Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 KÕIGILE, KES SIIA SATUVAD!

Go down 
2 posters
AutorTeade
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31601
Registration date : 12/12/2007

KÕIGILE, KES SIIA SATUVAD! Empty
PostitaminePealkiri: KÕIGILE, KES SIIA SATUVAD!   KÕIGILE, KES SIIA SATUVAD! Icon_minitimeTeis Sept 20 2016, 19:22

Hiljaaegu kohtusin ühe selle foorumi vana kasutajaga... äratundmisrõõm oli suur! Naeratab
Ma googeldasin üht asja ja tänasel õhtul just miskipärast sattusin tagasi siia foorumisse. Viimane postitus siin oli küll vist 2014, aga äkki eksleb keegi vana tuttav veel siia ära ja näeb seda...

Uskumatult palju mälestusi! Nunnu Siin foorumis sai aastaid tagasi ikka nii palju aega veedetud. Ja kõik mis me tegime siin oli uskumatult äge. Rollimängud, võistlused, omaloomingud ning muidugi raamatud. Rääkisime tohutult palju erinevatest raamatutest ja saime häid soovitusi teostest, mis siiamaani meiega kaasas käivad Naeratab Ja enne Pokemone olid meil muidugi Dragcave munad, mida hoolega haudusime ja kasvatasime.
Täiega äge oli igatahes!
Kui keegi näeb seda, siis vastake Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
kikael
Superkangelane
Superkangelane
kikael


Female Postituste arv : 6526
Age : 28
Hüüdnimi : mariann
Punktid : 1520
Galeoonid : 1675
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 33028
Registration date : 14/12/2007

KÕIGILE, KES SIIA SATUVAD! Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÕIGILE, KES SIIA SATUVAD!   KÕIGILE, KES SIIA SATUVAD! Icon_minitimeReede Nov 25 2016, 12:15

VASTAN!!! Naeratab

Nõustun, suhtlen siiani mitme siinse kasutajaga ja tänada saab ainult meie suurepärast foorumit. Siit arhiividest võib nii vahvaid vestlusi ja mälestusi välja kaevata. Olen siin isegi mõningaid seiku otsimas käinud ja siis nostalgitsema jäänud. Postituste arvu järgi näeb, kui palju siin ikka toimetatud sai. Tore oleks teada, mis meist kõigiks tänaseks saanud on.

Usun, et see foorum kasvatas mu niigi suurt raamatupisikut veelgi. Tore oli arutada, eks mida lugenud on ja mida mitte. Kui foorum välja suri, siis mu lugemus tegelikult langes, enam polnud arutlemisrõõmu. Praegu tegutsen aga sellises toredas FB grupis nagu Lugemise Väljakutse, kus saab kuus sadasid soovitusi ja arutlemist jagub ka.
Tagasi üles Go down
http://letsdothat.forumotion.com/index.htm
 
KÕIGILE, KES SIIA SATUVAD!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Foorum :: Varia-
Hüppa: