Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Cloister

Go down 
4 posters
AutorTeade
Külaline
Külaline
Anonymous



Cloister Empty
PostitaminePealkiri: Cloister   Cloister Icon_minitimeTeis Juun 08 2010, 21:48

11.mai 1980
Vaatasin teda, tema mind ei näinud...
Ma vaatan teda koguaeg, kui saan. Ta ei näe mind, ei ta pole minu suhtes pime, ta on pime kõige suhtes. Ma kahtlen kas tal ka tunded on, ta ainult istub. Kõik päevad ja ööd ta istub siin minu voodinurgal, nähtav vaid minule ja vaatab tühja pilguga enda ette. Ta silmad on meepruunid, öösel punakad... Ma arvan, et sealt ta end välja lülitaski.

11. mai 1999
Ei, ei, ei.... Ta ei saa olla. Teda pole, kadunud, surnud, elutu. See juhtus eile 10. mai. Kohal kus tema istus särab nüüd õhus peene käekirjaga kirjutatud tekst "Kiss for Cry"

Päeviku tekst muutus sodimisteks, paaril kohal olid punased plekid ja päevikud oli küüntega kraabitud. See polnud normaalne

...........................................

Minu uue jutu proloog siis.
See on siis midagi teistsugust, jutt allmaailmast põgenenud hingedega kes hakkavad kogunema ühte fantoomkujutisse, püüavad elada uuesti inimese elu ja kasutavad siis selleks ühte keha, aga selles kehas oli juba nö hing kes oli siis ka nö taevast/paradiisist/kuldsest energjast pärit hing, aga ta on vigane ja ta süda on murtud, ta on armunud, aga peab samal ajal võitlema halbadega allimast.

Loodan siis selle jutuga ka kuhugi jõusa, luban, et see pole eriline seebiooper ja mingeid erilisi pubeteemasi siia sisse ei tule, ainult üks tüdruk/poiss kes hakkab selle olendiga ühendust võtma, peeglite ja küünaltega.

(Palun ärge teemas väga spämmige, ega OT-i sarnast jutu ajage, kriitikat ootan enim.)



Edit: See tekst on nii hale ja pealkiri ka. Ma alustan lihtsalt esimesest osast.


Viimati muutis seda Arya (Laup Juun 26 2010, 20:16). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles Go down
Jossu
Paparatso
Paparatso
Jossu


Female Postituste arv : 5464
Age : 29
Hüüdnimi : Nüüd ja igavesti: Jossu
Punktid : 260
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 33078
Registration date : 30/03/2009

Cloister Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cloister   Cloister Icon_minitimeTeis Juun 08 2010, 22:43

See tundub täiega huvitav. Uut!
Nii alguses on raske kriitikat anda.
Tagasi üles Go down
Forgotten-
Ra'zak
Ra'zak
Forgotten-


Female Postituste arv : 489
Age : 29
Hüüdnimi : kiska
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 27162
Registration date : 13/09/2009

Cloister Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cloister   Cloister Icon_minitimePüh Juun 13 2010, 21:57

Sa võiksid uue osa panna. Nii lühikesele proloogile pole võimalik kriitikat ega hinnangut anda. Nunnu Aga eks ta tundub olevat huvitav küll. Naeratab
Tagasi üles Go down
Jane Doe
Istar
Istar
Jane Doe


Female Postituste arv : 2924
Age : 27
Hüüdnimi : Janet.


Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29455
Registration date : 23/10/2009

Cloister Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cloister   Cloister Icon_minitimeTeis Juun 15 2010, 10:56

Jap, tundub päris huvitav, tahaks juba lugeda.
Tagasi üles Go down
Jossu
Paparatso
Paparatso
Jossu


Female Postituste arv : 5464
Age : 29
Hüüdnimi : Nüüd ja igavesti: Jossu
Punktid : 260
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 33078
Registration date : 30/03/2009

Cloister Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cloister   Cloister Icon_minitimeTeis Juun 15 2010, 14:58

Jaa, uus osa võiks tulla Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Acheron
Istar
Istar
Acheron


Female Postituste arv : 2966
Age : 29
Hüüdnimi : Kit, Kätu ja KS
Punktid : 660
Galeoonid : 381
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 31692
Registration date : 09/01/2008

Cloister Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cloister   Cloister Icon_minitimeTeis Juun 15 2010, 15:11

Tahaks juba lugeda. Idee tundub olevat kena, minule sobib.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Cloister Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cloister   Cloister Icon_minitimeLaup Juun 26 2010, 20:05

"Härra Drake?" küsis keskeas mees umbuskliku pilguga justkui transis noormeest.
"Jah," kõlas jõuetu vastus "ma teen seda."
"Tore, sest see siin võib olla meie atmosfääri ainulaadne juhtum ja ajalugu, pole sobivamat inimest, kui teie seda tegema. Ahjaa ärge siis unustage pärast tõendeid kustutamast kuna see meie väike "bussines" võib neis huvi äratada, aga kui me selle ära teeme ei saa mitte kunagi, mitte iialgi üksi seadusesilm mulle, see tähendab meile midagi teha."
"Miks?" kostus uuesti noormehe suust oie ja kõik kadus minevikku.

Tühjus, valgus muutub heledaks ja kiirgavaks, kostuvad helid. Seisund nagu trans kirjeldaks mõni seda mis tunne oli praegu Drake Tyl. Ta ärkas nagu unest mida ta on tuhandeid kordi näinud, aga kunagi ei mäleta seda enne uut unenägu, kas see oli uni?

Ty lamas silmad lahti heledas toas mis oli täis plakateid jalg- ja korvpallurite, lauljate ja näitlejate ja muidugi pildid tuldsülgavatest draakonitest.
"Üles! Sa palusid, et ma ärataksin sind enne, kui ekskursioon algab!" karjus kuskilt väga kile hääl. Noormees sellest, aga välja ei teinud. Ta oli käinud tuhandeid kordi draakoniorus, kus pidid elama kunagi dinosaurused kes sarnanesid lohedele ja draakonitelee. Ty ei läinud täna ekskursioonile, ema oli lõpuks nõustunud õpetajale tõendi kirjutama. Erinevalt poisist läksid, aga ta vend Dilan ja väikeõde Elidra.
Ty sulges uuesti simad ja nooruk jõudis vaevalt viis minutit pikutada, kui ta uksest tuiskas sisse ta blondide lokkis juuste ja siniste silmadega vend. Kooli unistuste poiss. Ty avas silmad ja vaatas vennale ärritunult otsa.
Tõustes vihaselt püsti haugatas ta: "Ma ei tule! Sa tead!"
"Plaanid muutusid, me ei lähe ka. Pane asjad kokku, ema saada meid maale kloostrisse, inimesi aetakse riigist välja, evakueerimine. Mingi oht terve Kanada."



OT: Saatelause keskel tüüpi värk või mul segane olla, niiet parandage mind kui vaja. Kriitikat tahan hässti palju, ja karm võib ka olla.
Tagasi üles Go down
Jossu
Paparatso
Paparatso
Jossu


Female Postituste arv : 5464
Age : 29
Hüüdnimi : Nüüd ja igavesti: Jossu
Punktid : 260
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 33078
Registration date : 30/03/2009

Cloister Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cloister   Cloister Icon_minitimeLaup Juun 26 2010, 20:23

Ma ei oska selle kohta midagi öelda. Uut.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Cloister Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cloister   Cloister Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Cloister
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Omalooming :: Järjejutud-
Hüppa: