Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Rollimängu reeglid

Go down 
AutorTeade
Külaline
Külaline
Anonymous



Rollimängu reeglid Empty
PostitaminePealkiri: Rollimängu reeglid   Rollimängu reeglid Icon_minitimeTeis Dets 01 2009, 17:49

Niih, reeglid on kinnipidamiseks kusjuures. (Rollimängu reeglid 550121)

1. Kirjuta korralikult, ehk kasuta õigekirja, kirjavahemärke jne.
2. Ära reosta, ehk pole vaja väljendada mõttetusi mis pole rollimänguga seotud, kui on midagi mägu kohta lisada, aga mitte rollimängus kasuta märki OT: või kirjuta rollimängu chati.
4. Kirjuta võimalikult pikk postitus. Minimaalne pikku ühes postituses on 3 pikka ja selget lauset. (Pikkadest lausetest päästab, teid otsekõne, aga kasutage siis kirjamäke, ehk "Näide") Palun proovige enne millegi ütlemist taandrida teha. Näide:
Katre jooksis ja kukkus.
"Aih" Pomises ta omaette.
5. Ole sina mitte tema, ehk ära kontrolli teise tegelast. sa ei tohi lausuda, et nt teine rollimängur kukkus vms. Ometigi võid sa neid nt lüüa või nendega rääkida, aga seda oma tegelase kaudu.
6. Ära ole kõikvõimas, ehk ärge toppige omale liiga palju täiuslike asju ja omadusi. See on teiste suhtes ebaaus.
7. Ära kasuta smilesid/nägsid.
8. Kasuta oma pead, ehk kirjuta pikad ja huvitava sisuga laused.
9. Jälgi mida sa kirjutad, proovige hoiduda mingidest suvalistest asjadest nagu nt kuidas su tegelane WC-sse läheb vms.
10. Hoia oma tegelane korralik, ehk ta ei pea olema kukku-pai, aga ära liiale ka mine!
11. Off-topicut, ehk OT-i võib kasutada ainult siis, kui sul on kolm pikka ja sisukat lauset.
12. AKTIIVSUST, mängijad kes on puudunud rollimängust, ehk ei ole sinna midagi kirjtanud kolme kuu vältel eemaldatakse. See ei kehti juhul, ku8i sa ei ole vahepeal foorumisgi käinud. ui te ei saa mingil põhjusel arvutis käia teatage sellest palun mulle.
---------
Tänan,
Arya


Viimati muutis seda Arya (Kolm Dets 02 2009, 19:44). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 33206
Registration date : 14/08/2008

Rollimängu reeglid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu reeglid   Rollimängu reeglid Icon_minitimeKolm Dets 02 2009, 16:56

Noneh, kirjutad siin reegleid, et õigekiri ja mida iganes, endal mitu viga Naer
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Rollimängu reeglid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu reeglid   Rollimängu reeglid Icon_minitimeKolm Dets 02 2009, 19:43

Jahm ma tean. Ma olen juba lohakas. Praegu ma ei muuda, sest ma kustutasin kogematta eelmised asjad ära ja ei raatsi enam riskida. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 33206
Registration date : 14/08/2008

Rollimängu reeglid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu reeglid   Rollimängu reeglid Icon_minitimeKolm Dets 02 2009, 20:16

Heh Naer Ise tead. See ei anna just head eeskuju.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Rollimängu reeglid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu reeglid   Rollimängu reeglid Icon_minitimeNelj Dets 03 2009, 10:03

Niih, parandatud. Ma nüüd riskisin. Ma olin peale eelmiste reeglite kustumist nivihane, et tegin nüüd wordis.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Rollimängu reeglid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu reeglid   Rollimängu reeglid Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Rollimängu reeglid
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Reeglid, vms.
» Reeglid

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Mängud! :: Kasutajate rollimängud :: Hunt-kiskja-
Hüppa: