Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Blinky!!!

Go down 
2 posters
AutorTeade
blinky
Härjapõlvlane
Härjapõlvlane
blinky


Female Postituste arv : 225
Hüüdnimi : Annu
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 23065
Registration date : 20/02/2012

Blinky!!! Empty
PostitaminePealkiri: Blinky!!!   Blinky!!! Icon_minitimeEsm Märts 26 2012, 20:04

Tere.


Mu õige nimi on tegelikult Anni (tean jah et siuke vana-aegne nimi), ma olen 13-aastane. Ma tegelen purjetamisega, millega ma alustasin ka üsna hiljuti-11. aastaselt. Ma hakkasin muidu Harry Potteri raamatuid lugema üldse 3. osast, sest see oli lihtsalt meil kodus riiulis ja ma vaatasin et mis raamat see on, ja hakkasin lugema. Nüüdseks olen ma juba kõik raamatud läbi lugenud (mõnel läheb juba mitmes ring) ja filmid vaadanud.
Ma olen vist selle koha pealt juba täielik hull Väga rõõmus . Igatahes, mulle meeldib veel tantsida (hip-hop) ja laulda ka. Käisin mingi 5 aastat laulukooris. Mis veel? Ajaa üldiselt veel, et mulle meeldib lugeda selliseid hästi pakse ja huvitavaid raamatuid ( nagu Harry Potter ja Fööniksi ordu) mille peale kõik mulle kaasa tunnevad. Meeldib muidugi arvutis veel passida ja muusikat kuulata. Ma ei vihka kooli, ma lihtsalt vihkan õpetajaid, koduseid töid, kontrolltöid, mata- õpsi ja hommikul vara ärkamist. Ääm.. mu lemmikloom on kass ja mul on kodus ka üks siuke, kuigi mulle meeldivad ka koerad, eriti kuldsed retriiverid. Mul on üks eriti tüütu väike vend. Mu lemmikraamat on Harry Potter ilmselt Väga rõõmus ja 6. osa ma arvan, ehk siis segavereline prints. Mul lemmikfilmi vist ei ole nagu kindlat, aga ehk siis Paranormal activity või Scary movie või midagi veel naljakat.
Igatahes jahm, mulle meeldib veel sõpradega chillida (eriti oma bestiga). Mul oma poissi ei ole (kuigi võiks Väga rõõmus ), me läksime lahku ja see vist siis ongi kõik. See olen vist siis lühidalt mina!
Tagasi üles Go down
https://facebook.com
belith
Hiidkalmaar
Hiidkalmaar
belith


Female Postituste arv : 87
Age : 35
Hüüdnimi : Bel
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 21602
Registration date : 31/07/2012

Blinky!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blinky!!!   Blinky!!! Icon_minitimeNelj Aug 02 2012, 00:23

Paranormanl activity on tõesti vaatamistväärt õudukas. Kui sulle sellised filmid meeldivad, soovitan Grave Encounters. Minu kallim isegi kiitis seda, ja ta on väga skeptiline ja külma närviga õudusfilmide vaataja. Väga rõõmus Seega see ütlen midagi. Naer
Tagasi üles Go down
blinky
Härjapõlvlane
Härjapõlvlane
blinky


Female Postituste arv : 225
Hüüdnimi : Annu
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 23065
Registration date : 20/02/2012

Blinky!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blinky!!!   Blinky!!! Icon_minitimePüh Aug 05 2012, 22:05

Hmm, peaks vaatam siis kindlasti, sest tõesti enamus õudukad on lihtsalt jurad mida olen vaadanud ja kõrval nagu sõbranna paneb käed silmade ette kui ma täiesti raulikult vaatan Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
https://facebook.com
Sponsored content





Blinky!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blinky!!!   Blinky!!! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Blinky!!!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Foorum :: Kasutajad-
Hüppa: