Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kassid

Go down 
+19
Karin
elyon
Ellen.
Erewin
Krissuke
Yewwy
Rikkie
hermione80
E.W. special
Ginny 987
libahunt
aare94
Valgekihv
Celestine
Evanna
Liv
Tofu
sanxyi
Brietha
23 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Karin
Lohe
Lohe
Karin


Female Postituste arv : 2577
Hüüdnimi : karin, siil, frenger
Punktid : 820
Galeoonid : 886
Aktiivsuspunktid : 30451
Registration date : 03/07/2008

Kassid - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kassid   Kassid - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 23 2008, 12:33

Oh , Täps , kuidas ma sind igatsen Kurb Ta on Antslas , aga mina ja minu ema on 5 päeva Põlvas. Iga nädal. TÄÄÄÄÄPPSSSSS , JOOKSE PÕLVA ! Täpsu pilte
Tagasi üles Go down
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29889
Registration date : 25/12/2007

Kassid - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kassid   Kassid - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 23 2008, 14:34

Oi, ära seda taha. Ta võib auto alla jääda.
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Karin
Lohe
Lohe
Karin


Female Postituste arv : 2577
Hüüdnimi : karin, siil, frenger
Punktid : 820
Galeoonid : 886
Aktiivsuspunktid : 30451
Registration date : 03/07/2008

Kassid - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kassid   Kassid - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 23 2008, 15:41

Oh , ta on nii tark kass Naeratab Ta isegi ei püüa hiiri Nunnu
Tagasi üles Go down
renxik
Hobugreif
Hobugreif
renxik


Male Postituste arv : 1311
Age : 27
Hüüdnimi : ren
Punktid : 500
Galeoonid : 500
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 29966
Registration date : 10/12/2007

Kassid - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kassid   Kassid - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 23 2008, 15:43

Mu kass oli tõeline jahiloom.
Tagasi üles Go down
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29889
Registration date : 25/12/2007

Kassid - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kassid   Kassid - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 23 2008, 17:37

Meil naabri kass ladus naabri rõdu surnuid hiiri täis. GMW - tark võib ta olla aga see ei tähenda et ta auto alla ei või jääda.
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
minnipuhh
Vari
Vari
minnipuhh


Female Postituste arv : 1461
Age : 28
Hüüdnimi : minni
Punktid : 550
Galeoonid : 500
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 28806
Registration date : 28/07/2008

Kassid - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kassid   Kassid - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 23 2008, 17:41

Mul on kaks kassi maja kõrval auto alla jäänud, Nutab
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Kassid - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kassid   Kassid - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 23 2008, 19:47

Jaah, kurb. Meil jäi kunagi maja koer auto alla... Ehitajad jätsid ta kunagi ammu maha ja sellest ajast saati ta oli meie maja koer (elame ridaelamus). Naeratab Aga siis ta suri...
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30634
Registration date : 23/02/2008

Kassid - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kassid   Kassid - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 23 2008, 19:49

Mm , ma armastan loomi.
Deem, kui ma kassipoegi nägin , eksole , noo mul on kassidega mingil kombel suht hea klapp janii .. no sellepärast vist, et ma armastan neid jubedalt ..Nii , ja kui ma kassipoegi nägin, siis ma nagu olin hulluks minemas Väga rõõmus Ma võtsin nad sülle ja paitasin neid siis toitsin kassipoegade ema (ema suhtub ka minusse hästi) , ja üldse, ma armastan kasse ülekõige Naerab
Tagasi üles Go down
minnipuhh
Vari
Vari
minnipuhh


Female Postituste arv : 1461
Age : 28
Hüüdnimi : minni
Punktid : 550
Galeoonid : 500
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 28806
Registration date : 28/07/2008

Kassid - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kassid   Kassid - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 23 2008, 20:57

Mul on üldse kokku kolm kassi olnud. Esimene tuli ise meie juurde, kui me siia kolisime. Ta oli juba siis päris vana kass ja elas veel viis aastat meiega. Ja siis kui eelmine suvi spordilaagrist rõõmsal meelel koju tulin, ootasid mind kurvad uudised ees. Ta vist suri vanadussurma , ja oli juba enne minu kojutulekut maha maetud ( meil alla aias nagu väike loomasurnuaed ) .
Teine kass tuli umbes 3 kuu pärast. Ta oli siis veel täitsa poeg. Ja jälle ise tuli meie juurde. Ta oli meie juures umbes kolm kuud olnud. Siis olin just öö sõbrannade juured veetnud ja veel kusjuures tuka mingi grazypäeva pärast lillaks värvinud, kui üks õpetaja küsis mult, et kas see ei võinud minu kass olla, kes seal teeääres maas oli . Jooksin siis koju, ja kass oligi teeääres hingitsemas. Täitsa minu maja kõrval. Nutsin ja nutsin ja olin umbes tund aega seal tema juures väljas ja paitasin teda, siis tuli issi ja läksime teda haiglasse viima. Autos ta hakkas täiega rabelema ja määris terve selle esiistmepoole oma verega kokku. Just hetk enne loomaarsti parkimisplatsile sisse sõitmist lõpetas ta hingamise. Arstijuures tehti talle ka see süst ära, et ta rahulikult magama saaks jääda. Tema suri minu süles ja see oligi mulle kõige raskem vist.
Kolmas kass tuli jälle umbes kuu aega hiljem. Ta oli peaaegu täiskasvanud. Ja umbes poolteist kuud hiljem tulevad vanemad mulle sõbrannade juurde järgi ja räägivad, et meie kiisuke on autoalla jäänud. Ja umbes 10 meetrit sellest kohast, kus eelmine kiisu.
Nüüd ma enam ei teagi. Tahaks endale looma, aga kogemused on kohutavalt halvad, ei julgegi enam võtta. Ja kusjuures me elame maal, mitte eriti liiklusrohke tee ääres. Jube lugu. Ja jälle pisarad voolavad.

Igatsen kõikki oma kolme kassi kohutavalt, ja armastan neid siiani , kõikki võrdselt. Aga ma loodan, et neil on seal kiisudemaal kõik koos ka väga hea olla. Armastan neid. Süda
Tagasi üles Go down
Kaisaa
Narr
Narr
Kaisaa


Female Postituste arv : 201
Age : 30
Hüüdnimi : Lallu.
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 28390
Registration date : 29/10/2008

Kassid - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kassid   Kassid - Page 2 Icon_minitimeReede Okt 31 2008, 14:20

Mul on kass. Matilda.

Pilte saab siit:
http://fotoalbum.ee/photos/beverley/sets/
Tagasi üles Go down
http://lallu94.blogspot.com
Karin
Lohe
Lohe
Karin


Female Postituste arv : 2577
Hüüdnimi : karin, siil, frenger
Punktid : 820
Galeoonid : 886
Aktiivsuspunktid : 30451
Registration date : 03/07/2008

Kassid - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kassid   Kassid - Page 2 Icon_minitimeReede Okt 31 2008, 16:59

Minni , mul on nii kahju Kurb Ma ten mis tunne see on KurbKurb


Ahsina oledgi see kes mind MSNi lisas Naer
Tagasi üles Go down
Kaisaa
Narr
Narr
Kaisaa


Female Postituste arv : 201
Age : 30
Hüüdnimi : Lallu.
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 28390
Registration date : 29/10/2008

Kassid - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kassid   Kassid - Page 2 Icon_minitimeReede Okt 31 2008, 17:16

Mina jh. Väga rõõmus Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
http://lallu94.blogspot.com
aare94
Loheratsanik
Loheratsanik
aare94


Male Postituste arv : 3735
Age : 30
Hüüdnimi : Aare
Punktid : 1495
Galeoonid : 1965
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 30136
Registration date : 16/12/2007

Kassid - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kassid   Kassid - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 01 2008, 00:45

Tunnen kaasa Minni Nutab
Tagasi üles Go down
http://harrypotterfoorum.forumotion.com/
minnipuhh
Vari
Vari
minnipuhh


Female Postituste arv : 1461
Age : 28
Hüüdnimi : minni
Punktid : 550
Galeoonid : 500
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 28806
Registration date : 28/07/2008

Kassid - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kassid   Kassid - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 01 2008, 09:02

Njah, mis seal enam teha saab.
Igastahes, nüüd on meil uus kass, pool sunniviisiliselt saadud. Naabrite juurde oli ta viidud , aga nemad on ainult suviti maal ja linna ei saa kassi kaasa võtta. Ja kuna keegi teda endale ei tahtnud, ja nad juba magama panemist kaalusid, siis võtsime ikka endale. Pisikene kiisupojakene on. Hästi armas. Naeratab Ta kadus meil alguses ära, oli kaks päeva kadunud, ja me mõtlesime juba, et enam meil teda küll ei ole. Aga siiski, üks päev läksin sõbranna juurde, naaberkülla, sinna meie juurest u 2 km, ja siis meie kiisukas luuras seal majadevahel ringi. Ma olin nii õnnelik, et raske seletada. Viisin ta siis koju tagasi ja siiani on veel meil. Naeratab
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kassid - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kassid   Kassid - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kassid
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Muu :: Loomad-
Hüppa: