll ei olnud teadnud.
„Noh, eee...“ Peredhelil polnud aimugi, mida ta tahtis öelda ning õnneks ta päästati sellepoolt, et keegi koputas uksele. Mehe naeratus venis kõrvuni, kui ta nägi, et sisenejaks oli kuldjuukseline Glorfindel. Estel hüüatas rõõmsalt “Glorfy!“ ning Elrond võttis inimlapse käte vahele ja tõusis püsti.
„Glorfindel, sa pead ennast üsnagi arukaks, eksju?“ küsis Elrond kahtlaselt möödamineval häälel. Gondolinist pärit blond haldjas otsustas, et talle kohe üldse ei meeldi see naeratus poolhaldja näol.
„Eee... no eks ikka,“ vastas Glorfindel ja silmitses Imladrise Lordi kahtlustavalt.
„Väga tore. Nüüd sa annad väikesele Estelile siin ühe vajaliku õppetunni,“ lausus tumedajuukseline haldjas naeratades.
„Mille kohta?“ päris kuldjuukseline mees üllatunult.
„Kust tulevat lapsed,“ sõnas Elrond ning ulatas lapse Glorfindelile.
’Mida?’ mõtles blond hämmeldunult. Kui mees tahtis Elrondile öelda, et ta ei kavatsegi seda teha, leidis ta, et Peredhel oli kui tina tuhka kadunud.
Väike Estel ei saanud aru, miks vapper Glorfindel jõllitas teda hirmunult, otsekui oleks ta mingi balrog.
Tagasi üles Go down
http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34570
Registration date : 09/07/2009

Where do babies come from? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where do babies come from?   Where do babies come from? Icon_minitimeTeis Okt 06 2009, 17:13

...
Väääääääääga kahtlane, aga mulle meeldis ikkagi Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Pimsy
Vari
Vari
Pimsy


Female Postituste arv : 1496
Hüüdnimi : Pimsy
Punktid : 110
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 28503
Registration date : 26/07/2009

Where do babies come from? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where do babies come from?   Where do babies come from? Icon_minitimeTeis Okt 06 2009, 18:18

Nagu jahh, kuidas tuli sulle selline mõte midagi sellist kirjutada? =) Tegelt hea juttt, aga jahh....
Tagasi üles Go down
Erewin
Istar
Istar
Erewin


Female Postituste arv : 2862
Age : 27
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 30824
Registration date : 04/07/2008

Where do babies come from? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where do babies come from?   Where do babies come from? Icon_minitimeKolm Okt 07 2009, 16:30

Mul hakkas igav, lapsekesed. Väga rõõmus
Loodan, et teie silmad väga ei kõrbe. Pimsy, pead mind perverdiks eksju, et ma ei lähe ssulle räägitud kureteooriga kaasa, eksju? xd Minge küsige emmelt-issilt järele, kuidas asjalood käivad Naer
Tagasi üles Go down
http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34570
Registration date : 09/07/2009

Where do babies come from? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where do babies come from?   Where do babies come from? Icon_minitimeKolm Okt 07 2009, 18:19

Mulle pole kunagi seda jobudat kureteooriat räägitud Nunnu
Erewin, oled sa 12?
Tagasi üles Go down
Erewin
Istar
Istar
Erewin


Female Postituste arv : 2862
Age : 27
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 30824
Registration date : 04/07/2008

Where do babies come from? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where do babies come from?   Where do babies come from? Icon_minitimeKolm Okt 07 2009, 21:34

Väga tore, mulle ka mitte. Väga rõõmus
Aga olen jah. Miks küsid? Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34570
Registration date : 09/07/2009

Where do babies come from? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where do babies come from?   Where do babies come from? Icon_minitimeNelj Okt 08 2009, 13:54

Sest sa nimetasid mind lapsekeseks Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Erewin
Istar
Istar
Erewin


Female Postituste arv : 2862
Age : 27
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 30824
Registration date : 04/07/2008

Where do babies come from? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where do babies come from?   Where do babies come from? Icon_minitimeReede Okt 09 2009, 16:21

See oli üldine.
Deem, see foorum on ikka tõsiselt allakäinud, -,-
Tagasi üles Go down
http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 33151
Registration date : 14/08/2008

Where do babies come from? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where do babies come from?   Where do babies come from? Icon_minitimeKolm Okt 14 2009, 20:44

Oeh, ärge vaielge selle üle -.- Kogu aeg vingutakse, et keegi noorem ütleb kellegi vanema kohta midagi muud jne. Geesh nagu, rahunege maha.


Jutt oli hea Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34570
Registration date : 09/07/2009

Where do babies come from? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where do babies come from?   Where do babies come from? Icon_minitimeNelj Okt 15 2009, 18:16

Jaa ja ma vabandan... Mul oli sel päeval paha tuju kah. Väga rõõmus
Aga jutt oli naljakas ju XD
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Where do babies come from? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where do babies come from?   Where do babies come from? Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Where do babies come from?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Omalooming :: Lühijutud-
Hüppa: