Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Rollimäng

Go down 
+18
Cliodna
Valgekihv
Miseria
E.W. special
renxik
aare94
Erewin
Brietha
Acheron
libahunt
Murtagh
Liv
minnipuhh
Krissuke
Tofu
Ellen.
Evanna
elyon
22 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
minnipuhh
Vari
Vari
minnipuhh


Female Postituste arv : 1461
Age : 28
Hüüdnimi : minni
Punktid : 550
Galeoonid : 500
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 28806
Registration date : 28/07/2008

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeLaup Okt 11 2008, 17:50

Aga äkki siis nagu Musta Võluri triloogias. Et nad saavad niimoodi teiste verd juues mingit jõudu või midagi juurde.
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeLaup Okt 11 2008, 17:51

Ei ole. >.< Vähemalt mitte seal. Deemonid saavad olla inimese kehas, kuid seal ei saa küll olla vampiirid ja deemonid seoses. Ei. Aga Minni idee on hea.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30634
Registration date : 23/02/2008

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeLaup Okt 11 2008, 17:54

Vampiirid saavad niigi energiat sellest, kui nad joovad kellegi verd. Naeratab
Tagasi üles Go down
aare94
Loheratsanik
Loheratsanik
aare94


Male Postituste arv : 3735
Age : 30
Hüüdnimi : Aare
Punktid : 1495
Galeoonid : 1965
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 30136
Registration date : 16/12/2007

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeLaup Okt 11 2008, 18:06

Haldjad võiks ikkagi olla!!!
Tagasi üles Go down
http://harrypotterfoorum.forumotion.com/
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30634
Registration date : 23/02/2008

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeLaup Okt 11 2008, 18:09

Mm , minuarust mitte jälle...
Tagasi üles Go down
aare94
Loheratsanik
Loheratsanik
aare94


Male Postituste arv : 3735
Age : 30
Hüüdnimi : Aare
Punktid : 1495
Galeoonid : 1965
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 30136
Registration date : 16/12/2007

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeLaup Okt 11 2008, 18:12

Mina oleksin haldjas....
Tagasi üles Go down
http://harrypotterfoorum.forumotion.com/
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30634
Registration date : 23/02/2008

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeLaup Okt 11 2008, 18:17

Mm, aga mina oleksin ja jääksin võlur-vampiiriks Süda
Tagasi üles Go down
Cliodna
Pisihaldjas
Pisihaldjas
Cliodna


Female Postituste arv : 257
Age : 30
Hüüdnimi : Cliodna
Punktid : 160
Galeoonid : 61
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 28456
Registration date : 09/10/2008

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeLaup Okt 11 2008, 18:26

Okei, ma võtan siis kätte ja seletan Pratchetti ''vampiiride karskusliikumise'' ära.

Pratchetti raamatutes on vampiirid. Valdav osa neist elab Uberwaldis (mis on meie Transilvaania vaste), aga osad on hakanud kolima ka mujale, näiteks Ankh-Morporki (klassikalise suurlinna vaste). Aga keegi ei taha ju elada sama katuse all elukaga, kes sulle iga hetk hambad kõrri võib lüüa ning vampiiridesse suhtuti halvustavalt. Siis tekkis vampiiride seas mustlintlaste liikumine, ehk siis verekarsklaste liikumine. Leiti, et aeg on edasi suunduda, ümber kohastuda, et ellu jääda või midagi säärast.
Vampiirid on oma loomult juba väga kirklikud olendid. Nad peavad midagi armastama, jumaldama, millegi poole püüdlema. Enamike vampiiride jaoks on see miski, milleta nad elada ei saa ja millele nad pidevalt mõtlema peavad, veri.
Mustlintlased suunavad aga kogu oma armastuse, kire ja jumaldavuse verelt mõnele muule asjale või ainele ning sedasi suudavad nad ilma vereta vastu pidada, kuigi selle sõna mainimine või vere nägemine võib kogu progressi hävitada.

Näiteks Pratchetti raamatu Otto Criisk on juba aastaid olnud mustlintlane ja töötab Ankh-Morporkis ajalehe piltnikuna. Ta on oma tööga väga rahul, sest ta on huvitaval kombel valgusesõltlane, mis siis, et ta iga kord, kui välklamp liiga tugevaks osutub, valju kriiske saatel tuhaks pudeneb (sellest pole lugu, vampiirid sünnivad suht kergesti uuesti. Paar tilka verd tuhale tilgutada ja vohh).

Maladict(a) oli kohvisõltlane. Ta jõi iga päev vähemalt paar tassi kohvi ja kui tal juhuslikult keset sõjatandrit kohvi otsa sai hakkas ta paari päeva pärast helikopteritest hallutsineerima ja oleks äärepealt tagasi vere juurde pöördunud.

Muidugi Pratchett on paroodiakirjanik, aga karskusliikumine tundub mulle tsiviliseeritud ühiskonnas küllaltki uudse, samas loogilise, lähenemisviisina.
PS. Sidrunivesi ei ole hapu, kui sellele suhkrut lisada.
Tagasi üles Go down
http://www.cliotna.deviantart.com
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeLaup Okt 11 2008, 18:30

Ok. :/ Mulle ikkagi see mõte ei meeldi... Mis sa arvad?

Ja haldjate koha pealt ma ei oska otsustada. Aga nad võivad ju kuskil metsades elutseda, sellest pole tegelikult probleemi.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Cliodna
Pisihaldjas
Pisihaldjas
Cliodna


Female Postituste arv : 257
Age : 30
Hüüdnimi : Cliodna
Punktid : 160
Galeoonid : 61
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 28456
Registration date : 09/10/2008

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeLaup Okt 11 2008, 18:31

Ma ei tea =/ Sina oled adminn, ma ei taha otsustusõigust ära võtta. See, et on karskusliikumine ei välista ka n.ö. ''normaalsete vampiiride olemasolu, aga mina olen ausaltöeldes pisut väsinud, et kõigis mängudes ainult klassikalised vereimejad ringi jooksevad.

Haldjatest on ükskõik ^^ The more the merrier, right?
Tagasi üles Go down
http://www.cliotna.deviantart.com
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30634
Registration date : 23/02/2008

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeLaup Okt 11 2008, 18:32

Cliodna, väga kena seletus , peaks mainima.
Hmm, arvan, et te olete kuulnud/lugenud raamatut Videvik (Twilight). Siis on seal ka vampiir, Edward, kes ei joo inimese verd. Noh, vampiire on tegelt ka igasuguseid.
On tõesti neid, keda ei huvita miski , vaid nad joovad verd ja ei huvita tagajärgedest. Nad kardavad valgust ja magavad kirstudes.
On tegelikult ka selliseid, kes panevad vastu enda soovile verd imeda , kuid siiski liiguvad ringi öösel Väga rõõmus

Ja Cliodna , alati ei pea ju teadma, et elad ühe katuse all koos vampiiriga? Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
renxik
Hobugreif
Hobugreif
renxik


Male Postituste arv : 1311
Age : 27
Hüüdnimi : ren
Punktid : 500
Galeoonid : 500
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 29966
Registration date : 10/12/2007

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeLaup Okt 11 2008, 18:33

Sa oled jumal Naer mina su teenia Naer
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30634
Registration date : 23/02/2008

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeLaup Okt 11 2008, 18:49

Renxik avaldas suurt austust Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
renxik
Hobugreif
Hobugreif
renxik


Male Postituste arv : 1311
Age : 27
Hüüdnimi : ren
Punktid : 500
Galeoonid : 500
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 29966
Registration date : 10/12/2007

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeLaup Okt 11 2008, 18:53

Naer Aga sa ei sunni mind kedagi tappa ja hävitama Naer
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30634
Registration date : 23/02/2008

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeLaup Okt 11 2008, 19:01

Tuletab meelde lugu '#!?!# the system' miskipärast Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Cliodna
Pisihaldjas
Pisihaldjas
Cliodna


Female Postituste arv : 257
Age : 30
Hüüdnimi : Cliodna
Punktid : 160
Galeoonid : 61
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 28456
Registration date : 09/10/2008

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimePüh Okt 12 2008, 01:03

Mis minusse ja minu tegelasse puutub, siis minule sobiks see niinimetatud ''Bartimaeuse mäng'' väga kenasti, eriti, kui see oleks fantasy-maailmas. =)
Minu pakkumine on, et on üks riik või impeerium, mida juhivad võlurid ja inimesed on suht ''maa sool'', nagu juba varem pakutud. Siis võiks olla ju ka mingi kõrberiik, või lihtsalt kõrbeala, mis on klannide või linnriikide vahel ära jaotatud ning mida võlurid pole siiani vallutanud vaid sellepärast, et kõrbest pole midagi kasulikku saada. Ma pakun seda vaid enda tegelase pärast, kui soovite mingit globaalsemat mõtet, siis võib nende klannide ja suure võlurite riigi vahele alati ju sõja kavandada. =) Võlurid leidsid, et kõrberahvad on siiski liiga ohtlikud, et neid päris vabaks jätta, kuna nad näiteks rüüstavad riigipiiril olevaid asulaid?
Tagasi üles Go down
http://www.cliotna.deviantart.com
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 31082
Registration date : 25/01/2008

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimePüh Okt 12 2008, 07:15

Päris kena idee Naeratab Ma võtaks küll. Muide, mul on üks päris kena tegelane olemas, pixeldatud. Ta on ühe pildi peal koos Ilieliga. Mino oma nimi on Jener.
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Liv
Kantsler
Kantsler
Liv


Female Postituste arv : 3298
Age : 114
Hüüdnimi : ----
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 917
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 29974
Registration date : 18/12/2007

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimePüh Okt 12 2008, 09:42

Lugesin siis teie ideesid, ja mina arvan, et me võiksime teha sellise "bartimaeuse mängu" mul hakkab küll raske olema (lugesin prantsuskeeles) et tõlkida kõiki neid snonu eesti keelde, et te veidi aru saaksite, aga noh. Eks ma saan siis ikka hakkama. Aga jah, see mõtte meeldib mulle, pigem see MAAGIA meeldib mulle ^^. Aga mida me bartimaeuse jârgi mängida saame? Sõda, ja mida veel? Rândamisest olete vist kõik tüdinenud, ardamirielis ainult tegime seda, ja me pole veel PÄRIS sõda mänginud. Aga siis me mängiks liiga bartimaeust, ning uuesti raamatu järgi mängida pole teab mis huvitav.
Mina ausalt öeldes ei tea absoluudselt, kas ma üldse regan. Hetkel olen rollikatest täiesti tüdinenud. Ma võin aidata mõelda, aga mul pole isegi mõteid. Ma olen ainult negatiivne. Peaks suu kinni panema.
Tagasi üles Go down
http://mariefannid.forumotion.net/
renxik
Hobugreif
Hobugreif
renxik


Male Postituste arv : 1311
Age : 27
Hüüdnimi : ren
Punktid : 500
Galeoonid : 500
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 29966
Registration date : 10/12/2007

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimePüh Okt 12 2008, 09:54

Cliodna kirjutas:
Mis minusse ja minu tegelasse puutub, siis minule sobiks see niinimetatud ''Bartimaeuse mäng'' väga kenasti, eriti, kui see oleks fantasy-maailmas. =)
Minu pakkumine on, et on üks riik või impeerium, mida juhivad võlurid ja inimesed on suht ''maa sool'', nagu juba varem pakutud. Siis võiks olla ju ka mingi kõrberiik, või lihtsalt kõrbeala, mis on klannide või linnriikide vahel ära jaotatud ning mida võlurid pole siiani vallutanud vaid sellepärast, et kõrbest pole midagi kasulikku saada. Ma pakun seda vaid enda tegelase pärast, kui soovite mingit globaalsemat mõtet, siis võib nende klannide ja suure võlurite riigi vahele alati ju sõja kavandada. =) Võlurid leidsid, et kõrberahvad on siiski liiga ohtlikud, et neid päris vabaks jätta, kuna nad näiteks rüüstavad riigipiiril olevaid asulaid?

Hea idee
Tagasi üles Go down
Cliodna
Pisihaldjas
Pisihaldjas
Cliodna


Female Postituste arv : 257
Age : 30
Hüüdnimi : Cliodna
Punktid : 160
Galeoonid : 61
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 28456
Registration date : 09/10/2008

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimePüh Okt 12 2008, 09:56

@ Enawen: Negatiivne mõtlemine on hea asi - siis ei saa sa kunagi elus pettuda. =)

Ma ragistan siin samuti ajusid, et mida tuleks teha, sest sõda kõrberahva ja võlurirahva vahel annaks heal juhul ainult minu tegelasele tegevust...
Tagasi üles Go down
http://www.cliotna.deviantart.com
renxik
Hobugreif
Hobugreif
renxik


Male Postituste arv : 1311
Age : 27
Hüüdnimi : ren
Punktid : 500
Galeoonid : 500
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 29966
Registration date : 10/12/2007

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimePüh Okt 12 2008, 10:03

Mhh.... teeks siis nii. et kõrberahvas on nõ: kaotatud aga siis tuleb põhjamaade ratsasalt rünnakule võlurite vastu Naer
Tagasi üles Go down
Cliodna
Pisihaldjas
Pisihaldjas
Cliodna


Female Postituste arv : 257
Age : 30
Hüüdnimi : Cliodna
Punktid : 160
Galeoonid : 61
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 28456
Registration date : 09/10/2008

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimePüh Okt 12 2008, 10:05

*blink* Räägi lähemalt? =)

...muidugi sõdadega kaasnevad igasugused muud hädad, nagu näiteks näljahädad, rahapuudus, surmad, rüüsteretked...noored mehed viiakse ära, sõjatandritele, mis omakorda muudaks riigi koos hoidmise raskeks, sest inimesi läheb tarvis sõjas, aga mahajäänud hakkavad mässama sõja vastu...
Samas see oleks juba liiga poliitika o.0 *paneb suu kinni*
Tagasi üles Go down
http://www.cliotna.deviantart.com
renxik
Hobugreif
Hobugreif
renxik


Male Postituste arv : 1311
Age : 27
Hüüdnimi : ren
Punktid : 500
Galeoonid : 500
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 29966
Registration date : 10/12/2007

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimePüh Okt 12 2008, 10:16

Noh, et põhjamaad tulevad appi, sest Impeerium on neile rankelt võlgu, nt, et põjakad andsid neile loomi,vilja jne ja Impeerium pidi neile andma maad aga ei andud..
Tagasi üles Go down
Cliodna
Pisihaldjas
Pisihaldjas
Cliodna


Female Postituste arv : 257
Age : 30
Hüüdnimi : Cliodna
Punktid : 160
Galeoonid : 61
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 28456
Registration date : 09/10/2008

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeLaup Okt 25 2008, 19:07

Kunagi kaugemas tulevikus võib ju ka science-fiction mängu teha. =) St. tegevus leiaks aset tulevikus.

EDIT: Kas keegi on selle teemaga vahepeal tegeleda viitsinud? =)
Tagasi üles Go down
http://www.cliotna.deviantart.com
aare94
Loheratsanik
Loheratsanik
aare94


Male Postituste arv : 3735
Age : 30
Hüüdnimi : Aare
Punktid : 1495
Galeoonid : 1965
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 30136
Registration date : 16/12/2007

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeLaup Okt 25 2008, 19:33

Ei ole Punastab Aga tulevik oleks ka päris lahe. Mulle meeldiks isegi rohkem.
Tagasi üles Go down
http://harrypotterfoorum.forumotion.com/
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 31082
Registration date : 25/01/2008

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeLaup Okt 25 2008, 20:03

Äkki hoopis tulnukad?
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29889
Registration date : 25/12/2007

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeLaup Okt 25 2008, 21:52

Mkm. Tulnukaid mina ei viitsiks.
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 31082
Registration date : 25/01/2008

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeLaup Okt 25 2008, 22:13

Ma tegeliklt ka vist mitte.

Aga kuidas oleks nii:
Mingi tulevikum on. Meil on kosmoselaevareis ja laev teeb kosmoses avarii. Satume lukõlbulikle asustamata planeedile. Või see vähemal tundud asustamata...
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29889
Registration date : 25/12/2007

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeLaup Okt 25 2008, 22:35

Mmmm... Ma ei tea . Mind eriti ei tõmba. Aga jah. Mida teised arvavad?
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimePüh Okt 26 2008, 11:13

"Bartimaeuse" mängu võiks ära teha. =) Muidu, Liba idee on üsna kena, aga ma ikkagi tahaksin kord nende deemonitega ka sehkendada.

Aga jah, mida siiski seal rollikas teha? Mingi idee või plaan peaks olema...

Aga mida teised arvavad? Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Cliodna
Pisihaldjas
Pisihaldjas
Cliodna


Female Postituste arv : 257
Age : 30
Hüüdnimi : Cliodna
Punktid : 160
Galeoonid : 61
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 28456
Registration date : 09/10/2008

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeEsm Okt 27 2008, 20:40

''Bartimaeuse'' mängu saaks muidugi teha.
Aga miks mitte tulnukaid? XD Või kui mitte tulnukaid, siis vähemalt mingeid veidraid teaduslike eksperimente, sest mul on ausalt-öeldes hetkel ainult üks sci-fi maailma tegelane, Queal Ulsher, kes on mingi hambuni relvastatud kergelt harpüialik olevus (liiginimetus on iyashe, kuigi teda annaks natuke kohandada ühe või teise mängu jaoks).

Asustamata planeet? See kõlab, nagu midagi, mida väikese grupiga MSNis mängida *ideed tulevad* Sellised mängud on minuarust huvitavad vaid juhul, kui on mängujuht, kes kõike sätib ja minul on siiamaani mängujuhtidega foorumi rollimängudest ainult halvad kogemused olnud (sellised mängud, nagu näiteks ''Jumalate otsused'' ei loe ''mängujuhiga mängudena'', sest seal võivad kõik ikkagi otsustada).

Oeh...on probleemid.
Tagasi üles Go down
http://www.cliotna.deviantart.com
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeEsm Okt 27 2008, 20:42

Õigus sul... Väga rõõmus

Mulle ikka nii meeldib see Bartimaeuse mõte... :/ Aga noh, demo(n)kraatia ^^. Veereb naerust
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
aare94
Loheratsanik
Loheratsanik
aare94


Male Postituste arv : 3735
Age : 30
Hüüdnimi : Aare
Punktid : 1495
Galeoonid : 1965
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 30136
Registration date : 16/12/2007

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeEsm Okt 27 2008, 23:39

Ma ei tea, mis see Bartimaeus on, ma vist siis ei mängi. Aga kui oleks tulnukatega, oleksin ma Goa'uld Naerab
Tagasi üles Go down
http://harrypotterfoorum.forumotion.com/
Cliodna
Pisihaldjas
Pisihaldjas
Cliodna


Female Postituste arv : 257
Age : 30
Hüüdnimi : Cliodna
Punktid : 160
Galeoonid : 61
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 28456
Registration date : 09/10/2008

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeTeis Okt 28 2008, 00:43

Sa oleksid siis peakurjam või? XD Sest ainus n.ö. ''hea'' goa'uld, keda mina mäletan, oli too plika selles episoodis, kus oli see värk, et naquadah muutus mingil planeedil aeglaselt naquadriaks, mis oleks lõppenud ühe suure plahvatusega. Aga isegi head goa'uldid on isekad, nagu mingid pagana tumehaldjad... Mis ei tähenda, et nad mulle ei meeldiks, nad on mõnusad. ^^ Aga siis pead arvestama, et sa pead suutma sellist olevust välja ka mängida.

...kui kusagil on mõni goa'uld, siis on alati ka mõni planeet või rahvas, mis vajab vabastamist või päästmist. Seega kas meil tuleks siis selline klassikaline ''päästame maailma''-lugu?

*haigutab* Kolmas võimalus on veel mingi aeg mingi väike veealune mäng teha...mul on midagi maailma sarnast olemas isegi. Merehaldjatega...kuigi see sobiks rohkem vist jutuks, kui rollimänguks, sest lugu mul pole, pealegi ma kahtlen, et kõik viitsiksid endale merehaldjast tegelase teha.
Tagasi üles Go down
http://www.cliotna.deviantart.com
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeTeis Okt 28 2008, 10:28

Mis on Goa'uld? Pole kuulnudki. Naeratab
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29889
Registration date : 25/12/2007

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeTeis Okt 28 2008, 10:40

Ei no jah. Tundub et meie Mariega oleme täitsa ajast maas.

Noh, mina ei viitsi mingit tuleviku ega tulnukaid nii et pean siis ilmselt rollika vaheaaega. Kuigi kui mingi super idee tuleb võin mõelda.
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Cliodna
Pisihaldjas
Pisihaldjas
Cliodna


Female Postituste arv : 257
Age : 30
Hüüdnimi : Cliodna
Punktid : 160
Galeoonid : 61
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 28456
Registration date : 09/10/2008

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeTeis Okt 28 2008, 12:10

Evanna kirjutas:
Mis on Goa'uld? Pole kuulnudki. Naeratab

Need on põhikurjamid TV6'es jooksvas telesarjas ''Tähevärav'' (see on suhteliselt hea, soovitan vaadata, kuigi mõned situatsioonid tunduvad algul totakad).
Tagasi üles Go down
http://www.cliotna.deviantart.com
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeTeis Okt 28 2008, 12:44

Ok... Viitsid neid kirjeldada? Ma telekat ei vaata...
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Cliodna
Pisihaldjas
Pisihaldjas
Cliodna


Female Postituste arv : 257
Age : 30
Hüüdnimi : Cliodna
Punktid : 160
Galeoonid : 61
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 28456
Registration date : 09/10/2008

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeTeis Okt 28 2008, 15:38

Evanna kirjutas:
Ok... Viitsid neid kirjeldada? Ma telekat ei vaata...

Arvestades seda, et ''Tähevärav'' tehti millalgi üheksakümnendate keskpaigas on see väga hästi rahastatud ning heade eriefektidega (muidugi see on loogikavastane, et kõigil planeetidel inimesed inglise keelt räägivad...)
Goa'uldi sümbioodid on parasiitliku eluviisiga tulnukeluvormid, kes välimuselt meenutavad pisut usse või angerjaid. Elus püsimiseks vajavad nad endale omaniku (kelleks on kas inimene või una (üks teine tulnukeluvorm)). Omanikuga goa'uldi sümbiooti kutsutakse lihtsalt ''goa'uld''iks.
Neid iseloomustab tohutu omakasupüüdlikus ja võimujanu. Kui goa'uld on lõpuks mõne inimese ''ära asustanud'' võib ta tema üle igal valitud hetkel kontrolli võtta (enamik goa'ulde jäävadki pärast üle võtmist alatiseks kontrolli, kuigi tok'rad on omamoodi ''head'' goa'uldid, kes elavad tõesti oma peremehega sümbioosis (st. mõlemad pooled saavad ühes kehas elamisest kasu). Aga jah. Suurem osa goa'ulde ei lase oma omaniku mõistusel enam võimust võtta ja kontrollivad ise keha ja meelt.) Kui ma ei eksi, siis saab goa'uldi sümbioot pärast keha üle võtmist endale kõik antud keha mälestused, samas kui goa'uldi sümbioodi kandja ei mäleta ajast, mil goa'uld tema keha üle valitses, mitte midagi.
Põhilised sümptomid, mis näitavad, et inimene (või una) kannab goa'uldi sümbiooti on: Kui sümbioot on võimul, on inimese hääl teistsugune (meessoost goa'uldi kandjate puhul on hääl madal ja kurjakuulutav, naissoost goa'uldi kandjate puhul mõjub see lihtsalt...err...transseksuaalselt, minuarust o.0). Vahepeal kipuvad neil silmad läikima. Minuarust oli nende kehas ka mingit ainet (naquadahi?), mis muutis nende kohaloleku mõnede inimeste jaoks tajutavaks.
Mina ei tea muidugi midagi, sest ma hakkasin Täheväravat vaatama alles alates neljandast hooajast. XD

Kas ma juba mainisin, et nad kipuvad ära vallutama nendega võrreldes vähearenenud planeete? Näiteks Maad? Nimelt võttis üks küllaltki vägev goa'uld, nimega Ra, nii umbes paari tuhande aasta eest Maa üle (ei mäleta, mispärast). Goa'uldid olid inimeste arust jumalikud, seega lõpuks nad hakkasidki võtma goa'ulde, kui jumalaid. Goa'uldid leidsid, et inimesi on kergem üle võtta, kui unasid, seega nad lõid inimkolooniaid ka teistele planeetidele (sõjaväeks ja potentsiaalseteks ülevõtmismaterjalideks (host inglise keeles). Mingi aeg tekkis Maal inimeste seas mäss ja goa'uldidel ei jäänud muud üle, kui Maa hüljata ja nii nad unustasidki meie toreda planeedikese ligi kaheks tuhandeks aastaks, samas kui ülejäänud planeetidel kasvasid suured, elujõulised inimühiskonnad, kes olid oma algsest päritoluplaneedist õndsas teadmatuses ja sunnitud goa'ulde teenima.

Any questions?

EDIT: https://www.youtube.com/watch?v=b365_qJEpDg <- Mingid klipid goa'uldidega. Originaalheli puudub, seega häälenäidist ei saa anda, aga läikivad silmad on liigagi hästi näha. Leian midagi paremat, panen kohe üles.

EDIT2: https://www.youtube.com/watch?v=qy3T9x5jQ_U <- Leidsin häälenäidise. *turts*

Wikipedia: http://en.wikipedia.org/wiki/Goa%27uld <- Characteristics.
Tagasi üles Go down
http://www.cliotna.deviantart.com
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeTeis Okt 28 2008, 18:47

Okei... Väga imelik igatahes... Mulle nad eriti ei meeldi.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
aare94
Loheratsanik
Loheratsanik
aare94


Male Postituste arv : 3735
Age : 30
Hüüdnimi : Aare
Punktid : 1495
Galeoonid : 1965
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 30136
Registration date : 16/12/2007

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeTeis Okt 28 2008, 19:26

Väga hea Cliodna. Paremat kirjeldust ei saakski olla. Ma vaatan seda teisest hooajast Nunnu Aga jah, kõige "heasüdamlikum" Goa'uld oli tõesti see, kes Kelownal Jonase abiline oli. Aga kõige võimsam rass on ikkagi Iidsed.
Tagasi üles Go down
http://harrypotterfoorum.forumotion.com/
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29889
Registration date : 25/12/2007

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeNelj Okt 30 2008, 21:47

Kui aus olla ma ei viitsi seda lugeda. Nii pikk...
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Liv
Kantsler
Kantsler
Liv


Female Postituste arv : 3298
Age : 114
Hüüdnimi : ----
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 917
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 29974
Registration date : 18/12/2007

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeLaup Nov 01 2008, 12:09

Ok. Me mängime kogu aeg mingit keskaja asju, teises maailmas asju jne. Aga mulle on Bartimaeus JUST meie ajal, ja ma ei saaks seda mängida mingis teises kohas, kui londonis või siis kuskil kohas, kus valitsevad võlurid jne. Pealegi, millise mänguga me omal ajal mängu saaksime teha? Minu arust pole ju ühtegi asja mida me võiksime oma ajaga sostada, peale päris elu rollikad, mis on jumala igavad, ja mida mina ei kavatse iial mängida.
Mina varem leidsin et jube lahe oli mängida rändajaid keepides, kes astusid lossi uksest sisse, või siis kahe kuningriigi vahel sõda. Ausalt öeldes on nüüd mul kõrini sellest keskaegsest elust ja nii. Fantaasiga, muidugi tahan ma et oleks mingit sorti maagia, et oleksid võlurid, aga ma enam ei taha erilisi olendeid nagu vampiire, haldjaid, lohesid jne. Ma tahaks, et ühe korra me mängiksime midagi meie ajal. Noh kui te jäklle mingit erilist asja hakkete tegema, siis ma ei mängi seda nagu nii. Ainult kui meie ajal on.
ÄRGE VÕTKE MINU TAHTMIST VASTU KUI TE EI TAHA!
Tagasi üles Go down
http://mariefannid.forumotion.net/
Cliodna
Pisihaldjas
Pisihaldjas
Cliodna


Female Postituste arv : 257
Age : 30
Hüüdnimi : Cliodna
Punktid : 160
Galeoonid : 61
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 28456
Registration date : 09/10/2008

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeLaup Nov 01 2008, 14:30

Et nagu...fantaasia tänapäev ühesõnaga?
Tagasi üles Go down
http://www.cliotna.deviantart.com
aare94
Loheratsanik
Loheratsanik
aare94


Male Postituste arv : 3735
Age : 30
Hüüdnimi : Aare
Punktid : 1495
Galeoonid : 1965
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 30136
Registration date : 16/12/2007

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeLaup Nov 01 2008, 17:41

Fantaasia tulevik oleks huvitavam.
Tagasi üles Go down
http://harrypotterfoorum.forumotion.com/
Ellen.
Ükssarvik
Ükssarvik
Ellen.


Female Postituste arv : 1745
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1300
Galeoonid : 991
Aktiivsuspunktid : 29564
Registration date : 25/07/2008

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeLaup Nov 01 2008, 17:47

Jaaa!
Tagasi üles Go down
hordekips
Tundmatu kuju
Tundmatu kuju



Male Postituste arv : 2
Hüüdnimi : hordekips
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 28455
Registration date : 09/10/2008

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeLaup Nov 01 2008, 19:24

midagi resident evili moodi biohazard,zombid,vähesed ellujäänud
Tagasi üles Go down
Celestine
Lohe
Lohe
Celestine


Female Postituste arv : 2669
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 30254
Registration date : 13/12/2007

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeLaup Nov 01 2008, 19:51

Mina eelistaksin fantaasia tänapäeva. Aga jah, tehke nii nagu tahate, mina vist ei liitu.
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimeLaup Nov 01 2008, 21:40

Fantaasia tulevik? Ehk keegi on lugenud "Surelikke masinaid"? midagi sellelaadset? Ma võin kirjeldada. Naeratab Igatahes, mulle ei meeldiks eriti. :/

Enaweni mõte tegelikult meeldib, aga jällegi, mida me seal teeksime? Mingi mõte peab asjal olema...
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Liv
Kantsler
Kantsler
Liv


Female Postituste arv : 3298
Age : 114
Hüüdnimi : ----
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 917
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 29974
Registration date : 18/12/2007

Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitimePüh Nov 02 2008, 18:02

Nagu Bartimaesuses, oleme koos, lähme võimule, kõik on ju väga lihtne. Naeratab
Tagasi üles Go down
http://mariefannid.forumotion.net/
Sponsored content





Rollimäng - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimäng   Rollimäng - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Rollimäng
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Foorum :: Abi-
Hüppa: