Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Jälle Harry Potterist, see kord pikk.

Go down 
5 posters
AutorTeade
Rikkie
Alkeemik
Alkeemik
Rikkie


Female Postituste arv : 890
Hüüdnimi : Rikki
Punktid : 955
Galeoonid : 955
Aktiivsuspunktid : 29113
Registration date : 02/06/2008

Jälle Harry Potterist, see kord pikk. Empty
PostitaminePealkiri: Jälle Harry Potterist, see kord pikk.   Jälle Harry Potterist, see kord pikk. Icon_minitimeNelj Juun 05 2008, 22:18

Potter saatis eestlastele tervitusi
SL Õhtuleht käis Londonis uue Harry Potteri filmi esilinastusel, kus sai jutule nimiosatäitja endaga. «Eesti on tore armas riik põhjas Soome ja Venemaa kõrval,» demonstreeris võlurpoisi kehastaja Daniel Radcliffe oma geograafiateadmisi.

Filmi «Harry Potter ja tulepeeker» linaletulekut oodati Londonis juba ammu. Suurbritannia meedia nimetas Potteri filmiesitlust lausa aasta sündmuseks. Kohal olid teiste hulgas Madonna (koos tütar Lourdesiga) ja supermodell Claudia Schiffer, inglaste au ja uhkus, Potteri raamatute autor JK Rowling aga peole ei jõudnudki. Enne filmi algust Leicester Square’i Odeoni kinos teatati, et kirjanikuproua abikaasa on haige, mistõttu ta saatis kinolistele haigevoodi kõrvalt oma parimad soovid ja avaldas ühtlasi lootust filmi peagi näha.



Ehtne ¹okolaadipurskkaev

Vähemalt pool Odeoni saali oli täis lapsi. Loomulikult otsustasid nad kõik osa võtta ka after-party`st, mis peeti Londoni loodusloomuuseumis. Tohutu kahe torniga kõrghoone meenutas õhtupimedas pro¾ektorite kiirtes filmist tuttavat Sigatüüka kooli. Müstika, küünlad, trikid… Kuid loss-muuseumi sisemus üllatas veelgi enam.

Hiiglaslikus hoones hakkavad esmalt silma kolm suurt ehitud jõulupuud, maani ulatuvad hõbedased laudlinad ja hõbedased kardinad. Hiilguse, sära ja küünaldega pole korraldajad koonerdanud.



Kuskilt ilmuvad välja ettekandjad suurte kandikutega ja lapsed sirutavad käed kõrvitsarisoto järele. Rooga serveeritakse väikestes pottides, just nagu filmis. Voolab limonaad. Täiskasvanutele valatakse kallist ¹ampanjat. Mängib Potterifilmi muusika.

Lossi tagumises ruumis on ¹okolaadipurskkaev, kust ¹okolaadi voolab maasikatele, kommidele ja küpsistele. Juba on lapsed sellegi üles leidnud ja suud-näod ¹okolaadiseks teinud. Naer ja kilked saavad üha hoogu.

Ümberringi tiirlevad valgete ülikondadega mustkunstnikud ja esitavad kilkajatele kõiksugu trikke. Kõige põnevam on aga see, et nii väiksed kui ka suured pidulised saavad vabalt juttu ajada filmi osatäitjatega.

Endalegi tundub imelik, kui hõbedase kardina tagant ilmub äkitselt välja punapäine Ron Weasley, kelle pärisnimi on Rupert Grint. Tal on jalas teksased ja seljas sinine pintsak. Esimeses Potteri filmis, mäletan, olin punapeasse kõrvuni armunud. Astun ligi: «Vau! Olen sinu suur fänn!»

Minust peaaegu kümme aastat noorem Rupert paneb mulle käe ümber: «Ausalt? Cool! Mulle endale ei jõua see veel kuidagi kohale, et meid nii palju inimesi maailmas vaatab, ja et mul on fänne!»

«Mis tunne on olla staar?»

«Mis staar? (Naerab) Mina olen ikka mina. (Embab kõrval seisvat noormeest.) Näe, tänagi võtsin kaasa oma parima sõbra, kellega mängisin lapsepõlves koos.»

Lahe Potter ja purjus nõid

Lossi vipiruumis istub Harry Potter ehk siis Daniel Radcliffe koos emaga. Tema on ainuke filmitegelane, keda valvab neli turvameest. Neist hoolimata laseb Radcliffe end iga ligiastujaga pildistada ja ajab pisut juttu.

«Eesti on väga tore armas riik põhjas Soome ja Venemaa kõrval,» näitab ta oma geograafiateadmisi ja surub mul kõvasti kätt. «Vii kõikidele eestlastele minu poolt tervitusi.»

«Kumb neid saadab, kas Potter või Daniel Radcliffe?»

Näol särav naeratus, ei jää 16aastane kuulsus vastusega hätta: «See on meie mõlema poolt!»

Samamoodi, kui Rupert Grint ja Daniel Radcliffe üllatavad sõbraliku soojusega, paneb imestama 19aastase Robert Pattinsoni (filmis nõid Cedric Diggory) napsulembus.

Kui lapsed käivad ringi, käes kõrvitsarisoto või ¹okolaad, siis Pattinson on end varustanud õlle- ja ¹ampanjapudelitega. Lapsed vaatavad kakerdavat staari, suu ammuli. Kui aga Pattinson tantsupõrandat vallutada üritab, kukub ta paar korda isegi pikali. Täiskasvanud pööravad pilgu kõrvale, lapsed seevastu naeravad laginal, nagu oleks tegemist maailma parima naljaga.

Pidu kestab kella kolmeni öösel. Tõsi küll, Daniel Radcliffe lahkub palju varem. Uhketes tualettides külalisi ootavad loss-muuseumi ees hõbedased Mercedesed
Tagasi üles Go down
kati002
Nõid
Nõid
kati002


Female Postituste arv : 645
Age : 29
Hüüdnimi : katy
Punktid : 410
Galeoonid : 410
Aktiivsuspunktid : 29102
Registration date : 01/06/2008

Jälle Harry Potterist, see kord pikk. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle Harry Potterist, see kord pikk.   Jälle Harry Potterist, see kord pikk. Icon_minitimeNelj Juun 05 2008, 22:29

Väga huvitav ja tore intervjuu.Kiitus sulle
Tagasi üles Go down
Rikkie
Alkeemik
Alkeemik
Rikkie


Female Postituste arv : 890
Hüüdnimi : Rikki
Punktid : 955
Galeoonid : 955
Aktiivsuspunktid : 29113
Registration date : 02/06/2008

Jälle Harry Potterist, see kord pikk. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle Harry Potterist, see kord pikk.   Jälle Harry Potterist, see kord pikk. Icon_minitimeNelj Juun 05 2008, 22:31

Tänan,,, pole midagi teha, siis otsin aina internetis loen ise läbi ja lisan siia,
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Jälle Harry Potterist, see kord pikk. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle Harry Potterist, see kord pikk.   Jälle Harry Potterist, see kord pikk. Icon_minitimeReede Juun 06 2008, 13:39

Väga lahe kirjeldus. Jällegi punkt.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Rikkie
Alkeemik
Alkeemik
Rikkie


Female Postituste arv : 890
Hüüdnimi : Rikki
Punktid : 955
Galeoonid : 955
Aktiivsuspunktid : 29113
Registration date : 02/06/2008

Jälle Harry Potterist, see kord pikk. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle Harry Potterist, see kord pikk.   Jälle Harry Potterist, see kord pikk. Icon_minitimeReede Juun 06 2008, 14:19

Aga mul on ikka 4 punkti, kus viies on?
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Jälle Harry Potterist, see kord pikk. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle Harry Potterist, see kord pikk.   Jälle Harry Potterist, see kord pikk. Icon_minitimeReede Juun 06 2008, 14:40

Ma praegu loen neid kõiki siin jõudumööda ja lõpus panen kõik punktid juurde. Kui olen ära lugenud. Neid tuleb pidevalt juurde.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Rikkie
Alkeemik
Alkeemik
Rikkie


Female Postituste arv : 890
Hüüdnimi : Rikki
Punktid : 955
Galeoonid : 955
Aktiivsuspunktid : 29113
Registration date : 02/06/2008

Jälle Harry Potterist, see kord pikk. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle Harry Potterist, see kord pikk.   Jälle Harry Potterist, see kord pikk. Icon_minitimeReede Juun 06 2008, 15:29

Okei, muidu arvasin mis assja enne.
Tagasi üles Go down
kati002
Nõid
Nõid
kati002


Female Postituste arv : 645
Age : 29
Hüüdnimi : katy
Punktid : 410
Galeoonid : 410
Aktiivsuspunktid : 29102
Registration date : 01/06/2008

Jälle Harry Potterist, see kord pikk. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle Harry Potterist, see kord pikk.   Jälle Harry Potterist, see kord pikk. Icon_minitimeReede Juun 20 2008, 20:44

artikleid tuleb jah juurde nagu muda
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34570
Registration date : 09/07/2009

Jälle Harry Potterist, see kord pikk. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle Harry Potterist, see kord pikk.   Jälle Harry Potterist, see kord pikk. Icon_minitimeKolm Juul 29 2009, 11:01

Lahe, aga NÕID Cedric Driggory ajas mu naerma Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
HermioneGranger
Härjapõlvlane
Härjapõlvlane
HermioneGranger


Female Postituste arv : 238
Age : 27
Hüüdnimi : Siki
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 26446
Registration date : 10/01/2010

Jälle Harry Potterist, see kord pikk. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle Harry Potterist, see kord pikk.   Jälle Harry Potterist, see kord pikk. Icon_minitimeTeis Veeb 23 2010, 15:04

See oli nii tore intekas.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jälle Harry Potterist, see kord pikk. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle Harry Potterist, see kord pikk.   Jälle Harry Potterist, see kord pikk. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Jälle Harry Potterist, see kord pikk.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Fakte Harry Potteri kohta..(Emma, Ron, Harry)
» Voldemort ja Harry

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Raamatukogu :: Artiklid Hp kohta-
Hüppa: