Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kassiarmastajast Potterifänn - sanxyi.

Go down 
5 posters
AutorTeade
sanxyi
Metshaldjas
Metshaldjas
sanxyi


Female Postituste arv : 399
Age : 30
Hüüdnimi : Susanna
Punktid : 250
Galeoonid : 251
Aktiivsuspunktid : 30009
Registration date : 07/12/2007

Kassiarmastajast Potterifänn - sanxyi. Empty
PostitaminePealkiri: Kassiarmastajast Potterifänn - sanxyi.   Kassiarmastajast Potterifänn - sanxyi. Icon_minitimeLaup Mai 31 2008, 10:58

Minu nimi on Susanna, sõbrad hüüavad ka Sussiks. Olen 14 aastane, sünnipäev on 9. jaanuar. Välimusest: Mul on pikad pruunid (loomulikud) juuksed, sinaka varjundiga hallid suured silmad, pikad mustad ripsmed, hele nahk. Olen 169 cm pikk (tahaks lühem olla).
Iseloomult olen vaikne, kuid alati enda eest seisev. Mõnes olukorras võin olla tohutult julge, samas teine kord, kui on midagi täiesti loomulikku, siis mina löön araks. Väga rõõmus Olen pigem hea kuulaja kui rääkija.
Minu lemmiktegevus on lugemine. Parimad on fantaasiaraamatud, kuid meeldivad ka teised. Lemmikuteks on Harry Potteri raamatud, Musta Võluri Triloogia ja palju muud. Lugedes saan ennast mõneks ajaks unustada kuhugi mujale maailma, see on tohutult hea tunne. Fantaasiaraamatute juures on just see, et seal pole meie kõigi igapäevane elu, vaid on midagi muud... midagi palju imelisemat. Jah, võib-olla olen liiga unistaja tüüp, aga mulle meeldib. Väga rõõmus
Kooliga seoses nii palju, et olen nelja-viieline õpilane. Aasrahinded on alati kõik viied olnud, kuigi veeranditesse on mõni neli ka sisse tulnud. Nüüd lõpetasin seitsmenda klassi ja lähen septembris juba kaheksandasse. Nii hea, et tuleb suvi...
Nagu ka pealkirjas öeldud, armastan ma tohutult kasse. Mul endal on ka kaks kassi: Rosette ja Muska. Nad on armsad ja pehmed ja lihtsalt nii toredad. Armastan neid väga-väga. Naeratab
Lõpetuseks võib veel öelda seda, et ma pole inimene, kes elab ainult tänases päevas või praeguses hetkes, ma mõtlen palju tuleviku peale. Ma püüdlen oma unistuste poole alati, kui raske see ka poleks. Naeratab
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Kassiarmastajast Potterifänn - sanxyi. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kassiarmastajast Potterifänn - sanxyi.   Kassiarmastajast Potterifänn - sanxyi. Icon_minitimeLaup Mai 31 2008, 16:12

Sa oled minuga äärmiselt sarnane. Vähemalt minu arvates, nii palju, kui ma iseend tunnen. Näiteks raamatute koha pealt on mul täpselt samad tunded. Igatahes, oled väga tore.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
kati002
Nõid
Nõid
kati002


Female Postituste arv : 645
Age : 29
Hüüdnimi : katy
Punktid : 410
Galeoonid : 410
Aktiivsuspunktid : 29102
Registration date : 01/06/2008

Kassiarmastajast Potterifänn - sanxyi. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kassiarmastajast Potterifänn - sanxyi.   Kassiarmastajast Potterifänn - sanxyi. Icon_minitimeKolm Juun 04 2008, 23:33

Oled väga lahe tore sõbralik ja kassiarmastaja
Tagasi üles Go down
sanxyi
Metshaldjas
Metshaldjas
sanxyi


Female Postituste arv : 399
Age : 30
Hüüdnimi : Susanna
Punktid : 250
Galeoonid : 251
Aktiivsuspunktid : 30009
Registration date : 07/12/2007

Kassiarmastajast Potterifänn - sanxyi. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kassiarmastajast Potterifänn - sanxyi.   Kassiarmastajast Potterifänn - sanxyi. Icon_minitimeNelj Juun 05 2008, 09:38

Aitäh teile. Naeratab
Tagasi üles Go down
Yewwy
Varas
Varas
Yewwy


Female Postituste arv : 463
Age : 28
Hüüdnimi : Yew , Heltz .
Punktid : 60
Galeoonid : 60
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 29078
Registration date : 22/06/2008

Kassiarmastajast Potterifänn - sanxyi. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kassiarmastajast Potterifänn - sanxyi.   Kassiarmastajast Potterifänn - sanxyi. Icon_minitimeKolm Juun 25 2008, 10:18

Kena kirjueldus : Hallid suured silmad:)

Väga lahe ja kena tegelane:) Maagiline ka.
Tagasi üles Go down
karmen
Varas
Varas



Female Postituste arv : 457
Age : 21
Hüüdnimi : Karmu
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 24693
Registration date : 26/06/2011

Kassiarmastajast Potterifänn - sanxyi. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kassiarmastajast Potterifänn - sanxyi.   Kassiarmastajast Potterifänn - sanxyi. Icon_minitimeReede Jan 06 2012, 14:18

lõpp käib minu kohta,ja mul ka pikad pruunid juuksed ja meil on muidu palju ühist
Tagasi üles Go down
http://howgarts2.forum.co.ee
Sponsored content





Kassiarmastajast Potterifänn - sanxyi. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kassiarmastajast Potterifänn - sanxyi.   Kassiarmastajast Potterifänn - sanxyi. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kassiarmastajast Potterifänn - sanxyi.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Foorum :: Kasutajad-
Hüppa: