Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta)

Go down 
+2
Evanna
Rikkie
6 posters
AutorTeade
Rikkie
Alkeemik
Alkeemik
Rikkie


Female Postituste arv : 890
Hüüdnimi : Rikki
Punktid : 955
Galeoonid : 955
Aktiivsuspunktid : 29113
Registration date : 02/06/2008

Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Empty
PostitaminePealkiri: Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta)   Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Icon_minitimeReede Juun 06 2008, 21:06

Daniel Alan Radcliffe (hüüdnimega Dan) sündis 23. juulil aastal 1989 Fulhamis Inglismaal ja käib erakoolis Londonis. Ta on käinud Ameerikas, Prantsusmaal, Hispaanias, Itaalias, Rootsis, Jaapanis, Hiinas, Austraalias ja Panamal, kuid ta tahaks minna ka Brasiiliasse. Tema iidol on Gary Oldman ning lemmikbänd on Clash ja Sex Pistols. Ta tahtis saada näitlejaks juba viie aastaselt. Tema esimene suurem roll oli BBC telelavastuses, kus ta mängis noort David Copperfieldi. Teda saab ka näha põnevusfilmis
„Panama rätsep”, mis jõudis kinodesse aastal 2000. Alguses ta isegi ei mõelnud „Harry Potterisse” proovida, kuid ühel õhtul läks ta oma vanematega teatrisse ja ta isa täitsa juhuslikult kohtus filmi produtsendiga ning käsikirja autoriga. Nad nägid Danieli ja soovitasid teda tungivalt
re¾i¹öörile Chris Columbusele näidata. Kui Chris Columbus
teda esimest korda nägi, sai ta kohe aru, et ta on õige Harry Potteri leidnud ja siis kui Daniel esimest korda teada sai, et ta on filmi võetud, oli ta vannis ja ta isa hüüdis: „Arva ära, kes Harry Potter on?”. Ta hakkas nutma ja oli
ülirõõmus. Ta saigi peaosa ning tänaseks on valminud temaga juba kolm Potteri filmi ja plaanib ka olla neljandas filmis, kuid viienda filmi kohta ei tea veel keegi midagi, enne tuleb neljas film ära teha ja pärast neid filme tahaks ta olla filmire¾i¹öör, sest see huvitab teda väga. Intervjuudes toonitab
ta seda, et ta on Harry Potteriga väga sarnane, nagu selles järgnevas intervjuu lõigus: „Nii, et sul on siis palju Harry Potteriga ühist?”

„Jah ma olen selles kindel. Vahel mulle tundub, et raamatud räägivad minust, mitte Harryst. Harry ja mina kasvame sarnasel viisil ja ikkagi
meile mõlemale on tähtsad meie sõbrad. Mida rohkem aastaid läheb mööda, seda rohkem mulle saab selgeks meie sarnasus.”


NB! Seal oli kirjas, et tänaseks on 3 Harry Potteri filmi, kuid praegu on 5, siis ärge pange seda lõiku tähele.



Daniel Radcliffe teenis aastaga 447 miljonit krooni

«Harry Potteri» staar Daniel Radcliffe teenis viimase aastaga 23 miljonit Suurbritannia naela ehk üle 447 miljoni krooni.
Viimastel andmetel teenis 18-aastane näitleja hiigelsumma eelkõige tänu oma filmirollidele ja läbimõeldud investeeringutele, kirjutab entertainmentwise.

Radcliffe’i agentuuri Gilmore Jacobsi rahaasjadest ilmneb, et noormees pani aasta jooksul panka hoiule 4 miljonit naela ehk 78 miljonit krooni ning investeeris 7 miljonit naela ehk 136 miljonit krooni.

Samuti on temalt võetud 2 miljoni naela ehk 39 miljoni krooni väärtuses laene.

Radcliffe’i varanduse suuruseks arvatakse olevat 25 miljonit naela ehk 486 miljonit krooni.



Daniel Radcliffe peab ennast Bondi rolliks liiga lühikeseks

Noor näitleja Daniel Radcliffe peab ennast Briti superspiooni James Bondi rolli jaoks liiga lühikest kasvu olevaks.

Radcliffe sõnul on ta 173 sentimeetrit pikk, kuid Bond peaks tema arvates olema vähemalt 180 sentimeetrit pikk, kirjutab Wenn.

«Bond peab olema pikka kasvu. Mina seda pole ja ma ei taha ma rikkuda ettekujutust tegelaskujust, millel on ikooni staatus,» nentis noor näitleja.

Ta lisas, et maailm pole lühikese ja jässaka Bondi jaoks valmis.


Daniel Radcliffe ja hormoonidemöll

DANIEL RADCLIFFE on esimesest Harry Potteri filmist saadik kõvasti kasvanud ja arenenud. Nüüd huvitub noormees prantsuse kirjandusest, grungefestivalidest ja Hollywoodi glamuursetest naistest.


Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) 74e8ecfc3a561f703f7d74bc97eed60f
Daniel Radcliffe oli 11aastane, kui ta esimeses Harry Potteri filmis kuulsaks sai. Lapsnäitleja elu ei olnud tema sõnul mingi meelakkumine. Nüüd on Daniel vanem ja targem ning julgeb juba võtetel sõna sekka öelda.


«Need on olnud imelikud viis aastat, aga see on siiski olnud suurepärane kogemus,» ütleb 16aastane noormees.


Neljandas filmis Goblet of Fire («Harry Potter ja tulepeeker») näeme Harryt ja ta sõpru teismeikka jõudmas. Harry armub selles filmis oma kaasõpilasesse Cho Changi.

Daniel klassiõdesid ei vaata — kohtama läheks tea heameelega hoopis Hollywoodi diivade Natalie Portmani või Scarlett Johanssoniga. Vabal ajal loeb noormees prantsuse kirjanduse raskekaallasi — näiteks Emile Zola’d — ning nimetab aasta tähtsündmuseks Readingi muusikafestivalil käimist.


Daniel pole sugugi kindel, et tal õnnestub mängida kõigis Potteri filmides. «Ma teen kindlasti ka viienda, aga pärast seda — kes teab?» räägib ta. «Praegu on mul lihtne Harry’t mängida, sest ma kogesin ise ka seda hormoonidevärki suhteliselt hiljuti. See kõik on mul meeles ja see jätkub tegelikult praegugi.»



Räägi enda ja Harry kasvamisest ja arenemistest.

See on olnud suurepärane, sest tänapäeval peavad ju filmid aina paremad ja paremad olema. Seda oli tunda eriti pärast kolmandat filmi — ja mulle see meeldib. Me kõik teame, et peame kõvasti tööd tegema ja neid filme edasi viima, muidu inimesed pettuvad. Kasvavat ja arenevat Harry’t on põnev mängida, see on nagu päriselu, mitte muinasjutt. Inimestel tekivad emotsioonid, mida osaliselt põhjustavad hormoonid ja osaliselt kasvamine.



Kuidas teil õnnestus selle filmi huumorit ja süngust tasakaalus hoida? On see ju neljast filmist kõige naljakam.

See polnud raske niivõrd meile, kuivõrd just stsenarist Steve Kloresile. Midagi sellist kinolinale kohandada — mina teda igatahes ei kadesta! Ta sai sellega hämmastavalt hästi hakkama.

Minu jaoks on huumor selles filmis hädavajalik, sest kui lasta süngusel kogu aeg võimutseda, on vaataja filmi lõpuks sellest väsinud. See ei mõjuks enam.



Te kõik olete seotud miljoni dollari projektiga, kuid teie nimed ei ole veel eriti kuulsad. Kas tahate saada sama kuulsaks kui Lindsay Lohan ning hakata figureerima kõmulehtedes?

Ma kavatsen endale osta 20 Porschet ning sõita need kõik sodiks, lihtsalt selleks, et olla ekstravagantne! Ma ei usu seda. Minu meelest on väga hea, et me nii kuulsad ei ole. Kui me käiksime igal peol, kuhu meid kutsutakse, oleks inimestel raske filmis nähtul ja ajakirjades nähtul vahet teha. Mulle ei meeldiks olla kuulus. Mul on vahel isegi tunne, et me lollitame inimesi. Harry Potter on nii suur projekt, kuid meie hoiame madalat profiili.



Aga natuke peab see kuulsus teid ju mõjutama?

Mõnikord ei taha inimesed hästi uskuda, et me elame täiesti normaalset elu. Mõni arvab, et me valetame, aga me saame täiesti rahulikult väljas käia. Vahel harva pean ma mütsi kandma. Mina tunnen ennast kuulsana ainult kahel päeval aastas, ja see on tavaliselt esilinastuste ajal. Aga see kõik võib muutuda, kui ma 18aastaseks saan. Võib-olla on paparatsod meile lihtsalt halastanud?



Kas usud ikka veel, et näitled kogu elu? Mulle see töö meeldib. Püüdsin hiljaaegu välja mõelda, mis mind selle töö juures köidab. Miks ma seda nii väga armastan? Pole aimugi, aga ma jõudsin järeldusele, et see võib olla kuidagi võimuga seotud. Kui sul on mingi tegelaskuju, on suures osas sinu teha, kuidas inimesed temasse suhtuvad. Asi ei ole ainult stsenaariumis ja lavastamises. Aga ma armastan näitlemist, see on mu suur kirg.



Kas tüdrukuid tõmbab sinu poole, sest sa oled näitleja?

Mina ja Harry — me ei saa naistega hakkama. Tegelikult mina saan juba natuke paremini. Arvan, et iga mees, kes väidab, et tal pole ühegi tüdrukuga probleeme olnud, valetab. See mulle Harry ja Roni juures just meeldibki — nende kohtingud tüdrukutega on kohutavad! Neist hakkab lausa kahju...



Kas sul oma iPod on?

Mulle see iPodi värk ei istu, sest ma olen hull CD-de järele. Mulle meeldivad CD-d kõigi nende kirjade ja ilusate kujundustega. Mõni võib mind nüüd õnnetusehunnikuks pidama hakata, aga mina olen CD-de, DVD-de ja raamatute inimene. See on üks asi, mis pole viie aasta jooksul muutunud.


Fakte

Nimi: Daniel Jacob Radcliffe
Hüüdnimi: Dan man
Sünnikuupäev: Juuli 23, 1989
Sündinud: Fulhamis, Inglismaal
Juuksed: Pruunid
Silmad: Sinised
Kool: Erakool Londonis
Käsi: Paremakäeline
Prillid: Pole
Riigid, mida ta on külastanud: Ameeerika Ühendriigid, Prantsusmaa, Hispaania, Panama
Spordialad, millest huvitub : Fulham Football (Jalgpall), WWE (Eriti The Rock), Formel 1, Kergejõustik
Muusikahuvid: REM, U2, Stereophonics, Dido, JJ72, Manic Street Preachers, Dandy Warhols, Sex Pistols, Iggy Pop, The Clash, The Strokes, Rolling Stones, The Libertines, The Stranglers and The Undertones, David Bowie, ColdPlay, the Hives, the Delgados.

Lemmikud/meeldib:

HP raamat: Harry Potter ja Azkabani vang
HP tegelane: Hagrid ja Weasley'd
HP stseen: Male laud,tarkade kivis
HP sõna: "Voldemort"
Võluvõime: Nähtamatus
TV saade: Simpsons, WWE
Vana TV saade: Dad's Army
Kirjanik: Iain Banks
Videomäng: NHL hoki
Vidin: iPOD
Hokiklubi: Phoenix Coyotes
Maiustus: Mars Bar
Magustoit: Vanilje jäätis shokolaadi kreemiga
Limonaad: Dieet Coka
Hommikusöök: Röstsai
Toit: McDonald's, Pitsa
Loom: Hunt
Värv: Roheline, punane, kuldne
Number: Üheksa
Hobid: Kirjutamine, lugemine, jooksmine
Keel: Inglise keel
Riik: Ameerika Ühendriigid
Näitlejannad: Nicole Kidman, Julia Roberts, Kate Winslet, Catherine Zeta-Jones, Kate Hudson, Renee Zellweger, Kirsten Dunst, and Cameron Diaz
Näitlejad: Tom Hanks, Ben Stiller, Jude Law, Ed Harris, and Robert DeNiro
Iidol: Gary Oldman
Kangelane: Spider-man

Ei meeldi:

Toit: Tort
Õppeaine: Matemaatika

INTERVJUU: Daniel Radcliffe'ile ei meeldinud alguses lugeda


19.12.2001 16:13</I>
</SPAN>


Täpselt nagu mõnes J. K. Rowlingi poolt kirjutatud jutukeses, naudib “Harry Potteri” nimikangelane täiel rinnal ülemaailmset kuulsust. Daniel Radcliffel (12), keda sõbrad kutsuvad lihtsalt Daniks, oli unistus saada näitlejaks juba siis, kui ta mängis noort David Copperfieldi (seda Dickensi romaanist, mitte mustkunstnikku!) BBC televisioonis.

Peale selle on ta suurel ekraanil olnud koos veel Pierce Brosnaniga, kui Geoffrey Rushi poeg, John Boormani filmis “The Taylor of Panama”. Siiski ei esitanud ta soovi võtta osa “Harry Potteri” katsetest, kuna pidas oma shansse olevat nullilähedased. Ühel õhtul läks ta koos oma vanematega teatrisse, kus ta isa täiesti juhuslikult kohtus filmi produtsendi ja käsikirja autoriga. Mees nägi poissi ja soovis tungivalt teda filmi direktori Chris Columbusele tutvustada. Ja Chris oli vaimustatud:”Kui Dan ruumi sisenes, olime kõik veendunud, et leidsime selle õige Harry Potteri.” Tuhandete lootused olid purustatud. Daniel Radcliffi suure pühendumustundega sai selgeks, et uus staar oli sündinud. Daniel meenutab:”Ma olin parasjagu vannitoas kui telefon helises. Kui nad ütlesid mulle, et sain Harry Potteri rolli tundus, nagu oleks ma millegagi vastu pead saanud. Ma ei suutnud ennast talitseda, hakkasin kohe nutma.” Muidu ei ole Daniel Radcliffel (sünd. 31. juulil 1989) millegi muu üle nutta. Tema hobideks on olla suur Fulham jalgpalli klubi ja kõikde Vormel 1 võidusõitude fänn.

<hr width="100%" color=#c0c0c0 noShade SIZE=2>


Tuhanded inimesed proovisid saada endale “Harry Potteri” nimirolli, kuid valiti just sind. Kas sa tead miks?

Ma ei tea, miks valiti just mind. Ma arvan, et te peate küsima filmi direktori Chris Columbuse käest, kuna ma tõesti ei tea, miks.

Mitu testi pidid sa läbima enne kui sind lõpuks valiti?

Ainult kolm, seega ei olnudki see tegelikult nii hull. Kunagi pidin ma oma esimesel korral tegema kuus katset, niiet seekordsed olid pigem lõbusad ja meeldivad.

Mis oli sinu elu esimene roll?

Kõige esimene osa oli mul “David Copperfield” ning see oli tõest fantastiline kogemus, kuna pean seda oma õnnelikuks läbimurdeks. Ja sealt see kõik alguse saigi.

Sa oled siiski veel väga noor. Kas sa usud, et sa tegeled näitlemisega ka kogu oma ülejäänud elu?

Jah, näitlemine on kindlasti üks asjadest, mist mind huvitab. Samuti aga ka filmi tööstus üleüldisemalt.

Praegu on sul käes leping neljale “Harry Potteri” filmile. Kas neid filmitakse samas järjekorras kui raamatud, või mitu filmi ühe korraga?

Momendil võetakse üks film korraga, kuna mis võiks juhtuda? Harry kasvab igal moel – ta muutub tugevaks nii vaimselt kui füüsiliselt. Niisiis kui ma otsustaksin teha neljandat või kolmandat osa enne teist omandaksin ma endale Harry vastava isiksuse ning teises osas ei pruugiks see enam nii paslik olla.

Kas sa teadsid “Harry Potteri” raamatuid enne, kui sa rolli endale said?

Ma lugesin esimesed kaks, kui ma olin 8 või 9 aastane, aga mulle ei meeldinud tol ajal lugemine üldse. Kui ma rolli sain otsustasin esimese osa uuesti läbi lugeda – mulle meeldis see väga ja ma lugesin läbi ka teise raamatu, mis mulle ka loomulikult väga meeldis. Seejärel lugesin ka kolmanda ja neljanda. Kui ma viimase lõppu jõudsin olin väga pettunud, kuna rohkem ei olnud enam mida lugeda.

Kuidas sa kirjeldaksid oma rolli kui “Harry Potter”?

Harry on väga üksildane poiss seni kuni ta Hogwartsi elama läheb ja kohtub oma kõikide sõpradega ning mingil moel muutub see tema koduks. Tal on dramaatiline võimalus muuta oma elustiil paremuse poole. Ma arvan, et ta on suhteliselt introvertse iseloomuga, kuna tal on palju varjatud külgi ja ta on väga vaikne ja arg ning areneb läbi raamatute.</FONT></FONT>


Telefoniliin Harry Potteri vihkajatele


</SPAN>


Tegus austerlane on püsti pannud Harry Potteri vihkajate liini, edastab Ananova.

"Hädaabinumber" on üles seatud nende jaoks, kel viskab üle meedia- ja muu kära võlur Harry ja tema imeliste seikluste ümber. Helistajal on lubatud vabalt valitud sõnadega sõimata, lärmata, räusata.

Teenuste püsti pannud Alos Gmeiner tahab kõik kõned linti salvestada, et hiljem neist raamat kokku panna.

Harry Potterist on kõrini ka temal. "Kogu see haipimine käib mulle närvidele," lausus ta Austria uudisteagentuurile APA
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta)   Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Icon_minitimeReede Juun 06 2008, 21:34

Üsna hea intervjuu. Üks väike märkus: üleval on Daniel Alan Radcliffe, allpool on Daniel Jacob Radcliffe. Ülalpool on kirjas, et talle ei meeld iPodid, allpool on kirjas, et lemmikvidin on iPod. Ei oska midagi arvata. Aga hea sellegipoolest.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Rikkie
Alkeemik
Alkeemik
Rikkie


Female Postituste arv : 890
Hüüdnimi : Rikki
Punktid : 955
Galeoonid : 955
Aktiivsuspunktid : 29113
Registration date : 02/06/2008

Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta)   Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Icon_minitimeReede Juun 06 2008, 22:48

Kas ma saan punkte?
Panin jah, seda tähele.
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta)   Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Icon_minitimeReede Juun 06 2008, 22:52

Jah, panin sulle. Ei mäleta enam, kui palju. Panen neid tavaliselt sada või allapoole.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Rikkie
Alkeemik
Alkeemik
Rikkie


Female Postituste arv : 890
Hüüdnimi : Rikki
Punktid : 955
Galeoonid : 955
Aktiivsuspunktid : 29113
Registration date : 02/06/2008

Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta)   Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Icon_minitimeReede Juun 06 2008, 23:04

Ok, tore siis. Punastab
Tagasi üles Go down
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29889
Registration date : 25/12/2007

Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta)   Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Icon_minitimeReede Juun 06 2008, 23:10

Muide kalendris on kirjas et tal on 31.juulil aga siin 23. juulil.
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Rikkie
Alkeemik
Alkeemik
Rikkie


Female Postituste arv : 890
Hüüdnimi : Rikki
Punktid : 955
Galeoonid : 955
Aktiivsuspunktid : 29113
Registration date : 02/06/2008

Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta)   Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Icon_minitimeReede Juun 06 2008, 23:15

Minu teadmiste järgi on tal 23. juulil sünnipäev. Kontrollin üle.
Tagasi üles Go down
kati002
Nõid
Nõid
kati002


Female Postituste arv : 645
Age : 29
Hüüdnimi : katy
Punktid : 410
Galeoonid : 410
Aktiivsuspunktid : 29102
Registration date : 01/06/2008

Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta)   Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Icon_minitimeLaup Juun 07 2008, 13:28

ülilahe intervjuu
Tagasi üles Go down
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29889
Registration date : 25/12/2007

Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta)   Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Icon_minitimePüh Juun 08 2008, 17:50

Rikkie - seal on kirjas:
Täna on siis Harry Potteri sünnipäev Väga rõõmus
Tegelikult sellele päevale langeb siis kolm sünnipäeva: Harry Potteri,
Joanne Kathleen Rowlingu ja ka Daniel Radcliffe'i sünnipäev.
Kolmekordne pidupäev Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Rikkie
Alkeemik
Alkeemik
Rikkie


Female Postituste arv : 890
Hüüdnimi : Rikki
Punktid : 955
Galeoonid : 955
Aktiivsuspunktid : 29113
Registration date : 02/06/2008

Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta)   Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Icon_minitimePüh Juun 08 2008, 19:45

Mingi viga siis,
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta)   Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Icon_minitimeEsm Juun 09 2008, 11:31

Jah, raamatus on kindlalt nii kirjas, kui natuke mõelda. Ja ma olen lisaks kuskilt lugenud ka.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Rikkie
Alkeemik
Alkeemik
Rikkie


Female Postituste arv : 890
Hüüdnimi : Rikki
Punktid : 955
Galeoonid : 955
Aktiivsuspunktid : 29113
Registration date : 02/06/2008

Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta)   Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Icon_minitimeEsm Juun 09 2008, 11:59

Tegelikult ma ei arva, et siin on viga. Uurisin, ja kõik on õige.
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta)   Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Icon_minitimeEsm Juun 09 2008, 12:03

Ma olen kindel, et sünnipäev on 31. juulil. Raamatust sain teada.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29889
Registration date : 25/12/2007

Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta)   Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Icon_minitimeTeis Juun 10 2008, 20:03

Kui aga see ongi 23. juulil siis KSaphiral on samal päeval sünna.
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
hermione80
Kentaur
Kentaur
hermione80


Female Postituste arv : 815
Age : 26
Hüüdnimi : Inxu.
Punktid : 895
Galeoonid : 896
Aktiivsuspunktid : 29575
Registration date : 28/03/2008

Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta)   Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Icon_minitimeTeis Juun 17 2008, 21:21

Kusst sa selle intervjuu ja faktid said?
Tagasi üles Go down
Rikkie
Alkeemik
Alkeemik
Rikkie


Female Postituste arv : 890
Hüüdnimi : Rikki
Punktid : 955
Galeoonid : 955
Aktiivsuspunktid : 29113
Registration date : 02/06/2008

Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta)   Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Icon_minitimeTeis Juun 17 2008, 21:35

Inernetis otsin. Naeratab
Tagasi üles Go down
kati002
Nõid
Nõid
kati002


Female Postituste arv : 645
Age : 29
Hüüdnimi : katy
Punktid : 410
Galeoonid : 410
Aktiivsuspunktid : 29102
Registration date : 01/06/2008

Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta)   Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Icon_minitimeReede Juun 20 2008, 20:28

igatahes väga lahe intervjuu
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34570
Registration date : 09/07/2009

Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta)   Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Icon_minitimeKolm Juul 29 2009, 11:37

Väga super
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta)   Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Daniel Radcliffe(igast nänni tema kohta)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Artiklite kohta.
» Fakte Harry Potteri kohta..(Emma, Ron, Harry)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Raamatukogu :: Artiklid Hp kohta-
Hüppa: