Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Naljad koolist

Go down 
+33
Jane Doe
Jossu
TikaaniSaiko
Aany
Aduna
Krissukas
Cliodna
renxik
minnipuhh
Miseria
Kaisaa
Snape
libahunt
Tofu
Ellen.
Murtagh
elyon
Unknown.
Karin
Erewin
aare94
Ginny Weasley
hermione80
Ginny 987
kati002
Rikkie
Valgekihv
Acheron
Liv
Brietha
Celestine
kikael
Evanna
37 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorTeade
Feikboy-
Kortssarveline snorkak
Kortssarveline snorkak
Feikboy-


Male Postituste arv : 149
Hüüdnimi : kristjan , [:
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 26877
Registration date : 21/09/2009

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeReede Veeb 12 2010, 19:55

Ma ei tea aga äkki teid huvitab milline meie kooli 7 klasside mata väla näeb. Kopeerin teksti ühest msni tekstist. Väga rõõmus

" muide, ma käisin täna mata tööd järeltegemas. õps ütles, et tal ei ole sellel nädalal aega järelvastamisiteha aga ma võin seitsemndate mata ajal tulla. mingi suht siis teen tööd ja üks 7a kristofer läheb tööd ära viima. õps vaatab tööd mõna aega ja ütleb siis, et valesti on. kristo mingi mõtleb veits ja ütleb: " atsil on samamoodi." õps küsib: " aga kes see ats veel on?" tüüp vastab: " Adolf noh." siis läheb järgmine tüüp pm sama asi noh: " adolfil oli samamoodi." siis läheb paula tööd näitama. ka valesti ning ta ütleb suht : " Jensil oli ka nii, Atsil ka siis vist." lõpuks õps ütleb: " Adolf tule siia ja näita oma tööd." Adolf suht läheb ja ütleb: " olgu, ma vaatasin Hegne pealt." "

Tüübid ise ei viitsi arvutada ja siis vahivad mingi nohiku pealt maha kellel valesti on. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34570
Registration date : 09/07/2009

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeReede Veeb 12 2010, 22:04

Hah, norm Naer
Tagasi üles Go down
Ginny 987
Vaht
Vaht
Ginny 987


Female Postituste arv : 1171
Age : 27
Hüüdnimi : kasutajanimi Naeratab
Punktid : 160
Galeoonid : 150
Aktiivsuspunktid : 30333
Registration date : 19/12/2007

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeLaup Veeb 13 2010, 15:56

Haha xd
Tagasi üles Go down
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 33151
Registration date : 14/08/2008

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeLaup Veeb 13 2010, 18:29

See on nii haige. Kusjuures, kui sa mulle msnis seda kirjutasid, siis ma naersin veel pikalt Väga rõõmus

EDIT: Sõbrapäevapostkast... M sai armastuskirja... tüdrukult... Väga rõõmus M on ka nagu tüdruk. Aga see oli naljaga mõeldud. Ta lubas kõigil seda lugeda. Mingid printsid valgel hobusel jne. M on jumala õnnelik. Väga rõõmus
*naerab*
Ja ma saan K'ga jälle läbi! *happy*
Tagasi üles Go down
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31661
Registration date : 12/12/2007

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimePüh Veeb 14 2010, 16:54

Haha, nii naljakas Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Cazzzu
Tumehaldjas
Tumehaldjas
Cazzzu


Female Postituste arv : 431
Hüüdnimi : Cazzzu,Caz...... , Mammu
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 27385
Registration date : 08/08/2009

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimePüh Veeb 14 2010, 18:56

Meil juhtub klassis kenasid asjasid. Õpetaja (inka oma) tahtis, et me kirjutaksime loomadest kirjandid ning mu klassivend R ajas segamini tortoise(kilpkonn) ja tortilla(see söök) lugedes klassis kõva häälega : Tortilla walked by the sea

Ning venes juhtus eri totter asi minu jaoks. Ma suht loen kogu aeg raamatuid ning sellel päeval oli kotis "Koidukuma" ning "The Host" Tund algas ja ma panin koidukuma lauale. Õps vahib pika pilguga ning võtab raamatu ära ja kõnnib oma kohani, ma kenasti kummardun, võtan kotist uue raamatu ning asetan selle lauale. Klass naerab ja õpetaja marsib vihaselt the hosti järgi mille samuti oma lauale viib. Hiljem kui õps S- ile midagi seletas ja laua poole seljaga oli hiilisin mina sinna ja võtsin oma raamatud ära pannes need tagasi enda ette. Klass oli naeru krampides ja mina sain ühe otsa pileti direktori kabinetti -_- päris suur jama tuli aga asi oli seda väärt Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
http://usamakygens.proboards.com/index.cgi
Jane Doe
Istar
Istar
Jane Doe


Female Postituste arv : 2924
Age : 27
Hüüdnimi : Janet.


Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29520
Registration date : 23/10/2009

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimePüh Veeb 14 2010, 20:19

Ohh, teil nii head värgid koolis, saan jälle naerda siin. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34570
Registration date : 09/07/2009

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeEsm Veeb 15 2010, 16:35

Meil oli täna lotas teema mingi et kas asjad hakkavad kokku v mitte.
Kui oli mingi eriasjad, siis hakkasid.
Nt:
kaks positiivset ei ole koos.
kaks negatiivset ei ole koos.
negatiivne ja positiivne on koos.

Õps: Vanasi oli seda kerge meelde jätta, noh, et naine ja mees on koos ja samasoolised ei ole, aga tänapäeval...
Tagasi üles Go down
Cheinu
Hobugreif
Hobugreif
Cheinu


Female Postituste arv : 1314
Age : 28
Hüüdnimi : cheinu.
Punktid : 60
Galeoonid : 146
Aktiivsuspunktid : 28380
Registration date : 28/06/2009

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeTeis Veeb 16 2010, 17:18

Sööklas oli suht koom täna. Vastlakukkel ja hernesupp olid. Sööme siis hernesuppi ja R ütleb : " Jube hernene supp. " ja vastlakukli ajal K ütleb : " Võimatu on süüa nii, et nina selle vahukoorega kokku ei saaks. " Suht kommentaarid. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34570
Registration date : 09/07/2009

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeKolm Veeb 17 2010, 15:50

Janet puudus koolist. Mina kirjutan geos talle kirja ja panen peale: Liis, Janet ja Kati(vb)
Hakkan saatma.
A: Janetit pole koolis.
Mina: Raudselt on, ma ise nägin hommikul.

Mis te siis arvate? Ma näen meelepetteid Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Jane Doe
Istar
Istar
Jane Doe


Female Postituste arv : 2924
Age : 27
Hüüdnimi : Janet.


Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29520
Registration date : 23/10/2009

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeKolm Veeb 17 2010, 15:53

Hahahaaa.
Sa oled minuga liiga ära harjunud.
Tagasi üles Go down
Cheinu
Hobugreif
Hobugreif
Cheinu


Female Postituste arv : 1314
Age : 28
Hüüdnimi : cheinu.
Punktid : 60
Galeoonid : 146
Aktiivsuspunktid : 28380
Registration date : 28/06/2009

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeKolm Veeb 17 2010, 15:58

Täna ajaloo tunnis õps oli kõigi peale mingi elu pahane jne. Ja ma istun akna ääres ning suht vaatan aknast välja. Kuna meil on koolis üks õps kellel käed koguaeg värisevad ja tüüp istus just autosse, siis ma mingi suht automaatselt panen üleklassi: " Vaadake, Timpmann sõidab!" Pm kogu klass jookseb akna juurde vaatama noh. Väga rõõmus Õps oli räigelt vihane ning hakkab siis moraali lugema ja siis B poole lause pealt küsib : " Ma salvräti võin ära visata? " Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 33151
Registration date : 14/08/2008

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeReede Veeb 19 2010, 14:36

Meie füüsika tunnid on üle kõige Väga rõõmus Hõõrdejõu ajal. Põhimõtteliselt terve tunni mina, L ja K naerme Väga rõõmus Õpetaja on täiesti masendunud ning üks tüdurk vahib tuimalt enda ette. J ja P ka vahel naeravad, oleneb, kas nad on koolis või ei ole.
Rabe hõõrdumine... *irvitab*
Tagasi üles Go down
Erewin
Istar
Istar
Erewin


Female Postituste arv : 2862
Age : 27
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 30824
Registration date : 04/07/2008

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeReede Veeb 19 2010, 16:34

Õrr, venekeel on ülekõige. Väga rõõmus Kuskil dialoogist leidsime sellise asja nagu zto-nibud. Pole aimugi, mida see tähendab. Väga rõõmus
Ja loomulikult minu venekeele harjutus, mille eest ma sain 3-, oli ülikõige. Seal leidus selliseid lauseid nagu 'kuula oma kingi' ja 'ava sukapüksid ja müü maha'. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
Jane Doe
Istar
Istar
Jane Doe


Female Postituste arv : 2924
Age : 27
Hüüdnimi : Janet.


Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29520
Registration date : 23/10/2009

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeReede Veeb 19 2010, 17:41

Mul tuli üks nali 5-ndast klassist meelde.
Oli ajalugu ja mina nagu ikka tegelesin muude asjadega, siis tuli mul mingi lollakas mõte kirjutada pinginaabrile K*-le kiri, sisuga: Kui Urbalt -r ära võtta tuleb Uba.
Ja K* hakkas selle mõtetu lause peale nii hullult naerma, et ta lasi peeru üle klassi ja siis kõik juba naersid.
See mälestus ajab mind alati naerukrampidesse.
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34570
Registration date : 09/07/2009

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeReede Veeb 19 2010, 18:59

Mulle meenus see, kui meil polku külas käis ja L vajus laua alla naerust. Kõik hakkasid hullult naerma ja polku ütles, et teise õnnetuse üle ei naerda, mispeale me naersime nagu segased Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 33151
Registration date : 14/08/2008

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeReede Veeb 19 2010, 19:15

Jane Doe, meil on koolis [mu liitklassis] poiss, kelle hüüdnimi on Uba Naeratab Kui ta oleks tüdruk, siis ta oleks kena tüdruk, seda on talle alati öeldud. Kui ta väike oli, siis tal olid õlgadeni lokid ja ta vanematele öeldi, et neil on armas tütar Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34570
Registration date : 09/07/2009

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeReede Veeb 19 2010, 19:27

Väga rõõmus
Mulle meenus, et kui mu klassiõde oli mingi 10 umbes(ta näeb veits vanem välja) ja jalutas oma väikese vennaga, oli mingi tädike talle öelnud, et küll sul on armas laps Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Jane Doe
Istar
Istar
Jane Doe


Female Postituste arv : 2924
Age : 27
Hüüdnimi : Janet.


Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29520
Registration date : 23/10/2009

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeReede Veeb 19 2010, 20:16

Hahaha, päris hea Murtagh ja Magic ka. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 33151
Registration date : 14/08/2008

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimePüh Veeb 21 2010, 19:09

Oh jumal Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31661
Registration date : 12/12/2007

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeKolm Märts 03 2010, 20:29

Heh,

Meil täna muusikatunnis: Ma võtan käe laua alt ära ja kogematta riivan sõrmenukkidega lauda, käis selline hääl nagu keegi laseks oma gaase välja ja siis terve klass pistis hirnuma. Siis mingi klassivend hõikab mul et: "Kes see s***b seal." Väga rõõmus Meie ülereageeriv klass Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Jane Doe
Istar
Istar
Jane Doe


Female Postituste arv : 2924
Age : 27
Hüüdnimi : Janet.


Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29520
Registration date : 23/10/2009

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeNelj Märts 04 2010, 13:11

Meil pidid täna mata tunnis 2 tüdrukut kannujooki tegema, päris koom oli, ja siis kui nad pärast pikka pusimist peaaegu hakkama saand olid ütles õps: "keegi võiks nüüd jääkuubikuid ka teha," ja siis me Katiga naersime julmalt, keegi teine ei pand vist tähelegi. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34570
Registration date : 09/07/2009

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeNelj Märts 04 2010, 14:01

Ma ka ei pannud tähele...

A no see kuidas M ja T kannujooki teha ei osanud(pusisid 10 minutit) oli ikka elunaljakas Naer
Tagasi üles Go down
Jane Doe
Istar
Istar
Jane Doe


Female Postituste arv : 2924
Age : 27
Hüüdnimi : Janet.


Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29520
Registration date : 23/10/2009

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeTeis Märts 09 2010, 16:31

Täna venkus tuli B* hiljem tundi, sest ta pidi õppealajuhataja juures käima ja siis kui ta klassi tuli, ei lasknud mingi väiksem poiss teda uksest sisse ja karjus uksevahelt: "Õpetaja, õpetaja, pane talle kaks märkust."
Õpetaja vastas selle peale B*-le: "Järgmine kord löö kotiga, kui
väiksed ajavad sind taga."
Nohh, meie venku õps ongi siuke, ülihea lihtsalt. Terve klass naeris.
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34570
Registration date : 09/07/2009

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeTeis Märts 30 2010, 15:09

Valgekihv kirjutas:
Heh,

Meil täna muusikatunnis: Ma võtan käe laua alt ära ja kogematta riivan sõrmenukkidega lauda, käis selline hääl nagu keegi laseks oma gaase välja ja siis terve klass pistis hirnuma. Siis mingi klassivend hõikab mul et: "Kes see s***b seal." Väga rõõmus Meie ülereageeriv klass Väga rõõmus


Mulle meenus see... kunagi esta tunnis kats kuulas musa. Ja siis tal telefon helises(mingi hull krõgina-musa oli, kas mitte Blender for the Baby?). Igatahes, kats vist isegi alguses ei kuulnud, aga ma ei mäleta ka. Pm, nali selles, et estaõps küsis:"Kes see niimoodi pliiatsiga kraabib?"
Tagasi üles Go down
Karin
Lohe
Lohe
Karin


Female Postituste arv : 2577
Hüüdnimi : karin, siil, frenger
Punktid : 820
Galeoonid : 886
Aktiivsuspunktid : 30451
Registration date : 03/07/2008

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeTeis Märts 30 2010, 15:14

Teile see pole vist naljakas, aga terve tänase päeva ma käskisin Getteril paberit süüa. Väga rõõmus igal võimalikul ajal, mata tunnis vabal hetkel, vahetundides, söögijärjekorras Naer
Tagasi üles Go down
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31661
Registration date : 12/12/2007

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeKolm Märts 31 2010, 06:08

Haha Naer

Meil oli üleeile etas kontrolltöö ja eile õps rääkis meie töödest. Kui õps minu vihiku võttis hakkas pikalt laialt seletama, kui head mu laused on ja kui ma pärast töö kätte sain vaatasin, et mul oli ainult paar kritseldust tehtud. Väga rõõmus
Okey, see polnud naljakas.
Tagasi üles Go down
Karin
Lohe
Lohe
Karin


Female Postituste arv : 2577
Hüüdnimi : karin, siil, frenger
Punktid : 820
Galeoonid : 886
Aktiivsuspunktid : 30451
Registration date : 03/07/2008

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeKolm Märts 31 2010, 13:36

Meil käib paraleelklassis üks tüdruk nimega Õie ja tal pole just kõik seal üleval korras. Noh, kokkuvõttes on ta üks imelik tüüp. Ja täna loodusõpetuse tunnis:
Õps: ''... Õhne jõgi... ''
klassist: ''Õie!''

See oli niivõrd naljakas XD
Tagasi üles Go down
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31661
Registration date : 12/12/2007

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeKolm Märts 31 2010, 14:04

Hey, Õhne jõgi on Tõrvas!

Meil eesti keele tunnis oli üks seitsmendik ka(eta õps on tema klassijuss) ja siis kõik tegid koguaeg mingise sebimisest nalja ja õps ikka ja jälle mainis seda tüdrukut, et nagu teda peaks sebima.
Tagasi üles Go down
Jane Doe
Istar
Istar
Jane Doe


Female Postituste arv : 2924
Age : 27
Hüüdnimi : Janet.


Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29520
Registration date : 23/10/2009

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeKolm Märts 31 2010, 14:33

Hhehee... Väga rõõmus

Õps ütles: "Ärme nüüd nii erutu sellest, et Kati kommi jagab"
L* paneb just kõrval: "Tahan kommi!Tahan kommi! Tahan kommi!"
Superhea lihtsalt.
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34570
Registration date : 09/07/2009

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeKolm Märts 31 2010, 15:12

A ja õps: Näed, olime nii süvenenud pöördsõnadesse et unustasime kommid ära Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31661
Registration date : 12/12/2007

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeKolm Märts 31 2010, 15:43

Ma panin eta õpsile täna, et ma kirjutasin ühe asemel 2 luuletust ja sain tema äest kommi Naeratab
Tagasi üles Go down
Karin
Lohe
Lohe
Karin


Female Postituste arv : 2577
Hüüdnimi : karin, siil, frenger
Punktid : 820
Galeoonid : 886
Aktiivsuspunktid : 30451
Registration date : 03/07/2008

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeKolm Märts 31 2010, 15:43

Õps: ''Istuge,''
Mina: ''Ma olen üksi kodus. Kassionu on ka kodus.''

XD
Tagasi üles Go down
Waffel
Istar
Istar
Waffel


Male Postituste arv : 2905
Age : 27
Hüüdnimi : Kasutajanimest piisab täielikult.
Punktid : 280
Galeoonid : 21
Aktiivsuspunktid : 29969
Registration date : 25/07/2009

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeKolm Märts 31 2010, 17:02

See ju mingi Kassahitist võetud lause ju.
Hea. XD Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31661
Registration date : 12/12/2007

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeKolm Märts 31 2010, 17:17

Fred üksi kodus Väga rõõmus
Aga kassionu tegelt ei ela siin Väga rõõmus ...
Tagasi üles Go down
Jane Doe
Istar
Istar
Jane Doe


Female Postituste arv : 2924
Age : 27
Hüüdnimi : Janet.


Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29520
Registration date : 23/10/2009

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeKolm Märts 31 2010, 17:30

Haha, see Õppesõõidu värk on hea kassahittile, "Oi, janes"
Hahahaa, tuli meelde sellega et mu ema ütles mulle ükskord kogematta Janes.
Tagasi üles Go down
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31661
Registration date : 12/12/2007

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeKolm Märts 31 2010, 17:50

Okey, off-topic.

Meil kõik teevad nalja selle üle, et ühe perekonnanimi on Jänes ja teisel Rebane ja kui üks vastas lotas teise eest siis õps pani: "Rebane tahab vist Jäneseks saada Väga rõõmus ".
Tagasi üles Go down
Jane Doe
Istar
Istar
Jane Doe


Female Postituste arv : 2924
Age : 27
Hüüdnimi : Janet.


Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29520
Registration date : 23/10/2009

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeKolm Märts 31 2010, 18:15

Hahaha.
Meil Venkus õps käskis ühel kelle perekonnanimi on Karu, karu mängida. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Waffel
Istar
Istar
Waffel


Male Postituste arv : 2905
Age : 27
Hüüdnimi : Kasutajanimest piisab täielikult.
Punktid : 280
Galeoonid : 21
Aktiivsuspunktid : 29969
Registration date : 25/07/2009

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeKolm Märts 31 2010, 20:24

Miljoneid nalju on, aga ükski ei tule meelde... VB homme tuleb mõni uus nali, siis kirjutan siia.
Tagasi üles Go down
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31661
Registration date : 12/12/2007

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeKolm Märts 31 2010, 20:33

Ma ka.

Ma loodusõpetuses pikalt-laialt seletasin, et mink ja euroopa naarits on ju sama siis ma sain pihta sellele Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 33151
Registration date : 14/08/2008

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeLaup Apr 03 2010, 19:56

Memories...
Deam, meil on koolis nii lahe, et see foorum ei vääri seda teadmist, et mis seal toimub.
Saite aru? Naer

*juhe koos*

Karin, mis koolis sa käid? Mul ühel tuttaval on klassiõde, kelle nimi on Karin ja kes teatas ükspäev, et tegi ise hobusesaba. Esimest korda. Ja siis on tal klassiõde, kelle perekonnanimi on Rebane, seega... Naer Sry, kui oled sina Naer

EDIT: Ei, sa ei saa tema klassiõde olla Naer Sa vanem Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Karin
Lohe
Lohe
Karin


Female Postituste arv : 2577
Hüüdnimi : karin, siil, frenger
Punktid : 820
Galeoonid : 886
Aktiivsuspunktid : 30451
Registration date : 03/07/2008

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeEsm Apr 05 2010, 13:35

Hah, see küll mina pole Väga rõõmus Ma oskan ise hobusesaba teha, mida ma ka igapäev teen. Ma käin muidu Põlva ühisgümnaasiumis.
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34570
Registration date : 09/07/2009

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeEsm Apr 05 2010, 15:04

Täna vahetunnis K ajab G'd eestikeelse "Eragoniga" peaaegu et taga v nii.
G:"Liis, kas sul on mingit rasket raamatut?"
Ma võtan oma kalli raamatukese oma laualt kiiresti ära ja peaidan sülle.
"Mkm."
Nagu keegi poleks näinud, et mul oli Naer

No G võttis siis enesekaitseks atlase Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Cheinu
Hobugreif
Hobugreif
Cheinu


Female Postituste arv : 1314
Age : 28
Hüüdnimi : cheinu.
Punktid : 60
Galeoonid : 146
Aktiivsuspunktid : 28380
Registration date : 28/06/2009

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeEsm Apr 05 2010, 16:05

K ha H panid täna koolis hullult segast. Mingi K paneb: "Ma hakkan konnaks." ja H: "Nojah, olgu, ma hakkan eesliks siis." Väga rõõmus ja siis K kehalise õpsile täna ütles: "lihtsalt jalgpall on ilusam kui korvpall, nagu palli suhtes. nt jalgpalli ei saa korvi visata aga õhku saab."
Tagasi üles Go down
Erewin
Istar
Istar
Erewin


Female Postituste arv : 2862
Age : 27
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 30824
Registration date : 04/07/2008

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeEsm Apr 05 2010, 17:32

Maisaa. Täna oli jälle tüüpiline (äge) inka kontrolltöö. Üle klassi käis jälle mingi vali tšätt.

"D, be quiet and start writing!"
"Nananana, I can't hear you. I'm... blind."
Tagasi üles Go down
http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31661
Registration date : 12/12/2007

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeEsm Apr 05 2010, 17:56

Täna koolis:

Mate: K - "Marel, sul pastakat on?"
Inka: S - "Kuule, laena pastakat, mul jäi pinal koju"
Eesti keel: Õps - "Noh, kus su pastakas siis on?"
Keka: H - "Mis sa surgid selle pastakaga?"
Klaver: Õps - "On sul pastakat, mul jäi teise klassi?"

jne...
Tagasi üles Go down
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 33151
Registration date : 14/08/2008

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeEsm Apr 05 2010, 21:10

Haha Väga rõõmus

Meie inge õps oli taas debiil ja katkestas lauseid jne. Uhh, paneks põlema ta.

Ning väljaas sai nalja. Tohutult Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Jane Doe
Istar
Istar
Jane Doe


Female Postituste arv : 2924
Age : 27
Hüüdnimi : Janet.


Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29520
Registration date : 23/10/2009

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeTeis Apr 06 2010, 13:26

Mata õps: "Need kellele mu hääl ei meeldi võivad õpikus lehte pöörata, lause on ka järgmisel lehel"
Klassis käib läbi sahin. Kõik pöörasid lehte.

Mata õps tuli meie laua juurde, sest rääkisin Katiga.
Õps: " Kas on probleem?"
Mina: " Ma küsisin Katilt aru."
Miks ma pidin ARU ütlema? Hahaha.
Tagasi üles Go down
Erewin
Istar
Istar
Erewin


Female Postituste arv : 2862
Age : 27
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 30824
Registration date : 04/07/2008

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeTeis Apr 06 2010, 15:07

Ha, meil on stiili nädal. Täna olid neegrid ägedad. ^^ Ja musas viskasime cäppe ja peegleid edasi- tagasi. Väga rõõmus Homme tulevad hipid!
Tagasi üles Go down
http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
Jane Doe
Istar
Istar
Jane Doe


Female Postituste arv : 2924
Age : 27
Hüüdnimi : Janet.


Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29520
Registration date : 23/10/2009

Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitimeTeis Apr 06 2010, 15:17

Mu õel ka stiili nädal, neil lasti koolis seda Oti ja Märdi kantri lugu. Nii vedas. Ta ütles, et ei saand naeru pidama pärast.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Naljad koolist - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolist   Naljad koolist - Page 6 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Naljad koolist
Tagasi üles 
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 7Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» HP teemalised naljad.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Muu :: Kool-
Hüppa: