Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Legend: Legacy of the Dragons

Go down 
5 posters
AutorTeade
Acheron
Istar
Istar
Acheron


Female Postituste arv : 2966
Age : 29
Hüüdnimi : Kit, Kätu ja KS
Punktid : 660
Galeoonid : 381
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 31547
Registration date : 09/01/2008

Legend: Legacy of the Dragons Empty
PostitaminePealkiri: Legend: Legacy of the Dragons   Legend: Legacy of the Dragons Icon_minitimeEsm Okt 12 2009, 06:24

Legend: Legacy of the Dragons Samplelock_1

Legend: Legacy of the Dragons on tasuta mäng, auhindu saav fantaasia põhine brauser-mäng MMORPG (Massive Multiplayer Online Role-Playing Game) kõik saavad mängida ilma tobeda installatsiooni jamata.

Vali oma pool igavesti kestvas sõjas inim rassi ja magmaride rahvuse vahel Faeo maailmas. Ehi oma kasutaja relvade ja riietega mis sobivad su tegelase klassiga. Seal on sadu queste, unikaalsed kohad ja omalaadsed tegelased, vangikoopad täidetud korjatavate asjade ja ressursidega. koostades klanni või sõpruskonna saab osaleda vägevates bossi võitlustes, osale massiivsetes 500 vs 500 Mängja vs Mängja sündmustes mille toob sinuni animeeritud dünaamiline võitlus süsteem. Taltsuta omale oma Tiiger või Zorb ja kutsu ta omale võitlustes appi. Hari oma oskusi ning omanda omale enda valitud töö. Õpi maagia loitse ja sumavaid combo lööke mis peatavad või purustavad su vastase. Ole meistriks Draakonite loole ja saa legendiks!

Legend: Legacy of the Dragons Inventory_01(2)

Võitlus süsteem

Selle mängu võitlussüsttemi on kerge selgeks saada kuid raskem olla meister. Iga võitlus Legendis on päris ajas(Hetkel) toimuv võitlus kus mängja teeb iga löögi ise. Võitlus on intuitsooniline ning omab palju erinevaid lööke, combo'd on võitlusvõtted igale mängjale, olenedes nende klassist, varustusest ja paljudest muudest asjadest. Blokeeri, hiili kõrvale, ründa, mana võimsaid loitse, parane (heal), kutsu oma lemmikloom või mõned muud koledad elukad - valik on sinu.

Iga võitlus on täielikult animeeeritud ja sa näed oma rünnete tulemusi, loitsud ja kutsumised koheselt. Legend pakub sulle võimaluse võtta päriselt, aktiivselt osa võitlusest ja näha oma tegelase iga liigutust ilma, et ebavajalik imformatsioon sind enda alla mataks nagu paljudes teistes brauseri mängudes.
kogu varustus mille sa paned selga oma tegelasele on näha nii sinu "Tegelase infos" kui ka võitlusväljadel, seeega iga väike detail loeb! üks pilk oma vastasele ütleb kohe võitled sa inimese (ka mehe), magmari või hoopis hiirega! Lisaks , kui sa tunned end mingis võitluspunktis väsinuna, nõrgana võid sa kutsuda appi oma sõbrad ja võitlus võib lõppeda sadade abilistega.

Ja mis põhiline see pole mäng mis põhineb VEDAMISEL vaid selles, et sina teed õige otsuse.

Legend: Legacy of the Dragons Battle_01(1)

PvP tüüpi võitlused
(PvP- Player vs Player, Mängja vs Mängja)

Mängus on palju erinevaid PvP tüüpi võitlusi:

Duell:
Üks-ühe-vastu võitlus. Lahenda vaidlus võideldes oma valitud vastasega, määra aeg ja oota, et keegi sellele vastaks. Vaata üle väljakutse ja alusta võitlust.

Gruppi võitlus: Pane kokku tiim, teata rivaalidele väljakutsest ja oota kuni võitlustoimuks.

Melee: Kord kui sa oled nõustunud melee väljakutsega, pannakse sind koos teiste võitlejatega nimekirja. Nimekiri jaotatakse automaatselt kaheks ja võitlus algab.

Ja palju muud, kaasa arvatud varjeeruvad võitlusväljad!

PvP: Igalajal ja igalpool

Pole kahtlustki, et sa ei suuda oodata võitlust vastas rahvusega. Hetkest mis lahkud oma kodulinnast on tuhandeid võitlusi sind ootamas. Leia oma rahvuse vaenlased ja tõesta neile, et oled neidt võitluses parem. Välja arvatud pea linnades, mis on kaitstud oled sa võimeline ründama teise rassi esidajaid virtuaalselt igalpool.

Legend: Legacy of the Dragons Samplemap

Quest'id

Neile kellele meeldib mõõga asemel kasutada ajusid on Legend täis mõistatusi mida lahendada. Üle kogu Faeo on sanu tegelasi kes vajavad omale appi julget sõdalast, sul on võimalus imelisteks ülessannedeks mille eest sinule ka tasutakse. Sinu otsused mõjutavad sinu mängu saatust oluliselt. Kui sind armastatakse ühes siis sind vihatakse teises klannis. Paljud questid on ebalineaarsed, niiet vaata mis tee sa valid.

Legend: Legacy of the Dragons Voevoda_humanLegend: Legacy of the Dragons KomandirshaLegend: Legacy of the Dragons Stareyshina_human2
Legend: Legacy of the Dragons Voevoda_magmar_nub2308Legend: Legacy of the Dragons Putana_magmarLegend: Legacy of the Dragons Mag_zemlya

Vaenlased


Kogu Faeo on asustatud sadade olendite poolt oodates rünnakut või surma. Kui su tegelane areneb, Saad sa võimaluse omada lemmikut kes mitte ainult ei tee elu huvitavamaks, vaid ka annab sulle kasulikku abi võitlustel. Aga ära unusta oma neljajalgse sõbra eest hoolitseda, sest ta võib nälida...

Legend: Legacy of the Dragons Samplehunt

Majandus

Mängus on kolme tüüpi münte:

Legend: Legacy of the Dragons M_game1(Vask mündid): Väiksemad maksevahendid mängus.
Legend: Legacy of the Dragons M_game2(Hõbe mündid): Teine enimkasutatud maksevahend mängus. Legend: Legacy of the Dragons M_game21=Legend: Legacy of the Dragons M_game1100
Legend: Legacy of the Dragons M_game3(Kuld mündid): kõige väärtuslikum maksevahend mängus. Legend: Legacy of the Dragons M_game31=Legend: Legacy of the Dragons M_game2100

Mitte nagu paljudes teistes mängudes, on kõik mündid teenitavad võtlustes ja questide tegemise eest, mäng on TASUTA, sest sa saad teenida raha oma asjade ostmiseks ise.

Legend: Legacy of the Dragons Samplelock_2

Mäng siin


Minu tõlgitud inglise keelest loodetavasti rahuldute sellega Naeratab


Viimati muutis seda KSaphira (Kolm Okt 14 2009, 06:25). Kokku muudetud 7 korda
Tagasi üles Go down
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 32941
Registration date : 14/08/2008

Legend: Legacy of the Dragons Empty
PostitaminePealkiri: Re: Legend: Legacy of the Dragons   Legend: Legacy of the Dragons Icon_minitimeTeis Okt 13 2009, 14:47

Ohh, teen kasutaja Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Cheinu
Hobugreif
Hobugreif
Cheinu


Female Postituste arv : 1314
Age : 28
Hüüdnimi : cheinu.
Punktid : 60
Galeoonid : 146
Aktiivsuspunktid : 28170
Registration date : 28/06/2009

Legend: Legacy of the Dragons Empty
PostitaminePealkiri: Re: Legend: Legacy of the Dragons   Legend: Legacy of the Dragons Icon_minitimeTeis Okt 13 2009, 14:51

Ma ka. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 32941
Registration date : 14/08/2008

Legend: Legacy of the Dragons Empty
PostitaminePealkiri: Re: Legend: Legacy of the Dragons   Legend: Legacy of the Dragons Icon_minitimeTeis Okt 13 2009, 15:01

Väga kahtlane mäng Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
♥Saphira♥
Härjapõlvlane
Härjapõlvlane
♥Saphira♥


Female Postituste arv : 251
Age : 27
Hüüdnimi : Saphira
Punktid : 10
Galeoonid : 1
Aktiivsuspunktid : 26832
Registration date : 14/09/2009

Legend: Legacy of the Dragons Empty
PostitaminePealkiri: Re: Legend: Legacy of the Dragons   Legend: Legacy of the Dragons Icon_minitimeTeis Okt 13 2009, 15:43

Registreerisin ka. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Legend: Legacy of the Dragons Empty
PostitaminePealkiri: Re: Legend: Legacy of the Dragons   Legend: Legacy of the Dragons Icon_minitimeTeis Okt 13 2009, 17:29

Liitun.
Tagasi üles Go down
Acheron
Istar
Istar
Acheron


Female Postituste arv : 2966
Age : 29
Hüüdnimi : Kit, Kätu ja KS
Punktid : 660
Galeoonid : 381
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 31547
Registration date : 09/01/2008

Legend: Legacy of the Dragons Empty
PostitaminePealkiri: Re: Legend: Legacy of the Dragons   Legend: Legacy of the Dragons Icon_minitimeKolm Okt 14 2009, 05:54

Mis teie nimed ja rassid on?
Mina olen magmar Kathlin.
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34360
Registration date : 09/07/2009

Legend: Legacy of the Dragons Empty
PostitaminePealkiri: Re: Legend: Legacy of the Dragons   Legend: Legacy of the Dragons Icon_minitimeKolm Okt 14 2009, 15:04

Magmar on see tuleinimene?
Igatahes mina olen tuleinimene Haslacee
Tagasi üles Go down
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 32941
Registration date : 14/08/2008

Legend: Legacy of the Dragons Empty
PostitaminePealkiri: Re: Legend: Legacy of the Dragons   Legend: Legacy of the Dragons Icon_minitimeKolm Okt 14 2009, 15:28

Ma olen Haliena, rassi ei tea Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Acheron
Istar
Istar
Acheron


Female Postituste arv : 2966
Age : 29
Hüüdnimi : Kit, Kätu ja KS
Punktid : 660
Galeoonid : 381
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 31547
Registration date : 09/01/2008

Legend: Legacy of the Dragons Empty
PostitaminePealkiri: Re: Legend: Legacy of the Dragons   Legend: Legacy of the Dragons Icon_minitimeNelj Okt 15 2009, 05:28

Magmar on see kes pole inimene Naeratab Nende veenides jookseb tuli jne...
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34360
Registration date : 09/07/2009

Legend: Legacy of the Dragons Empty
PostitaminePealkiri: Re: Legend: Legacy of the Dragons   Legend: Legacy of the Dragons Icon_minitimeNelj Okt 15 2009, 18:20

Noh, ma olen see siis. Ma ei saa mängust aru Kurb
Tagasi üles Go down
Acheron
Istar
Istar
Acheron


Female Postituste arv : 2966
Age : 29
Hüüdnimi : Kit, Kätu ja KS
Punktid : 660
Galeoonid : 381
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 31547
Registration date : 09/01/2008

Legend: Legacy of the Dragons Empty
PostitaminePealkiri: Re: Legend: Legacy of the Dragons   Legend: Legacy of the Dragons Icon_minitimeReede Okt 16 2009, 05:33

On abi vaja? Vaadake oma kirjakasti Naeratab
Tagasi üles Go down
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 32941
Registration date : 14/08/2008

Legend: Legacy of the Dragons Empty
PostitaminePealkiri: Re: Legend: Legacy of the Dragons   Legend: Legacy of the Dragons Icon_minitimePüh Okt 18 2009, 12:57

Ma olen ka siis see olend I think.

Sain teada mingipäev et mu liitklassivennal oli ka kunagi seal kasutaja, sai lvl 14 ja siis lõpetas mängimise Naer
Tagasi üles Go down
Acheron
Istar
Istar
Acheron


Female Postituste arv : 2966
Age : 29
Hüüdnimi : Kit, Kätu ja KS
Punktid : 660
Galeoonid : 381
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 31547
Registration date : 09/01/2008

Legend: Legacy of the Dragons Empty
PostitaminePealkiri: Re: Legend: Legacy of the Dragons   Legend: Legacy of the Dragons Icon_minitimeEsm Okt 19 2009, 05:29

Wow... selles mängus level 14 saamine on allas vastupidamine, levelid tulevad aeglaselt. Ma alles komas level. Igatahes kui sattute seal posti karbi juurde siis vaadake sisse ka. Ma saatsin teile sõbra kutsed.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 32941
Registration date : 14/08/2008

Legend: Legacy of the Dragons Empty
PostitaminePealkiri: Re: Legend: Legacy of the Dragons   Legend: Legacy of the Dragons Icon_minitimeEsm Okt 19 2009, 15:32

Ei ole sattunud, maitea kus see ongi Naer
Tagasi üles Go down
Acheron
Istar
Istar
Acheron


Female Postituste arv : 2966
Age : 29
Hüüdnimi : Kit, Kätu ja KS
Punktid : 660
Galeoonid : 381
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 31547
Registration date : 09/01/2008

Legend: Legacy of the Dragons Empty
PostitaminePealkiri: Re: Legend: Legacy of the Dragons   Legend: Legacy of the Dragons Icon_minitimeTeis Okt 20 2009, 05:35

Üks on seal kus on chief Torogor ja teine seal kus on Elder Verkiry.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 32941
Registration date : 14/08/2008

Legend: Legacy of the Dragons Empty
PostitaminePealkiri: Re: Legend: Legacy of the Dragons   Legend: Legacy of the Dragons Icon_minitimeTeis Okt 20 2009, 19:05

Umm... Hullult sain aru Naer Ma arvan, et ma ei jätka selle mängimist Naer
Tagasi üles Go down
Acheron
Istar
Istar
Acheron


Female Postituste arv : 2966
Age : 29
Hüüdnimi : Kit, Kätu ja KS
Punktid : 660
Galeoonid : 381
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 31547
Registration date : 09/01/2008

Legend: Legacy of the Dragons Empty
PostitaminePealkiri: Re: Legend: Legacy of the Dragons   Legend: Legacy of the Dragons Icon_minitimeEsm Okt 26 2009, 09:23

Mhm, kahju.
Muidu asukohtade, tegelaste, koletiste, jne... leidmiseks võite kasutada navigaatorit. (Väike kompass paremal.)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Legend: Legacy of the Dragons Empty
PostitaminePealkiri: Re: Legend: Legacy of the Dragons   Legend: Legacy of the Dragons Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Legend: Legacy of the Dragons
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Muu :: Internetis-
Hüppa: