Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Harry Tütar

Go down 
2 posters
AutorTeade
Harry tütar
Võdiuss
Võdiuss
Harry tütar


Female Postituste arv : 8
Hüüdnimi : Li,Ly
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 22265
Registration date : 01/03/2012

Harry Tütar Empty
PostitaminePealkiri: Harry Tütar   Harry Tütar Icon_minitimePüh Märts 25 2012, 12:32

No hello! Panin endale siin nimeks Harry tütar.. Ma ei tea miks, see on imelik nimi. Aga igatahes on minu ainukt hüüdnimi Gettu. Pärisnimi on mul Gerda. Olen 10 aastane kuid tahaks juab kangesti aasta vanem olla! Mul on sinised hallikad silmad ja juuksed on blondid kuid juures on ka pruuni, kartulikoored mul peas ei ole. palju blondi ja palju pruuni.. No pruuni isegi natsa vähem. Ma solvun kergesti, kuid püüan iga hinna eest kõigiga sõber olla. Arvuti on minu elu. No osa ajast pean ma veetma ikka kas koolis,teleka taga või õues olles. Vanemad käsivad.. Ma olen muidu sõbralik,eriti abivalmis ja püüan tülisid lahendada aga vahepeal lähen mina ise kellegagi tülli Naer . Muidu oled lahe. Mul on klassis peika. Mitte nimelt 'peika' vaid nagu poiss või midagi. Boyfriend! Jahmmhh... Ta on blond, Oskar. Nummi poiss. Igatahes on mul koolis hinded viied kuigi jahh.. Verandi lõpus tulid juba mõned neljad... A muidu onkõik viied Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
blinky
Härjapõlvlane
Härjapõlvlane
blinky


Female Postituste arv : 225
Hüüdnimi : Annu
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 23065
Registration date : 20/02/2012

Harry Tütar Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Tütar   Harry Tütar Icon_minitimePüh Märts 25 2012, 21:47

Tundub äge!
Tagasi üles Go down
https://facebook.com
 
Harry Tütar
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Fakte Harry Potteri kohta..(Emma, Ron, Harry)
» Lockhart ja Harry
» Voldemort ja Harry
» Dumbledore ja Harry.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Foorum :: Kasutajad-
Hüppa: