Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 RPG foorumite edetabel

Go down 
+22
Yewwy
Ginny 987
Krissuke
Karin
kati002
Acheron
renxik
hermione80
libahunt
Potteri fänn
heh
Hermione Granger
Brietha
PurjusEesel
anna
Tofu
Valgekihv
aare94
kikael
Celestine
Liv
Evanna
26 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29824
Registration date : 25/12/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeNelj Apr 24 2008, 19:36

Selle asemel et siin ülbada ja meie postitusi tõsta võiksid sa kobida oma foorumisse tagasi ja vait jääda. Nüüd olen ma 100%kindel et hakkan aktiivseks ja postitan üle mõistuse kuna kui selline admin seal on siis palun väga kui sa tahad võin ma ju sellest foorumist pahasti mõtlema hakkata. Sellist adminni mina isiklikult ei tahaks. Ja kui sul vaja kobiseda siis lase tulla. Muide üks asi veel kui oled ära kobisenud võiksime olla vait ja võtta võistlust sõbralikult ja mitte vaenulikult. Kuna ma pole tegelt selline inimene nagu paistab ja ma ei kavatse vaenutseda. Kui aga vaenutsemine on su soov ei jää mul vist midagi üle.
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29824
Registration date : 25/12/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeNelj Apr 24 2008, 19:38

Mutsu kirjutas:
Tegid ainult sellepärast kasutaja, et meid mustata siin jah? Pealegi lase inimestel rahus elada. Las kogume punne kui tahame. Pealegi ise ütlesid, et edetabel näitab foorumi taset. Kui meie tahame, et meie foorumil oleks parem maitse ja paremal tasemel siis las kogume siin punne ja postitame kui tahame.
Aitäh Mutsu. Väga õige jutt.
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
PurjusEesel
Võdiuss
Võdiuss



Female Postituste arv : 6
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29230
Registration date : 24/04/2008

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeNelj Apr 24 2008, 19:42

Mutsu kirjutas:
Tegid ainult sellepärast kasutaja, et meid mustata siin jah? Pealegi lase inimestel rahus elada. Las kogume punne kui tahame. Pealegi ise ütlesid, et edetabel näitab foorumi taset. Kui meie tahame, et meie foorumil oleks parem maitse ja paremal tasemel siis las kogume siin punne ja postitame kui tahame.
OOjaa, muidugi. Ma sõiman teid kõiki siin, yeah!
Päris mustangi. Näita mulle palun üks koht, kus ma olen teid mustanud.
Hmm. Tase pole see, kui te teete teemasid: "Loendame numbreid nüüd, et rohkem punkte saada."
Agajah, tehke mis tahate tegelikult. Ma ei teinud siia kasutajat et teid mustata, vaid et küsida, mis selle tagamõte oli.
Kuna teie aga ei kavatse mulle normaalseid vastuseid anda, siis olgu nii(:
Tagasi üles Go down
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29824
Registration date : 25/12/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeNelj Apr 24 2008, 19:53

Ma ei vasta sellele küsimusele vaid küsin ise. Mis teie tagamõtte on sellel kohal püsimisega? Kui teie arust on see mõttetu miks te siis meil käsite lõpetada? See et sinu foorum esimene on ei tähenda et sa mingi jumal oled! "Meie oleme parimad. Meil on ilusam kujundus" Sellise jutuga arvaks iga üks et te olete "uhked" ja arvate vaid endast parimat. Kas sa oled nüüd ära kobisenud või tõstame veel foorumi postituste arvu?
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
PurjusEesel
Võdiuss
Võdiuss



Female Postituste arv : 6
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29230
Registration date : 24/04/2008

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeNelj Apr 24 2008, 20:03

Hermione kirjutas:
Ma ei vasta sellele küsimusele vaid küsin ise. Mis teie tagamõtte on sellel kohal püsimisega? Kui teie arust on see mõttetu miks te siis meil käsite lõpetada? See et sinu foorum esimene on ei tähenda et sa mingi jumal oled! "Meie oleme parimad. Meil on ilusam kujundus" Sellise jutuga arvaks iga üks et te olete "uhked" ja arvate vaid endast parimat. Kas sa oled nüüd ära kobisenud või tõstame veel foorumi postituste arvu?
Issand, te ei saa kohe üldse mu jutu mõttele pihta. Ma ei käsi teil lõpetada, ma tahan lihtsalt teada, miks te meid halvustate (ma ei mõtle sõimamist, vaid halvustamist, kaks eri asja). Ja kui see oleks mulle nii tähtis, siis ma ei teeks ju teie foorumisse postitusi, või kuidas;)?
Aga enivei. Ma ei pea end jumalaks, kui sa teada tahad.
Agajah, ma siis rohkem ei vasta. Kuigi, tahaks siiani teada, kus ma teid sõimanud olen või ülbanud vms. Isiklikult väga huvitab.
Tagasi üles Go down
Liv
Kantsler
Kantsler
Liv


Female Postituste arv : 3298
Age : 114
Hüüdnimi : ----
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 917
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 29909
Registration date : 18/12/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeNelj Apr 24 2008, 20:45

Tere võistlus lava! Tsau Eesel (purjus peaksin täpsustama Nunnu) Olgem kõik head sõbrad, ja mina, targuke ütlen teile. "Stoooooop!" Naer. Okei siis. Eeslike, sa ei solvanud meid selle järgi mida mina aru sain (ma olen välismaalane Väga rõõmus) ja siis ka et ma tahaksin öelda, et ma tegin nalja kui ütlesin et teeme "blablabla" koha, ja olin üllatunud kui nägin HarryP (admin, lisan igaks juhuks Naeratab) vastust. Ma arvan et see oli ka nali. Nii et ära seda välja võtta. Ja minu meelest on meele lahutus võistelda et saada esimese koha. Naljakas ju! Miks ei võik? Minu meelest lahe.

Nii, kui solvasin, siis ma küll ei saa aru kuidas, aga noh.
Tagasi üles Go down
http://mariefannid.forumotion.net/
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31290
Registration date : 04/08/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeNelj Apr 24 2008, 20:59

Jah, mina vägagi imestan, miks sa üldse pidid siia tulema. Nagu ma aru saan, sa ei tulnud siia mõnusa foorumielamuse pärast, vaid et meid takistada, halvustada, meie põhimõtet küsida või misiganes, mida sa oma põhjuseks pead. Ega see heatahtlik niikuinii ei ole (või vaidled sellelegi vastu)? Ja selle koha pealt, et teil olevat ilusam kujundus, peaksid sa küll natuke taibukam olema. Ilus on subjektiivne mõiste ja igaühe jaoks on "ilus" erinev asi. Mulle näiteks meeldib meie oma rohkem. Aga sulle võib oma kujundus meeldida, mul pole midagi selle vastu.


Ja selle võistlemise tagamõte ei ole see, et "õumaigaash, me peame nüüd esimesed olema" jne. See on lihtsalt lõbu pärast võistlemine ja miks sa tulid "meie põhimõtet küsima"? Kas mitte sellepärast, et ikka esimesele kohale jääda?


Ja kas te ise ei taha siis võistelda?

Lällu kirjutas:
Harry Potteri foorum hakkab järgi jõudma , peame pingutama .


Ja ma tahaksin tungivalt teada, kes täpselt ja kus teid halvustanud on? Mina olen kinni püüdnud vaid naljapärast võistlemist mingi edetabeli esimese koha pärast. Ei saa pihta.


Ja lisaksin veel seda: meie foorum ei ole loodud võistlemise jaoks. Me oleme siin kaua olnud. Ja oleme palju arutanud, postitanud, rääkinud jne. Ja me ei ole seda sugugi mingi esimese koha pärast teinud. Selle tabeli avastasin ma alles hiljuti ja ma imestasin, et see meie väike foorum on üsna kõrgel. Sina, purjus eesel, aga tulis siia alles siis, kui meie teie kohta ohustama hakkasime ja siis ka ainult meid takistama (okei okei, meie põhimõtet küsima).


Ja lisaks tahaksin tänada avalduse eest, et mina olema maailma parim administraator. Nii see ilmselt ei ole, aga väga tore avaldus sellegipoolest. Teeb südame soojaks. Nunnu
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29824
Registration date : 25/12/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeNelj Apr 24 2008, 21:05

Väga rõõmus Lõppud, lõppuks saan Dr. House vaatama minna! Naer(Muidugi ei vaata ma Dr. House aga ema vaatab Naer )
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31290
Registration date : 04/08/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeNelj Apr 24 2008, 21:13

Hea vastus Naeratab Ja lisaks veel purjus eeslile: meie elame ikka omasoodu ja ega sinu irisemine meid ei sega.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29824
Registration date : 25/12/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeNelj Apr 24 2008, 21:16

virisemine ikka virisemine
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31290
Registration date : 04/08/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeNelj Apr 24 2008, 21:19

Ei, ma meelega kirjutasin irisemine. See on natuke teine asi.

Ja kümne punkti ringis on tõusnud Pilgutab silma
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29824
Registration date : 25/12/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeNelj Apr 24 2008, 21:50

Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31596
Registration date : 12/12/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeReede Apr 25 2008, 05:48

Mul on sellele (PURJUS)eeslile ainult üks lause:Kui ei meeldi tõmba minema siit.
Tagasi üles Go down
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29824
Registration date : 25/12/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeReede Apr 25 2008, 07:36

Oi nii vähe! Mul jäid pooled asjad talle kirjutamatta! Naer
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31596
Registration date : 12/12/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeReede Apr 25 2008, 12:03

See on kogu jutu kokkuvõte.
Tagasi üles Go down
Hermione Granger
Võdiuss
Võdiuss
Hermione Granger


Female Postituste arv : 6
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29930
Registration date : 06/12/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeReede Apr 25 2008, 13:01

Mutsu kirjutas:
Tegid ainult sellepärast kasutaja, et meid mustata siin jah? Pealegi lase inimestel rahus elada. Las kogume punne kui tahame. Pealegi ise ütlesid, et edetabel näitab foorumi taset. Kui meie tahame, et meie foorumil oleks parem maitse ja paremal tasemel siis las kogume siin punne ja postitame kui tahame.

Ma arvan, et ma ei eksi siinkohal, kui väidan, et sa oled ka meie foorumisse teinud kasutaja vaid selleks, et rääkida, et me oleme vales alateemas vms. Ilmselt tahad enda foorumile kaasa aidata, kuid seda ei pea tegema nii, et tuled meie foorumisse ja hakkad rääkima, et meil vale teema. Tahad meid vaid eest ära saada? Näiteks minul on täitsa suva, kas CP Eesti foorum on esimene või viimane, mulle on oluline ainult see, et seal käivad liikmed ja seal mingit mõttetust ei oleks - foorum on selleks, et rääkida niisama ja mitte hakata siin vaidlema vms.
Tagasi üles Go down
kikael
Superkangelane
Superkangelane
kikael


Female Postituste arv : 6526
Age : 28
Hüüdnimi : mariann
Punktid : 1520
Galeoonid : 1675
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 33023
Registration date : 14/12/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeReede Apr 25 2008, 14:55

Jah foorum on selleks, et niisama rääkida. Aga teisest küljest, miks sa tõesti siia kasutaja tegid, purjuseesel?
Minu meelest võiks selle vaidlemise tõesti ära jätta, mis mõte sel on?
Tagasi üles Go down
http://letsdothat.forumotion.com/index.htm
heh
Tundmatu kuju
Tundmatu kuju



Male Postituste arv : 2
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29225
Registration date : 25/04/2008

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeReede Apr 25 2008, 14:58

Minagi olen Club Penguini foorumi liige ja mulle kohe üldse ei meeldi see, et teie foorumi MÕNED isikud (ei hakka kasutajanimede pidi neid isikuid nimetama) arvavad, et CP foorumi rahvas tuli siia teie foorumit mustama. Ei, asi pole selles.
Tsiteerin: :
PurjusEesel:

Vabandust, aga miks meil on vaja võistelda? See on tõsiselt mõttetu ja minu arust on ebaviisakas meie foorumit halvustada ja liikmeid ülbeteks sõimata. Minu süü pole, et mõned minu foorumi liikmed sellised on, aga adminilt ootaks ikka natuke rohkem intelligentsust.
Meie foorumi üks isik kirjutas siia teemasse sellise postituse ja huvitav-huvitav, kuidas sellele postitusele vastati?
Tsiteerin: :
Kas sa tulid luurele?
4. vaat kust uhkeldaja välja tuli

ma ei teeks sinna (Club Penguini foorumisse) ainult selle pärast kasutaja et teiega ülbama tulla
Millest selline arvamus? Ja selle viimase lause järgi arvan ma, et kasutaja Hermione'i arust tulime me siia foorumisse ülbama (ja ise ka alustasime sellega).
Tsiteerin: :
Selle asemel et siin ülbada ja meie postitusi tõsta võiksid sa kobida oma foorumisse tagasi ja vait jääda.

Mis teie tagamõtte on sellel kohal püsimisega? Kui teie arust on see mõttetu miks te siis meil käsite lõpetada? See et sinu foorum esimene on ei tähenda et sa mingi jumal oled!

"Meie oleme parimad. Meil on ilusam kujundus" Sellise jutuga arvaks iga üks et te olete "uhked" ja arvate vaid endast parimat.
Ja keegi ei käskinud teil meie foorumi kasutajate poolt punktide kogumine lõpetada. Samuti ei arvanud PurjusEesel ennast jumala rolli täitmast. Ning mitte keegi ei öelnud, et Club Penguini foorum on parim - see on lihtsalt RPG and games kategoorias esikohal: see ei tähenda et me arvame endast parimat, vaid et meie foorum on lihtsalt populaarsem (ärge võtke seda kui solvangut. Teiegi foorum on väga populaarne).
---
Rohkem ei viitsi ma tõesti laused tsiteerida ja nendele vastata, aga mõned küsimused on mul kasutajale Hermione küll.

Hermione, miks sa arvad, et me arvame enda foorumi kohta parimat? Miks sa arvad, et PurjusEesel tuli siia foorumisse luurele?
---
Ma loodan, et ma ei saa selle postituse pärast jällegi süüdistavaid postitusi (ärge arvake valesti). Samuti pole sellest esikohas mitte kui midagi tähtsat - tehke enda HP fännifoorum esimeseks Naeratab
---
Aa, ja keegi ütles kas teie või meie foorumis, et Club Penguini foorum on üldsegi vales kategoorias Forumotioni kodulehel. Ei, see pole vales kategoorias, kuna kategooria nimi on "Games and RPG" (mitte ainult "RPG") ja juhuslikult on Club Penguin mäng (:


Viimati muutis seda heh (Reede Apr 25 2008, 15:03). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Brietha
Salamõrtsukas
Salamõrtsukas
Brietha


Female Postituste arv : 1434
Hüüdnimi : Bri
Punktid : 525
Galeoonid : 286
Aktiivsuspunktid : 29888
Registration date : 18/01/2008

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeReede Apr 25 2008, 15:01

Palun lõpetage kaklemine. See on loomulik ,et teine foorum tahab essaks saada. Pealegi ärge tehke siia kasutajat ainult selleks ,et meid õpetama tulla.
Tagasi üles Go down
kikael
Superkangelane
Superkangelane
kikael


Female Postituste arv : 6526
Age : 28
Hüüdnimi : mariann
Punktid : 1520
Galeoonid : 1675
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 33023
Registration date : 14/12/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeReede Apr 25 2008, 15:03

Minu arust on mõlemad toredad foorumid. Mul on CPeestis juba pikemat aega kasutaja olnud, ja ma ei leia, et sealsed liikmed ülbed oleks, v.a. mõned erandid.
Tagasi üles Go down
http://letsdothat.forumotion.com/index.htm
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31596
Registration date : 12/12/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeReede Apr 25 2008, 15:46

Lõpetage vaidlemine üksskord. Kes siin üldse alustas??? Pealegi on see suht mõtetu. Mõelge päris elule. Mis mured teil päris elus on? See on ju teiste murede kõrval pisike kirbukaka.
Tagasi üles Go down
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31596
Registration date : 12/12/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeReede Apr 25 2008, 15:49

Hermione Granger kirjutas:
Mutsu kirjutas:
Tegid ainult sellepärast kasutaja, et meid mustata siin jah? Pealegi lase inimestel rahus elada. Las kogume punne kui tahame. Pealegi ise ütlesid, et edetabel näitab foorumi taset. Kui meie tahame, et meie foorumil oleks parem maitse ja paremal tasemel siis las kogume siin punne ja postitame kui tahame.

Ma arvan, et ma ei eksi siinkohal, kui väidan, et sa oled ka meie foorumisse teinud kasutaja vaid selleks, et rääkida, et me oleme vales alateemas vms. Ilmselt tahad enda foorumile kaasa aidata, kuid seda ei pea tegema nii, et tuled meie foorumisse ja hakkad rääkima, et meil vale teema. Tahad meid vaid eest ära saada? Näiteks minul on täitsa suva, kas CP Eesti foorum on esimene või viimane, mulle on oluline ainult see, et seal käivad liikmed ja seal mingit mõttetust ei oleks - foorum on selleks, et rääkida niisama ja mitte hakata siin vaidlema vms.


Ma ei teinud sinna foorumisse kasutajat, et teid sõimata. Ma vabandan oma eksimuse pärast, et see on Games ja RPG mitte RPG. Pealegi olen suur Club Penguini fänn ja ma lihtsalt laavin pingusid.
Tagasi üles Go down
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29824
Registration date : 25/12/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeReede Apr 25 2008, 16:30

heh kirjutas:

Rohkem ei viitsi ma tõesti laused tsiteerida ja nendele vastata, aga mõned küsimused on mul kasutajale Hermione küll.

Hermione, miks sa arvad, et me arvame enda foorumi kohta parimat? Miks sa arvad, et PurjusEesel tuli siia foorumisse luurele?
---
Ma loodan, et ma ei saa selle postituse pärast jällegi süüdistavaid postitusi (ärge arvake valesti). Samuti pole sellest esikohas mitte kui midagi tähtsat - tehke enda HP fännifoorum esimeseks Naeratab
---
Aa, ja keegi ütles kas teie või meie foorumis, et Club Penguini foorum on üldsegi vales kategoorias Forumotioni kodulehel. Ei, see pole vales kategoorias, kuna kategooria nimi on "Games and RPG" (mitte ainult "RPG") ja juhuslikult on Club Penguin mäng (:

Siin on sinu vastused:
PurjusEesel kirjutas:
Hermione kirjutas:
Tsiteerin: :
Vabandust, aga miks meil on vaja võistelda? See
on tõsiselt mõttetu ja minu arust on ebaviisakas meie foorumit
halvustada ja liikmeid ülbeteks sõimata. Minu süü pole, et mõned minu
foorumi liikmed sellised on, aga adminilt ootaks ikka natuke rohkem
intelligentsust.
1.
Miks me ei peaks võistlema? 2.Kes ültse sõimas meid? 3.See pole üldse
mõttetu. 4. Jäta meie maailma parim administraator oma pommitamistest
välja.
1. Sest see on hale.
2. Igatahes mitte meie foorumi adminid. Teisi liikmeid ei saa mina kontrollida, kui nad just päris ei sõima.
3. Minu jaoks on. Aga noh, kui teie tahate sõda, siis saate ka. Meil on ikkagi palju rohkem liikmeid.
4.
Sorry, ma ei taha solvata, ja see pole ka solvanguna mõeldud, see on
lihtsalt fakt, aga maailma parim admin pole see, kes tahab ainult
võistelda. Foorum on suhtlemiseks ja meelelahutuseks, mitte mingi
tobeda edetabeli pärast võistlemiseks.

Ja edetabel peaks
näitama foorumi taset. Meie foorumil on parem kujundus, rohkem liikmeid
ning me oleme suutnud enda foorumi enam-vähem puhta hoida
(olen kindel,
et ka teie foorum on seda suutnud).
Muidugi ma arvan, et ka teie foorumil on paremaid asju, kui meie omal, aga nendega pole ma veel tuttav.
Muide, admin. Ma olen kindel, et Harry Potter poleks nii madalale laskunud.
Ja mitte keegi pole mulle öelnud et teie foorum on kuidagi halb, kole või mis iganes. Kuid ausalt öeldes teen omad järeldused kui keegi tuleb ja hakkab küsima et mis meie põhi mõte on ja kritiseerima. Loomulikult lähen ma kaitse positsiooni ja vabandust kui eksnkuidagi kuna pole teie foorumit väga palju uurinud. Kuid ma ei ütle et teil on kole foorum. Vastu pidi, teil on väga ilus foorum ja muidugi ei maksa vaenutseda. Aga äkki nüüd võiks jätta see sinna paika ja elada rahulikult oma elu edasi.
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
heh
Tundmatu kuju
Tundmatu kuju



Male Postituste arv : 2
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29225
Registration date : 25/04/2008

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeReede Apr 25 2008, 16:41

See, et CP foorumil on ilus kujundus ja rohkem liikmeid, ei tähenda ju mitte kuidagi moodi, et me arvame enda CP foorumi kohta parimat? Ja see, et PurjusEeseli arvates on võistlemine hale, ei tähendab samuti, et me arvame enda foorumist parimat. Ka ei anna see vastust sinu küsimusele "Kas sa tulid luurele?"
Tagasi üles Go down
Hermione Granger
Võdiuss
Võdiuss
Hermione Granger


Female Postituste arv : 6
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29930
Registration date : 06/12/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeReede Apr 25 2008, 16:48

Seda et, kui keegi hakkab väitma, et tegin selle kasutaja teie foorumi mustamiseks, siis arvate valesti. Tegin selle kasutaja päris selle foorumi sündimise ajal, siis oli see igav ja tavaline foorum.
Tagasi üles Go down
Brietha
Salamõrtsukas
Salamõrtsukas
Brietha


Female Postituste arv : 1434
Hüüdnimi : Bri
Punktid : 525
Galeoonid : 286
Aktiivsuspunktid : 29888
Registration date : 18/01/2008

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeReede Apr 25 2008, 17:15

Kuulge palun lõpetage. See ei ole enam normaalne ,et me hakkame üksteist mustama.
Tagasi üles Go down
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31596
Registration date : 12/12/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeReede Apr 25 2008, 17:34

Olen nõus. Kas ei võiks selle asja ükskord lõpetada? Ma lähen hulluks. Mis mõtet teie vaidlemisel on?
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31290
Registration date : 04/08/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeReede Apr 25 2008, 21:53

Te võiksite oma foorumisse tagasi minna. Vabandust, aga mulle tundub, et te ei tulnud siia rääkima heatahtlikel põhjustel.

Muide, nemad on tõusnud. Aga meie ka.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31596
Registration date : 12/12/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeLaup Apr 26 2008, 06:51

Lõpetage nüüd!!!!
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31290
Registration date : 04/08/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeLaup Apr 26 2008, 11:26

Jah. Lõpetame. Aga nüüd, kus nad siin "põhimõtet küsimas käisid", ma enam alla ei anna Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Hermione Granger
Võdiuss
Võdiuss
Hermione Granger


Female Postituste arv : 6
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29930
Registration date : 06/12/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeLaup Apr 26 2008, 15:13

Ma arvan, et alguse saigi see vaidlus Mutsu pärast.

Mutsu kirjutas:
Nemad arutavad seal kust meie foorum järsku välja ilmus.Pealegipeame neile lihtsalt järgi jõudma.Nad on nii ülbed.

Miks me oleme sulle meelde jäänud ülbetena? Mida me oleme sulle öelnud? Põhjuseta süüdistus ju täielikult. Niiet ära tule küsima, miks me vaidleme. Ise sa alustasid.
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31290
Registration date : 04/08/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeLaup Apr 26 2008, 15:15

Äkki palun lõpetaks selle vaidluse? See on veel mõttetum.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Hermione Granger
Võdiuss
Võdiuss
Hermione Granger


Female Postituste arv : 6
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29930
Registration date : 06/12/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeLaup Apr 26 2008, 19:03

Oeh jah, ei viitsi enam tõepoolest.
Ma lihtsalt loodan, et keegi ei sõima meid enam ülbeteks. Ehkki ma võin üldmääral seda paista.
Tagasi üles Go down
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31596
Registration date : 12/12/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeLaup Apr 26 2008, 19:05

Nojah. Esmamulje on petlik. Oleme siis sõbrad ve?
Tagasi üles Go down
Hermione Granger
Võdiuss
Võdiuss
Hermione Granger


Female Postituste arv : 6
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29930
Registration date : 06/12/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeLaup Apr 26 2008, 19:07

Okei. Nunnu
Tagasi üles Go down
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31596
Registration date : 12/12/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeLaup Apr 26 2008, 19:10

Tore Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31290
Registration date : 04/08/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeLaup Apr 26 2008, 21:14

Jah, oleme sõbrad ja liitlased. Nii ongi parem.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
anna
Võdiuss
Võdiuss
anna


Female Postituste arv : 6
Age : 28
Hüüdnimi : annu, manna, anni, minni- valige ise
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29230
Registration date : 24/04/2008

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeEsm Apr 28 2008, 08:59

äkki on meil siiski soov esimeseks jõuda kuigi teine koht on ka hea Pilgutab silma
noh kui teiste foorumite omad protesteerivad siis kellele see loeb nad on lihtsalt kadedad Nunnu
Tagasi üles Go down
http://www.rate/users/moonlight6
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29824
Registration date : 25/12/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeEsm Apr 28 2008, 09:21

Muide kui kellegile tundusin ülbe siis tegelikult ma niisugune pole.
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Celestine
Lohe
Lohe
Celestine


Female Postituste arv : 2669
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 30189
Registration date : 13/12/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeEsm Apr 28 2008, 09:44

Lõpp hea, kõik hea. Naer
Tagasi üles Go down
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29824
Registration date : 25/12/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeEsm Apr 28 2008, 10:12

Õige. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Celestine
Lohe
Lohe
Celestine


Female Postituste arv : 2669
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 30189
Registration date : 13/12/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeEsm Apr 28 2008, 11:55

Me Hermionega nummerdasime nii palju, et punktid hakkavad mühinal kasvama. Naer
Tagasi üles Go down
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29824
Registration date : 25/12/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeEsm Apr 28 2008, 11:56

Teeme teise lehe ka?
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Celestine
Lohe
Lohe
Celestine


Female Postituste arv : 2669
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 30189
Registration date : 13/12/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeEsm Apr 28 2008, 11:58

Okei, proovime. Naer
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31290
Registration date : 04/08/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimePüh Mai 04 2008, 17:20

Jah, ma nägin. Lahe Naer Okei, seis on:

Club Penguin Estonia - 4833 punkti

Hp fännid - 4384 punkti

Nemad on tõusnud 100 punkti ringis, aga meie peaaegu sama mis enne. Sõnum on ridade vahel.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Potteri fänn
Narr
Narr
Potteri fänn


Female Postituste arv : 197
Hüüdnimi : Pf.
Punktid : 320
Galeoonid : 320
Aktiivsuspunktid : 29920
Registration date : 08/12/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimePüh Mai 04 2008, 20:46

Lahe, me oleme populaarsed! Cool
Tagasi üles Go down
Liv
Kantsler
Kantsler
Liv


Female Postituste arv : 3298
Age : 114
Hüüdnimi : ----
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 917
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 29909
Registration date : 18/12/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeEsm Mai 05 2008, 14:15

Okei, hakkame nüüd postitama!
Tagasi üles Go down
http://mariefannid.forumotion.net/
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 31017
Registration date : 25/01/2008

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeEsm Mai 05 2008, 14:17

Jaah! Ja võtke nummerdamismängust osa, see aitab postituste tõusu täiega!
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Liv
Kantsler
Kantsler
Liv


Female Postituste arv : 3298
Age : 114
Hüüdnimi : ----
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 917
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 29909
Registration date : 18/12/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeEsm Mai 05 2008, 14:50

Ma ei usu, aga ikka, postitage sinna ka!
Tagasi üles Go down
http://mariefannid.forumotion.net/
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31290
Registration date : 04/08/2007

RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitimeTeis Mai 06 2008, 12:55

Me langesime hullult! 300 punkti või nii Kurb
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Sponsored content





RPG foorumite edetabel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG foorumite edetabel   RPG foorumite edetabel - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
RPG foorumite edetabel
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Lugejate edetabel.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Foorum :: Foorumi uudised-
Hüppa: