Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja.

Go down 
5 posters
AutorTeade
Cheinu
Hobugreif
Hobugreif
Cheinu


Female Postituste arv : 1314
Age : 28
Hüüdnimi : cheinu.
Punktid : 60
Galeoonid : 146
Aktiivsuspunktid : 28175
Registration date : 28/06/2009

Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja. Empty
PostitaminePealkiri: Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja.   Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja. Icon_minitimePüh Apr 18 2010, 21:29

Tere!
Siin on siis minu ja Magicu omalooming mis tegelikult feilib ikka täiega. Ma ei tea milliseks jutt kujuneb ja kas sellest tuleb tavaline noortekas või midagi muud. Kõiksugused kommentaarid on oodatud. Igasugune kriitika ka!
Ja kui ei meeldi siis ära loe ja kui sul on vaja seda meile teatavaks teha siis põhjenda ka! Pilgutab silma Järgmistes osades tuleb ka otsekõnet.

_____________

Helllo, päevik! 02.03.2010.

Tervist, minu nimi on Lisa. Olen 15 aastat vana ja elan koos vanematega. Ma pean ka mainima, et me peitseme Miami Beachis. Pealtnäha on mul täiesti hea elu, kuid viimasel ajal ei ole see üldse nii. Nojah, enne detailidesse laskumist räägin ma natuke endast. Mul on neli venda, kellest üks on täiesti tore. Tema nimi on Alex. Ta on 20 aastat vana ja elab ühikas. Veel on 5-aastane Darren ja kolmeaastased Fredrich ja Heinrich.
Mõni kuu tagasi juhtus mu emaga õnnetus, ta kaotas mälu. Õigemini ta mälu kestab vaid paar päeva. Ta mäletab küll kõike enne õnnetust, kuid pärast seda on tühjus ja pärast kahte päeva pead talle kõike seletama. Tegelikult me ei seletagi, ema ei mäleta õnnetust ja me teeskleme, et seda pole olnud. Nii on lihtsam. Ja ka isa on end tegelikult käest lasnud. Ta ei suuda uskuda, et emaga ei saa arvestada kuna ema oligi tegelikult see kes kõike koos hoidis. Alexi tulemused koolis on halvenenud ja kaksikud koos Darreniga on ka täiesti läbi. Nad on siiski lapsed ja vajavad ema väga.
Ja nüüd on kogu see kupatus mulle sülle langenud. Ma ei saa ju korralikult õppida, kui ma pean kolme väikese lapse, suure mehe ja paranoilise mälutu ema eest hoolitsema. Ja Alex on ka kogu aeg ühikas. Ma ei mõista miks ta siia ei koli, mul oleks lihtsam. Vähemalt on mul pisemate vendadega head suhted, nad on korralikud ja ei vingu palju. Samas ma tean, et Alex peab õppima ka. Aga mina pean ju ka! Ja isa ei suuda enam muud teha, kui muudkui tööd rabada... Isa võiks veidi kohusetundlikum olla, ausalt. Aga see selleks. Tegelikult valmistun ma praegu kooliks.
Kool on koht kus ma saan kõik mured unustada ja just sellepärast mulle seal nii väga meeldibki. Ja koolis on... Pete...
Aga kõigest omal ajal. Sest ma pean minema ja emale näitama kus me kingi hoiame. Ja Darren tuleb kohe trennist ning ma pean õhtusööki tegema.


------

Jo, mu kullake! 03.03.2010.

Täna oli kool... suurepärane. Ma ei taha enam koju tulla. Kui mul ainult seda piinavat südametunnistust poleks... Aga täna käis Alex kodus, sest tal oli ülikoolis mõtetu päev või midagi sellist. Ja ma sain minna linna peale kolama. Koolis oli ikka täiega lahe. Ma ei tea, ma vist armusin ära. Oijah, ühesõnaga, see poiss on mu klassivend ja ta nimi on Pete. Ta on üli tore, kuid... tal on tüdruk juba olemas. Amanda on ta nimi. Ta on ka tegelikult tore ja me oleksime kindlasti head sõbrad kui ma nii kade ei oleks.
Aga Pete, ta on... jumalik.
Tema pruunid silmad on nagu ¹hokolaad ja tema juuksed on nagu... nagu minu omad. Ja minu omad... no tegelikult need pole ilusad aga Petel on seega. Okei, ma panen vist praegu segast siin. Loodan, et andestad Päevik. Aga me Petega rääkisime täna päris palju kuna Amanda puudus ja pärast seda käisin ma tema ja ta sõpradega linnas. Ta sõbrad on lahedad. Me käisime nendega Skeidipargis ja nad sõitsid kõik jube hästi. Peaaegu sama hästi kui minu vend. Alex sõidab võibolla isegi paremini. Tegelikult sõidab ta kindlasti paremini, like duuh, ta vanem ka.
Ma pean nüüd minema. Isa hõikab.


Viimati muutis seda Cheinu (Esm Apr 19 2010, 19:42). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Jossu
Paparatso
Paparatso
Jossu


Female Postituste arv : 5464
Age : 29
Hüüdnimi : Nüüd ja igavesti: Jossu
Punktid : 260
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 32938
Registration date : 30/03/2009

Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja.   Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja. Icon_minitimePüh Apr 18 2010, 23:01

Skeidipargis? Skatepark äkki? Väga rõõmus
Ei, muidu on ok. Ma loodan, et sellest areneb mingi normaalne järjekas.
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34365
Registration date : 09/07/2009

Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja.   Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja. Icon_minitimeEsm Apr 19 2010, 15:19

Skeidipark on selle tõlge. Ingliskeeles on Sk8park. Selle värgi nimi Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Cheinu
Hobugreif
Hobugreif
Cheinu


Female Postituste arv : 1314
Age : 28
Hüüdnimi : cheinu.
Punktid : 60
Galeoonid : 146
Aktiivsuspunktid : 28175
Registration date : 28/06/2009

Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja.   Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja. Icon_minitimeEsm Apr 19 2010, 20:46

Pealkirjata, 03.03.2010 hiljem.

Ma ei suuda seda uskuda, lihtsalt ei suuda.Jooksin kiiresti alla ja keda ma seal nägin. "Hei, Lisa!" hõikas Pete ukse pealt. "Ee... hei jah!" kogelesin mina. Isa vaatas mind veidi kahtlaselt, kuid läks siis tagasi kööki. "Sa välja viitsid?" uuris üks Pete sõber, ta nimi oi vist Jay. "Ikka," vastasin ja ütlesin isale, et lähen välja. Poisid olid ruladega, aga ma tõin kuurist ratta. Olime alguses niisama. Siis helises Pete telefon. Poiss võttis selle vastu.
"Ja," ütles Pete. Vaikus. "Kohe?" Pete istus murule, tundus, et sellest tuleb pikem kõne. "Oijah." ohkas Pete. Mõne minuti pärast lõpetas ta kõne. "Kes helistas," küsisin siis ise ka murule istudes.
"Jälle Amanda, ta kohe ei saa aru, et meie vahel on kõik läbi," porises Pete.Manasin pähe kaasatundliku näo ja küsisin: "Mis juhtus?" Uskuge mind, ma olin väga õnnelik seda kuuldes. "Sest ta... Noh, see on liiga pikk jutt."
"Jälle SEE jama?" küsis Jay kaastundlikult Pete'i vaadates. Naeratasin, Jay vaatas mind väga imelikult. "Kuule, Pete, ma peaksin vist koju minema," laususin taevasse vaadates. "Kuule, ma võin sind saata," ütles Jay aeglaselt.
"Tegelikult ma saan ise ka," vastasin ettevaatlikult. See Jay tundub nimelt kahtlane tüüp olevat. Kiirustasin kohe pärast seda koju. Ma vaatasin oma telefoni, isa oli vähemalt kümme korda helistanud. "Oi jumal, mis nüüd!?" olin ma vihane, kuigi tegelikult põhjust väga ei olnud. Koju jõudes jooksin kööki, et isa käest küsida mis juhtus, kuid kedagi polnud kodus.
Kapi pealt leidsin kirja: "Oleme haiglas, emaga juhtus õnnetus. Kaksikud on koos Alexiga, ta peaks ka kohe haiglasse tulema. Helista kui koju jõuad. Isa." Paaniliselt helistasingi kohe isale, aga ta ütles, et ma haiglasse ei läheks. Pidin hoopis Darrenile sõbra juurde järgi minema ja siis kodus püsima. Tegin mingit imeliku vihast häält ja kõmpisin Darrenile järele. Olin tõsiselt mures. Koju jõudes istusin teleka taha, kuid niisama ma istuda ei saanud.
Võtsin Darreni käest kinni ja kiirustasin temaga haiglasse. Darren ei saanud midagi aru, sest ma ei olnud talle seda veel öelnud. Kui infoletti jõudsime, küsisin ema järgi. Sealt öeldi, et nad suunati mujale haiglasse, olukord oli kriitiline. Öeldi ka, et üks noormees kahe poisiga oli lahkunud. Me Darreniga pidime koju tagasi minema. Koju jõudes helistasin isale, kuid ta telefon oli väljas. Umbes üheksa paiku panin Darreni magama ja ise läksin õue.
Alex ja kaksikud tulid mulle väravas vastu. Nad olid täiesti läbi. "Alex, mis emaga juhtus?" küsisin ruttu. "Ta on kombes... mida ma sogan? Ta pole kombes, ta on kriitilises seisus. Isa ei lubanud midaig õelda, kuid vahet pole." Kaksikud olid väsinud ja ma viisin nad kiiresti magama. "Ma jään ööseks siia, sobib?" lausus Alex. Noogutasin. Nii et homme ma ilmselt kooli ei lähe. Praegu muretsen ma end segaseks ja isa kohe ei või midagi öelda...

-----------


Hei, päevik! 05.03.2010.

Ema pole me siiani vaatamas käinud. Ta viidi New Yorki, mingisse haiglasse. Isa ei ütle täpselt mis haiglasse, kuid ma midagi aiman.
Seal on üks vaimuhaigla ja ma googeldasin seda. Seal oli palju erinevate haiguste sümptomeid ja üks vastas täpselt mu ema omadele. Aga ma ei teadnud sellest kriitilisest asjast midagi. Küsisin Alexilt selle kohta aga ta ütles, et ei tea. Muidugi ma ei tea kas ta tõtt räägib aga Alex pole väga valetaja tüüp. Täna päeval käisin Pete, Bonnie ja Jayga õues. Meil oli päris tore. Mulle tundub, et Bonnie, kes on ühtlasi ka mu pinginaaber, sebib Pete ja see ajab üsna närvi.
Aga Jay on väga imelik. Täna hakkas ta mulle külje alla pugema ja suitsu pakkuma. Nagu mida iganes, ma ei taha, et mu kopsud mingid mustad oleksid või midagi. Ja tegelikult, nagu ma pärast kuulsin, Jay ise ei suitsetagi. Aga Petel oli Gin. Ma võtsin sealt ka paar lonksu. Bonnie lurpis seda päris mõnuga. Ma olin nii vihane, et Bonnie Pete sebis. Aga ma pean tõesti ütlema, et Bonnie on kena. Palju kenam, kui mina. Ja rikkam ka. Tegelt ega ma ise ka väga vaene pole aga Bonnie on päris rikkas. Ema haiglakuludele on kõvasti raha läinud ja me oleme natuke kokkuhoidlikumad kui enne.




Kriitikat & kommentaare!


Viimati muutis seda Cheinu (Esm Apr 26 2010, 15:05). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Jane Doe
Istar
Istar
Jane Doe


Female Postituste arv : 2924
Age : 27
Hüüdnimi : Janet.


Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29315
Registration date : 23/10/2009

Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja.   Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja. Icon_minitimeNelj Apr 22 2010, 14:57

Kriitikat pole, vägaväga hea. Ma ei tea miks aga see järjekordne jutt mis mulle väga meeldib.
Tagasi üles Go down
Jossu
Paparatso
Paparatso
Jossu


Female Postituste arv : 5464
Age : 29
Hüüdnimi : Nüüd ja igavesti: Jossu
Punktid : 260
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 32938
Registration date : 30/03/2009

Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja.   Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja. Icon_minitimeNelj Apr 22 2010, 19:05

Hea. Tahaks teada juba mis edasi saab.
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34365
Registration date : 09/07/2009

Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja.   Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja. Icon_minitimeNelj Apr 22 2010, 20:28

Tore kui meeldib Väga rõõmus
Me teeme siis millalgi edasi.
Tagasi üles Go down
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31456
Registration date : 12/12/2007

Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja.   Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja. Icon_minitimePüh Apr 25 2010, 21:13

Wow, mulle räigelt meeldib see jutt Naeratab Naeratab
Tagasi üles Go down
Cheinu
Hobugreif
Hobugreif
Cheinu


Female Postituste arv : 1314
Age : 28
Hüüdnimi : cheinu.
Punktid : 60
Galeoonid : 146
Aktiivsuspunktid : 28175
Registration date : 28/06/2009

Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja.   Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja. Icon_minitimePüh Apr 25 2010, 21:49

Notsau, 07.03.2010.

Praegu on tegelikult isegi asi väga normaalne väljaarvatud see, et kell on 12.06 ja ma istun aias. Läpakal peaks varsti aku tühjaks saama, seega lähen ma siis varsti tuppa. Kuid eile kella 11. ajal juhtus midagi väga imeliku. Jay helistas ja ütles, et ta on mendis. Ja ta palus mul sinna tulla.. Ma ei läinud. Nüüd ma ei teagi, mis saab. Ma oleksin pidanud minema. Pete on võib olla vihane, kuna Jay ütles, et Pete ei saa tulla. Ma parem lähen MSNi ja vaatan, kas keegi oskab midagi selle kohta öelda. Msn'is ei tundu kedagi normaalset sees olevat. Ma arvan, et lähen magama.
Seega, head ööd.

-------------

Terekest. 08.03.2010.

Oijaa. Teate, kõik on jälle halvasti. Tegelt ma ei tea kui halvasti aga ma nägin mõni tund tagasi Jayd, pargis. Temaga polnud kõik korras. Ta oli näost täiesti kaame. Ja siis ta ütles, et pole vaja mingit kiiraabi ega värki. Ma mõtlesin, et kutsun ta enda poole ja haarasin talt käest, kuna mul oli tunne, et ta ei suuda ise püsti seista. Ja siis ta hakkas mind suudlema. Ma seisin tuimalt ja ei saanud midagi aru. Tegelikult... ma ei tea. See meeldis mulle natuke, kuid... Jah, ma ei tea mida õelda. On ikka jama. Aga mulle meeldib Pete mitte Jay. On ikka jama. Ma ei tea, mida teha.
Kuid see selleks. Isa ütles, et järgmine nädal saame ema näha. Selleks peame me minema hullumajja. Ja see on kaugel. Asi seegi. Ehk saaksingi ma ema juurde hullumajja jääda, siis ei peaks ma Pete'i ja Jay vahelt valima. Aga see mõte on muidugi halb. Pealegi, ma pean vendade ja isa eest hoolitsema ja ma pole hull. Noh, jah, kahjuks. Kuid praegu lähen ma lasteaeda kaksikutele järele. Nende asemel oleks hea olla. Aga ma nüüd lähen.
Tsaupaka! Naeratab
Tagasi üles Go down
Jane Doe
Istar
Istar
Jane Doe


Female Postituste arv : 2924
Age : 27
Hüüdnimi : Janet.


Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29315
Registration date : 23/10/2009

Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja.   Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja. Icon_minitimeTeis Apr 27 2010, 15:10

Nii armas, pagan, mul mingi nunnuduse tuju praegu, aga see on täpselt nagu kellegi päris kirjutatud, imelik elu oleks siis, aga äge ikkagi.
Tagasi üles Go down
Jossu
Paparatso
Paparatso
Jossu


Female Postituste arv : 5464
Age : 29
Hüüdnimi : Nüüd ja igavesti: Jossu
Punktid : 260
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 32938
Registration date : 30/03/2009

Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja.   Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja. Icon_minitimeTeis Apr 27 2010, 16:27

Nii tüüpiline teismelise päevik Väga rõõmus
Hea..
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja.   Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Cheinu ja Magicu ühine järjekas millel pole pealkirja.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Pealkirja pole.
» Kuues osa.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Omalooming :: Järjejutud-
Hüppa: