Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Rollimängu registreerimine!

Go down 
+48
santa claus
*forever*
Zarah
Zacharee
Mõisapreili
Forgotten-
terasloom
TikaaniSaiko
Cazzzu
Cenfly
looli
Getu135
IamEvelin
Aduna
tagtag
Grindelwald
liinzuka
Hermonie Granger
hordekips
Mellu
Clupsi
Xboy1322
DontTouchMe
Miseria
Murtagh
elyon
Ginny
Ellen.
Erewin
Dobby
Hokikunn
Karin
Yewwy
Rikkie
Chandra
Ginny Weasley
Acheron
Potteri fänn
hermione80
aare94
Tofu
kikael
Liv
Celestine
libahunt
Valgekihv
Brietha
Evanna
52 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorTeade
Rikkie
Alkeemik
Alkeemik
Rikkie


Female Postituste arv : 890
Hüüdnimi : Rikki
Punktid : 955
Galeoonid : 955
Aktiivsuspunktid : 29168
Registration date : 02/06/2008

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeTeis Juun 10 2008, 16:50

Ok, aga räägi mulle kokkuvõtlikult mis seal juhtunud on jne,okei
Tagasi üles Go down
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29944
Registration date : 25/12/2007

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeNelj Juun 12 2008, 20:31

Ma arvan, et uutele võiks väikse kokku võtte teha.
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Rikkie
Alkeemik
Alkeemik
Rikkie


Female Postituste arv : 890
Hüüdnimi : Rikki
Punktid : 955
Galeoonid : 955
Aktiivsuspunktid : 29168
Registration date : 02/06/2008

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeNelj Juun 12 2008, 21:54

Kui ma algul hakkasin mängima, ei saanud ma mitte midagi aru mis toimub ja praegu ei saa ka aru.
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31410
Registration date : 04/08/2007

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeReede Juun 13 2008, 11:52

Olgu. Ma proovin rääkida, kuid see tuleb üpris keeruline. Ma vabandan, kui ma räägin asju vahepeal Ayanna vaatevinklist, ta on lihtsalt minu tegelane Naeratab

Ayanna isa tapeti orkide poolt ning ema vangistati. Ta põgenes ning sai kokku pegasus Gümnastikaga (Hermione). Nad läksid koos edasi ning päästsid Vaniri (aare94) orkide käest. Edasi läksid nad juba kolmekesi.
Samal ajal pandi Freiale (libahunt) peale needus, nii et ta pidi täitma Musta isanda käske. Ta hammustas Mirdalieli (HJG). Mirdaliel kohtas siis Briethat (hermione11) ja nad läksid koos Nümfimetsa. Nendega kaasa tuli ükssarvik Apple (Mutsu). Freia suundus ka sinnapoole.
Kitrena (kikael) lahkus oma lossist, kuna tal oli tahtmine seigelda. Ta kukkus portaali ning ilmus välja Nümfimetsas.
Ayanna, Gümnastika ja Vanir suundusid Imantosse, et seal oma varusid täiendada ning üritada kuningaga rääkida. (Imanto vallutati just Musta isanda Malibrae poolt ning kuningas oli vangistatud.) Nad said hakkama, kuid põgenedes sai Ayanna pihta mürginoolega. Vanir ei saanud mürgist jagu ning Gümnastika otsustas viia nad Cloudhawenisse, kus legendi järgi pidi olema imevesi, mis päästaks Ayanna.
Samal ajal pidasid Mirdaliel, Brietha ja Gabriella (Enawen) pidasid Nümfimetsas maha väikese lahingu orkide vastu. Nad võitsid, kuid mõned said haavata. Gabriella maja juures hoolitsesid nad haavatute eest ning seal said nad kokku teadvusetu Ayanna, Vaniri ja Gümnastikaga, kes olid tulututelt Cloudhaweni otsingutelt tagasi tulnud. Sinna tulid ka Kitrena ning Kidaia (KSaphira). Koos nümf Goldreine'iga (teda ei mängi keegi, Enawen mängis temaga hetkeliselt) juhtis Gabriella nad Nähtamatu trepi juurde, kustkaudu pääses Cloudhawenisse. Nad jõudsid sinna ning Ayanna sai päästetud. Cloudhawen oli tõeliselt kaunis paik ning rändajaid võttis seal soojalt vastu Pilvekuninganna.
Samal ajal püütsid orkid kinni Myrtheli (hermione80) ning hakkasid teda viima Pimeduse kuningriiki. Myrthel pääses vabaks ning läks ajutiselt ühe pere juurde elama, kellele toidu ning peavarju eest tegi ta vastutasuks tööd. See maja asus kuskil Marynia metsa ja Bybloni linna vahel.
Vahepeal läksid rändama päkapikud Dahlia (Ginny Weasley) ja Dwarf (Potteri fänn).
Seltskond ööbis Cloudhawenis ning nüüd on hommik.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Rikkie
Alkeemik
Alkeemik
Rikkie


Female Postituste arv : 890
Hüüdnimi : Rikki
Punktid : 955
Galeoonid : 955
Aktiivsuspunktid : 29168
Registration date : 02/06/2008

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeReede Juun 13 2008, 13:10

Mis mina saan rollimängus mängida? Keegi ei panegi mind tähele seal.
Tagasi üles Go down
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29944
Registration date : 25/12/2007

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeReede Juun 13 2008, 13:20

Kui ma ei eksi suundume me Hadroni mägedesse. Sa mängi nii kaua kuni me kohtume. Sa võid suunduda mingitel suvalistel põhjustel sinna kus meiegi.(Sul on veidi raskem kuna orkid sind ei ähvarda.)
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Rikkie
Alkeemik
Alkeemik
Rikkie


Female Postituste arv : 890
Hüüdnimi : Rikki
Punktid : 955
Galeoonid : 955
Aktiivsuspunktid : 29168
Registration date : 02/06/2008

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeReede Juun 13 2008, 13:26

Ma vaatan;D
Tagasi üles Go down
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 31137
Registration date : 25/01/2008

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeReede Juun 13 2008, 13:33

Sa võiksid nii teha, et mängid natuke omaette ja siis leiad kellegi kusagilt(meie omadest).
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Potteri fänn
Narr
Narr
Potteri fänn


Female Postituste arv : 197
Hüüdnimi : Pf.
Punktid : 320
Galeoonid : 320
Aktiivsuspunktid : 30040
Registration date : 08/12/2007

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeReede Juun 13 2008, 13:50

Hadroni mägedesse? Mina just tulin sealt ära Naer
Tagasi üles Go down
Rikkie
Alkeemik
Alkeemik
Rikkie


Female Postituste arv : 890
Hüüdnimi : Rikki
Punktid : 955
Galeoonid : 955
Aktiivsuspunktid : 29168
Registration date : 02/06/2008

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeReede Juun 13 2008, 14:12

Okei, ma proovin mängida nagu libahunt soovutas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeReede Juun 13 2008, 21:19

Nimi:Nyssa
Vanus:23
Sugu:naine
Rass:haldjas
Välimus:https://2img.net/h/i231.photobucket.com/albums/ee288/cheri108/fairy.jpg
Varustus:Vibu, nooled, Athame, lindid, kott.
Oskused:Haldjakeel, meisterdaine, ravimite kokku keetmine, vibu laskmine, kaklemine, kiire ronimine, jälgede kiire ära tundmine, mõtetes suhtlemine haldjakeeles, igal aastal saab ta enda sünnipäeval oma välimust muuta just selliseks nagu ta ise tahab, seintel ja laes käimine.
Iseloom:Kibestunud ja endasse tõmbunud.Tegelikult ka sõbralik ja abivalmis.
Ajalugu:Ny elas koos oma emaga Mebjari metsa mägede poolsel äärel.Seal oli alati ohtlik olnud, aga ükskord kui Nyssa oli veel väga väike tulid metsa orkid.Orkid märatsesid seal väga palju.Nyssa ema peitis tüdruku ära.Ise läks ta vaatama mis toimub.Orkid võtsid Ny ema endaga kaasa.Nyssa kuulis ainult ema karjeid ja järsku need lakkasid.Sellest ajast peale on Nyssa ringi rännanud.Ta on saanud hästi hakkama.Ta elas tutavate juures kes õpetasid talle igasugu asju.Tütarlaps on oma eluga hästi hakkama saanud.Nüüd elab Nyssa Marynia metsas.Väga lähedal Melyan'ile.
Muu:
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31410
Registration date : 04/08/2007

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeReede Juun 13 2008, 21:51

Noh, śee siin on natuke ülepingutatud. Oled ikka Ardamirieli kirjeldust lugenud?

1) Haldjatel ei ole tiibu!!!!!!!!! Need siin on haldjad Eragoni ja Sõrmuste isanda järgi ning ka kirjelduses on kirjas, et tiibu pole!!! Ning lisaks, haldjas enam olla ei saa, kuna neid on liiga palju.

2) Kaks viimast omadust on täiesti absurdsed. Välimuse muutmine - v´älistatud, seintel ja laes kõndimine - no mida veel.

Nii et - kahjuks pead ära muutma. Muide, kui sa omale tiibu tahad, siis on olemas piksid. Kahjuks on nad 10 cm pikkused...
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Liv
Kantsler
Kantsler
Liv


Female Postituste arv : 3298
Age : 114
Hüüdnimi : ----
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 917
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 30029
Registration date : 18/12/2007

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeLaup Juun 14 2008, 08:24

Vanemad olid tal pixi ja haldjaaas! >< Ma tean seda!
Tagasi üles Go down
http://mariefannid.forumotion.net/
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31716
Registration date : 12/12/2007

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeLaup Juun 14 2008, 08:54

See on tõesti üle pingutatud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeLaup Juun 14 2008, 10:03

Okey, järjekordne foorum kus oldakse minuga vastikud.Mina lahkun ja ütlen vaid seda, et TEIE FOORUM HÄVINEKS!!!
Tagasi üles Go down
Liv
Kantsler
Kantsler
Liv


Female Postituste arv : 3298
Age : 114
Hüüdnimi : ----
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 917
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 30029
Registration date : 18/12/2007

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeLaup Juun 14 2008, 10:24

Me ei ole sinuga vastikud. Me lihtsalt ütleme mis selles ei sobi! Ja kõik, ei ole ka vastikud. Kurb Ära mine ära!
Tagasi üles Go down
http://mariefannid.forumotion.net/
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29944
Registration date : 25/12/2007

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeLaup Juun 14 2008, 10:41

Lihtsalt Harry Potter on seda nii palju korranud, et tema on kah kindlasti tüdinenud, et mitte keegi ei loe Ardamirieli kohta ära.
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Rikkie
Alkeemik
Alkeemik
Rikkie


Female Postituste arv : 890
Hüüdnimi : Rikki
Punktid : 955
Galeoonid : 955
Aktiivsuspunktid : 29168
Registration date : 02/06/2008

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeLaup Juun 14 2008, 11:29

Minu arvamus on Admireli kirjeldus liiga pikk, esimesel silmapilgul öeldakse ,, Ahh see on nii pikk, et ma ei viitsi lugeda " Seda olen ka mina öeldnud.
Külaline - tema on harjunud, et tema nõudmised tehtakse ära, aga vot ei. Ja ma arvan, et see on tühi asi minna foorumist ainult sellepärast, et ei lugenud Ardamileri kirjelduse ja nüüd süüdistab teisi. Ning seal on ka kirjas on oma tegelast ei tohi liiga võimsaks teha, nii et külaline tegi seda, aga et haldjas ei tohi olla enam ma arvan HP et see pole õiglane. Las inimene valib ise endale rassi milline ta tahab olla.
Tagasi üles Go down
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31716
Registration date : 12/12/2007

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeLaup Juun 14 2008, 12:55

Isegi kui ta lendaks poleks vaja tal laes ega seinadel kõndida. See on suht mõtetu. Tegelikult tuleks see ikkagi ära lugeda siis saaks vähemalt rohkem teada, ega teeks vigu.Tuleb lihtsalt lugemiseks aega varuda. Välimuse muutmine on ka mõtetu. Las teeb endale sellise välimuse nagu tahab, et jääks.
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31410
Registration date : 04/08/2007

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeLaup Juun 14 2008, 20:39

Tegelikult ei olnud asi sugugi karm. Aga kas see on normaalne, kui inimene kõnnib seintel ja laes? Ja haldjaid on liiga palju. Kui mingil hetkel ma ei oleks öelnud, et haldjas enam olla ei saa, oleks kolmveerand tegelastest haldjad.
Ardamirieli kirjeldus aga peabki pikk olema, kuna see on täiesti uus väljamõeldud maailm. Kui seda ei kirjeldata, siis ei saada sellest maailmast aru.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Liv
Kantsler
Kantsler
Liv


Female Postituste arv : 3298
Age : 114
Hüüdnimi : ----
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 917
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 30029
Registration date : 18/12/2007

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeLaup Juun 14 2008, 20:51

See kirjeldus on nagu raamat, uppud sinna, ja loed mõne minutiga läbi. Ma ka alguses ütlesin : Wooua! Ma ei saa seda lugeda, õde võttab arvuti enne ära!
Tagasi üles Go down
http://mariefannid.forumotion.net/
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29944
Registration date : 25/12/2007

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimePüh Juun 15 2008, 09:22

Mina küll ei mõelnud et see pikk on.
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31716
Registration date : 12/12/2007

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimePüh Juun 15 2008, 09:40

Ma ka mitte. Ma mõtlesin, et kas ma jõuan selle korraga läbi lugeda Naer
Tagasi üles Go down
Rikkie
Alkeemik
Alkeemik
Rikkie


Female Postituste arv : 890
Hüüdnimi : Rikki
Punktid : 955
Galeoonid : 955
Aktiivsuspunktid : 29168
Registration date : 02/06/2008

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimePüh Juun 15 2008, 10:58

Ma lugesin enne seda Adamileri kirjelduse läbi, aga ikka ei saanud sellest väljamõeldnud maailamsast aru. Kirjeldused peavad minu arust olema lühidased ja põnevad, et kasutajad näevad oh nii lühike võin ikka selle lugeda läbi. Ning et kolmveerand on Adamileris haldjaid pole Külalise probleem, miks tema peaks sellepärast võtma mingit muut rassi.
Ma olen hajrnunud teistelt foorumitelt lühikest kirjeldust.
Tagasi üles Go down
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31716
Registration date : 12/12/2007

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimePüh Juun 15 2008, 11:17

Minuarust peaks rollika ajal selle registeerumise sulgema. Suht mõtetu oleks rollika keskel tulla ja mängida.
Tagasi üles Go down
Rikkie
Alkeemik
Alkeemik
Rikkie


Female Postituste arv : 890
Hüüdnimi : Rikki
Punktid : 955
Galeoonid : 955
Aktiivsuspunktid : 29168
Registration date : 02/06/2008

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimePüh Juun 15 2008, 17:05

Mutsu ma mõtlen vastupidi, kuid samas on õige tuldnakse mängima ja ei tea mis tomibub. Aga samas ei tahaks ka poolaastat oodata millal võib jälle registreerida.
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31410
Registration date : 04/08/2007

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeReede Juun 20 2008, 21:18

Ma mõtlen sama, mis Rikki. Oodata oleks üsna vastik. Aga ma pole eriti hea kirjutaja ja ma tean seda.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
aare94
Loheratsanik
Loheratsanik
aare94


Male Postituste arv : 3735
Age : 30
Hüüdnimi : Aare
Punktid : 1495
Galeoonid : 1965
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 30191
Registration date : 16/12/2007

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeReede Juun 20 2008, 21:44

Registreeruda ikka võiks saada kogu aeg. Näiteks, tuleb siia mõni uus ja aktiivne rollimängur.
Tagasi üles Go down
http://harrypotterfoorum.forumotion.com/
Liv
Kantsler
Kantsler
Liv


Female Postituste arv : 3298
Age : 114
Hüüdnimi : ----
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 917
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 30029
Registration date : 18/12/2007

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeLaup Juun 21 2008, 08:54

Ei. Siis on nad hädas, sest ei saa meiega kokku.
Tagasi üles Go down
http://mariefannid.forumotion.net/
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31410
Registration date : 04/08/2007

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeLaup Juun 21 2008, 11:21

Noh, Lets-Do-Thatis selles pikside rollimängus sain ma teid kätte. Ja ma oleksin olnud kurb, kui ma poleks sisse saanud.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Yewwy
Varas
Varas
Yewwy


Female Postituste arv : 463
Age : 28
Hüüdnimi : Yew , Heltz .
Punktid : 60
Galeoonid : 60
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 29133
Registration date : 22/06/2008

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeKolm Juun 25 2008, 09:21

Mina tutvusin reeglitega ja tegin ka siia tegelase:)
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31410
Registration date : 04/08/2007

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeKolm Juun 25 2008, 20:19

Postita see siia ka ning sellist olendit nagu Maagiliste Haldjate Suguvõsa Pisemate Värvuliste HaldjaLiblikas ei ole olemas Pilgutab silma Ja naine on naine. Naer
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Karin
Lohe
Lohe
Karin


Female Postituste arv : 2577
Hüüdnimi : karin, siil, frenger
Punktid : 820
Galeoonid : 886
Aktiivsuspunktid : 30506
Registration date : 03/07/2008

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeKolm Juul 09 2008, 11:42

Nimi: Gelledy Shirashy
Vanus: 276
Sugu: Naine
Rass: Haldjas
Välimus: Ei seleta.Annan pildi Rollimängu registreerimine! - Page 5 2hhoxgg
Varustus:Teemantitega mõõk mis on 549 aastat vana.Vibu mis on 36 aastat vana ja on kaunistatud briljantidega
Oskused: Haldjate keel , Lendamine , ujumine
Iseloom: Hea , vahel ülbe
Ajalugu:Sündis Suurbritannias , lendas eestisse kus on elanud 500 aastat.
Muu:Ta on taimetoitlane.
Natuke lühike jah -.-
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31410
Registration date : 04/08/2007

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeKolm Juul 09 2008, 11:46

Vabandust, aga sa ei lugenud ilmselt Ardamirieli kirjeldust läbi. Me ei ela tavalises maailmas, vaid väljamõeldud maailmas, haldjatel pole tiibu, seega nad ei oska ka lennata. Ja üldse, kirjeldus on liiga lühike. Ei sobi.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Karin
Lohe
Lohe
Karin


Female Postituste arv : 2577
Hüüdnimi : karin, siil, frenger
Punktid : 820
Galeoonid : 886
Aktiivsuspunktid : 30506
Registration date : 03/07/2008

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeKolm Juul 09 2008, 14:52

Olgu , postitan uuesti Kurb
Nimi: Gelledy Shirashy
Vanus:275
Sugu:Naine
Rass:Metshaldjas
Välimus:Rohelised tiivad , -kleit , -papud(Naer) ja võlukepike ka mis on roheline ja vahel võtab liblika kuju.Pillub ka sädemeid.
Rollimängu registreerimine! - Page 5 Xtyqs
Varustus: Võlukepike (pikem seletatud ,,Välimuse'' all) , pisimutukate ravitsemis asjad ja kohvrike kus ta hoiab oma kõige vajalikumaid ja lemmikumaid asju.
Oskused: Metshaldjate keel , Natuke ka putukate keelt.
Iseloom: Vahel solvub kergesti. Kui saad ta sõbraks on ta väga ustav sõber.
Ajalugu: Gelledy sündis Shirashiku metsas.Ta õppis oma 55 aastat Shirashiku haldjate metskoolis , pärast seda suundus Welledy metsa ravindust õppima.Praeguseks elab juba linnas nimega Ceccely.
Muu: Gelledy ema on Shuushy Sishaalik (Naer) ja isa Johhyn Shirashy.Tal on 1 õde ja 3 venda.Tal on ka oma röövik Cassike kes on väga kassi nägu Naeratab

Kas see sobis ?
Tagasi üles Go down
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31716
Registration date : 12/12/2007

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeKolm Juul 09 2008, 15:07

Haldjatel EI OLE tiibu. Metshaldjaid ei ole Ardamirieli kirjelduses. Sa võiksid vähemalt endale vajaliku läbi lugeda.
Tagasi üles Go down
Liv
Kantsler
Kantsler
Liv


Female Postituste arv : 3298
Age : 114
Hüüdnimi : ----
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 917
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 30029
Registration date : 18/12/2007

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeKolm Juul 09 2008, 16:04

Kas need kohad on kaardil olemas?
Tagasi üles Go down
http://mariefannid.forumotion.net/
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31716
Registration date : 12/12/2007

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeKolm Juul 09 2008, 16:07

Minuarust küll mitte. EI OLE!
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31410
Registration date : 04/08/2007

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeKolm Juul 09 2008, 18:09

Ei ole jah. Kas sa lugesid kirjelduse läbi või ei? Vasta kõigepealt sellele. Ja kas reeglid lugesid ka läbi?
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Karin
Lohe
Lohe
Karin


Female Postituste arv : 2577
Hüüdnimi : karin, siil, frenger
Punktid : 820
Galeoonid : 886
Aktiivsuspunktid : 30506
Registration date : 03/07/2008

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeNelj Juul 10 2008, 11:02

Jah . Kohe teen uue
Tagasi üles Go down
Karin
Lohe
Lohe
Karin


Female Postituste arv : 2577
Hüüdnimi : karin, siil, frenger
Punktid : 820
Galeoonid : 886
Aktiivsuspunktid : 30506
Registration date : 03/07/2008

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeNelj Juul 10 2008, 15:25

Nimi: Calareny Marshall
Vanus: 25
Sugu: Naine
Rass: Inimene
Välimus: Lillad rastad juuksed , pruun mantel mille all on pikad mustad püksid ja ruuduline särk , Suur vöö , ainult ühes käes lohenahkne kinnas . Silmad on rohelised.
Rollimängu registreerimine! - Page 5 2utj5ht
Varustus: Calil on Roosa helendav mõõk , 75 mustatamme otsaga noolt ja Süsimust tammepuust vibu.
Oskused: Inimeste keel , Oskab ka väga natuke haldjate keelt millest ta põhimõttelislt aru ei saa.
Oskab ka võidelda . Eriti oma ustava mõõgaga mis paistab raske kuid on päriselt väga kerge. Cal oskab ka hästi vibulasta. Seda käib ta koolides õpetamas.
Iseloom:Calil on vähe sõpru sest ta ei ole just kõige sõbralikum. Ja need kes tahavad olla Cali sõbrad peavad võitma tema usalduse , kuigi seda on tõeliselt raske teha.Kui Cal on armunud on ta sügavalt armund ja ei anna järele.
Ajalugu:Cali ema suri , kui Cal oli väga väike. Siis elas ta isaga koos.Ta sündis Wetternis , elas samuti seal ja käis koolis ka seal . Cal reisis terve Ardamirieli saare läbi ja nüüd elab õnnelikult uuesti Wetternis.
Muu:Calil on kass Täps ja koer Miisu.Calile meeldib väga ka suusatada . Ja talle meeldivad ka täiskuud !
Edit : Tegin uue!


Viimati muutis seda Ginevra Molly Weasley (Teis Juul 15 2008, 20:30). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Liv
Kantsler
Kantsler
Liv


Female Postituste arv : 3298
Age : 114
Hüüdnimi : ----
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 917
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 30029
Registration date : 18/12/2007

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeNelj Juul 10 2008, 20:09

1. Libahuntidel pole keelt!
2. Ravitseda maagiaga, või lihtsalt plaastreid igale poole toppida?
3. 1774 aasta pole veel olemas, arvan et võiksid selle ära võtta.

Dwarven on Ardamireili kaardil väää? Naer Ei noh ausalt, ma ei vaata seda kaarti eriti.
Tagasi üles Go down
http://mariefannid.forumotion.net/
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31410
Registration date : 04/08/2007

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeNelj Juul 10 2008, 22:27

2. küsimust pole ilmselt vaja, mulle tundub, et see o tavaline arst. Aastaarve ma pole välja mõelnud, unustasin Punastab Ja Dwarven on päkapikulinn, täiesti olemas.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Liv
Kantsler
Kantsler
Liv


Female Postituste arv : 3298
Age : 114
Hüüdnimi : ----
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 917
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 30029
Registration date : 18/12/2007

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeNelj Juul 10 2008, 22:43

Ok, aga minu meelest, ei sobi see aasta sinna üldse, tähendaks et hetkel ongi 2008 aastat mõõdas, aga millest? Kui minu tegelane on 7000 miski, siis ei saa olla aastaid 2008, neid on siis umbes kokku 124567890098765432345678976543345678. Ning neid ei loetagi.
Tagasi üles Go down
http://mariefannid.forumotion.net/
Karin
Lohe
Lohe
Karin


Female Postituste arv : 2577
Hüüdnimi : karin, siil, frenger
Punktid : 820
Galeoonid : 886
Aktiivsuspunktid : 30506
Registration date : 03/07/2008

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeReede Juul 11 2008, 10:47

Aga muidu sobib või ?
Tagasi üles Go down
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29944
Registration date : 25/12/2007

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeReede Juul 11 2008, 11:01

Minu meelest küll.
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Karin
Lohe
Lohe
Karin


Female Postituste arv : 2577
Hüüdnimi : karin, siil, frenger
Punktid : 820
Galeoonid : 886
Aktiivsuspunktid : 30506
Registration date : 03/07/2008

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeReede Juul 11 2008, 14:50

Jeee , lõpuks ometi Naeratab
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31410
Registration date : 04/08/2007

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimeReede Juul 11 2008, 17:26

Jah, sobib.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Hokikunn
Troll
Troll
Hokikunn


Male Postituste arv : 20
Hüüdnimi : jõu junn
Punktid : 0
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29845
Registration date : 16/01/2008

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimePüh Juul 13 2008, 08:56

kus ma saan registeerida mina ei saa välimust teha
Tagasi üles Go down
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 31137
Registration date : 25/01/2008

Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitimePüh Juul 13 2008, 13:55

Siia registreeridki.
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Sponsored content





Rollimängu registreerimine! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine!   Rollimängu registreerimine! - Page 5 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Rollimängu registreerimine!
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 10Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Registreerimine
» Registreerimine.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Mängud! :: Ardamirieli rollimäng-
Hüppa: