Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Keeled

Go down 
+27
♥Saphira♥
Jossu
Cheinu
TikaaniSaiko
Grey Visual Blackwing
Ellen.
Krissukas
Cliodna
Snape
renxik
libahunt
Krissuke
Erewin
Karin
Yewwy
hermione80
Ichimaru
E.W. special
Tofu
Celestine
Valgekihv
aare94
sanxyi
kati002
Evanna
Rikkie
Liv
31 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
belith
Hiidkalmaar
Hiidkalmaar
belith


Female Postituste arv : 87
Age : 35
Hüüdnimi : Bel
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 21537
Registration date : 31/07/2012

Keeled - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keeled   Keeled - Page 3 Icon_minitimeEsm Aug 06 2012, 22:14

Mina oskan eesti keelt, see on minu emakeel ja ma käisin gümnaasiumis keele klassis, seega olen õrna eestikeele haridusega tähenärija. Inglise keelt hakkasin õppima lasteaias, kui ema mu ühele koolitusele viis. Päris korralikult sain inglise keele selgeks, kui erinevates inglise keelsetes Harry Potteri foorumites tegutsesin ja rollimängisin. Mingil määral oskan ka soome keelt, kuna käisin soome kallakuga koolis ja õppisin 1-8 klass soome keelt. Praktikat kahjuks pole, seega ununeb. Oskan oma erialal ka vene keelt. Selle praktika sain, kui elasin aasta aega Narvas ( O.O ). Ja see tuli kasuks. Õpin igapäevase praktika käigus aina juurde. Koolis õpitust ei mäleta ma mitte midagi. Väga rõõmus

Olen õppinud pool aastat ka rootsi keelt, aga seda ma oskan ainult niipalju, et tunnen ta teiste keelte hulgast ära. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
 
Keeled
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Keeled Durmstrangis

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Muu :: Muu-
Hüppa: