Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kuidas hakkasid?

Go down 
+32
Count William
Ristor
Plixuke
Cheinu
Jane Doe
HermioneGranger
Murtagh
Twevie
Cenfly
droideka
Jossu
päntajalg
Harry Potter 12
kikael
Siku.
Krissukas
libahunt
Snape
Hermonie Granger
renxik
minnipuhh
Ellen.
Erewin
kati002
Brietha
aare94
Celestine
Liv
Tofu
sanxyi
Evanna
E.W. special
36 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Cheinu
Hobugreif
Hobugreif
Cheinu


Female Postituste arv : 1314
Age : 28
Hüüdnimi : cheinu.
Punktid : 60
Galeoonid : 146
Aktiivsuspunktid : 28170
Registration date : 28/06/2009

Kuidas hakkasid? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas hakkasid?   Kuidas hakkasid? - Page 2 Icon_minitimeEsm Jan 11 2010, 20:14

Ma hakkasin lugema siis kui ma endale raamatukogu kaardi sain ning hakkasin mõtlema mida laenutada ning kuna Potter oli suht kuulus ja jäi mulle kohe silma võtsin selle. Kodus lugesin mingi paar lehekülge ära ja edasi ma ei viitsinud enam, kuna ma polnud tollel ajal eriti suur lugeja. Mõne kuu pärast läksin jälle raamatukokku ja mõtlesin, et võiks siiski Potterit lugeda. Laenutasin siis kolmanda osa kuna esimest ega teist polnud, luegin läbi ning meeldis ja siis hakkasingi edasi lugema. Siis kui neljandat lugesin uurisin niisama raamaturiiulit kodus ja märkasin, et seal on 1-3 osaini HP raamatud olemas.
Tagasi üles Go down
Plixuke
Majahaldjas
Majahaldjas
Plixuke


Female Postituste arv : 163
Age : 23
Hüüdnimi : Plixuke
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 26727
Registration date : 03/09/2009

Kuidas hakkasid? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas hakkasid?   Kuidas hakkasid? - Page 2 Icon_minitimeKolm Veeb 17 2010, 21:18

Mul oli juba ammu 1. 2. 3. ja 6. osa olemas (isegi ei mäleta mis ajast). Algul ma ei viitsinud ültse lugeda seda aga kuna mul hiljem oli liiga igav ja mul ei olnud muud teha. Alustasin 1. siis 2. ja lõpuks 3. Siis ei olnud meil veel 4.,5. ega 7. Ma ei jõudnud enam oodata ja hakkasin 6. osa lugema. Kui 6. osa oli loetud polnud mul ikka eelmisi osi. Selle aasta jõuludeks sain ma lõpuks ka 4. ja 5. osa. Ma lugesin need läbi ja hakkas jälle igav kuna minu vend oli oma 7. osa ära kaotanud. Ma hakkasin neid uuesti läbi lugema ja selle aja sees me jõuame 7. osa üles leida. Praegu ma loen 2. korda 4. osa.
Tagasi üles Go down
HermioneGranger
Härjapõlvlane
Härjapõlvlane
HermioneGranger


Female Postituste arv : 238
Age : 26
Hüüdnimi : Siki
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 26236
Registration date : 10/01/2010

Kuidas hakkasid? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas hakkasid?   Kuidas hakkasid? - Page 2 Icon_minitimePüh Veeb 21 2010, 14:00

Mina vaatasin filme mis kanal 2 tulid ja siis ma mõtlesin ,et miks mitte ,et vaataks siis ära mis seal nii huvitavat on ja loomulikult nagu alati hakkas see õudsalt meeldima.
Tagasi üles Go down
Ristor
Greif
Greif
Ristor


Male Postituste arv : 856
Age : 25
Hüüdnimi : Ristor
Punktid : 120
Galeoonid : 76
Aktiivsuspunktid : 27597
Registration date : 14/08/2009

Kuidas hakkasid? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas hakkasid?   Kuidas hakkasid? - Page 2 Icon_minitimeLaup Juul 10 2010, 14:47

Mu suur vend ostis 6. osa raamatu. Ja siis kui saime 1-3, siis hakkasin lugema.
Tagasi üles Go down
Plixuke
Majahaldjas
Majahaldjas
Plixuke


Female Postituste arv : 163
Age : 23
Hüüdnimi : Plixuke
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 26727
Registration date : 03/09/2009

Kuidas hakkasid? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas hakkasid?   Kuidas hakkasid? - Page 2 Icon_minitimeTeis Juul 13 2010, 13:36

Jah, aga sa pole veel 4-7 lugenud.
Tagasi üles Go down
Count William
Must Ratsanik
Must Ratsanik
Count William


Male Postituste arv : 1244
Age : 25
Hüüdnimi : CW


Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 28258
Registration date : 15/06/2009

Kuidas hakkasid? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas hakkasid?   Kuidas hakkasid? - Page 2 Icon_minitimePüh Juul 10 2011, 11:55

Ma olin haige, ma olin varem Potteri filme nàinud ja mu ema luges parasjagu mingit Harry Potteri raamatut, niiet ma mòtlesin et mis mul kaotada Ning mulle hakkas tàitsa meeldima
Tagasi üles Go down
multimastercj
Tundmatu kuju
Tundmatu kuju
multimastercj


Male Postituste arv : 4
Age : 30
Hüüdnimi : potterifänn
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 23240
Registration date : 10/07/2011

Kuidas hakkasid? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas hakkasid?   Kuidas hakkasid? - Page 2 Icon_minitimeEsm Juul 11 2011, 00:11

Õde soovitas lugeda esimest osa.
Alguses läks aeglaselt aga siis tuli mingil hetkel läbimurre ,mil Harry Potter hakkas tõsiselt meeldima.Siis läks juba väga ladusalt lugemine,siis kui ma raamatuid esimest korda läbi lugesin siis läks 100-200 lehekülge päevas ja vahel rohkemgi.Nüüdseks lugenud 4 korda kõiki ja kui filmi ära vaatan hakkan uuesti lugema.

Tagasi üles Go down
Isis
Pisihaldjas
Pisihaldjas
Isis


Female Postituste arv : 283
Age : 25
Hüüdnimi : Liisaisis, Liisa, Asiil, Liisu, Is, Leedu, Mongay, Rilla, Lilla jne. Mida iganes te välja ei mõtleks Väga rõõmus
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 24484
Registration date : 02/03/2011

Kuidas hakkasid? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas hakkasid?   Kuidas hakkasid? - Page 2 Icon_minitimeEsm Juul 11 2011, 19:17

Tahtsin neljanda osa filmi näha aga see polnud võimalik ja hakkasin raamatuid lugema. (Ema läks täitsa hulluks)
Tagasi üles Go down
http://blackasdeath.forum.co.ee/
Miss Malfoy
Urgal
Urgal
Miss Malfoy


Female Postituste arv : 81
Hüüdnimi : Airi
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 23382
Registration date : 19/07/2011

Kuidas hakkasid? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas hakkasid?   Kuidas hakkasid? - Page 2 Icon_minitimeTeis Juul 19 2011, 21:11

Ma mäletan et alguses ei meeldinud üldse...
Kui ma olin kolm kuud saksamaal, tuli yhelt kanalilt 2 osa.. mõtlesin et ahh vahet pole, vaatana, midagi targemat polnud ka teha...
aga ma ei saand mitte muhvigi aru, sest ega mu saksakeel ka hea polnud tol korral...

siis mõni kuu hiljem hakkasin lugema esimest osa.. mõtlesin, et vaatan, mis endast kujutab... ja lugesin läbi ja siis ka järgmised osad...
kui mina hakkasin HP-st huvituma, olid eestis juba kõik 7 osa väljas...
kuskil 2007 a lõpus... ja nii sain järjest kõik rmt läbi lugeda...
aga filmidega oli niii....
esmalt nägin neljandat, kuna ostsin selle, siis kui käisin 2 a tagasi noorkuud vaatamas kinos, ostsin viru keskusest esimese ja teise osa, sain soodukaga, ja siis olen ostnud 3, 5 ja kuuenda ja isegi 7 filmi 1 osa on olemas... homme lähen vaatama 7 filmi 2 osa kinno 3D-na...
raamatutest on mul ainult 1 ja 7 osa olemas... aga ma kavatsen ka kõik osad rmt muretseda Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
blinky
Härjapõlvlane
Härjapõlvlane
blinky


Female Postituste arv : 225
Hüüdnimi : Annu
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 22855
Registration date : 20/02/2012

Kuidas hakkasid? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas hakkasid?   Kuidas hakkasid? - Page 2 Icon_minitimeKolm Veeb 29 2012, 17:44

Ma lugesin kõigepealt 3.-t osa. Kuna olin midagi ennem kuulnud sain natuke ka aru, aga siiski mitte päris kõike. Pärast laenutasin 1,2,3,4,5 osa ja ma hakkasin siis sellest rohkem huvituma.
Nüüd juba täiega fannan! (Y)
Tagasi üles Go down
https://facebook.com
Sponsored content





Kuidas hakkasid? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas hakkasid?   Kuidas hakkasid? - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kuidas hakkasid?
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kuna hakkasid HP-d lugema.
» Kuidas suhtud?
» Kuidas teie lohed nimed said?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Harry Potter :: Harry Potter-
Hüppa: