Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Lucid dream

Go down 
5 posters
AutorTeade
Külaline
Külaline
Anonymous



Lucid dream Empty
PostitaminePealkiri: Lucid dream   Lucid dream Icon_minitimePüh Apr 11 2010, 11:57

Kas tegeleb keegi siis selle unevärgiga? Endal pole seda veel esinenud, aga ma olen saanud und kontrollida, aga ma ikkagi arvan, et see on päriselu, nt lennanud olen ma.
Niiet, kas te harrastae, või olete kogenud vms. Või hoopis treenite ennast või üldse kõik wsellega seotud.

---------------------
Ehk siis und näha kui sa tead, et näed und. Unenägude kontrollimine.

Kes harrastavad ja kes niisama kogend ja kes tahavad kogeda. Lisainfot http://www.lucidity.com/ . Ise eriti palju kogend ei ole, paar korda ainult. Selle kohta on õpetusi ja näpunäiteid kuidas sellist seisundit saavutada (vaata vebsaiti).

http://forum.planet.ee/showthread.php?t=27293 Võtsin siit alumise teksti-
Tagasi üles Go down
Erewin
Istar
Istar
Erewin


Female Postituste arv : 2862
Age : 27
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 30824
Registration date : 04/07/2008

Lucid dream Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lucid dream   Lucid dream Icon_minitimePüh Apr 11 2010, 12:05

Wow, tundub huvitav. *hakkab lugema*
Tagasi üles Go down
http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34570
Registration date : 09/07/2009

Lucid dream Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lucid dream   Lucid dream Icon_minitimePüh Apr 11 2010, 20:16

Oh, tundub ja Väga rõõmus

Ma suudan pm unenägu nii kontrollida, et alustan mõtlemist, siis jään magama ja hommikul jätkan. Ja alles hiljem saan aru, et ma tglt enam ei maga. Aga äkki ma ei magagi? See seletaks pidevat peavalu... Ja vahest näen unes mingeid pilte, mida ma millalgi hiljem ka päriselt näen, see on äge Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31661
Registration date : 12/12/2007

Lucid dream Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lucid dream   Lucid dream Icon_minitimePüh Apr 11 2010, 20:35

Mul suht sama asi Väga rõõmus

Mul on veel mingid perioodid, et nagu kuu aega näen mingeid väga imelikke unenägusid ja siis paar nädalat ma ei mäleta mida nägin ja siis tuleb mingi õudukate osa jne.

Ma hakkan lugema seda kohe, ma tahan täna katsetada.

EDIT: samas on see täiega imelik, et kui ma hakkan magama jääma või pikutan(olen poolunes) siis ma järsku ehmatan või võpatan täiega lambist ja ärkan täiesti ülesse. Ma ei saa midagi teha, aga see tuleb täiega lambist ja see on nii spooky : S
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Lucid dream Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lucid dream   Lucid dream Icon_minitimeNelj Apr 22 2010, 19:13

Valgekihv kirjutas:
Mul suht sama asi Väga rõõmus

Mul on veel mingid perioodid, et nagu kuu aega näen mingeid väga imelikke unenägusid ja siis paar nädalat ma ei mäleta mida nägin ja siis tuleb mingi õudukate osa jne.

Ma hakkan lugema seda kohe, ma tahan täna katsetada.

EDIT: samas on see täiega imelik, et kui ma hakkan magama jääma või pikutan(olen poolunes) siis ma järsku ehmatan või võpatan täiega lambist ja ärkan täiesti ülesse. Ma ei saa midagi teha, aga see tuleb täiega lambist ja see on nii spooky : S

Jap, mul ka päris sarnane asi. ja päris creepyd unenäod tulevad palavikuga, neid on lihtsalt võimatu lahti seletada. Ja siis ma olen unest nagu üles võpatamise ajal ärganud täpsel siis, kui jalad nagu vastu voodit kukuvad. (Ma ei tea, lendaksid nagu ülevalt alla)
Tagasi üles Go down
Waffel
Istar
Istar
Waffel


Male Postituste arv : 2905
Age : 27
Hüüdnimi : Kasutajanimest piisab täielikult.
Punktid : 280
Galeoonid : 21
Aktiivsuspunktid : 29969
Registration date : 25/07/2009

Lucid dream Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lucid dream   Lucid dream Icon_minitimeNelj Apr 22 2010, 19:58

Kui ma näen und, siis arvan, et see oleks nagu päris, kuid kahjuks ei ole.
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34570
Registration date : 09/07/2009

Lucid dream Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lucid dream   Lucid dream Icon_minitimeNelj Apr 22 2010, 20:30

Kui ma komistan ja kukun v midagi unes, siis ma hullult võpatan ja ärkan üles, süda peksab lausa paar minta vahest. Ja siis ma vahest olen päeval palju ühte asja teinud ja unes ma hakkan vähkrema(nt suusatama)
Tagasi üles Go down
Jane Doe
Istar
Istar
Jane Doe


Female Postituste arv : 2924
Age : 27
Hüüdnimi : Janet.


Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29520
Registration date : 23/10/2009

Lucid dream Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lucid dream   Lucid dream Icon_minitimeReede Apr 23 2010, 17:06

Hahaha, tore et sa suusakas suusatama ei hakanud, meil polnd ruumi.
Mul on tavaliselt nii, et kas ma näen unenägusid või siis ei näe. Parema meelega ma ei näe neid, sest need tavaliselt mingi imelikud, nt. täna nägin et mingi väike poiss oli koerasööja ja ta üritas end tagasi hoida, aga ei suutnud ja siis hiljem valetas vanematele.
Ma saan muidu aru peaaegu alati, et ma näen und, aga juhtide ise ei saa, aga mul on tunne, et väiksena oli mul paar korda ka see Lucid Dream ja imelik et ma siiani, mingi 7 aastat, seda unenägu mäletan.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Lucid dream Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lucid dream   Lucid dream Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Lucid dream
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Mõndagi tähtsat :: Arhiiv-
Hüppa: