Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Itervjuu Roniga, Harryga ja Hermionega.

Go down 
5 posters
AutorTeade
Rikkie
Alkeemik
Alkeemik
Rikkie


Female Postituste arv : 890
Hüüdnimi : Rikki
Punktid : 955
Galeoonid : 955
Aktiivsuspunktid : 29113
Registration date : 02/06/2008

Itervjuu Roniga, Harryga ja Hermionega. Empty
PostitaminePealkiri: Itervjuu Roniga, Harryga ja Hermionega.   Itervjuu Roniga, Harryga ja Hermionega. Icon_minitimeKolm Juun 04 2008, 20:51

Daniel Radcliffe (Harry), Rupert Grint (Ron), Emma Watson (Hermone) Räägivad Harry Potterist!


Daniel Radcliffe, Rupert Grint ja Emma Watson räägivad Harry Potterist.



Rännates mööda maailma ringi ja edendades oma filmi., on Harry Potteri noored staarid jõudnud pressikonverentsiks otsaga Los Angelesse, et arutada Harry Potteri edasimüügi viiendat filmi, Harry Potter ja Fööniksi Ordu. Daniel Radcliffe (‘Harry’), Rupert Grint (‘Ron’) ja Emma Watson (‘Hermione’) mitte ainult ei saanud kokku meediaga, et rääkida filmist, aga osalesid ka tähtsal tseremoonial, mis toimus Graumansi Hiina Teatris, kus kolm staari jätsid endast sõna otseses mõttes Hollywoodi jäljed. Näitlejad lasid teha ajaloolise teatri ees tsementi oma käte, jalgade ja võlukeppide jäljed, ühinedes Hollywoodi auastmete eliiduga.


Daniel, kuidas tundub alasti oleks Equusis, võrreldes suudlusega Harry Potteris?
Daniel Radcliffe: “Noh, ma tegin esimese suudluse ja arvan, et miks see ei olnud probleemiks või nii öelda põhjuseks üldse muretseda, oli see, et sügavates mõtetes, ütlesin endale, et, ‘Ma seisan kuue kuu pärast alasti laval, ma pean sellest üle saama.’ Sest, kui suudlus on probleemis, siis kogu see [paljad pimestavad hobused] asi oleks suurem põhjus muretsemiseks.

Aga tõesti, see suudlus oli mõnes mõttes suuremaks probleemiks puhutud, kui kõik arvasid. See oli väga tähtis moment, aga see on tegelikult nagu iga teise stseeni tegemine, mis on muidugi kõigile, ma tean, suureks pettumuseks, aga kahjuks niimodi oligi.”


Kas sa samastasid revolutsiooni küsimuse selles filmis sellega, et oled punk rocki fänn?
Daniel Radcliffe: “Jah, ma armastan, teha kõige selles filmis, mis on seoutud Harryga, sest David [Yates] jätkas viitamist asjaolule, et Koolidirektori Armee on nagu Prantsuse Vastupanu, metafoor, mis tõesti veetles mind.Ja ka, Harry, kui juht ja õpetaja, sai näidata oma võluri oskusi. Nende asjade ette näitamine oli väga lõbus. Nii et ma ei arva, et ma tõin tohutu hulga punk muusikat nendesse stseenidesse. Ma ei vajanud seda. Põhiliselt kuulasin ma Harry jaoks selles filmis Radioheadi. Keegi küsis eile minult küll, et kas Harry soundtracki jaoks on selle filmi jooksul ainult üks album. Ma arvan, et selleks oleks vist siis Ok Computer by Radiohead, mis ma arvan, et räägib sulle kõik mida sa pead tema tegelasest teadma.”

Kuidas Londoni pommirünnak sulle mõjus, ja kas sa oled elevil Beckami debüüdist LA’s?
Daniel Radcliffe: “Ah jaa, kas ta juba alustab? Väga hea, siis jah. Ma ei tea, mis puutub sellesse pommirünnakusse… Ma arvan, et see, mis on imetlusväärne ja mõnes mõttes eristab Inglise vaimu, on fakt, et kõigilt küsiti - , te ju nägite kõiki inimesi keda intervjueeriti kohe peale autode pommitamist ja rünnakut Glasgows, ja nad kõik ütlesid, ‘Oh ei, kõik on korras.. Me elame edasi.’ See ongi vist kõik, ma arvan.”
Emma Watson: “Ma olen jälginud David Beckami aastaid, Galaxy, jah, ma arvan tõesti, vaene mees. Ta on vist tõelise pinge all, eksju?
Daniel Radcliffe: “Et päästa jalgpall.”

Kas te võite rääkida viie filmi jooksul üles kasvamisest?

Emma Watson: “Ma mäletan, just eelmistest filmidest, Dan ja Rupert kasvasid nagu paar tolli, filmimise lõpus, sest see oli nii pikk, või ajaks mil film kinodesse lasti. See oli tõesti hull. Ma tean, et teise filmi ajal tulid mul veel ikka hambad ära, seega oli ka see huvitav. Ühes stseenis umbes [läksin] tervest hulgast mõne üksikuni.”
Daniel Radcliffe: “Mitte tervest hulgast valehammastest.See oli üks hammas. See ei olnud nagu terve suu.”
Emma Watson: “Ei ma mõtlen, et mul oli terve hulk hambaid ja siis ma kaotasin ühe.”
Daniel Radcliffe: “Aa okei, ma arvasin et sa ütlesid., ‘Mul oli terve hulk valehambaid.’"
Emma Watson: “Isver küll, ei.”
Emma Watson: “Nii et see oli küllaltki imelik kogemus, et läbida terve see suureks saamise protsess nii ühtlaselt. Me pidime mõnes mõttes seda tegema nii, et keegi arugi ei saaks. Aga ma ei tea, ma arvan, et me eriti ei mõtle selle peale. Kõik alati küsivad seda küsimust: ‘Kas on raske kaamera ees üles kasvada?’ Ma ei ole kunagi teisiti üles kasvanud, nii et ma ei tea. Nii on alati olnud ja mõnes mõttes sa lihtsalt lepid sellega. Ma mõtlen, et me oleme seda teinud sellest ajast, kui me olime veel nii noored, et ma ei mäletagi, milline elu enne oli, seega ma ei tea.”
Rupert Grint: “Jah, minu jaoks on see lihtsalt olnud üks suur pikk kogemus, sest see ei tundu tegelt olevat olnud nii ammu. Ainult, kui sa vaatad tagasi päris esimestesse filmidesse, siis saad aru, kui palju oleme kasvanud, ma arvan. See on olnud väga lõbus. Ma olen tegelikult nautinud iga selle hetke, nii et see on olnud väga lahe.”
Daniel Radcliffe: “Ma arvan, et sa ei saa arugi, et sa kasvad suureks. Ma arvan, et see on üks asjadest, mis lihtsalt sinuga juhtub ja kui keegi näitab sulle pilti ajast, kui sa olid 10, siis sa põrkad hirmust tagasi. Meile, nagu Emma ütles, me lihtsalt kasvasime suureks. Me ei mõtle, nagu oleksime kaamera ees üles kasvanud. Aga jah, see on olnud suurepärane. See on olnud väga lõbus. Me oleme kohtunud mõnede inimestega, kellega oleme nende filmide jooksul väga, väga headeks sõpradeks saanud, kellega poleks meil muidu vist olnud võimalustki kohtuda, nii et see kõik on olnud fantastiline.”

Kuidas tunne on, et teie jäljed on nüüd Graumansi teatri ees?
Emma Watson: “Ma olin hämmingus, et nad meilt seda küsisid. Ma olin umbes nagu, ‘Vau.’ Ma ei suutnud seda uskuda. See on minu jaoks nii suur asi. Ma olin väga, väga, väga meelitatud. See on lihtsalt imeline, et saime seda teha.”
Daniel Radcliffe: “Jah, aga kui sa näed teisi nimesid, siis oli meil kõigil umbes nagu - ”
Emma Watson: “Tõesti? Meie? Oled sa kindel?”
Daniel Radcliffe: “Jah, ma ei tea, see on tõesti fantastiline. Ma arvan tõesti, et me oleme natuke shokis, et meilt seda küsiti. See on hämmastav.”
Tagasi üles Go down
sanxyi
Metshaldjas
Metshaldjas
sanxyi


Female Postituste arv : 399
Age : 30
Hüüdnimi : Susanna
Punktid : 250
Galeoonid : 251
Aktiivsuspunktid : 30009
Registration date : 07/12/2007

Itervjuu Roniga, Harryga ja Hermionega. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Itervjuu Roniga, Harryga ja Hermionega.   Itervjuu Roniga, Harryga ja Hermionega. Icon_minitimeNelj Juun 05 2008, 09:55

Hehe, väga põnev. Naeratab
Tagasi üles Go down
kati002
Nõid
Nõid
kati002


Female Postituste arv : 645
Age : 29
Hüüdnimi : katy
Punktid : 410
Galeoonid : 410
Aktiivsuspunktid : 29102
Registration date : 01/06/2008

Itervjuu Roniga, Harryga ja Hermionega. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Itervjuu Roniga, Harryga ja Hermionega.   Itervjuu Roniga, Harryga ja Hermionega. Icon_minitimeNelj Juun 05 2008, 11:06

Lahe itervjuu
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Itervjuu Roniga, Harryga ja Hermionega. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Itervjuu Roniga, Harryga ja Hermionega.   Itervjuu Roniga, Harryga ja Hermionega. Icon_minitimeNelj Juun 05 2008, 14:53

Jah, see oli väga huvitav. 2 punkti lendas.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Külaline
Külaline
Anonymous



Itervjuu Roniga, Harryga ja Hermionega. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Itervjuu Roniga, Harryga ja Hermionega.   Itervjuu Roniga, Harryga ja Hermionega. Icon_minitimeKolm Juul 29 2009, 12:46

Huvitav tõesti.
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34570
Registration date : 09/07/2009

Itervjuu Roniga, Harryga ja Hermionega. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Itervjuu Roniga, Harryga ja Hermionega.   Itervjuu Roniga, Harryga ja Hermionega. Icon_minitimeKolm Juul 29 2009, 20:28

see hamba lugu oli hea Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Itervjuu Roniga, Harryga ja Hermionega. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Itervjuu Roniga, Harryga ja Hermionega.   Itervjuu Roniga, Harryga ja Hermionega. Icon_minitimeNelj Juul 30 2009, 09:43

Jah. On küll. Sellega meenuvad kohe igasugused vaidlused.
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34570
Registration date : 09/07/2009

Itervjuu Roniga, Harryga ja Hermionega. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Itervjuu Roniga, Harryga ja Hermionega.   Itervjuu Roniga, Harryga ja Hermionega. Icon_minitimeNelj Juul 30 2009, 11:23

Vaidlused...
Vaidlused on toredad.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Itervjuu Roniga, Harryga ja Hermionega. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Itervjuu Roniga, Harryga ja Hermionega.   Itervjuu Roniga, Harryga ja Hermionega. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Itervjuu Roniga, Harryga ja Hermionega.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Raamatukogu :: Artiklid Hp kohta-
Hüppa: