Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Voldersi blogi

Go down 
+10
Frankie
Murtagh
Evanna
Xweetok
elyon
Celestine
Krissuke
minnipuhh
hermione80
libahunt
14 posters
AutorTeade
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 31082
Registration date : 25/01/2008

Voldersi blogi Empty
PostitaminePealkiri: Voldersi blogi   Voldersi blogi Icon_minitimeKolm Aug 06 2008, 17:03

See on jälle üks FanFiction. Mitte minu kirjutatud, Mugglenetist.


MUSTA ISANDA BLOG

PROFIIL:

Kasutajanimi: mustisand666
Asukoht: Sinu selja taga
Positsioon: Istun või seisan, kui mitte ei lama
Juuksed: Pole
Silmad: Punased
Kasv: Pikem kui sina
Hobid: Genotsiid, salasepitsemine, vandenõude pidamine, alaprivilegeeritud lastele Ussisõnade Teise Keelena õpetamine, ‘IDIOODID!’ karjumine, Andestamatute needuste sooritamine, õlipastellidega maalimine, Harry Potteri elu rikkumine
Lemmikkuulsus: Ralph Fiennes
Lemmiksöök: Parimad helbed üldse, Cruci-O’d
Lemmik lööksõna: Avada Kedavra!


22. september

Oma kabinetis – üsna veider nimi, kuna tegelikkuses toimub seal üsna vähe kabinetitöid, ehkki pärast mõningast sealviibimist kaldub järgnema üpris rohkelt salasepitsemist ning vandenõude plaanitsemist – edasi-tagasi jalutades, salasepitsedes, vandenõusid haududes ja oma nähtamatut habet silitades (ma ei kasvataks endale kunagi habet; habemed on maitsetud ja näevad head välja ainult Salazar Slytherinil… kas ma mainisin juba, et teatud mees, kelle nimi algab ‘D’-ga ja lõpeb ‘umbledore’-ga on suurepärane põhjus mitte kunagi habet kasvatada?), samal ajal püüdes leida moodust lõplikult hävitada Harry Potterit ning vastikuid pikki laused nagu näiteks see siin, tabas mind inspiratsioon. Kahjuks aga ei viinud see inspiratsioon suurepärase, lollikindla plaanini Potteri võitmiseks ega ka suurepärase, lollikindla plaanini minu ja teiste sama probleemi all kannatavate indiviidide ravimiseks meie halbadest õigekirjaharjumustest. (Nagu viimasest lausest järeldub, pole tõsi, et ma teistest ei hooli. Kes iganes ütles, et teised mulle korda ei lähe, EKSIS. Eksis, ma ütlen teile. O-L-I E-B-A-Õ-I-G-E annab kokku eksis!) Igal juhul, inspiratsioon tabas mind kui välgunool, välgunool mis mingil kombel Potteri omaga ei sarnane, ei kujult ega vormilt. See välgunool oli signaal, signaal mis minuga rääkis, hüüdes oma sõnumit mu hinge (või pigem selle puudumise) sügavamaisse soppidesse. Ja selle sõnum oli: “Lord Voldemort, sa totaalselt peaksid omale blogi hankima!”

Noh, kes olin mina, et eirata puhta inspiratsiooniga täidetud välgunoolt? Nii ma tegin nagu see soovitas ja, nagu näha, alustasin seda blogi.

Nüüd, enne kui te hakkate tegema igasuguseid õelaid märkusi minu kohta kasutamas mugutehnoloogiat (ja ärge arvake, et ma teid läbi arvutiekraani ei kuule – Must Isand näeb kõike, kaasaarvatud sind, sina seal hallis särgis. Lõpeta kohe oma nina nokkimine, kuna see on kooli arvuti, mida sa kasutad ning sa võid nii oma pisikuid teistele levitada. Ja et ma teistest hoolin, ei taha ma, et nad sinu pärast haigeks jääksid.), lubage mul teile meenutada, et ehkki arvutid on mugude leiutatud (ja ma olen nendega juhuslikult hästi tuttav, kuna on alati tark oma vaenlasi tunda), on blog lihtsalt moodne variant tavaliselt päevikust. Ja Must Isand teab (jah, ma tean, et see tähendab ‘ma tean’, aga sellel on lihtsalt nii ahvatlevalt pahatahtlik maik juures), et ma olen üsnagi kogenud päevikupidaja. Ma kirjutan tõesti hingega. Sõna tõsises mõttes. Mu vana kooliaja päevik, kusjuures, sisaldas killukest mu…

MIDA MA MÕTLESIN?!?! Ärge vastake sellele küsimusele. Te pole võimelised seda tegema, kuna ma olen legilimentias ning oklumentias väga võimekas ja ainult ma ise tean oma mõtteid. Aga mida ma oma halvasti kirjavahemärgistatud hüüdega MIDA MA MÕTLESIN?!?! silmas pidasin, on see, et miks ma jõudsin nii lähedale millegi paljastamisele, mida üsna ilmselgelt ei tohiks kunagi postitada mõnele Tomile (see olen mina), thingyile (ei tunne ühtki) või Harryle (tüütus) lugemiseks ja teadmiseks? Kui sa oled noor ja kogenematu inimene, kes seda loeb, tahaksin ma, et sa selle üle tõsiselt järgi mõtleksid. Ära kunagi postita informatsiooni, mida sa ei taha oma halvimale vaenlasele teatavaks teha. Tõesti, kas poleks minust mitte rumal kirjutada, “TEATE MIS? ÜKS MINU VARIKÄTKIDEST ON ROWENA RAVENCLAW’ TALISMANIDEGA KÄEVÕRU!” otse siia blogi? Seega, mina kes ma olen intelligentne Kogu Pimeduse Valitseja, ei postitaks kunagi midagi sellist. Ja te peaksite mu eeskuju järgima. See on minu nõuanne teile noortele ja kogenematutele lugejatele, kuna ma tõesti hoolin teist. Minu edasine nõuanne on see, et kogu sopaverelistest saast peab surema ja kui te ellu tahate jääda, ühinege minuga. Kui olete sellest pakkumisest huvitatud, võte ühendust. Minu emaili aadress on voldypaneb2ra@vmail.co.uk.

Kuhu ma jäingi? Ah jaa, oma arvutilaua taha. Igal juhul, jälgige seda blogi uuenduste pärast. Ma püüan iga päev postitada, kui vähegi võimalik. Aa, ja kui sa oled Surmasööja, lisa mind sõbralisti ja siis mine mu profiili lehele, et uueks aastaks kokkusaamisi plaanida, sealhulgas kuupäevamuutusi Igaaastaseks Oktoobrikuu Mugude-Massimõrva Väljasõiduks, Igaaastaseks Kevadiseks Aprilli-Vallatlemiseks, Moesõuks ja Seltskondlikuks Jäätisega Koosviibimiseks.


KOMMENTAARID:

Teema: JEEEEEEEEE!

AHHAA! ESIMENE POSTITUS!! OTSE NÄKKU, TEIE KÕIK!
Isand, see blog on vaid üks paljudest märkidest teie piiritust geniaalsusest.

Postitas: vingerjas77

_____________________________________________________________________________________________________________________ _____

Teema: Toimetamine

Lihtsalt suurepärane, isand, ja ma nõustun habemete osas. Kuid teie kirjutamises esineb mõningaid väikseid probleeme ja ma oleksin suurima heameelega valmis aitama teil neist vabaneda.

Postitas: hbpisand

Mustisand666 vastus: Severus, võta seda kui e-Cruciot. Sa oled ustav teener, kuid ma ei saa lasta sul minu kirjutamisoskust kritiseerida. Kokkuvõttes, millal on keegi midagi sinu kirjutatut innukalt lugenud? Ning ma olen pisut mures, et sa minuga habemete osas nõustud, kuna üldiselt ma sinu moetaju ei usaldaks.

_____________________________________________________________________________________________________________________ _____

Teema: OMG

apiii, sa old ngu niiiii genius!!!!!!11!!!1!111!!üks!!! mai suda rohkm oodta!!!1!! pean vict is blgi alstama, se võip isgi snu omst parem tlla… LOLLOLLOL!!!111!1!!!!11!!!üksteist!!!!11!!!

Postitas: x_voldy_on_niih_kuum_x

Mustisand666 vastus: Bellatrix, kullake, võibolla aitaks Severus sind sinu õigekirjaga. Pärast volitustega toimetajaks saamist on ta sutsuke talumatu olnud. _____________________________________________________________________________________________________________________ _____

Teema: Ärritatud pärisautor

Kuidas sa julged minu kirjutiste eest au endale võtta? Sa ajad mul südame pahaks!

Postitas: Schmerg_The_Impaler

Mustisand666 vastus: Võin ma sulle meenutada, Schmergo, mu arm, et sa oled vaid tühine mugu ning seega väga hõlpsasti tapetav? Sul oleks kasulik seda meeles pidada, nukuke. Ja tee oma geomeetria kodutööd. Sul on esmaspäeval suur test ja kui sa läbi kukud, ei luba ema sul enam fanfictioni kirjutada enne, kui sa oma hinnet parandad. Sest ma siiralt hoolin su heaolust. Seda, ja ma ei suudaks kogu blogi ise kirjutada.
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
hermione80
Kentaur
Kentaur
hermione80


Female Postituste arv : 815
Age : 26
Hüüdnimi : Inxu.
Punktid : 895
Galeoonid : 896
Aktiivsuspunktid : 29575
Registration date : 28/03/2008

Voldersi blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldersi blogi   Voldersi blogi Icon_minitimeKolm Aug 06 2008, 17:09

Olen seda snlhmn-is lugenud,see on super naljakas! Väga rõõmus Eriti Bellatrix!
Tagasi üles Go down
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 31082
Registration date : 25/01/2008

Voldersi blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldersi blogi   Voldersi blogi Icon_minitimeKolm Aug 06 2008, 17:10

Jaa Naer ma jumaldan seda.
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
hermione80
Kentaur
Kentaur
hermione80


Female Postituste arv : 815
Age : 26
Hüüdnimi : Inxu.
Punktid : 895
Galeoonid : 896
Aktiivsuspunktid : 29575
Registration date : 28/03/2008

Voldersi blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldersi blogi   Voldersi blogi Icon_minitimeKolm Aug 06 2008, 19:58

Jah,LOL!LOL! x_voldy_on_niih_kuum_x! Naer Naer Naer Ma suren naeru kätte ära! Naer
Tagasi üles Go down
minnipuhh
Vari
Vari
minnipuhh


Female Postituste arv : 1461
Age : 28
Hüüdnimi : minni
Punktid : 550
Galeoonid : 500
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 28806
Registration date : 28/07/2008

Voldersi blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldersi blogi   Voldersi blogi Icon_minitimeKolm Aug 06 2008, 20:28

Lugesin ka mingis teises kohas, aga ikka. Geniaalne. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Krissuke
Ürghunt
Ürghunt
Krissuke


Female Postituste arv : 524
Age : 28
Hüüdnimi : Krissu, Kriska
Punktid : 310
Galeoonid : 310
Aktiivsuspunktid : 28910
Registration date : 10/07/2008

Voldersi blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldersi blogi   Voldersi blogi Icon_minitimeKolm Aug 06 2008, 20:50

Suht vana, aga jube hea asi. Väga rõõmus
Selle looja on küll väga tore tüüp. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Celestine
Lohe
Lohe
Celestine


Female Postituste arv : 2669
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 30254
Registration date : 13/12/2007

Voldersi blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldersi blogi   Voldersi blogi Icon_minitimeNelj Aug 07 2008, 11:02

Cruci-O'd. Vat need on alles naljakad. Naer
Tagasi üles Go down
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 31082
Registration date : 25/01/2008

Voldersi blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldersi blogi   Voldersi blogi Icon_minitimeNelj Aug 07 2008, 12:17

Homikusöögighelbed Naerab
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
elyon
Haldjas
Haldjas
elyon


Female Postituste arv : 555
Age : 26
Hüüdnimi : elyon
Punktid : 110
Galeoonid : 110
Aktiivsuspunktid : 28880
Registration date : 16/07/2008

Voldersi blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldersi blogi   Voldersi blogi Icon_minitimeNelj Aug 07 2008, 12:26

voldi-on-niih-kuum Naer Naer Naer Naer Naer (krambid)
Tagasi üles Go down
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 31082
Registration date : 25/01/2008

Voldersi blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldersi blogi   Voldersi blogi Icon_minitimeNelj Aug 07 2008, 12:34

Nii. See osa on ka äge.


23. sepember

HETKE MUUSIKA: “A day in the life,” The Beatles

Täna lugesin ma huvitavat artiklit. Või peaksin ma ütlema, “I read the news today, oh boy…” E-Cruciod kõigile, kes vihjest aru ei saanud. Igal juhul, ma lugesin artiklit millestki, mida nimetatakse Marfan’i Sündroomiks. Nähtavasti põhjustab seda mõnikord sugulusaretus ning seda, kui kellelgi see on, märkab, kuna see keegi on siis väga pikk ja kõhn, tal on ebatavaliselt pikad sõrmed, imelikud silmad… see kõlab tontlikult. Ma usun, et pole kunagi kohanud kedagi, kellega kirjeldus kattuks, nii et see peab olema haruldane nähtus. Nimi aga kõlab tuttavalt. See meenutab pisut ‘Morfin’it, mida ma kindlasti varem kuulnud olen, aga ei suuda lihtsalt meenutada kus. Võibolla mõtlen ma ‘Mighty Morphin Power Rangers’it…’ mida ma kunagi näinud pole! …kuigi roosa power ranger oli üsna kena. Üks minu teatav teener, kelle nime ma ei maini, kuid see peaaegu riimub sõnadega “Ära Poe Loll Gei,” oli sellest filmist täiesti sisse võetud, aga tema näiteks eelistas kollast power rangerit.

See on väga lühike postitus, aga peamine põhjus, miks ma seda kirjutan, on näidata, et ehkki mu elu on üldiselt väga tegus, on täna aeglaste uudiste päev (kuigi ma olen kindel, et te kõik sooviksite detailset kirjeldust minu käigust spaasse, eriti sina, x_voldy_on_niih_kuum_x, on siiski mõningaid asju, mida ma kardetavasti lihtsalt ei saa kirjutada), aga ma pean ikkagi oma lubadusi. Ja ma lubasin postitada iga päev. Samuti lubasin ma hävitada Harry Potteri. Lisaks, vingerjas77 lubas mulle Jamba Juice’st ühe neist suurepärastest jookidest tuua (mida ta ka tegi ja see oli maitsev) ja hbpisand lubas toimetada Schmergo fanfictioni (ja ta tegi seda; see siin on üks tema töö vilju, ehkki tal ei õnnestunud toimetada seda halvasti kirjutatud lauset) ja x_voldy_on_niih_kuum_x lubas, et ta vahetab oma kasutajanime millekski, mis pole mrsvoldemort, abielus naine nagu ta on (ja nii ta ka tegi, kuigi ta praegust kasutajanime ei saa küll paremaks pidada). Seega, tõesti, me oleme kõik sõnapidajad mehed, välja arvatud x_voldy_on_niih_kuum_x, kes on tegelikult naine.

PÄEVA JUHUSLIK ASI, MIDA KODUS MITTE TEHA, LAPSED: Täna tegin ma oma kabinetis üsnagi ebatavalise teadusliku avastuse. Kui keegi peaks röstri käepideme kinni teipima, nii et see üles hüpata ei saa, ja röstrisse maasikamaitselise kohupiimakoogikese panema (ja see peab olema maasikamaitseline; ma proovisin ka teiste maitsetega, need tõesti ei mõju) siis mõne aja pärast sööstab röstrist välja meetrikõrgune sinine leek, kohupiimakook lendab õhku (koheselt muutudes Leegitsevaks Hukatuse Koogiks) ja röster plahvatab üsna dramaatiliselt ning mõõdukalt muljetavaldaval kombel. See on minu meelest äärmiselt huvitav, sest mõelge, kui kasulik võiks see olla võitluses haleda Fööniksi Ordu vastu. Lihtsalt paigutada sedasi valmisseatud röster iga tooli alla, kui nad mõnd koosolekut peavad ja PÕMM! Kogu Ordu lendab õhku. Sõna otseses mõttes. Aga erinevalt nende nimeandjast fööniksist EI sünni nad uuesti. Sest nad on liiga paikesed, et varikätke teha, haha!

MEENUTUS ISEENDALE: Hangi parem õel naer, kui ‘haha.’ Ettepanekud on teretulnud kommentaaride osas.


KOMMENTAARID:

Teema: JEEEEEEEEEEEEE!

Juhhuu! Jälle esimene postitus!
Ülivägasuurepärane, isand! Mul on nii hea meel, et te Jamba Juice’i nautisite. Ja võin ma õelaks naeruks soovitada klassikalist ‘hehehehehe-d’?

Postitas: vingerjas77

_____________________________________________________________________________________________________________________ _____

Teema: Ära Poe Loll Gei

Mulle meeldis teie blog, mu isand, kuid üks osa ajas mind tõeliselt segadusse. Kes on see salapärane (ja väga ligitõmbavalt kõlav) Ära Poe Loll Gei, kes minu huvitatust kollasest power rangerist jagab? Ma pean teada saama!

Postitas: kenakejapuhtavereline

Mustisand666 vastus: Küsi oma isalt. Ma olen kindel, et ta teab. Muide, sul on tõeliselt jälk kasutajanimi.

_____________________________________________________________________________________________________________________ _____

Teema: Beatles

The Beatles pole mulle kunagi meeldinud. Mina isiklikult eelistan rohkem tänapäevast muusikat. Miski pole parem neist blingide ehetega räpparitest, kes kannavad oma uhkeid hilpe, mis minu omadega nii väga sarnanevad. Tegelikult naudin ma tihti breiktantsuvõistlusi oma pojaga, kui ta pole just parajasti hõivatud selle filmi vaatamisega. Selle, kus on see kollases spandeksis tüdruk, kellesse ta nii kiindunud on.

Postitas: daddylustakaslokk

Mustisand666 vastus: Hmm. Nähtavasti on halb maitse muusikas ja kasutajanimede osas pärilik.

_____________________________________________________________________________________________________________________ _____

Teema: Abielus naine



Postitas: x_voldy_on_niih_kuum_x

Mustisand666 vastus: Kui sa arvad, et vaid kurva näoga mind mõjutada saab, ei tunne sa mind nähtavasti pooltki nii hästi, kui arvasid. Vabandust, aga ma olen vaba mees ja ma ei kavatse kunagi tüdruksõpra hankida, eriti sellist, kes kellegi teisega abielus on. Ma võin julgustada massimõrvu ja eelarvamusi, aga on mõned asjad, mida ma tõesti ei talu ning mõningaid eetikanõudeid ma lihtsalt pean jälgima. See on üks neist. Teine on mitte kunagi kanda valgeid kingi pärast töörahvapüha.

_____________________________________________________________________________________________________________________ _____

Teema: Ärritatud pärisautor kirjutab jälle

Ma tahaksin kasutada võimalust ja öelda, et plagiarism on nõme, ja et su ema oli hamster ja isa haises vanaks läinud marjade järgi.

Postitas: Schmerg_The_Impaler

Mustisand666 vastus: Ära irise mu kallal sedasi. Ega ma ei oodanud mingit Saksa okupatsiooni ega midagi.
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
minnipuhh
Vari
Vari
minnipuhh


Female Postituste arv : 1461
Age : 28
Hüüdnimi : minni
Punktid : 550
Galeoonid : 500
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 28806
Registration date : 28/07/2008

Voldersi blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldersi blogi   Voldersi blogi Icon_minitimeNelj Aug 07 2008, 12:38

Hahahahahahhahahahahhahahha . Jälle olen enne lugenud, aga ikka. Supernaljakas. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
elyon
Haldjas
Haldjas
elyon


Female Postituste arv : 555
Age : 26
Hüüdnimi : elyon
Punktid : 110
Galeoonid : 110
Aktiivsuspunktid : 28880
Registration date : 16/07/2008

Voldersi blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldersi blogi   Voldersi blogi Icon_minitimeNelj Aug 07 2008, 12:38

tõeliselt hea Naer super....
uuuuuuut!
Tagasi üles Go down
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 31082
Registration date : 25/01/2008

Voldersi blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldersi blogi   Voldersi blogi Icon_minitimeNelj Aug 07 2008, 12:46

Ma arvan et kui kolmas saaab antud tuleb oodata sest ma ei viitsi ise tõlkida, ma võtan juba tõlgituid Naer
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
minnipuhh
Vari
Vari
minnipuhh


Female Postituste arv : 1461
Age : 28
Hüüdnimi : minni
Punktid : 550
Galeoonid : 500
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 28806
Registration date : 28/07/2008

Voldersi blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldersi blogi   Voldersi blogi Icon_minitimeNelj Aug 07 2008, 12:47

Laisk, aga kaval. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
elyon
Haldjas
Haldjas
elyon


Female Postituste arv : 555
Age : 26
Hüüdnimi : elyon
Punktid : 110
Galeoonid : 110
Aktiivsuspunktid : 28880
Registration date : 16/07/2008

Voldersi blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldersi blogi   Voldersi blogi Icon_minitimeNelj Aug 07 2008, 12:48

nähh...MA EI TAHHAAAAA OODATA Vihane
Naer Naer
Tagasi üles Go down
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 31082
Registration date : 25/01/2008

Voldersi blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldersi blogi   Voldersi blogi Icon_minitimeNelj Aug 07 2008, 12:51

Kolmanda saate ütleme homme või ülehomme.
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
minnipuhh
Vari
Vari
minnipuhh


Female Postituste arv : 1461
Age : 28
Hüüdnimi : minni
Punktid : 550
Galeoonid : 500
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 28806
Registration date : 28/07/2008

Voldersi blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldersi blogi   Voldersi blogi Icon_minitimeNelj Aug 07 2008, 12:51

Sobib ka väga hästi. Naeratab
Tagasi üles Go down
elyon
Haldjas
Haldjas
elyon


Female Postituste arv : 555
Age : 26
Hüüdnimi : elyon
Punktid : 110
Galeoonid : 110
Aktiivsuspunktid : 28880
Registration date : 16/07/2008

Voldersi blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldersi blogi   Voldersi blogi Icon_minitimeNelj Aug 07 2008, 12:52

mulle kaa Naeratab
Tagasi üles Go down
minnipuhh
Vari
Vari
minnipuhh


Female Postituste arv : 1461
Age : 28
Hüüdnimi : minni
Punktid : 550
Galeoonid : 500
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 28806
Registration date : 28/07/2008

Voldersi blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldersi blogi   Voldersi blogi Icon_minitimeNelj Aug 07 2008, 12:53

Aga homme parem, kui ülehomme. Pilgutab silma
Tagasi üles Go down
elyon
Haldjas
Haldjas
elyon


Female Postituste arv : 555
Age : 26
Hüüdnimi : elyon
Punktid : 110
Galeoonid : 110
Aktiivsuspunktid : 28880
Registration date : 16/07/2008

Voldersi blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldersi blogi   Voldersi blogi Icon_minitimeNelj Aug 07 2008, 12:54

mida vare seda parem Naerab
Tagasi üles Go down
Celestine
Lohe
Lohe
Celestine


Female Postituste arv : 2669
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 30254
Registration date : 13/12/2007

Voldersi blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldersi blogi   Voldersi blogi Icon_minitimeNelj Aug 07 2008, 15:26

Röstriasi on naljakas. Naerab
Tagasi üles Go down
Xweetok
Trollok
Trollok
Xweetok


Female Postituste arv : 72
Age : 29
Hüüdnimi : Mariliis the Faerie Xweetok
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 27584
Registration date : 16/04/2009

Voldersi blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldersi blogi   Voldersi blogi Icon_minitimeEsm Mai 04 2009, 14:48

Voldermor armastab õlipastelle. Veereb naerust
Tagasi üles Go down
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 31082
Registration date : 25/01/2008

Voldersi blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldersi blogi   Voldersi blogi Icon_minitimeEsm Mai 04 2009, 18:02

Õigus. *on ehmunud, sest on ära unustanud, et see asi siin on ja selle ka, kust see asi võetud on*
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Voldersi blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldersi blogi   Voldersi blogi Icon_minitimeKolm Mai 06 2009, 13:14

Hehe. Ma vist kunagi lugesin, aga kui nüüd üle lugesin, sain naerukad. Naer
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 33151
Registration date : 14/08/2008

Voldersi blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldersi blogi   Voldersi blogi Icon_minitimeNelj Mai 07 2009, 18:31

Olen lugenud, aga naljakas on ikka. Tahaksin uut lugeda. =)
Tagasi üles Go down
Frankie
Võdiuss
Võdiuss



Female Postituste arv : 6
Age : 34
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29186
Registration date : 16/05/2008

Voldersi blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldersi blogi   Voldersi blogi Icon_minitimeKolm Mai 13 2009, 23:52

Haha, võin teid ainult nii palju hoiatada, et kui tõesti peaksite tahtma seda ka lõpuni lugeda, siis... ei vea. Väga rõõmus Tõlkisin seda kunagi ammu Intekasse, aga kui seal suuremad häkkimised toimuma hakkasid, jätsin pooleli, ning viimased peatükid ongi tegemata, netis ringleb ainult niipalju, kui keegi salapärane kuju (ah, ikka veel tahaks teada, kes nimelt..) Intekast välja smuugeldada jõudis (kusjuures oma arvutis on mul vist isegi selliseid peatükke, mida Intekassegi panna ei jõudnud, ehk siis täiesti kättesaamatuid jupikesi. Naljakas lausa, nii palju aega hiljem seda tõlkimist meenutada veel Naeratab ).
Tagasi üles Go down
Harry Potter120
Tundmatu kuju
Tundmatu kuju



Male Postituste arv : 1
Hüüdnimi : Erts
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 27231
Registration date : 11/06/2009

Voldersi blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldersi blogi   Voldersi blogi Icon_minitimeNelj Juun 11 2009, 21:07

Räägi aga räägi Tom Marvolo Riddle.Kunagi oled sa surnud.
Tagasi üles Go down
Karin
Lohe
Lohe
Karin


Female Postituste arv : 2577
Hüüdnimi : karin, siil, frenger
Punktid : 820
Galeoonid : 886
Aktiivsuspunktid : 30451
Registration date : 03/07/2008

Voldersi blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldersi blogi   Voldersi blogi Icon_minitimeTeis Juul 14 2009, 19:40

Ära poe loll gei Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34570
Registration date : 09/07/2009

Voldersi blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldersi blogi   Voldersi blogi Icon_minitimeTeis Juul 28 2009, 10:50

*ROFL* Veereb naerust
Tagasi üles Go down
Cadicay
Talupoeg
Talupoeg
Cadicay


Female Postituste arv : 118
Age : 26
Hüüdnimi : Cadi
Punktid : 110
Galeoonid : 110
Aktiivsuspunktid : 29982
Registration date : 12/12/2007

Voldersi blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldersi blogi   Voldersi blogi Icon_minitimeReede Aug 14 2009, 14:37

Irw, hea e-mail. Cruci'O krõbuskeid ka süüa ei tahaks. Naer Ime, et veel crucio.com lõpuga e-mail pole. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Voldersi blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldersi blogi   Voldersi blogi Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Voldersi blogi
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Voldemorti blogi
» Severuse blogi
» Flaxy kuulutuste blogi
» albus dumbledore blogi

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Raamatukogu :: Artiklid Hp kohta-
Hüppa: