Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 J.K.Rowling plaanid.

Go down 
5 posters
AutorTeade
Rikkie
Alkeemik
Alkeemik
Rikkie


Female Postituste arv : 890
Hüüdnimi : Rikki
Punktid : 955
Galeoonid : 955
Aktiivsuspunktid : 29113
Registration date : 02/06/2008

J.K.Rowling plaanid. Empty
PostitaminePealkiri: J.K.Rowling plaanid.   J.K.Rowling plaanid. Icon_minitimeReede Juun 13 2008, 12:44

J.K. Rowling plaanib pärast Potteri-sarja romaani kirjutada

J.K.Rowling plaanid. At Menukirjanik Joanne Kathleen Rowling plaanib pärast Potteri-sarja viimase osa valmimist romaaniga alustada, edastab CNN.

Samas on Rowling plaaninud ka kirjanikunime võtmist, mitte enam enda nime all kirjutamist.
"Väga ahvatlev oleks varjunime kasutada. Sellisel juhul oleks vähem pingeid ja ma saaksin kirjutada just seda, mida mina tahan ning inimesed ei ootaks mult teatud laadis kirjutisi," ütles Rowling.
"Olles nüüd kuulus, unistan ma vahel lihtsalt kohvikusse minekust, kus keegi ei tunne mind ja ma saaksin ennast mõnusalt tunda. See oleks suurepärane," ütles Rowling.
16. juulil kuuenda Potteri-sarja raamatu "Harry Potter ja segavereline prints" väljaandmise puhul antud intervjuus ütles Rowling, et ta kavatseb kirjutada veel seitsmenda raamatu samast sarjast.
Uue Potteri raamatu kirjutamist loodab kirjanik alustada juba käesoleva aasta lõpul.
Rowling ütles intervjuus, et uue raamatu sisu kohta on vihje kuuenda osa viimastel lehekülgedel ning tunnistas, et raamatusarja lõpetamine ajab ta segadusse.
"Mingil määral ma kardan seda lõppu. Mulle meeldib raamatuid kirjutada ja see oleks suureks ¹okiks. Ma tean, et millalgi lõpeb Potter-sari otsa, kuid ikkagi oleks mul sellega esialgu raske leppida," kirjeldas kirjanik oma tundeid.
Enne uue raamatu kallal tõsisemalt tööle asumist soovib Rowling rohkem aega veeta oma poole aasta vanuse tütre Mackenzie Jeaniga.
Alates esimesest, 1997. aastal ilmunud Harry Potteri raamatust, on võlurpoisi seiklustest saanud ülemaailmne fenomen, mida maailmas on nüüdseks tõlgitud 62 keelde ning müüdud 270 miljonit eksemplari. 16. juulil ilmunud raamat "Harry Potter ja segavereline prints" lõi USAs müügirekordi.
Raamatut müüdi esimese 24 tunni jooksul 6,9 miljonit eksemplari. Potteri raamatute edukus kogu maailmas on teinud Joanne Kathleen Rowlingust rikkaima naise Suurbritannias. Ajakiri Forbes hindab tema varandust ühele miljardile dollarile (13 miljardit krooni).


J. K. Rowling ei välista kaheksanda "Harry Potteri" kirjutamist


28.10.2007 13:03



Briti kirjanik J.K. Rowling vihjas, et ta võib kirjutada "Harry Potteri" sarja kaheksanda raamatu.
Rowling, kes lõpetas seitsmeosalise raamatusarja kirjutamise sel suvel, teatas, et välistatud pole kaheksanda raamatu lisandumine, kirjutab FemaleFirst.

Rowlingu sõnul kaaluks ta raamatusarjale eelloo kirjutamist, kuid kardab, et sellest saaks sarnaselt "Tähesõdade" eellugudele täielik läbikukkumine.

"Kas see ei meenutaks mitte "Tähesõdade" esimest osa?" kahtles kirjanik.

"Ma ei ütle, et ei tee seda mitte kunagi, kuna "mitte kunagi" toimib mu elus samamoodi nagu härjale punase rätiku näitamine – kui olen millegi kohta lubanud, et ei tee seda kunagi, tahan selle otsekohe ette võtta," andis Rowling fännidele lootust.

J.K. Rowling on mõlgutanud enesetapumõtteid


23.03.2008 14:03

J.K.Rowling plaanid. A718845f-6a2d-4f24-ab91-216895e68541 J.K. Rowling (Starstock)


Harry Potteri looja J.K. Rowling tunnistas, et mõlgutas tihti enesetapumõtteid, kui tema esimene abielu karidele jooksis.
42-aastane kirjanik avaldas, et mõtles enesetapule 20. eluaastate keskel, kui läks lahku oma esimesest abikaasast Jorge Arantesest, vahendab Entertainmentwise.
"Ma mõtlen siinkohal ikka päris enesetapumõtteid, mitte stiilis "olen natukene õnnetu"," rääkis Rowling Edinburghi ülikooli üliõpilasajakirjale.
Enda sõnul pääses naine vaid tänu oma tugiisikule.
"Ta vaatas üle mu kirjapandud mõtted, võttis minuga ühendust, ja läbi tema sattusin nõustaja juurde," rääkis Rowling.
Kirjanik sõnas veel, et ei tunne piinlikkust rääkides oma rasketest hetkedest.
"Ma pole kunagi sellepärast piinlikkust tundnud, et olin sügavas depressioonis. Läbisin väga raske eluperioodi ja olen uhke, et sellest välja tulin," sõnas Rowling.

J.K. Rowling käib Potteri leksikoni kirjastajaga kohut


18. aprill 2008

New Yorgi kohtus on käimas emotsionaalne protsess, kus üksteise vastu annavad tunnistusi menukirjanik J.K. Rowling ja indie-kirjastuses RDR Books oma Potteri-leksikoni avaldada püüdev fänn Steve Vander Ark. Juba oktoobri lõpus Rowlingi ja Warner Brosi algatatud kohtuasi kirjastuse vastu tahab takistada Potteri maailma lahti seletava leksikoni ilmumist, sest neil endil on soov samalaadne teos ilmutada. Oma leksikoni koostamisele kulutas Vander Ark üheksa aastat, kuid selle nädala alguses andis Rowling raamatule laastava hinnangu: see on ebatäpne, räpakalt tehtud ja plagiaat veel kõigele lisaks. Välisajakirjandus on mõnuga kirjeldanud, kuidas kumbki tunnistaja pole suutnud oma väidete esitamisel pisarate valamisest hoiduda, sest Potter on neil nii südame küljes.
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

J.K.Rowling plaanid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: J.K.Rowling plaanid.   J.K.Rowling plaanid. Icon_minitimeReede Juun 13 2008, 14:51

Hea artikkel. Jällegi. Pilgutab silma
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Rikkie
Alkeemik
Alkeemik
Rikkie


Female Postituste arv : 890
Hüüdnimi : Rikki
Punktid : 955
Galeoonid : 955
Aktiivsuspunktid : 29113
Registration date : 02/06/2008

J.K.Rowling plaanid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: J.K.Rowling plaanid.   J.K.Rowling plaanid. Icon_minitimeReede Juun 13 2008, 17:20

Mitu punkti sain?
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

J.K.Rowling plaanid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: J.K.Rowling plaanid.   J.K.Rowling plaanid. Icon_minitimeReede Juun 13 2008, 19:22

Hm. Täpselt ei mäleta. 90 äkki?
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Rikkie
Alkeemik
Alkeemik
Rikkie


Female Postituste arv : 890
Hüüdnimi : Rikki
Punktid : 955
Galeoonid : 955
Aktiivsuspunktid : 29113
Registration date : 02/06/2008

J.K.Rowling plaanid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: J.K.Rowling plaanid.   J.K.Rowling plaanid. Icon_minitimeReede Juun 13 2008, 20:08

Okey,
Tagasi üles Go down
kati002
Nõid
Nõid
kati002


Female Postituste arv : 645
Age : 29
Hüüdnimi : katy
Punktid : 410
Galeoonid : 410
Aktiivsuspunktid : 29102
Registration date : 01/06/2008

J.K.Rowling plaanid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: J.K.Rowling plaanid.   J.K.Rowling plaanid. Icon_minitimeLaup Juun 14 2008, 21:59

lahe
Tagasi üles Go down
HermioneGranger
Härjapõlvlane
Härjapõlvlane
HermioneGranger


Female Postituste arv : 238
Age : 27
Hüüdnimi : Siki
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 26446
Registration date : 10/01/2010

J.K.Rowling plaanid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: J.K.Rowling plaanid.   J.K.Rowling plaanid. Icon_minitimeKolm Veeb 24 2010, 10:01

On jah lahe.
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34570
Registration date : 09/07/2009

J.K.Rowling plaanid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: J.K.Rowling plaanid.   J.K.Rowling plaanid. Icon_minitimeLaup Juun 12 2010, 12:12

Eriti hea on viimane lause Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Sponsored content





J.K.Rowling plaanid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: J.K.Rowling plaanid.   J.K.Rowling plaanid. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
J.K.Rowling plaanid.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Rowling on Rowling on Rowling
» J.K.Rowling intervjuu

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Raamatukogu :: Artiklid Hp kohta-
Hüppa: