Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Emma Watson

Go down 
5 posters
AutorTeade
Celestine
Lohe
Lohe
Celestine


Female Postituste arv : 2669
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 30194
Registration date : 13/12/2007

Emma Watson Empty
PostitaminePealkiri: Emma Watson   Emma Watson Icon_minitimeReede Juun 06 2008, 12:20

Tekstid sain sellelt lehelt: http://www.freewebs.com/emma-uudised/

Emma elulugu

Emma Charlotte Duerre Watson sündis advokaatide Jacqueline ja Chris ’i tütrena Prantsusmaal, Pariisis 15ndal aprillil 1990. Tema vanemad lahutasid kui Emma oli viiene, siis Emma ja tema vend Alex (kolm aastat Emmast noorem) kolisid koos nende emaga Oxfordi elama.Seitsme aastaselt võitis Emma esimese koha luuletuse eest koolis: The Daisy Pratt ’i luuletuse võistluse. Emma oli kõigest üheksa aastane, kui ta otsis rollijaotust uude Harry Potteri filmi, kus mängisid Harry, Ron ja Hermione. Emma meenutas, et ta tahtis Hermione osa ainult sellepärast, et tema sõbrannad tahtsid ja et natuke nalja saaks. Tema õpetaja soovitas Emmat rolli agendile ning nad tõepoolest nägid Emma esinemisoskust. Pärast seda kui prooviti „Roni“ ja „Harry“ rollijaotusi kutsuti Emma produtsentide juurde koos Rupert Grindiga ning nendele mõlemale üteldi korraga, et nad said Hermione ja Roni osa. Kümne aastaselt hakkas Emma mängima oma esimest rolli Hermione Grangerit „Harry Potter ja tarkade kivis“ – Esimene Harry Potteri film oli lavastatud suure populaarse raamatu järgi, mille autoriks oli J.K Rowling. Pr. Rowling ei olnud veel kohtunud Emmaga, aga pärast jutuajamist Emmaga ta teadis, et ta sobib perfektselt Hermione Grangeri rolli. Sellel päeval kui ilmus „Harry Potter ja tarkade kivi“ murdis see film rekordeid ning Emma sooritas selle heaks kiiduga terves maailmas. Emma töötab ikka veel Harry Potteri filmides ning praegu on ta juba täisealine. Ta on teinud ka hästi müüdud Potteri filmid nagu: „Saladuste kamber”, „Azkabani vang” ja „Tulepeeker”, "Fööniksi Ordu", "Segavereline Prints". Järgnevate aastate jooksul peaks ka saabuma kahes osas "Harry Potter ja Surma Vägised". Vahepeal on Emma mänginud ka Warner Brothers'i telefilmis "Ballet Shoes", mis esietendus 2007nda aasta jõuludel, mängides üht peategelast Pauline'i. Emma on olnud 2005nda aasta "Teen Vogue" ja 2007nda aasta "Tatler" esikaanel, olles kõige noorim naine nendel suure ajalooga ajakirjadel. Emma oli samuti kutsutud ka aupaklikule üritusele Oxfordi Ülikoolis, kus ta esitas oma kõne kõikide suuremat sorti tarkade ees. Käesoleval hetkel õpib Emma koolis, aga ta plaanib tulevikus jõuda ka ülikooli. Kuigi ta ei ole veel täpselt kindel, mida ta õppima tahab minna. Ta ütleb, et tal on liiga palju huvisid ning tal on raske valik. Vabal ajal meeldib Emmale hängida oma sõpradega, mängida hokit, tennist ja võrkpalli, käia ¹oppamas (tema järgmine kirg), maalida, laulda, tantsida (Emma on osalenud juba kaks aastat oma kooli tantsuvõistlusel "Rock Challange". Talle meeldib kui teda koheldakse nagu tavalist teismelist ning ta soovitab oma fännidele olla tema vastu sõbralikud, elavad ja alati innukad.

Elulised faktid

NIMI: Emma Charlotte Duerre Watson
HÜÜDNIMED: Em, One Take Watson (filmivõtete ajal, siis kui ta teeb stseeni esimese korraga ära)
SÜNNIPÄEV: 15. Aprill 1990
TÄHTKUJU: Jäär
SÜNNIMAA: Pariis, Prantsusmaa
KODU ASUKOHT: Oxford, Inglismaa
KÄSI MILLEGA KIRJUTAB: parem
PIKKUS: 170-171cm.
SILMAVÄRV: Tume pruunid
JUUKSEVÄRV: Tume blond
PEREKOND: isa (Chris), ema (Jaqueline) - lahutatud, vend (Alex - kolm aastat Emmast noorem.)
LEMMIKLOOMAD KODUS: 2 kassi (Bubbles & Domino - Domino on tegelikult tema venna oma.)
HOBID: Jäähoki, tennis, Ameerika jalgpalli moodi olev mäng, laua-tennis, võrkpall, maalimine, tantsimine, laulmine, suusatamine.
AJAVEETMISVIIS: Päevitamine, koos pere ja sõpradega olemine, reisimine erinevatesse riikidesse, laulmine ja muidugi ka näitlemine.
KOOLINÄIDENDID: Arthur: The Younger Years [Morgan La Fay], The Swallow and The Prince [Pääsuke], The Happy Prince ja Alice in Wonderland [kuri kokk].
KÕIGE EKSTRAVAGANTSEM ASI: Apple laptop ja tulevikus loodab osta auto.
EMMA LEMMIKUD ASJAD:
MUUSIKA: "Mulle meeldib väga erinev muusika. Ma kulutan väga palju aega muusikat kuulates, raadiost ma kuulan Capital FM, kui sa elad Londonis või Fox FM kui ma olen Oxfordis.
Eminem, Nelly Furtado, Norah Jones, Katie Melua, Jamie Callum, Joss Stone, Amy Winehouse, Alanis Morisette, Natilie Imbruglia, Sheryl Crow, Dido. Teised lauljad nagu näiteks Jet, Razor Light, and Aimee Man (neid lauljaid kuulab Dan iga päev!). Mulle meeldivad ka need lauljad mida mu isa kuulab näiteks Eric Clapton, BB King, John Hiatt, Jani Mitchell ja ka seda mida mu ema kuulab, The Pretenders, Tina Turner, Meat Loaf, 10,000 Maniacs. Mulle meeldib R&B, hip hop ja street dance ka näiteks Usher, Christina Milian, Pink. Mulle meeldib veel ka kui keegi mängib kitarriga nt. Elvis Presley, sest ema kuulab seda kogu aeg autos! Praegusel hetkel kuulab ta kõige rohkem Damian Rice, David Gray, James Blunt, Celine Dion, Coldplay, Destiny's Child, Postal Service ja Joni Mitchell. Üleüldse, mis on Inglismaal ja maailmas popp.
LAUL: Alanis Morisette "Thank You".
MUUSIKAL: "Chicago"
FILM: "Notting Hill"
NÄITLEJA: Johnny Depp
NÄITLEJANNA: Julia Roberts, Natalie Portman, Renee Zellwegger
RAAMAT: "Päeva riismed" Kazuo Ishiguro
AUTOR: Carlos Ruiz Zafron
MAALIKUNSTNIK: Euan Uglow ja Gustav Klimt
AUTO: Üldiselt ei tea Emma autodest midagi, aga muidu meelidb talle Mini auto
SÖÖK: Itaalia, Prantsusmaa ja Hispaania toidud. Praktiliselt spagetid! Krõpsud, muffinid koos shokolaadi kreemiga, moorapead, röstsaiad ja muidugi ka shokolaad (vahel ka kuum shokolaad)
JOOK: Apelsini mahl koos limonaadiga
VÄRV: Helesinine
PUHKUSE SIHTMÄRK: Prantsusmaa
RIIDE KAUBAMÄRGID: Harvey Nichols, DNKY, Gap, Miss Sixty, Monsoon, Marc Jacobs
DISAINER: Chanel
MUUSIKA KUULAMIS-VAHEND: iPod
FILMI ¾ANRID: Komöödiad, sest nad teevad ta õnnelikuks ja loovad Emmale hea tuju.
SARI: "Sõbrad"
HARRY POTTERI RAAMAT: Azkabani vang
HARRY POTTERI STSEEN (1.OSA): Trolli stseen
HARRY POTTERI STSEEN (2.OSA): Gilderoy Lockhearti stseenid tema klassis(sellepärast, et Kenneth Brannagh on hästi tore ja lõbus inimene)
HARRY POTTERI STSEEN(3.OSA): Malfoyle näkku löömine (" Girl Power" - Emma)
HARRY POTTERI STSEEN(4.OSA):The Yule Ball tantsimise osad
HARRY POTTERI TEGELANE: Hagrid
OAKOMMI TÄIDIS: sidruni täidisega
HERMIONE LAUSE 1. OSAST: "I'm going to bed before either of you come up with another clever idea to get us killed!...or worse EXPELLED!

Kas sa teadsid, et...

- Emma on suur loomaarmastaja ja ta tihti käib külastamas neid loomi kellega ta mängib Harry Potteri filmides.
- Kui tal on mõni päev filmimisest vaba, siis talle meeldib hängida enda 4 või 5 sõbraga väljas ja minna kinno enda kodulinnas (Oxfordis). "Me käime väljas, valime Cd -sid, räägime, käime üksteistel külas ja teeme täiesti normaalseid tüdrukute asju."
- Kui Emmal oleks Nähtamatu Mantel, siis ta hiiliks keset ööd trepist alla ja otse külmiku juurde.
- Ükskord Emma sõber proovis värvida Emmal juuksed roosaks! - aga see osutus "revolutsiooniliseks värvimiseks"! - ja siis Emma pesi oma juukseid kolm korda iga päev ja kolm nädalat!
- Ainult pärast nelja kuud kandmist eemaldati Emmal juba hamba klambrid.
- Emmal on kõrvaaugud.
- Emma armastab süüa röstsaiu ja see on muutunud tal juba kinnisideeks. Ta peab selle ära sööma enne kui röstsai külmaks läheb. Ja kõige rohkem meeldib talle kuuma röstsaia peale panna võid, et see ära sulaks.
- Neljanda filmi filmimise ajal tegeles Emma nelja tantsuga - Breakdance, bodypopping, street dance ja Modern.
- Emma oli valitud olema Inglismaa filmi nõukogusse kohut mõistma 2004 First Light Awardsil. Emma jaoks oli suur au olla kohtunik Inglismaa tähtsamate nimede kõrval Inglismaa ajaloos.
- Emma ei kasuta eriti parfüüme, aga talle meeldib väga DKNY "Be Delicious".
- Ta kardab ameeriklasi, pidades ennast snoobiks oma peene inglise aktsndiga.
- Tema autojuhi (juba kuus aastat) nimi on Nigel.
- Ta imetleb Renee Zellweggerit, "sest ta ei karda võtta naljaka iseloomuga tegelaskujusid (...). Ta on isik, kes tahab olla igal pool ja püüab olla ilus". Ning ta arvab, et Natalie Portman on "hiilgav".
- Ta on tennises äärmuslikult võistluslik.
- Talle meeldib Heinz 'i tomati supp.
- Ta ei karda kõdi. Ta arvab, et temast on saanud "immuunne oma vennaga liiga palju kaklemisest".
- Ta ei vaata "The O.C", aga tema sõbrad jumaldavad seda.
- Teen Vogue oli tema esimene kaane pildistamine ning ta ütles, et seda tegid "suurimad liblikad". Ta mõtles, et riided olid "surma väärt".
- Kui GoF Preemia oli Jaapanis, siis käis ta "Traditsioonilises steakhouse -s, mis oli väga tore, ning ma olin võimeline proovima ka mõnda traditsioonilist Jaapani toitu".
- Ta valis ise oma GoF Preemia (Jaapanis) kleidi.
- Kui Emma noorem oli, siis tal oli probleeme inglise artikli "a" kirjutamisega (nt. kirjades).
- Emma arvab, et kui ta on kogu aeg märgatav ja kuulus, et see võib olla üsnagi hirmutav.

Kunst

Emma joonistatud pildid:

Emma Watson Emma_art

See pilt on joonistatud Kith and Kids annetuseks.

Märkus Emmalt
Ma olen suur kunsti fänn, mis on mulle kogu aeg meeldinud, nii et see oli mulle meeltmööda joonistada Kith and Kids’i jaoks.

Ma tahtsin luua midagi, mis tuletaks inimestele meelde, et nad ostsid selle pildi laste heategevuseks. Ma tahtsin joonistda „Kith and Kids’i“ jaoks, mis oleks õnnelik ja rõõmsameelne laste jaoks. Üks väga haige laps tuli külastama Harry Potteri võtteid ning ta tuli väga pikka teed pidi Saksmaalt; Ma rääkisin temaga mõni minut ning ta andus mulle need kaks armsat karu, mis ta oli ostnud kui ta oli teel siia. Üks tüdruk ja teine poiss, nad olid nii riietunud. Nii nagu minu kaks väikest karu pildi peal. Ma loodan, et teile meeldib. Armastusega Emma Watson xxx.

Emma Watson Emma_art2

Märkus Emmalt
See pilt on rohkesti tehtud fotograafiaga. Esmalt, ma maalisin akrüüliga, siis ma lisasin effekti ja kihitasin. Järgmiseks, ma scannisin selle arvutisse. Siis ma scannisin oma pildi konnast eelmise pildi peale. Idee tuli teadusest; ja idee skaala peal, kui suured ja väikesed asjad võivad olla.

Hermione
Hermione on muguperest pärit ninatark tüdruk kes kohe kõik õpikud pähe õppis lootes et "sellest piisab". Hermione mõlemad vanemad on hambaarstid ja tüdruk ei tednud enne kirja saamist võluritest midagi. Harry Potteri ja Ronald Weasleyga kohtus ta Sigatüüka Ekspressis. Alguses ei pidanud poisid Hermionest lugu, võib öelda et Ron lausa ei sallinud teda. Aga kui Harry ja Ron Hermione mägitrolli käest päästsid said neist parimad sõbrad.

Hermionest:


  • Täisnimi: Hermione Jane Granger
  • Nime hääldus: [Hör-mai-ni]
  • Hüüdnimed: Hermy, Hermi-o-ninni
  • Sünnipäev: 19 september
  • Tähtkuju: Neitsi
  • Klass: 6.
  • Vanus:16
  • Silmad: pruunid
  • Juuksed: pruunid
  • Sõbrad: Harry ja Ron
  • Poiss: Viktor Krum/Ronald Weasley
  • Lemmikloom: Kass Konkskäpp
  • Lemmik õpetajad: Prof Lupin ja Hagrid
  • Maja: Griffindor
  • Lemmik õppeained: Aritmantia, Muundumine


Emma on ütelnud... "Kui ausalt öelda, siis ma kardaksin narkootikume võtta. Mul on kõik eluks vajalik olemas, ilma, et ma midagi võtma peaksin ja ma loodan, et nii see jääbki,"
- 2007
Olles varsti 18: "Ma ei suuda ära oodata. Ma õpin praegu autojuhtimist, ning ma ei suuda ära oodata seda hetke kui sa lihtsalt istud autosse ja sõidad just sinna, kuhu sa ise tahad minna."
- 2007
Ained, mis talle meeldivad... ja ei meeldi: "Minu kõige halvim õppeaine on keemia. See on tappev - ma vihkan seda. Minu lemmiktund on arvatavasti kunst, võibolla ka inglise keel. Aga, jah, keemia on see ainuke tapja ja geograafia kursid on ka üsna piinarikkad."
- 2005
"Ma teeksin Harry Potterit ka niisama. Asi pole üldse rahas."
- 2007
Emma internetis: "Mulle on tehtud valed kasutajad Facebook'si, Bebo'sse, MySpace'i - ja veel paljudesse - see on üsna tüütu. Mõned panevad pildid endast üles ja keeravad ennast üles arvates, et kõik näevad neid. Ma arvan, et internet on väga õudne."
- 2007
Võtetel naermine: "Ma arvan, et olen selles osas kõige hullem. Selles filmis, mina, Dan ja Rupert ei suuda lihtsalt naeru pidada. See on kohutav, me oleme raisanud juba nii palju filmi linti."
- 2007
"Ma armastan hispaania ja prantsusmaa toite. Mulle meeldib antipasto massimo Carluccio'sis. Kõik see sink ja salaami ning kuivatatud tomatid ja prantsuse oad - need on head."
- 2007
"Rupertiga suudlemine oleks väga, väga kummaline. Ma püüan sellele mitte mõelda ... see on lihtsalt üks osa tööst. Ärge ütelge talle seda, et ma nii ütlesin. Rupert on armas. Teised tüdrukud ohverdaksid oma vasaku käe, et olla minu asemel, nii et otseselt ma ei hädalda."
- 2007
Olla filmistaar ja tavaline teismeline korraga: "Vahepeal on need kaks täiesti erinevad alad minu maailmas, mis mõnikord ka kokku põrkavad. (naerab) Üsna juhuslik, aga küllaltki sürreaalne."
- 2007
Hermionest: "Ta on kindlalt feminist ja väga intelligentne. Ta on naturaalselt arukas, aga ta tahab kõike teada, ükskõik millest, ja samuti on ta ka heasüdamlik. Ta on teiste inimeste juuresolekul üsna närvis, aga ta tuleb sellega toime."
- 2007
David Yatese kohta: "Ma arvan, et David Yates hoiab mind värskena. See on imeline. Ta on minu neljas re¾issöör ja nad kõik on nii erinevad. Tema on vaikne, rahulik, mõtlik, ja tundeline. Ta püüab leida tõde karakterites ja esituses."
- 2007
Oma venna Alexi kohta: "Ärge murtsege, minu teismelisest vend Alex hoiab mind päris maa peal. Ta saab 14 ja on selline naistemees. On võimatu ta õde olla! Ta ajab mind alati naerma."
- 2007
“Mul oleks piinlik kui ma tuleksin kooli Harry Potter T-särgiga, alates sellest momendist kui mind kiusama hakati. Ma ei kavatse kanda T-särki, millel on mu enda nägu peal! (naerab)”
– ajakiri BRAVO, jaanuar 2006
Tagasi üles Go down
kati002
Nõid
Nõid
kati002


Female Postituste arv : 645
Age : 29
Hüüdnimi : katy
Punktid : 410
Galeoonid : 410
Aktiivsuspunktid : 29042
Registration date : 01/06/2008

Emma Watson Empty
PostitaminePealkiri: Re: Emma Watson   Emma Watson Icon_minitimeReede Juun 06 2008, 13:04

Superlahe intervjuu
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31295
Registration date : 04/08/2007

Emma Watson Empty
PostitaminePealkiri: Re: Emma Watson   Emma Watson Icon_minitimeReede Juun 06 2008, 14:19

Jah, aga üks asi on: just sai avastatud, et Hermione täisnimi on Heamione Jean Granger, aga seal on sul ikkagi kirjas Hermione Jane Granger Naer Aga hea intervjuu, punkt.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Celestine
Lohe
Lohe
Celestine


Female Postituste arv : 2669
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 30194
Registration date : 13/12/2007

Emma Watson Empty
PostitaminePealkiri: Re: Emma Watson   Emma Watson Icon_minitimeReede Juun 06 2008, 14:54

1. See pole intervjuu. 2. Ma pole seda punkti veel saanud. Naer
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31295
Registration date : 04/08/2007

Emma Watson Empty
PostitaminePealkiri: Re: Emma Watson   Emma Watson Icon_minitimeReede Juun 06 2008, 15:00

jah, ma muudan hetkel punktisüsteemi. *ohkab* Jah, muide, kati002 kirjutab igale tekstile taha "Lahe intervjuu" või "Huvitav intervjuu". Aga jah, ma ka eksisin Naer Mul on neid siin rohkem kui kümme korraga läbi lugeda ja hinnata. *ohkab veelkord ja pühib laubalt higi*
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
HermioneGranger
Härjapõlvlane
Härjapõlvlane
HermioneGranger


Female Postituste arv : 238
Age : 27
Hüüdnimi : Siki
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 26386
Registration date : 10/01/2010

Emma Watson Empty
PostitaminePealkiri: Re: Emma Watson   Emma Watson Icon_minitimeKolm Veeb 24 2010, 10:12

Täiega huvitav on teada mis talle meeldib ja kes
Tagasi üles Go down
Calliope
Töinav hamdinger
Töinav hamdinger
Calliope


Female Postituste arv : 31
Hüüdnimi : Kertu
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 23812
Registration date : 21/05/2011

Emma Watson Empty
PostitaminePealkiri: Re: Emma Watson   Emma Watson Icon_minitimeEsm Mai 23 2011, 19:56

Ma olen üpris sarnane Emmaga Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Emma Watson Empty
PostitaminePealkiri: Re: Emma Watson   Emma Watson Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Emma Watson
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Emma Watsoni intervjuu

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Raamatukogu :: Artiklid Hp kohta-
Hüppa: