Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Yumi .

Go down 
3 posters
AutorTeade
Yumi
Tundmatu kuju
Tundmatu kuju



Female Postituste arv : 1
Hüüdnimi : Yumi
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 28875
Registration date : 18/07/2008

Yumi . Empty
PostitaminePealkiri: Yumi .   Yumi . Icon_minitimeReede Juul 18 2008, 00:58

Et, siis nagu aru saada on siia registreerinud end mingi olen nimega Yumi. Tegelt olen enda teada nagu ennemgi siin foorumis kontot omanud ning eksisteerisin veel sel ajal päris paljudes kohtades oma nö. päris hüüdnimega Kikuu. Kuna unustasin kogu selle kammajaa siin ära siis sain meeldetuletuseks kirja "You've account has been removed" ja oligi vsjo.

Aga lähemalt siis. Tegelt mu pikem ja kõige õigem nimi, mis seisab passis ja muudel dokumentidel on Kristina. Ise ma sellest nimest nii vaimustuses pole, aga siiamaani olen ikka selle nimega edasi elanud. Olen 13-aastat vana, mille kohta mu vanaema mu sünnipäeval mainis 15 korda, et nüüd hakkab raske aeg. Siiamaani on kõik sama olnud, niiet veel tõestusi, et ta suu jäb vahel kogematta lahti. Elan Eesti pealinnas Tallinnas üpris mere ääres Pirital. Lähem info ei kuulu jagamisele. Enda õnneks või õnnetuseks olen veel sündinud 1. Jõulupühal 25. detsembril. Oman ka ühte venda. Minust vanem täiskasvanud närviline tööinimene juba. Tädi olen ka ehk siis mu vennal on ka väike aastane poeg.
Lemmiktegevusteks on mul sport, kunst, muusika, kirjutamine, lugemine ja igasugu muid huvitavaid tegevusi ka. Trennidest alustan 2008 aasta sügisest kolmandat aastat sulgpalliga ning plaanin ka DanceActi tantsima minna, kuid kui palju sellest tõeks saab näeb hiljem. Muusikaalastest huviringidest käin kitarri õppimas.
Lemmikfilme on mul siiski üli palju, seega isegi mingit osa ma kirjutama ei hakka, kuna mu valimisvõime on praktselt olematu ja siis tulekski siia hoiatamatta 5 lehekülge filminimesid.
See-eest on mul siiski lemmiksarju ja animasarju. Sarjadest siis Friends, 7th Heaven, That's 70 Show. Animasarjadest The Simpsons, American Dad ja Family Guy. Muud ma vist ei vaata nagu. Siiski mulle meeldib ka jaapani animed ja kuna neidki palju siis ei hakka seletama seda ja mida, mis mulle meeldib.
Lemmiksaateid oleks üpris mõttetu siia lisada, kuna nagunii maksimaalselt 5 kuuga on mingi saade läbi ja 2 kuu pärast ei mäleta sellest saatest mitte midagi, mitte keegi.
Lemmiknäitlejad on loogiliselt mu lemmiksarjade, -filmide osatäitjad.
Lemmikmuusikut või -bändi mul samuti ei ole ja veel vähem mingit kindlat ¾anri. Kuulan kõike, mis mulle meeldib ja mis minu jaoks kuulatav on.
Loomadest on lemmikud absoluutselt kõik närilised, kuhu ma oma kogemuste põhjal lisan ka kassi ja koera.
Toitudest meeldib mulle enamasti pastatooted ja lihadest kanaliha. Muid lihasi ma eriti ei söö ja üldse peale pikka mõtlemisi ei soovi ma midagi otseselt loomset.
Vihkan igasugu roomajaid ja ämblikke. On olukordi, kus ma kiljun neid nähes, on olukordi kus ma olen rahulik ja isegi huvitunud. Siiski need mulle ei meeldi.
Kaugemasse tulevikku ma ei vaataks heameelega.
Õpin Tallinna 21. Koolis seitsmendas klassis.
Oman ka teatud põhimõtteid. Enamus neist seotud loomade ja loomakaitsega. Keeldun põhimõtteliselt alati ostmast Procter & Gamble tooteid või mõnda muud toodet, mida on loomade peal katsetatud.
Kodusest olukorrast nõndaviisi, et elan koos ema, isa, vanaema, kasuvanaisa, vanavanaema ja 4 loomaga ( kass, 2 koera ja 1 kääbushamster ) eramajas vägagi suure aia ja jooksupinnaga.

Pilte minust võib leida igasugustest portaalidest. Mitte just kõigist, aga osadest ja levinuimaist kindlasti.
Rate.ee - -Kikuu
Orkut - Kristina ( l ) ***
Fotoalbum - Yumi
ja ülejäänd ei meenu. Kirjutada võib mulle alati, olen enamasti sõbralik või vähemalt püüan ja kedagi ei hammusta. Pilgutab silma
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Yumi . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yumi .   Yumi . Icon_minitimeReede Juul 18 2008, 13:59

Väga huvitav ja pikk kirjeldus. Selle põhjal tundud tore inimene olevat. Tere tulemast! Pilgutab silma
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
karmen
Varas
Varas



Female Postituste arv : 457
Age : 21
Hüüdnimi : Karmu
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 24693
Registration date : 26/06/2011

Yumi . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yumi .   Yumi . Icon_minitimeReede Jan 06 2012, 14:08

sama siin,mul pole ka valimisvõimet Räägib
Tagasi üles Go down
http://howgarts2.forum.co.ee
Sponsored content





Yumi . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yumi .   Yumi . Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Yumi .
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Foorum :: Kasutajad-
Hüppa: