Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Vic'i foorumid!

Go down 
AutorTeade
Victorious179
Päkapikk
Päkapikk
Victorious179


Female Postituste arv : 288
Age : 23
Hüüdnimi : Victoria, Vic
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 23679
Registration date : 21/07/2011

Vic'i foorumid! Empty
PostitaminePealkiri: Vic'i foorumid!   Vic'i foorumid! Icon_minitimeNelj Dets 22 2011, 12:54

Minu foorumid siis:

After the End

On aasta 2013. Tegelikult ei hävinenudki Maa ja tuli ainult kliimamuutus. Paljud inimesed surid või lahkusid maalt ja läksid Marsile, kus leiti elu ja sündis Uus Maa. Enamus Maale jäänud olenditest muutusid vampiirideks, libahuntideks, deemoniteks jne. Vähesed jäid ka inimesteks. Nüüd soovivad sektori 1893 (Maa) ellujääjad taastada elu maal, kuid kuna nad on erinevatest rassidest, on see väga raske. Vahel külastavad ellujääjad Uut Maad ja üritavad veenda inimesi tagasi tulema. Siiani pole see õnnestunud. Vana Maa on enam-vähem taastunud, kuid see pole ainult tänu ellujääjatele. Nende uskumus, et Vana Maa ei hävine, pani Maa paranema. Kuidagi ei jää aga lahkunud seda uskuma. Nende arust see kõik muutub ja sektori 1893 ellujääjad surevad samuti.

Tean, et olen nedne sektoritega veidi Rohelist Laternat ahvinud, aga mulle väga meeldib see teema.


Tee Lõppmatusse

See on foorum, kus mängitakse galaktika, tähe, galaktikate kogumiku, kuu või planeediga. Need saab ise ka muidugi välja mõelda. Kui tahate mõnda päris taevakeha, vaadake nendele vastavasse kategooriasse. Ühtki taevakeha ei või olla mitu. Galaktikate kogumikud käivad galaktikate alla. Saatke mulle PM, kui tahate teha olematu taevakeha ja ma teen ka sellele alafoorumi. Kindlasti lisage ka selle taevakeha nimi. Kuu tegemisel andke ka teada, millise taevakeha kaaslane see on! Taevakehad saavad siin kõndida ja teistel külas käia.

Seiklused avatarimaailmas


Victorius'e rollikas

Loodan, et sain kõik kokku. Ma hetkel tegelen veel ühe foorumiga...
Tagasi üles Go down
 
Vic'i foorumid!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Muud foorumid.
» Mulle on tunne, et keegi hackib meie imekallid foorumid.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Muu :: Internetis-
Hüppa: