Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Elyon..raamatutesse ununev lugemishull!

Go down 
+3
Evanna
kati002
elyon
7 posters
AutorTeade
elyon
Haldjas
Haldjas
elyon


Female Postituste arv : 555
Age : 26
Hüüdnimi : elyon
Punktid : 110
Galeoonid : 110
Aktiivsuspunktid : 28880
Registration date : 16/07/2008

Elyon..raamatutesse ununev lugemishull! Empty
PostitaminePealkiri: Elyon..raamatutesse ununev lugemishull!   Elyon..raamatutesse ununev lugemishull! Icon_minitimeReede Aug 01 2008, 18:45

Tere Naeratab !

Mina olen Elisabeth, lähen sügisel viiendasse klassi ja olen hetkel 10 aastat vana(sügisel saan 11 Õnnelik )...peale selle olen veel suur-suur potteri fänn. Potteri fännamisega olen tegelenud juba 5 pikka aastat Väga rõõmus (sel suvel sai täpselt 5 täis...juubel Naer ) alguse sai minu fännamine sellest et nägin HP esimest filmi...pidin raamatu kah saama..sain, siis ühel heal päeval kui me emaga pidime kaubamajja minema ütlesin ma isale et ta mulle raamatute ostmiseks raha annaks..ja ta andis. Kohale jõudes läksin kohe raamatute juurde ja nägin seal raamatut..Harry Potter ja saladuste kamber, kookisin raha taskust välja ja läksin ema juurde küsima kas ta lubab mul selle osta...lubas küll ja peale seda sain koguaeg jõuludeks ja sünnipäevadeks HP filme ja raamatuid..mu ema teadis et ma olen mega suur fänn..mul on isegi HP postrid seinal ilutsemas.
Inimeste sõnul olen ma sõbralik, lahe, armas, abivalmis(kui mul hea tuju on Näitab keelt )ja südamlik Väga rõõmus . Tavaliselt olen ise ka endaga üsna rahul kui mind pole just tabanud kohutav enesevihkamise laine.
Olen enda kohta juba enamuse ära öelnud aga jäänud on veel see, et ma käin kunstikoolis, mu lemmikloomad on kass ja koer(jumaldaaan Väga rõõmus )mul on endalgi kass ja koer kassi nimi on Kissi ja koera nimi on Johhny(minu kiisu koduleht..tehke talle pai.., http://kiisu.ee/kass/42074/pilt/200293)olen sündinud tartus ja ma käin seal julmalt tihti aga hetkel elan jõhvis.Jätsin mainimata et tähtsat rolli minu elus mängib muusika...juba masenduse vastu on mu lemmikmuusika parim ravi (kui ma parasjagu olen masenduses)..ma ei tea mida ma teeksin ilma oma MP3-lmeta..seda on reisi peale hea kaasa võtta ja vahepeal panen niisama klapid pähe ja laulan ja tantsin peegli ees...Minu lemmiktegelased potterist on Harry, Weasley kaksikud ja Ginny.
Selle foorumi kohta tahaksin öelda, et see on üks parimaid foorumeid kus ma käinud olen..tõesti on....pariiim..tavaliselt ei meelita mind mõni foorum registreeruma, aga see siin on täielik erand Cool...


Viimati muutis seda elyon (Laup Aug 02 2008, 21:07). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
kati002
Nõid
Nõid
kati002


Female Postituste arv : 645
Age : 29
Hüüdnimi : katy
Punktid : 410
Galeoonid : 410
Aktiivsuspunktid : 29102
Registration date : 01/06/2008

Elyon..raamatutesse ununev lugemishull! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elyon..raamatutesse ununev lugemishull!   Elyon..raamatutesse ununev lugemishull! Icon_minitimeReede Aug 01 2008, 19:24

Foorumi koha pealt on sul täiesti õigus ja sa ise paistad ka nagu täiega lahe inimene olevat.
Ahjaa peaaegu et kõik on öelnud kus nad elavad nii et kui sa soovid öelda siis võiksid öelda kus sa elad?
Tagasi üles Go down
elyon
Haldjas
Haldjas
elyon


Female Postituste arv : 555
Age : 26
Hüüdnimi : elyon
Punktid : 110
Galeoonid : 110
Aktiivsuspunktid : 28880
Registration date : 16/07/2008

Elyon..raamatutesse ununev lugemishull! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elyon..raamatutesse ununev lugemishull!   Elyon..raamatutesse ununev lugemishull! Icon_minitimeReede Aug 01 2008, 19:26

aaa...no muidugi..mul oli see meeles ja siis läks meelest ära...parandan ära:)
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Elyon..raamatutesse ununev lugemishull! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elyon..raamatutesse ununev lugemishull!   Elyon..raamatutesse ununev lugemishull! Icon_minitimeReede Aug 01 2008, 20:59

Oled väga tore inimene. Ning samuti on tore see, et sulle foorum meeldib. Naeratab
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
elyon
Haldjas
Haldjas
elyon


Female Postituste arv : 555
Age : 26
Hüüdnimi : elyon
Punktid : 110
Galeoonid : 110
Aktiivsuspunktid : 28880
Registration date : 16/07/2008

Elyon..raamatutesse ununev lugemishull! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elyon..raamatutesse ununev lugemishull!   Elyon..raamatutesse ununev lugemishull! Icon_minitimeLaup Aug 02 2008, 10:35

kuidas saab see mitte meeldida...

ja suured tänud teile Hüppab ...niipalju kui mina teid tunnen olete teie ka väga toredad inimesed Õnnelik
Tagasi üles Go down
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 31082
Registration date : 25/01/2008

Elyon..raamatutesse ununev lugemishull! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elyon..raamatutesse ununev lugemishull!   Elyon..raamatutesse ununev lugemishull! Icon_minitimeLaup Aug 02 2008, 20:10

Lahe paistad.
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
elyon
Haldjas
Haldjas
elyon


Female Postituste arv : 555
Age : 26
Hüüdnimi : elyon
Punktid : 110
Galeoonid : 110
Aktiivsuspunktid : 28880
Registration date : 16/07/2008

Elyon..raamatutesse ununev lugemishull! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elyon..raamatutesse ununev lugemishull!   Elyon..raamatutesse ununev lugemishull! Icon_minitimeLaup Aug 02 2008, 21:08

tänud:)...

pidin teksti natuke täiendama...mõned asjad olid puudu
Tagasi üles Go down
hermione80
Kentaur
Kentaur
hermione80


Female Postituste arv : 815
Age : 26
Hüüdnimi : Inxu.
Punktid : 895
Galeoonid : 896
Aktiivsuspunktid : 29575
Registration date : 28/03/2008

Elyon..raamatutesse ununev lugemishull! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elyon..raamatutesse ununev lugemishull!   Elyon..raamatutesse ununev lugemishull! Icon_minitimeLaup Aug 02 2008, 21:15

Tundud väga sõbralik ja tore inimene. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
elyon
Haldjas
Haldjas
elyon


Female Postituste arv : 555
Age : 26
Hüüdnimi : elyon
Punktid : 110
Galeoonid : 110
Aktiivsuspunktid : 28880
Registration date : 16/07/2008

Elyon..raamatutesse ununev lugemishull! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elyon..raamatutesse ununev lugemishull!   Elyon..raamatutesse ununev lugemishull! Icon_minitimeLaup Aug 02 2008, 21:19

oumaigaash....ma arvasin et seda teemat ei hakka keegi kommenteerima Naer suured tänud Väga rõõmus sina tundud samuti Cool
Tagasi üles Go down
sanxyi
Metshaldjas
Metshaldjas
sanxyi


Female Postituste arv : 399
Age : 30
Hüüdnimi : Susanna
Punktid : 250
Galeoonid : 251
Aktiivsuspunktid : 30009
Registration date : 07/12/2007

Elyon..raamatutesse ununev lugemishull! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elyon..raamatutesse ununev lugemishull!   Elyon..raamatutesse ununev lugemishull! Icon_minitimePüh Aug 03 2008, 14:48

Tundud hästi sõbralik Naeratab.
Tagasi üles Go down
elyon
Haldjas
Haldjas
elyon


Female Postituste arv : 555
Age : 26
Hüüdnimi : elyon
Punktid : 110
Galeoonid : 110
Aktiivsuspunktid : 28880
Registration date : 16/07/2008

Elyon..raamatutesse ununev lugemishull! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elyon..raamatutesse ununev lugemishull!   Elyon..raamatutesse ununev lugemishull! Icon_minitimePüh Aug 03 2008, 15:33

tääh..sina ka Naeratab
Tagasi üles Go down
karmen
Varas
Varas



Female Postituste arv : 457
Age : 21
Hüüdnimi : Karmu
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 24693
Registration date : 26/06/2011

Elyon..raamatutesse ununev lugemishull! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elyon..raamatutesse ununev lugemishull!   Elyon..raamatutesse ununev lugemishull! Icon_minitimeTeis Jan 03 2012, 19:01

Ma tahaks ka MP3-me
Tagasi üles Go down
http://howgarts2.forum.co.ee
Sponsored content





Elyon..raamatutesse ununev lugemishull! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elyon..raamatutesse ununev lugemishull!   Elyon..raamatutesse ununev lugemishull! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Elyon..raamatutesse ununev lugemishull!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Foorum :: Kasutajad-
Hüppa: