Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. hpfannid.forumotion.com
 
HomePortalGalleryCalendarKKKOtsiRegistreeriLiikmete nimekiriKasutajagrupidLogi sisse

Share | 
 

 Sarlin [lõpetatud!]

Go down 
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Miseria
Kantsler
Kantsler
avatar

Female Postituste arv : 3324
Age : 24
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 19609
Registration date : 23/02/2008

PostitaminePealkiri: Sarlin [lõpetatud!]   Laup Aug 16 2008, 11:39

Minu üks kuulus järjekas.
Harry Potteri teemaline fikk on ja see on suht segunenud ka järjeka ,,Võta mu süda" teemal. Nimelt siin jutus toimub ka ajas reisimine, ent mitte tagasi aega Voldemorti juurde , vaid just edasi, aega kus on Harry Potter .


----------------------------------------------------------------------------------------

Tumepruunide silmade ja mustade pihani ulatuvate juustega neiu sammus tippsirgel sammul koolimajast välja ning võttis suuna järve poole. Viimane aasta Sigatüükas oli olnud Sarlini jaoks väga jube ning kõik jõupingutused olid läinud õppimisele ja kodutööle, mis jätsid silmade alla kahvatud varjud. Haigutuse alla surunud, libistas neiu käed vaikselt oma koolivormi taskusse ; Sarlin käis Slytherinis ja oli seal üks tähtis tegelane.. Nagu oli olnud ka Tom Marvolo Riddle kunagi . Eemalolev pilk täitus hetkega rahuloluga, kui jõudis järve äärde ning maha istus.
Imeline paik oma mööduva elu meeldetuletamiseks.

Sarlin sisenes paljude esimeste klassi õpilastega Sigatüüka suurde saali kus toimus kuulus sõõlamine. Ainuke koht ka, kus professorid ja vanemad õpilased said rahulikult elada, ilma et kardaksid kurja Lord Voldemorti, kes oli võimule tõusnud. ( Sarlin oli enne Harry Potteri kooli tulekut juba!)Paljud õpilased silusid närviliselt juukseid ja pabistasid, et kuhu majja neid sõõlatakse. Sarlin, sopavereline tüdruk, kes seisis sama aralt nagu teisedki, ootas siiski põnevusega oma sõõlamise momenti. Ta oli ära õppinud majade kohta kõike, ning oskas ainult pakkuda seda, et ta läheb Hufflepuffi.
,,Sarlin de Wound," kostus McGonagalli hääl ning neidis sammus vaikselt saali ette, peaaegu komistades. Seadnud end mugavalt taburetile istuma, asetati talle Sõõlamismüts pähe. Möödus sekund, viis sekundit... Pool minutit möödus, mis tundus ka sajandi pikkusena; hüüdis müts üle kogu saali: SLYTHERIN! ning Sarlin tõstis mütsi peast ja vaatas rohelise vapiga maja poole, kes plaksutasid. Sammud seadnud sinnapoole, sai Sarlin aru; teda hakatakse tema perekonnatiitli pärast vihkama ja teda tõrjutakse eemale.

Teine aasta Sigatüükas polnud nii hull nagu esimene. Sarlin läks esimest korda Keelatud Metsa ja seda üksi. Seal kohtus ta ühe Gryffindori poisiga, kes oli temast võibolla pisut vanem. Esialgu tõrjus poiss Sarlinet eemale, kuid lõpuks ei suutnud kumbki kiusatusest vastu panna ning lihtsalt hakkasid üksteisega hästi läbi saama. Sarline teadis, et ta on Majareetur, kuid keegi ei saa sellest sõprusest teada, ega ju? Möödusid kuud... Sarlin oli kuudega jõudnud saada Gryffindori poisi Gregoriga hästi läbi saama, paremini kui enne ning muutusid koguaeg lähedamaseks; sellest sai tüdruk ise aru..
Vaheaegadel jäi Sarline koolimajja, et kokku salajas saada Gregoriga, kes jäi samuti kooli. Tüdruk oli õppinud oma majakaaslastega paremini suhtlema ja isegi oskas neid ära kasutada õigesti ning leidis omale head vestluskaaslased Ravenclawis. Enamus Hufflepufflastega ta ei suheldnud, ainult siis kui tal vaja oli... Gryffindorlasi ta aga põlastas. Jällegi väljaarvatud Gregor. Mõlemad olid kokku leppinud, et ei sekku asjadesse; see annaks nad mõlemad kohe välja.

Kolmas aasta oli Sarline jaoks kummaline. Tal tekkis Gregoriga salajane armusuhe kõikidest eemal. Keegi ei pannud Sarline kadumist õhtuti eriti tähelegi enam ja keegi ei esitanud küsimusi selle kohta, et miks ta nii hilja tagasi tuleb. Professorid kahtlustasid midagi, kuid ei hakanud nõudma. Nende sõnul, oli see tüdruku oma asi, kus ta käib.
Jõudis kätte Sarline 14. sünnipäev, kuigi ta käib kolmandas klassis. 1 jaanuaril pidas ta seda allesjäänud Slytherinlastega, kes ei läinud koju vaheajaks ning lõpuks pidas ta seda Gregoriga, kes kinkis talle hõbedase roosprossi, mille tüdruk oli kinnitanud oma südamekohale. Enamuse ajast tundus siiski talle, et Gregori ja tema suhe tuhmub ning siis jälle muutub paremaks, nii mitmeid kordi.
Sarline liikus Slytherinlaste pundis ning lõpuks valiti ta ka Slytherini lendluudpalli meeskonda ja sai postitsiooni Tõrjujana. Kaks ülejäänud tõrjujat olid kaksikud, keda Serline loomulikult enne tähele polnud pannud, kuid nendest said ajapikku sõbrad; lahutamatud sõbrad, kuid siiski, ei usaldanud Sarline kedagi nii nagu tegi seda Gregoriga.

Neljas aasta ; Täis pingutusi õppimises.. Anti rohkem kodutööd ning see võttis osa ajast seega ei saanud ta Gregoriga kokku saada nii palju kui varem. Esialgu tundus see mõistva asjana, kuid ajapikku muutus ka Gregor. Ta ei suhelnud eriti palju Sarliniga, ei olnud õigel ajal kohtumispaigal ning vahepeal isegi unustas, et on kohtumise aeg tüdrukuga. See pani Sarline südame kripeldama ning ta pigistas südame kohal olevat prossi,mida ta siiani kandis.
,,Sarline, tule nüüd siia!" kostus Gregori tõsine hääl , kui Sarline oli metsa sisenenud ja Gregorit otsima läinud. Tüdruk noogutas ja järgnes noormehele. ,,Kuula nüüd..." alustas noormees vaikselt kui nad umbes metsa keskel peatusid ning vaatas tüdruku helehallidesse silmadesse. ,,Asi on nüüd selles, et me ei saa enam koos olla.." üritas ta seletada, kuid Sarline vaigistas ta käeliigutusega,mis oli tõrjuv. ,,Ja sa tahad öelda, et me ... ei saa enam kokku?" küsis tüdruk, tundes kuidas klimp kurku kerkip. Gregor ohkas vaikselt ning noogutas. Vaadanud viimast korda tüdrukut , ohkas ta taas:,,Anna andeks, et nii läks.." sosistas ta vaikselt ning liikus eemale. Serlin vaatas Gregori kaugenevat siluetti ning pöördus ise ka minekule.

Viies aasta ; Sarlin oli ennustamise klassiruumis oma pinginaabri Susaniga, kes üritas kaartide järgi tüdrukule ennustada, nagu seda professor käskinud oli, ei suutnud Susan tüdruku armastuse kohta midagi aru saada. ,,See on keeruline..." pomises ta ja irvitas seejärel. ,,Ennustamine on üldse tobe asi!" andis ta kergelt alla ja lõi käega, asetades kaardid lauale. ,,Vahet pole ju..Keda see armastus ikka huvitab?" küsis Sarlin silmi pööritades. Aastaga oli ta muutunud külmemaks, jõhkramaks...Ta oli pannud mitmele õpilasele kehakammitsad peale, ta oli mitmeid õpilasi ähvardanud ning üldiselt; paljud õpilased ei julgenud talle läheneda ilma, et ta oleks oma nõusoleku selleks andnud.Ainult Slytherinlaste kamp, mis tema ümber oli, oli samahästi kui kaitstud. Neid Sarlin ei rünnanud kunagi. Tema helehallidest silmadest polnud kunagi enam välja lugeda ühtegi emotsiooni. Tüdruk oli samahästi kui andestamatu, kuigi paljudega ta oli väga helde.

Kuues klass, Sarlin istus põhimõtteliselt alati õpetükkide kallal. Paljude Ravenclawlaste abiga(kes end ise abiks olid pakkunud; enamasti posisid, kes üritasid Sarlinile muljet avaldada), sai ta oma kodused tööd valmis. Kuid seegi ei tekitanud temas rahuldust. Tüdruk teadis, et vajab midagi rohkemat kui õpitud ained, tehtud kodutööd, sõbrad.. Ta teadis, et vajab jälle kedagi, kes suudaks tema südames olla mõnda aega, nagu seda oli olnud teisest neljanda klassini. Sarlin, see südametu tüdruk, kes näis olevat jõhker , hoidis meeles sedasama hetke millal ta läks Gregoriga lahku; sellesama dorklasega, lolli gryffindorlasega!
Vähemalt Gregor oli leidnud omale uue; nii sai ta aru, kui oli lõunasöögi ajal Suures saalis. Ta oli heitnud pilgu Gryffindori laua poole ning tumepruunide õlgadeni ulatuvate juustega tüdruk oli Gregori kõrval, nad kallistasid ja olid üksteisega tihedasti koos. Tüdruk tundis, kuidas ta muutub sel hetkel armukadedaks ning tahaks Gregorile vastu põske anda, kuid tema talitsetud loomus hoidis teda vaos ning ta sundis end sõprade juttu keskenduma.


Sarlin vaatas klaasistunud pilgul järve vett ja viis vasaku käe rindkerele. Koolivormi all, südame kohal oli seesama pross, mille oli Gregor kinkinud. ,,Miks ma pole seda siiamaani ära visanud?" ei saanud tüdruk aru, kui prossi tugevalt pigistas.


Viimati muutis seda Miseria (Nelj Dets 25 2008, 13:21). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
avatar

Female Postituste arv : 10351
Age : 22
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 20330
Registration date : 04/08/2007

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Laup Aug 16 2008, 11:54

Muidu, tõrjujaid on ainult kaks. Aga jutt on väga huvitav. Ootan uut osa!

_________________
Comeback xd aga ärge lootke mult midagi, mul hakkas lihtsalt täna igav.

no somos los lobos
no somos los perros
somos los cadejos
cadejos verdaderos
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://hpfannid.forumotion.com
Miseria
Kantsler
Kantsler
avatar

Female Postituste arv : 3324
Age : 24
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 19609
Registration date : 23/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Laup Aug 16 2008, 12:59

väike viga., xDxD ma ei viitsi parandama ka hakata... siis võtaks see rohkem aega, kuna ma otsiksin siis rohkem vigu jne.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
avatar

Female Postituste arv : 10351
Age : 22
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 20330
Registration date : 04/08/2007

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Laup Aug 16 2008, 17:00

Pole probleemi. Uut! Väga rõõmus

_________________
Comeback xd aga ärge lootke mult midagi, mul hakkas lihtsalt täna igav.

no somos los lobos
no somos los perros
somos los cadejos
cadejos verdaderos
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://hpfannid.forumotion.com
Miseria
Kantsler
Kantsler
avatar

Female Postituste arv : 3324
Age : 24
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 19609
Registration date : 23/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Laup Aug 16 2008, 19:11

,,Hei , Sarlin!" kostus neidise seljataga . Sarlin lasi kiirelt käe alla ja kortsutas õrnalt kulmi, viies pilgu kõnetajale, kelleks osutus Slytherini Koolivanem, Andrew Destiby. ,,Mida?" küsis tüdruk pisut rahulikumalt. ,,On sul midagi halvasti? Sa tundud nii mõttesse vajunud?" küsis Andrew pisut hoolitsevalt ning võttis Sarlini kõrval istet. ,,Ma olen koguaeg selline," tõrkus tüdruk vastu ja keeras pilgu tagasi otse.Andrew ei vastanud sellepeale midagi vaid kehitas vaikselt õlgu.
,,Varsti hakkab hommikusöök..." pomises Andrew vaikselt, kui oma rohelist käekella silmitses, kus hõbeseier liikus edasi. Sarlin kergitas imestunult kulmi. Endaarust oli veel hommikusöögini aega umbes tund ... ,,Mis kell praegu on siis?" küsis tüdruk uimaselt pead vangutades. ,,Kümne minuti pärast üheksa.. Hakkame minema?" pakkus Andrew , kes oli püsti tõusnud ja käe välja sirutanud, et Sarlin ka püsti tõuseks. Neidis võttis käest kinni ja tõusis püsti ning jalutas Koolivanema kõrval Suure Saali poole.

,,Sarlin! Näita veel!" kihistasid mõned esimese ja teise klassi õpilased Sarlini ümber. Tüdruk polnud oma toitu eriti puutunud, vaid hoidis võlukeppi peos ja viis sellega üle õhu ning sellele järgnesid nii tähekesed, lillekesed kui ka lihtsalt sädemed, mis õhku mõne aja pärast haihtusid. ,,Ilus!" särasid ühe tüdruku silmad, mis olid pimestatud lummusest Sarlini võlukunsti oskustest. Sarlin ainult noogutas ning pöördus oma toidupoolise juurde, mille ta oleks juba ammu lõpetanud. ,,Laske tal nüüd süüa!" käskis Andrew, kes istus Sarlini vastas. Essakad istusid pisut solvunult oma kohtadele tagasi ja vaatasid vahepeal silmanurgast Sarlini poole, kes ei teinud sellest välja.

,,Sa täna lendluudpalli katsetele tuled?" küsisid kaksikud; Johanna ja Julie. ,,Te teate vastust juba ise.." naeratas Sarlin õrnalt identsetele,kes samuti vastu naeratasid. Kaksikuid sai eristada ainult silmavärvi kaudu. Johannal oli rohelised ja Juliel olid sinised silmad, kuigi muidu olid nad väga sarnased. Samasugused soengud, juuksevärvid, pikkused ja riietus. Isegi ehted, kui nad neid kandsid olid samasugused. Vahepeal kõikide lollitamiseks olid nad muretsenud läätsed ja vahetasid silmavärvi, et teisi petta ja selle üle naerda. ,,Kellega meil järgmine võistlus on?" küsis Sarlin kotti õlalt koridori aknalauale asetades ja välja vaadates. ,,Gryffindorlastega..." vastas Julie. Kaksikud ei pruukinud isegi teadetetahvlit vaadata; neil oli emapoolne anne tunda tulevikku sama hästi, kui ennustamise professor. ,,Ahsoo..." venitas Sarlin, kes mõtlikult huult näris. ,,Teeme nad maatasa!" lausus ta nagu otsustavalt. Johanna ja Julie noogutasid samal ajal ja muigasid lõbusalt. ,,Aga läheme nüüd...?" pakkus Johanna. Julie astus oma õele veel lähemale ja noogutas ning läksid ees ära, kui nägid Sarlini käeviibet.

,,Täna on meie viimane katse! Homme toimuvad võistlused ja ma ei taha neid totraid Gryffindorlasi rõõmsana!" seletas Andrew;võistkonna kapten ja püüdja soravalt . ,,Seega harjutame täna nii hästi kui saame!" lausus ta ja võttis kohvri välja. Ainult kitut ta lahti ei lasknud. Selle tagaajamisega läheks väga kaua aega. Serlin võttis oma nuia ja tõukas end luuaga maast lahti ning lendas teise tõrjujaga õhku. Sarlin, Johanna ja Julie olid ainukesed tüdrukud võistkonnas. Ülejäänud poisid, Andrew, Thomas, Tim , Henry ja Bruce olid juba harjunud sellega, et tüdrukud said võistkonda, kuigi esialgu olid kolm viimast selle vastu. ,,Läks!" karjus Andrew, kes viskas klommi tõrjujate poole, kes pidid seda omavahel edasi lööma. Pomma viskas ta ajajatele ning need lõid selle omakorda Henryle, kes oli Vaht.
Nii mööduski katse; kõik harjutasid visalt omavahel.

***


Õhtusöögiks oli saal mingil moel kaunistatud ebatavaliselt. Dumbledore seisis saali ees ning tema näol oli rõõmus naeratus, kui ta nägi õpilaste imestunud ilmeid . ,,Õhtust," lausus Dumbledore ning kogu saal jäi korraga vait. ,, te kindlasti imestate , et milleks need kaunistused.." lausus ta viies pilgu üle saali. ,,Uus aasta, 1950 on täis , mis tähendab, et pool sajandit om möödas!" viis ta pilgu Slytherinlaste laua poole, kust kostus vaikset sosinat, kuid Dumbledore ei teinud sellest enam eriti välja, vaid jätkas:,,Seoses sellega, otsustasin kutsuda meie kooli külalised! Drumstangi poisid " lausus ta ning uks läks lahti. Punakates koolivormides noormehed sammusid sirgete selgadega Suurde Saali, nende ees oli karmi välimusega mees, kes kõndis tähtsa inimese viisil.Kui Dumbledore tervitas Drumstangi direktorit;nagu välja tuli hüüdis Dumbledore üle kajava saali:,, ja Beauxbottoni tüdrukud!" ning Suurde Saali sisenesid hooldatud välimustega tüdrukud, kes kõik kandsid helesiniseid kleite ning mütsikesi, mis olid viltu peas. Sarlin vaatas tüdrukuid, kes kõndisid temast mööda ja pööritas iiveldust tundes silmi. ,,Ilueedid!" kritiseeris tüdruk neid mõtetes. ,,Ja nüüd, kuis nad on meie aukülalised, kohtleme neid nagu kombeks on!" lausus Dumbledore , viies eelkõige pilgu Slytherini lauas Sarlinile, kes oli alati kõige esimene, kes kritiseeris võõraid või uusi. ,,Nüüd siis, head isu!" lisas ta veel ja astus professorite laua taha.

***
,,Kui tore!" kriistas Sarlin solvunult ja vihaselt, kes oli puhketuppa läinud ja oma uut tunniplaani vaadanud. ,,Nõiajoogid -Gryffindorlastega; Ennustamine; Gryffindorlastega; Nõiasõnad - Gryffindorlastega ... " luges ta Susannale, Johannale ja Juliele tunniplaani ette. ,,Ja homme on veel lendluudpalli võistlus ka! Imehea!" pomises Sarlin, kes viskas pärgamendi hooletult kotti ja võttis tugitoolil istet, vaadates põlastavalt tühja punkti enda ees. ,,Ja veel võtavad meie tundidest osa Drumstangi ja Beauxi õpilased..." pomises ta vaikselt. ,,Rahu, Sarlin.." sosistas Susan, kes oli Sarinile klaasi vett pakkunud. Sarlin võttis selle vastu kuid ei joonud sealt ühtegi tilka. ,,Me teame, kuidas sa vihkad neid, aga see tunniplaan vahetati külaliste pärast ära..." üritasid kaksikud rahustada Sarlini, kes õhku ahmis . ,,Jahh, nohh.. Okei.." pomises Sarlin lõpuks vaikselt ning väljus puhketoast.

***

Dumbledore tammus oma kabinetis edasi tagasi, kuni sinna sisenes prof. McGonagall. ,,Sa tahtsid mind näha, Albus," kostis Minerva, kes vaatas kuidas Albus peatus ja noogutas. ,,Asi on Sarlinis.." lausus ta võttes istet ja vaatas mõtlikult enda ette. ,,See Slytherini tüdruk?" küsis McGonagall pisut imestunult.

,,Jah.." pomises Dumbledore, kes tõstis lõpuks pilgu ja viipas McGonagallile käega, et te istet võtaks. Naine tegi nagu palutud ja vaatas direktorile otsa. ,,Ta meenutab mulle hirmsasti kedagi... see tekitab kahtlust.." seletas Dumbledore oma väikest olukorda. McGonagall vaatas teda uskumatu ilmega. ,,Keda?" küsis ta kiirelt. ,,Tom Riddle't...Nad on nii sarnased üksteisega..." sõnas Dumbledore nappusega ja vaikselt, nagu kardaks, et seintel rippuvad maalid kuulevad seda.

,,Aga see ei saa nii olla ?" imestas McGonagall veelgi rohkem ja seda oli ilmest ka näha. ,,Kuidas sa jõudsid sellisele järeldusele?" küsis ta kiirelt . ,,Nagu Tom, sai Sarlin kiirelt Slytherinlasi oma kontrolli alla... Tomi tõrjuti esimeses klassis nagu Sarlini ja teises klassis ;mis mõlemal ühist on; nad suutsid teiste üle võimust võtta.. " rääkis Dumbledore ja viis pilgu ootavalt ukse poole.


***


Sarlin istus vaikselt pimedas koridoris akna laual ning vaatas mõtlikult välja. Tuul sasis tema musti juukseid ning silmad olid kinni. Vägagi kergel oleks saanud tüdrukut alla lükata, kuid siiski hoidis ta vasaku käega kivipostist kinni ning hingas sügavalt sisse. Vahepeal kõndisid temast mööda "külalised", nagu Sarlin neid nimetama oli hakanud ning vahepeal rääkisid mõned Sarliniga, kui tahtsid mõnda täpsemat juhist teada. Mingisugusel imekombel oli ta isegi nõus neid aitama, kuid ainult seletas kuhu minna tuleb.
,,Sina jälle üksi!" turtsatas tuttav hääl Sarlini seljataga. Sarlin pööras pilgu üle õla ja tundis ära ei kellegi muu, kui Andrewi, kes teda muigega vaatas. ,,Ja sina jahid väikesi lapsi ning sattusid mulle peale?" turtsatas Sarlin jäiselt. Andrew oli sellise löögiga juba harjunud ning toetus ühe küljega vastu kivist seina ning pani käed taskusse ja vaatas paremat kulmu kergitades Sarlini. ,,Tundub nii.." vastas ta kõigest ja viis samuti pilgu välja. Lund tuiskas,niiet peaaegu midagi polnud näha ... ,,Ja sa saadad mu puhketuppa?" arvas Sarlin, ikka veel pilku eemale keeramata. ,,Mõtlesin esialgu... Aga arvan, et sul oleks vist üksinda parem.." kehitas Andrew õlgu. ,,Kus nüüd pani tarka.." pomises Sarlin vaevukuuldavalt. Tegelikult ta polnud aru saanud, kuidas sai Andrew koolivanemaks,mitte tema?Loomulikult täitis noormees hästi oma kohuseid, kuid siiski arvas Sarlin, et tema oleks neid paremini täitnud. ,,Mida?" küsis Andrew kulmi kortsutades.,,Ahh, ei midagi.." lausus tüdruk eemalolevalt.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
avatar

Female Postituste arv : 10351
Age : 22
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 20330
Registration date : 04/08/2007

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Laup Aug 16 2008, 19:17

Väga lahe. Edasi! Pilgutab silma

_________________
Comeback xd aga ärge lootke mult midagi, mul hakkas lihtsalt täna igav.

no somos los lobos
no somos los perros
somos los cadejos
cadejos verdaderos
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://hpfannid.forumotion.com
Murtagh
Viirastus
Viirastus
avatar

Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 22126
Registration date : 14/08/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Laup Aug 16 2008, 19:59

Väga hea. Edasi!

_________________
"Shall I sing it standing on my head, my lady?"
"Will that make it sound better?"
"No." - Butterbumps and Lady Olenna.


Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
minnipuhh
Vari
Vari
avatar

Female Postituste arv : 1461
Age : 22
Hüüdnimi : minni
Punktid : 550
Galeoonid : 500
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 17781
Registration date : 28/07/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Püh Aug 17 2008, 12:14

Veel veel. Väga rõõmus Väga põnev. Naeratab
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Erewin
Istar
Istar
avatar

Female Postituste arv : 2862
Age : 21
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 19799
Registration date : 04/07/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Teis Aug 26 2008, 20:02

Ooh , lahe Naeratab . Edasi !

_________________


Resident Graphics queen, vidding lunatic, parody-genius, {addict of LOTR, GOT, HP}, fiction-critic, wannabe-artist, fantasy-geek, the Hobbit crazy <3
living-libarary, elf-lover and proud!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
Ellen.
Ükssarvik
Ükssarvik
avatar

Female Postituste arv : 1745
Age : 20
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1300
Galeoonid : 991
Aktiivsuspunktid : 18539
Registration date : 25/07/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Kolm Aug 27 2008, 09:30

Edasi! Pliis n i i hea.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
avatar

Female Postituste arv : 5798
Age : 21
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 20057
Registration date : 25/01/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Kolm Aug 27 2008, 11:27

*skandeerib* Edasi! Edasi!

lahe jut on Väga rõõmus

_________________
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://ringy.darkbb.com
Miseria
Kantsler
Kantsler
avatar

Female Postituste arv : 3324
Age : 24
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 19609
Registration date : 23/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Kolm Aug 27 2008, 13:33

Kui Andrew lahkus, ohkas Sarlin kergendunult ja solvunult enese peale. Ta poleks tohtinud koolivanema peale nii vihane olla.. Eriti ilma põjuseta, mis teda veelgi rohkem häiris. Neidis upitas end maha ja jalutas mööda naervatest Drumstanglastest ning nendega rääkivatest Beauxbattoni tüdrukutest, kes viisid küll korraks pilgu Sarlinile, kuid siis pöörasid oma tähelepanu poistele.
,,Vabandust!" kostis tüdruku seljataga kellegi hääl ja Sarlin pööras ringi.
,,Noo?" küsis ta vaikselt ja silmitses noormeest, kes kandis punakat rüüd. ,,Drumstangist," sai tüdruk kohe aru ning vaatas poisi punakaid juukseid ja säravaid rohelisi silmi. ,,Kas sa ei tea kus asub õpetajate tuba?" küsis noormees ning sirutas seejärel kiirelt käe ka välja :,,Jeremy Spall," surus ta tüdruku kätt, kui ka tema oli käe välja sirutanud. Sunnitult naeratades, ohkas Sarlin: ,,Tean ..."
,,Saaksid sa mind sinna juhatada?"
küsis Jeremy, hääles lootusrikas noot. ,,Nad on AUKÜLALISED! Kohtle neid nagu igat tavalist sõpra!" tuletas ta omale meelde ning noogutas hoides hinge kinni. ,,Tänan.." naeratas Jeremy ning astus Sarlini kõrvale. Tüdruk hoidus silmi pööritamast ning astus edasi.

Tee peal sai juttu aetud Jeremyga, kes oli leidnud õpetajate toa ning tänas jälle Sarlini. Viimane kergitas ainult kulmi ning noogutas vaikselt ja pööras noormehele selja ja jalutas omas suunas - Slytherini puhketuppa. ,,Miks mul on selline tunne, nagu oli Gregoriga olles?Oo eii!" taipas ta viimasel hetkel oma olukorda ja vaatas tagasi ning nägi, kuidas Jeremy rääkis professor Snapega millegist, kes vaikselt noogutas ja kutsus ta õpetajate tuppa edasi. ,,Pagan!" pomises ta vaikselt ja astus edasi.

,,Oi! Preili Wound, kas saaksite eraldada mulle natuke oma ajast?" küsis Dumbledore kui Sarlin oli talle vastu koridoris tulnud. Seitsmendik noogutas vaikselt. ,,Mis veel võib juhtuda?!" mõtles ta ning järgnes vaikides professorile, kes oli suuna võtnud oma kabineti poole.
,,Sidrunikomm," oli Dumbledore parooli nimetanud ning oma kabinetti sisenenud. Sama tegi ka Sarlin, ainult ta ei öelnud parooli.
,,Istu, Sarlin," palus Dumbledore ning võttis ka enda toolil istet. Sarlin tegi nagu kästud ja jäi ootavalt Dumbledorele otsa vaatama. Vähemalt oli ta kindel, et professor teda niisama kohale ei kutsuks. ,,Härra Destiby oli öelnud, et teil on mingi mure ... On see kodutöödest?" küsis Dumbledore silmitsedes Sarlini läbitungivalt. Enamasti ootas ta tüdruku reaktsiooni. ,,MIDA?!" kujutas ta end püsti kargamas, kuid säilitas rahulolu ning raputas eitavalt pead. ,,Miks ta seda mõtleb?" küsis Sarlin teeseldes uudishimu. ,,Tema sõnul olete te kaldunud depressiooni .. Sügavasse depressiooni.." vastas professor ning asetas käed ristipidi lauale. ,,E-ei, mul pole mingisugust depressiooni ega midagi taolist... See võib tulla lihtsalt sellepärast, et ma näin paljudele endasse tõmbununa janii.." valetas tüdruk, kuigi teadis, et see on kasutu. Dumbledorele valetamist vihkas ta siiski, kuna see oli mees, keda ta siiski austas ning tunduvalt käitus Dumbledorega ka temaga hästi. ,,On äkki midagi, mida sa tahad mulle öelda?" küsis Dumbledore . Sarlin muutus näost valgeks ning raputas pead. ,,Kas ta teab mu sellest?!" küsis ta omalt mõtetes pidades samas silmas Mustade Jõudude raamatut mis oli tal mitu aastat kohvris kopitanud. ,,Ei.. Ei sir," kostis Sarlin.
,,Olgu peale... Võite minna .." ütles Dumbledore ning Sarlin tõusis püsti ja lahkus kabinetist. ,,Ma tapan Andrewi ära!" sisistas ta vihaselt ning lidus kiirelt puhketuppa.

Esimene tund oli nõiajoogid Gryffindorlastega. Sarlin sai Alexi nimelise poisiga koostööd teha ning mõlemad said Oivalise oma joogi eest. Samas vaimus järgnesid ka teised ülejäänud tunnid. Kooli õpilastel aga oli samal ajal kõigil närvilisus küljes ; eriti lendluudpalli võistkonna liikmetel.

,,Nii... Tänane mäng sõltub meie tahtest! See on veerandi üks suurim mäng ja ma tahan näha seda karikat meie puhketuba kaunistamas ja Snape oleks ka selle üle õnnelik! Teeme need DORKLASED maatasa!" toetas enne võistlust Andrew liikmeid. Kõik ootasid närviliselt mängu.
,,Siit tulevad Gryffindorlased!" oli kuulda häält kostmas üle väljaku . Rahvas hõiskas ning punase-kuldse kirjud mängijad ilmusid väljakule ning lendasid paar tiiru ja maandusid. ,,Ja Slytherinlased!" hõiskas kommentaator jälle ning Slytherinlaste rohelised ja hõbedad kogud lendasid väljakule. Nagu Gryffindorlasedki , tegid Slytherinlased tiire ja maandusid. ,,Kaptenid , suruge omavahel käsi!" ütles kommenteerija taas. Andrew surus siniste juustega tüdruku käsi, kes tundus olevat metaformaag.Sarlin märkas, et tüdruk otsis pingsalt silmsidet noormehega, kuid viimane ei teinud sellest välja ja viis pilgu kohtunikule, kes oli käe tõstnud. Kui käsi alla lasti oli mäng alanud. Kitu lasti lahti ning Slytherinlased ja Gryffindorlased tõusid lendu. Püüdjad otsisid pilkudega kitut ning ülejäänud mängijad lendasid omavahel võidu ja üritasid end luudadelt maha lükata. Vähemalt Slytherinlased tegid seda Gryffindorlastega.

,,Sarlin! Pea alla!" karjus Andew. Sarlin pööras pea kapteni poole. ,,Ahh?!" küsis ta ning järgmisel hetkel tundis ta kuklas tugevat lööki . Klomm oli tüdrukut pähe tabanud ning neiu lasi luuast lahti, suutmata enam sellest kinni hoida. Paljud Slytherini tüdrukud kiljusid, kuid Sarlin oli juba kukkudes teadvuse kaotanud. Enam ei mäletanud ta midagi, ainult mõningaid hõiskeid,mis peagi vaibusid ja tugevaid käsi mis teda kinni püüdsid.

,,Oled sa elus?" küsisid Julie ja Johanna koos. Sarlin tegi silmad lahti ning sulges nad kiirelt, kuna valgus pani silmad kipitama. ,,Elus!" ohkas kumbki kaksikutest kergendunult . ,,Mis juhtus üldse?" küsis Sarlin ja kortsutas kulmi kui silmad avas. Valgusega ta nii kiirelt ei harjunud, kuid vaatas enda ümber seisvaid Slytherinlasi, kes kõik teda murelikult vaatasid. ,,Sa kukkusid.. Üks loll dorklane virutas sulle klommiga vastu pead.." sisistas Susan vihaselt. ,,Kes?" küsis Sarlin end istuma sättides. Kuklas olev valu oli kadunud ning nüüd tundis ta end paremini kui välja arvata see iivelduse tunne ning tugev klomp kurgus mis segas ühtlasi ka hingamist, kuid ei teinud sellest eriti välja. ,,Sloan," vastas Andew, kes oli samuti Sarlini juures ning vaatas teda pingsalt. Tüdruku silmad läksid pärani.,,Sloan?" kordas ta imestunult. ,,Gregor?" mõtles ta tundes, kuidas pisarad tahtsid silmisse tungida.
Andrew hakkas just midagi ütlema kui haiglaõde tuli. ,,Vabandust lapsed, aga preili Woundil on vaja nüüd puhata... Tulge hommikul tagasi," lausus halli peaga naine. Kostus ohkeid ning Slytherinlased jätsid Sarliniga hüvasti . Sarlin pööras pea Gregori poole, kes lamas liikumatult voodis. ,,Ta jääb ikka elama?" küsis ta haiglaõde vaadates. ,,Jääb, aga te mõlemad kukkusite ja ta kaotas teadvuse. Sina murdsid randmeluu mille ma ära ravisin..Sul on vist kõht tühi?" küsis naine hoolitsevalt. Sarlin raputas pead. Naine.Nähes Sarlini pilku, ohkas ta ja liikus oma kabineti suunas tagasi. ,,Oeh..Gregor?" mõtles ta vaikselt.
,,Miks just tema? Kui ma hakkasin teda vihkama siis tuleb tema ja päästab ära! Miks?Ma oleksin parem mitle luumurruga kui temaga kõrval!" end kergelt kõrgemale upitades, võttis ta öökapi pealt võlukepi ja vaatas seda.
,,Gregor ... Oled sa ärkvel?"
kostus vaikselt mõminat vastuseks, mis tähendas, et poiss magab kõigest. Ohates kergelt, libistas ka Sarlin end pikali ja jäi peagi magama.

_________________
- Suicider ✖ இ|             ütleb:
*Okei
*NOW I WILL RULE THE WORLD!

See käib selle foorumi kohta.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Erewin
Istar
Istar
avatar

Female Postituste arv : 2862
Age : 21
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 19799
Registration date : 04/07/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Kolm Aug 27 2008, 14:10

Heaa (Y)

_________________


Resident Graphics queen, vidding lunatic, parody-genius, {addict of LOTR, GOT, HP}, fiction-critic, wannabe-artist, fantasy-geek, the Hobbit crazy <3
living-libarary, elf-lover and proud!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
avatar

Female Postituste arv : 10351
Age : 22
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 20330
Registration date : 04/08/2007

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Kolm Aug 27 2008, 15:34

Väga hea jutt. Edasi! Pilgutab silma

_________________
Comeback xd aga ärge lootke mult midagi, mul hakkas lihtsalt täna igav.

no somos los lobos
no somos los perros
somos los cadejos
cadejos verdaderos
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://hpfannid.forumotion.com
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
avatar

Female Postituste arv : 5798
Age : 21
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 20057
Registration date : 25/01/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Nelj Aug 28 2008, 19:47

Super Naeratab

_________________
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://ringy.darkbb.com
Murtagh
Viirastus
Viirastus
avatar

Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 22126
Registration date : 14/08/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Nelj Aug 28 2008, 21:04

Edasi!

_________________
"Shall I sing it standing on my head, my lady?"
"Will that make it sound better?"
"No." - Butterbumps and Lady Olenna.


Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Erewin
Istar
Istar
avatar

Female Postituste arv : 2862
Age : 21
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 19799
Registration date : 04/07/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Reede Aug 29 2008, 17:48

Kamooon ! Millal uut osa saab ?

_________________


Resident Graphics queen, vidding lunatic, parody-genius, {addict of LOTR, GOT, HP}, fiction-critic, wannabe-artist, fantasy-geek, the Hobbit crazy <3
living-libarary, elf-lover and proud!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
Miseria
Kantsler
Kantsler
avatar

Female Postituste arv : 3324
Age : 24
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 19609
Registration date : 23/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Reede Aug 29 2008, 20:57

Sarlin ärkas haiglatiivas vaikse vestluse peale . Silmad avanud, kissitas ta neid koheselt, kuna ere päike toimis kipitavalt unistele silmadele. Mõne aja pärast harjus ta sellega ära ja keeras pea kõnetajate poole. Gregor lamas voodis ja kuulas kuidas üks blondi peaga poiss kes oli tama poole seljaga, rääkis midagi. Korraks välgatas Gregori näole uskumatu ilme ning siis muutus ta nägu samasuguseks nagu enne oli olnud.
Vaikuse katkestas kui üks õlgadeni ulatuvate pruunide kiharatega tüdruk haiglatiiba tormas. Sarlinist välja tegemata jooksis ta Gregori voodi juurde ja kummardus tema kohale. ,,On sinuga kõik korras?" küsis ta noormehe käest kinni võttes ja naeratas. Gregor vastas samaga ning viis vabandava pilgu teisele poisile kes ainult noogutas ja lahkus haiglatiivast. ,,Ma nägin kuidas sa selle Slytherinlase kinni püüdsid! See oli sinust nii vapper!" suudles tüdruk Gregorit põsele ning Sarlin pööras pilgu ukse poole, üritades nüüd enda mõtteid korrastada, kuid teda häiris see, kuidas dorklane kõrval edvistab. ,,Lobapidamatus!" mõtles Sarlin ning pööritas silmi.

Oli möödunud viisteist minutit, kui Sarlin istuli tõusis ja tegi võimalikult unise näo ette. ,,Jää vait, sopavereline!" sisistas Sarlin, olles tänulik, et tema seisu kohta ei teadnud keegi midagi. Tüdruk tõstis pilgu ja vaatas Sarlini , üritades teha kõige jäisema pilgu. Sarlini nägu venis aga muigele :,,Kao minema siit! Sa häirid mind ja ma võin Promfeyle öelda, et Gregori külaline segab mind," sisistas tüdruk jäiselt. Gryffindori tüdruku alahuul vabises vaikselt ning ta viis pilgu Gregorile. ,,Ma pärast tulen jälle," naeratas ta noormehele leebelt. Kui ta lahkuma hakkas, vaatas ta põlastavalt veel Sarlini poole, kes õelalt muigas ning heitis rahulikult pikali.
,,Ja miks sa ta minema ajasid?" küsis Gregor kõrgilt. ,,Tal on lobapidamatus mis mind häiris.." vastas slytherinlane kergelt pead vangutades. ,,Sul polnud õigust seda teha!" sisistas Gregor kulmi kortsutades. ,,Ja sina tuled mulle ütlema mis õigused mul on ja mis mitte?" küsis Sarlin viies külma pilgu Gregorile, mis sundis ta vaikima jääma.
Slytherinlane vinnas end jalule . Paljajalu oli külm sellel kivipõrandal kõndida, kuid tüdrukut see ei häirinud. Ta võttis öökapilt oma riided ning jooksis .. või õigemini lonkas kardinate taha, kus ta kiirelt haiglariided koolivormi vastu vahetas ning pani pid¾aama voodile. ,,Kuhu sa lähed?Sa ei tohi siit ära minna!" küsis Gregor, kes oli kõike pealt vaadanud. ,,Sa oled kitsi.." pomises Sarlin ning lahkus kiirelt haiglatiivast.***Söögisaali jõudes tundis Sarlin iiveldust . See tulenes vist löögist, mille ta oli saanud. ,,Oleks vist pidanud haiglatiiba jääma.." mõtles ta lõbusalt ja võttis Slytherini laua taga istet.Sarlin võttis ühe röstsaia ning määris sellele pisut võid peale ja kallas peekrisse kakaod ning asus vaikselt sööma. Söögisaali olid kogunenud alles mõned üksikud õpilased ja õpetajad, kes omavahel juttu ajasid. Tema tähelepanu sai professor Snape, kes ainult noogutas vahetevahel kuid ei kõnetanud peaaegu kunagi kedagi, ilma tungiva põhjuseta. Professor Snape oli alles hiljuti siia kooli tulnud ning ta pidi andma Sarlini kuuldavuse järgi Nõiajookide tunde ning oli ka seda kuulnud, et ta soosib Slytherinlasi. ,,Eks vaatab seda.." mõtles ta ja vaatas mõndade Ravenclawlaste selgu, mis tema vastas olid.
,,Ma ei arvanudki, et sind nii vara minema lastakse.." lausus Andrew kui oli söögilauda ilmunud. Sarlin noogutas ning naeratas siis lõpuks. ,,Mind ei lastudki .. Ma läksin ise minema.." vastas ta silmi vaikselt pööritades ja tegi omale veel ühe võileiva. ,,Räägi mulle nüüd lendluudpalli võistlustest.. Kes võitis?" küsis ta varudes kannatust.
,,Meie võitsime.. Slytherini varumängija tuli mängu ja üks Gryffindori oma ka... Püüdja oli nii erutatud, et ei näinud kuidas kitu ta nina alt mööda lendas ja ma püüdsin selle kiirelt kinni.." vastas Andrew uhkelt. Sarlin naeratas taaskord : ,,Seegi tore, et dorklased ei saanud karika.." vastas ta lüües hambad kuldsesse röstsaia ning jõi jälle oma kakaod peale.
,,Kusjuures..Meil on uus majapea.." lausus Andrew uut jututeemat ülesse võttes. ,,Kes?" küsis Sarlin pisut imestunult. ,,Poleks seda elusees oodanud!" mõtles ta . ,,Professor Churmber oli ju piisavalt hea tervise juures, et Slytherinlaste majavanem olla.. Või nohh .. vist oli.." ,,Kes uus professor on?" küsis tüdruk ootavalt professorite laua poole vaadates. Professoreid olid juurde tekkinud ning need kes tulid juurde tervitasid lauas istujaid viisakalt. ,,Professor Snape." oli Andrew napisõnaline.***Professor Snape sisenes Nõiajookide klassi . Sarlin jälgis teda ning tundus nagu mees jookseks, kuna samm oli üldiselt väga kiire. ,,Arvatavasti olete te kõik läbi õppinud põhilised joogid nende seitsme aasta jooksul," alustas professor ja viis pilgu üle klassi, eelkõige peatumas Sarlinil. Viimane oli sellega juba harjunud... Ta tuletas paljude arust liigagi palju meelde Tom Marvolo Riddlet, kes oli juba tõusnud ning tuntud kui Lord Voldemort. ,,Alustuseks tahaksin ma, et te kirjutaksite mulle pärgamendi pikkuse esse mida te teate nõiajookidest ja tooge see tunni lõpus minu lauale.. Tunni lõpus.." teda vaigistas see, et keegi tormas klassi sisse ning kõik pöördusid sisse. ,,Aa.. härra Sloan... " venitas Snape ja vaatas hingeldavat noormeest. ,,Poleks arvanud, et seitme aasta jooksul tekib veel hilinemisi.." rääkis Snape jäiselt ning Gregor läks näost punaseks. ,,Istu kohale! Olgu see viimane kord millal sa mu tundi hilined!" sisistas professor ning jalutas oma laua taha, et jätkata. ,,Tunni lõpus ma hindan teie töid ja tehke kindlaks, et te ei unustaks mitte raasugi oma teadmistest!" lõpetas ta oma poolikuks jäänud lause. Sarlin muigas vaikselt ning võttis sule kätte ja asus vaikselt kirjutama.***
,,Ta on masenduslik!"
,,Ma olen kuulnud, et ta on tead-küll-kelle pooldaja.."
sarnased laused kostusid õpilaste suust sosinal, kui professor Snape oli andnud neile nõiajookide tunni.Slytherinlased aga vaikisid.. Nende jaoks tundus professor vägagi hea ja tõepoolest - ta pooldas Slytherinlasi!
Sarlin jalutas rääkivatest Beauxbottoni tüdrukutest mööda, kui kuulis kedagi lausumas : ,,Ma olen kindel, et ta on järeltulija! Mu isa käis Sigatüükas ja rääkis milline Must Isand oli ! See Slytherini majast plika on täpselt samasugune! Tal on needsamad mustad silmad ja mustad juuksed.. Ema rääkis, et ta oli siiski hästi hoolitsetud ja paljud tüdrukud tahtsid temaga olla..." ning siis jäi tüdruk vait. Neiu juuksed olid punupatsidesse sätitud ja need olid hõbeblondi värvi.. Just nagu Malfoyl ,kes lõpetas üleelmisel aastal Sigatüüka kooli. Tüdruk viis oma suurte hallide silmade pilgu Sarlinile ja jäi teda silmitsema kuni lõpuks näost punaseks pahvatas. Sarlin ohkas ainult ning jalutas silmi pööritades edasi. ,,On see silmavärv, juustevärv ja see, et Slytherinlased mind pooldavad siis märk, et ma olen Voldemorti järeltulija?" mõtles ta, tundes kuidas külmavärinad üle selja jooksevad. ,,Nad lihtsalt võtavad kuulujutte liiga palju arvesse! Ma pole mitte kellegi järeltulija! Ma ei saa lihtsalt olla!
Esiteks, ma olen Sakslane ja teiseks tüdruk.. "
otsis ta omale mõtetes põhjuseid.

,,Hey, Sarlin! Miks nii mõttesse vajunud?" küsisid kaksiksikud, kes olid imekombel tema juurde ilmunud.. Või äkki polnud ta märganud nende tulekut kuna oli omas elemendis ? ,,Professor Snape ja Dumbledore tahad sind näha.." ütlesid tüdrukud ühest suust. Sarlin ohkas kuuldu peale. ,,Kui tore..." mõtles ta ja noogutas tüdrukutele . Viibanud veel "hüvastijätuks" ,liikus Sarlin direktori kabineti poole.


***,,Tervist miss Wound.." tervitas Dumbledore tüdrukut, kes just kabinetti sisenes ja vaatas ootavalt mõlemale mehele otsa. Snape seisis Dumbledore kõrval ning direktor osutas käega toolile, et Sarlin istet võttis. Kui tüdruk tegi nagu kästud. ,,Miss Wound, meile tuli teade teie tädi kohta.." alustas Dumbledore ning Sarlin kortsutas vaikselt kulmi, otsustades jääda ootavalt istuma.

_________________
- Suicider ✖ இ|             ütleb:
*Okei
*NOW I WILL RULE THE WORLD!

See käib selle foorumi kohta.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
avatar

Female Postituste arv : 10351
Age : 22
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 20330
Registration date : 04/08/2007

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Reede Aug 29 2008, 21:05

Väga huvitav lugu. Ootan uut.

_________________
Comeback xd aga ärge lootke mult midagi, mul hakkas lihtsalt täna igav.

no somos los lobos
no somos los perros
somos los cadejos
cadejos verdaderos
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://hpfannid.forumotion.com
Erewin
Istar
Istar
avatar

Female Postituste arv : 2862
Age : 21
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 19799
Registration date : 04/07/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Reede Aug 29 2008, 21:07

Kriba ruttu edasi ! : )

_________________


Resident Graphics queen, vidding lunatic, parody-genius, {addict of LOTR, GOT, HP}, fiction-critic, wannabe-artist, fantasy-geek, the Hobbit crazy <3
living-libarary, elf-lover and proud!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
avatar

Female Postituste arv : 5798
Age : 21
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 20057
Registration date : 25/01/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Esm Sept 01 2008, 12:29

Wow. Vhüüt! Edasi!

_________________
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://ringy.darkbb.com
Erewin
Istar
Istar
avatar

Female Postituste arv : 2862
Age : 21
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 19799
Registration date : 04/07/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Esm Sept 01 2008, 15:50

Nh , osad tulevad liiga harva :;

_________________


Resident Graphics queen, vidding lunatic, parody-genius, {addict of LOTR, GOT, HP}, fiction-critic, wannabe-artist, fantasy-geek, the Hobbit crazy <3
living-libarary, elf-lover and proud!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
Murtagh
Viirastus
Viirastus
avatar

Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 22126
Registration date : 14/08/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Esm Sept 01 2008, 19:16

Nagu, super. Ruttu uut.

_________________
"Shall I sing it standing on my head, my lady?"
"Will that make it sound better?"
"No." - Butterbumps and Lady Olenna.


Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Miseria
Kantsler
Kantsler
avatar

Female Postituste arv : 3324
Age : 24
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 19609
Registration date : 23/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Kolm Sept 03 2008, 20:22

Sorry, et nii harva tulevad osad, aga jahm, kool on nüüd ja osaliselt läheb aeg õppimisele Naeratab


,,Miss Wound.. teie tädi hukkus Musta Isanda käe läbi!" teatas Dumbledore. Sarlini süda jättis 10 takti vahele. ,,Hukkus?" kordas ta ühte sõna, mis oli ta teadvusesse sööbinud otsekoheselt kui ta teadet kuulnud oli. ,,Ära näita oma nõrkust välja!" tuletas ta omale meelde . Slytherinlane vaatas silmad pärani direktorit, kes vaatas talle kaastundliku pilguga otsa. ,,Aga mida Snape siin teeb?" mõtles ta, olles kindel, et Dumbledorel on midagi veel öelda. ,,Matused toimuvad mugude viisil, kuna teie tädi veetis mugude juures enamuse ajast .." rääkis Dumbledore. ,,Ja nagu ta oli siin koolis paljudele rääkinud, et kui ta sureb, siis ta tahab, et ta põletatakse tuhaks... Mitmed võlurid ja haldjad olid nõus sellega tegelema... Matused toimuvad järgmisel nädalal.." lõpetas ta. Sarlin oleks tahtnud sealsamas, direktori kabinetis minestada. Tema ainuke tädi, kes hoolitses tema eest ja oli talle justkui ema oli nüüd tapetud?! Kuigi tüdruku külm ilme püsis ees, sai Dumbledore arvatavasti aru, et Sarlin on meeleheitel ning seda ta ka oli. Tüdruk oleks tahtnud endast välja minna, karjuda kõigi peale ja isegi tappa oma vihast ja masendusest keegi. Kuid tema profiil ei luba seda. ,,Sa pead püsima sellisena nagu sa oled!" tuletas ta omale meelde ning hingas siis sügavalt sisse. Taibates nüüd, et Snape oli hoopiski teisel põhjusel seal, tõusis tüdruk vaikselt püsti. ,,Ma pakun, et nüüd ma võin lahkuda?" küsis ta , tundes tugevat klompi kurgus. Dumbledore noogutas süngelt ja saatis Sarlini pilguga kui too oli kabinetist lahkunud.

,,See ongi siis see tüdruk?" küsis Snape Dumbledore poole tagasi pöördudes. Nüüd oli tal aimu , miks paljud nimetasid teda kivist südamega tüdrukuks. ,,Just tema.." vastas Dumbledore Snapele otsa vaadates. ,,See on isegi vaimustav! Ta kaotas oma kõik lähedased sugulased, teadmata kuhu ta nüüd peab minema, kuid siiski, ta ei nutnud! " oli Dumbledore pisut imestunud.
,,Nüüd siis asja juurde tagasi, Dumbledore. Mida sa tahtsid , et ma teeksin?" küsis Snape asja juurde tagasi pöördudes tahtes teada põhjust, miks Dumbledore ta oma juurde kutsus.
,,Ma tahan , et sa hoiaksid tal silma peal.. Ma seletasin sulle juba eile ära, millega ta sarnaneb Musta Isandaga !"***Sarlin jõudis nurga taha, kus ta sügavalt sisse hingas ja vastu seina toetas. ,,Väga võimas üllatus! Eino, väga tore!" mõtles ta tundes südant rebestavat valu . ,,Miks pidi minu tädi surema selle idioodi pärast?!" raputas ta pead. Kedagi koridorides polnud kuna tunnid olid alanud ja tema oli nüüd see, kes hilines! ,,Rahu, Sarlin! Rahu! Küll kõik korda saab! " julgustas ta end ning hingas sügavalt sisse ja liikus Muundamise klassi poole.***McGonagall oli juba seletamise lõpetanud, kui Sarlin klassi ukse hoogsalt lahti tegi. ,,Palun vabandust, et ma tundi hilinesin! Mul oli asja Dumbledore kabinetti!" kuulutas ta oma tähtsal ja jäisel toonil üle klassi. McGonagall vaatas teda hetke puurivalt ning siis noogutas. Ta ei hakanud punkte mahagi võtma, kuna tunduvalt ta teadis põhjust , miks oli Sarlin minuteid tunnist puudunud.
,,Noh? Mis ta rääkis?" küsis Susan, kui Sarlin oli end ta kõrvale istuma sättinud. ,,Ei midagi tähtsat... " valetas Sarlin ja avas õpiku ja luges kiirelt läbi ühe lehekülje ning kuulas teise kõrvaga McGonagalli seletust. Osutus, et varsti toimuvad eksamid ning tüdruk ohkas vaikselt. Topelt õppimine oli tore veel leina kõrvale!***Sarlin astus vaikselt puhketuppa. Kedagi seal polnud ning tüdruk libistas end istuma, pannes pea süngelt käte vahele. Tädi keerles ikka veel tal mõtetes ... ,,Äkki Voldemort tappis ta meelega ära? Või äkki oli tädil midagi mida Voldemort vajas, kuid ta ei teadnud kus see on ja tädi ei avaldanud midagi.. Või ehk midagi kolmandat? Oli asi selles, et tädi oli haldjas ja suutis teha mõningaid asju mida surmasööjad ei suutnud ja Voldemort tappis ta ära selle pärast, et ta ei nõustunud teda kummarduma ? Või äkki hakkas tädi mugude eest kaitseks?
Oh, miks pidi mu tädi surema? Miks pidi värdjast idioot ta mõrvama ? Mida ta talle siis nii väga teinud oli? Voldemort oli tapnud sadu inimesi ja nende hulka kuulusid ka paljud süütud mugud... Õeh, miks ma üldse mugude pärast muretsen?!
Voldemort ... tal pidi siis arvatavasti mingi kindel põhjus olema, et ta tappis mu tädi.. Mu tädi pole kunagi kuri olnud, ta aitas alati teisi, oli abivalmis ja truu ... Hmm ... kui ta elus oleks, siis mida ta praegu teeks? Räägiks oma tuttavatega või käiks oma haldja sõpradel külas?! Ma kahtlen ikkagi, et ta niisama tapeti ... "
Sarlin ohkas. Selline mõtlemine pani tal pea pööritama. ,,Ma pole kunagi selliste asjade peale mõelnud," ohkas tüdruk ning viis pilgu ukse poole, kust sisenesid mõnes Slytherini õpilased. Nendest välja tegemata, süvenes Sarlin jälle oma mõttemaailma, hoidudes tädist mõtlemisest eemale.


,,Mida Dumbledore rääkis?" küsisid äkiliselt Sarlini ette ilmunud kaksikud, kes teda pisut ehmatasid. ,,Mitte midagi erilist.. " vastas tüdruk taas enda hooltetut tooni tehes. Kaksikud vist ei tabanud ta toonis kerget sarkasmi ning noogutasid vaikselt ja arusaadavalt. ,,Ma lähen praeguseks välja," õhkas tüdruk . Kaksikud vaatasid teda korraga ja noogutasid taaskord ning süvenesid jälle oma jutupuhangusse.


***
Sarlin ärkas üleni higisena öösel ülesse. Just siis kui ta silmad avas, meenus talle unenägu täpsemalt.
Ruum kus Sarlin viibis oma unenäos oli suur ja pime, kuid seal oli siiski kõike näha. Ruumis polnud ühtegi ust ning akent ega ühtegi eset, mis annaks valgust. Seega otsustas Sarlin, et valgustab omale teed võlukepiga. Pannes käe taskusse, avastas ta , et tal polegi võlukeppi ning upitas end kiirelt kiviselt põrandalt püsti ja vaatas ringi. Kõik oli vägagi vaikne ja tal polnud õrna aimugi, kus ta olla võiks! Järsku kostus vaikseid samme ning Sarlin pöördus hääle allika poole. Mitte kedagi mitte kusagil polnud näha, kuid peagi ilmus nähtavale tädi siluett, mis liikus koguaeg tüdrukule lähemale.
Kui tädi oli Sarlini vastas, naeratas naine oma õe tütrele ja võttis oma külmemate kätega Sarlini kätest kinni ja naeratas talle leebelt. ,,Ta teab, et sind peetakse tema sarnaseks.." lausus tädi vaikselt ja võttis kaelast ühe kaelakee. See oli hõbedane ning seal rippus must kristalli moodi kivi, mis oli ilusasti ära viilitud. ,,Hoia seda!" lausus ta kaelakeed tüdrukule kaelale riputades ja tõmbas järgmise kaelakee kaelast. ,,See on ajakeeraja..." tutvustas naine vidinat. See oli kuldne ning seal rippus midagi liivakella sarnast
. ,,Sul läheb seda vaja, kuid mitte kohe," riputas naine kaelakee Sarlinile jälle kaela ning embas teda. Kui Sarlin tädi vastu emas, kadus naine musta suitsuna ning tüdrukul tundus, et ta jäi üksinda sinna, kuid peagi kostusid jällegi sammud, mis tundusid rohkem isegi kassisammud olevat.
Tema ette ilmus Voldemort, kes teda kõrgil ilmel vaatas. ,,Ma ei soovi järeltulijaid!" sisistas ta ning tõstis võlukepi ja suunas selle Sarlini poole. ,,Avada Kedavra!" sisistas Voldemort. Sarlin kartis juba, et lõpp on käes, kuid mingil kombel ilmus tema tädi tema ette ning sai ise loitsuga pihta ja langes elutult maha ...

,,See on lihtsalt unenägu!" mõtles ta veenvalt ning hingas viimaseid kordi sügavalt sisse ning sulges taas silmad, vajudes taas unemaailma.

_________________
- Suicider ✖ இ|             ütleb:
*Okei
*NOW I WILL RULE THE WORLD!

See käib selle foorumi kohta.


Viimati muutis seda Miseria (Reede Jan 09 2009, 21:05). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
avatar

Female Postituste arv : 10351
Age : 22
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 20330
Registration date : 04/08/2007

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Nelj Sept 04 2008, 11:29

Väga-väga lahe jutt. Ootan uut.

Ainult ma ei teadnud, et Hp maailmas haldjaid on (ainult sellised pisikesed, nagu pisihaldjad on)? Aga noh, vahet pole, väga lahe jutt.

_________________
Comeback xd aga ärge lootke mult midagi, mul hakkas lihtsalt täna igav.

no somos los lobos
no somos los perros
somos los cadejos
cadejos verdaderos
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://hpfannid.forumotion.com
Erewin
Istar
Istar
avatar

Female Postituste arv : 2862
Age : 21
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 19799
Registration date : 04/07/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Nelj Sept 04 2008, 14:14

Ikka hea : ) .

_________________


Resident Graphics queen, vidding lunatic, parody-genius, {addict of LOTR, GOT, HP}, fiction-critic, wannabe-artist, fantasy-geek, the Hobbit crazy <3
living-libarary, elf-lover and proud!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
Celestine
Lohe
Lohe
avatar

Female Postituste arv : 2669
Age : 20
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 19229
Registration date : 13/12/2007

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Püh Sept 07 2008, 10:03

Ootan uut osa. Olen järgmisi osi lugenud, aga...

_________________

Kõik avatarid teinud wicked_visions LJ-st.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ellen.
Ükssarvik
Ükssarvik
avatar

Female Postituste arv : 1745
Age : 20
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1300
Galeoonid : 991
Aktiivsuspunktid : 18539
Registration date : 25/07/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Püh Sept 07 2008, 11:56

Tahan ka uut! Üli hea...
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
avatar

Female Postituste arv : 5798
Age : 21
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 20057
Registration date : 25/01/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Püh Sept 07 2008, 17:03

Uut ikka!

Muide, Marie, peaks olema, Rowena Ravenclaw olla ka haldjas olnud.

_________________
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://ringy.darkbb.com
Miseria
Kantsler
Kantsler
avatar

Female Postituste arv : 3324
Age : 24
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 19609
Registration date : 23/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Püh Sept 07 2008, 17:17

Nädal aega oli möödunud ja nagu Dumbledore lubanud oli , olid ka külalised läinud. Matused toimusid neli päeva tagasi ning Sarlin näis üle saanud kogu leinast, kuigi tegelikult see nii ei olnud. Tihenesid veelgi rohkem tema kõned direkotoriga ning õppimise juures läks rohkem vaeva kui tavaliselt, kuigi valitsus teiste õpilaste üle ei olnud muutunud ning paljud Ravenclawlased tegid ta kodutööd ise ära kui tüdruk põhjendas asju sellega, et tal on väga kiire ja direktor soovib temaga rääkida. Vahepeal oli see tõsi ja vahepeal mitte, ent kedagi see eriti ei heidutanud. Osad arvasid, et tegu on lihtsalt leinast ning tüdruk ei saa sellest kuigi kergelt üle, olenemata oma külmasüdamlikust tiitlist ja paljud tema eakaaslased ja majakaaslased üritasid teda mõista. Nii manipuleerides õpilaste üle, veenas Sarlin end, et teeb siiski õiget asja, kuigi vahepeal siiski kahtles, et kas ta isegi tõesti kuulub Slytherini ja kujutas ette elu kui oleks näiteks Gryffindorlane! Raskelt ette kujutades end punase koolivormiga ja dorklaste pundiga ringi liikumas, pidi ta mainima, et see võis tunduda veel hullem kui arvata võis. Esiteks ; ta ei saaks hästi läbi kaksikutega, kelle mõtete lugemine talle alati meeldis ja Susaniga, keda ta usaldas... Ja pealegi, Gryffindoris oli seesama tõbras Gregor, keda tüdruk kõige rohkem vihkas..


,,Miss Wound, direktor soovib teid näha!" kuulutas professor McGonagall kui Sarlin hakkas just 4 korruse klassiruumidest mööda minema. Peatudes, viis ta pilgu professorile, kes teda pisut kaastundlikult vaatas, kuid ilmest seda oli väga raske välja lugeda. ,,Selge.." mõmises tüdruk vaikselt ning lasi professoril endast mööduda ja läks siis 8. korrusele, peatudes direktori vestibüüli ees. Lausudes parooli, sisenes ta vaikselt ning silmitses direktorit, kes ilmselgelt arutas midagi maaliga. Kui ta sai tüdruku kohalolekust aimu, oli möödunud viis minutit. Maalil olev mees ainult noogutas tervituseks Sarlinile ja liikus läbi teiste maale edasi. Dumbledore võttis oma toolil istet ja jäi Sarlini vaatama. ,,Te tahtsite mind näha, sir," lausus Sarlin kiirelt, vaevumata kuulda professori luba istumiseks, tegi ta seda ise. Meest see tunduvalt ei häirinud vaid ta noogutas ja avas ühe oma laua sahtlitest ja võttis sealt kaks kaelakeed välja. ,,Ajakeeraja ja tädi kristall! Kuidas need tema kätte said?" imestas Slytherinlane kui direktor need asjad lauale asetas ja tüdruku poole lükkas. ,,Need asjad leidsime me teie tädi ehetekarbist.. Need olid ilusasti ära pakitud ja pakkide peal oli kirjas teie nimi," rääkis Dumbledore, jälgides Sarlini reaktsiooni. Viimane oli aga nii imestusest kange, et ei suutnud sõna suust välja öeldagi. ,,Ajakeeraja? Tädi kivi? " keerlesid kaks asja tema peas. ,,Ja kuna teie tädi on surnud , oletasime, et ta tahtis need asjad teile ise üle anda, kuid kuna teda enam pole siis annan mina isiklikult need teile üle... Te teate , mis asjad need on?" küsis Dumbledore. Sarlin võttis kristallse kaelakee ühte kätte ja ajakeeraja teise ning vaatas mõlemaid kordamööda, endal uskumatu ilme. ,,Ajakeeraja ... teist ma ei tea," sosistas tüdruk pigistades õrnalt esemed pihku. ,,See kristall on teie tädi päritolust kivi.. Ta oli haldjas .. kas pole? Iga haldjas oli oma õnnesepp ning teie tädi meisterdas endale selle kaelakee mida ta kandis.. Ja tõepoolest, nende 100 aasta jooksul ei juhtunud mitte midagi halba mida ta oleks kahetsenud peale selle hilise juhtumi.." seletas direktor. Slytherini õpilane kuulas teda suu ammuli. ,,Kas ta oli tõesti siis nii vana?" imestas ta ning noogutas siis ettevaatlikult. ,,Aga mida saab ajakeerajaga täpsemalt teha? Ma tean, et saab ajas reisida, aga kuidas?" küsis tüdruk lõpuks küsimuse, mida ta oli tahtnud viis minutit tagasi teada saada. ,,Kui keerate päripäeva siis reisite ajast edasi.. Kui vastupäeva siis asjast tagasi.. Ajas reisimine pole kerge asi, preili Wound.. Ma ei tea, milleks teie tädi kasutas seda , kuid arvan,et kui teie nimi oli pakendi peal, siis arvatavasti läheb teil seda kunagi vaja!"
,,Niiet, kui ma tahan ajas reisida, siis ma pean lihtsalt ... keskenduma ajale kuhu tahan minna... Kuidas ma tagasi saaksin siis?"
,,Seda ma ei oska teile öelda, preili Wound.." vastas Dumbledore ausalt. Sarlin ohkas ja noogutas ning tõusis siis kärmelt püsti. ,,Tänan professor, aga nüüd ma arvan, et peaksin minema! Ma jään tundi hiljaks muidu!" lausus Sarlin kiirelt, kuigi tegelikult tahtis ta puhketuppa minna ja uurida asju. Lein oli tema mõtetest kadunud ning nüüd oli tal tunduvalt uus eesmärk! ,,Ah , professor... Kas ma tohiksin nädalavahetusel minna oma koju.. Ma tahaksin otsida ühe asja ülesse.." küsis ta veel ukse juures. Professor vaatas teda läbitungival pilgul ja noogutas. ,,Täna pärastlõunal saate minu kirjaliku nõusoleku," vastas ta vaikselt ja Sarlin tormas kabinetist minema, otsejoones puhketoa poole.***
,,Ikka veel ei midagi!" mõtles tüdruk närviliselt tädi toas edasi-tagasi astudes. Eile oli ta üritanud oma ajakeerajat uurida, kuid mõttetult ning täna - laupäeval oli ta saanud koju ning uuris tädi tuba. ,,Kusagil peab ju ta päevik olema!" oli ta kindel, kuna arvatavasti oli tädi päevikus põhjus : miks sai Sarlin ajakeeraja ja kristalli ning mida ta nendega tegema peab?
,,Issand jumal! Ta oli haldjas! Arvatavasti peitis ta selle kusagile nähtavasse kohta, kus mina ei leia, kuid ... oot... kapi taga?" mõtles ta astudes kiirelt kapi taha ja vaatas sealt. ,,Ikka veel ei midagi," pomises ta valjult oma mõtte välja ja ohkas süngelt ning asus siis tädi riidekappi rüüstama.

Viisteist minutit möödunud, kui ta sai tädi kõik riidekapid läbi otsitud ja ohkas õnnelikult, käes halli värvi karvane kaustik. ,,Alohomora!" sosistas ta vaikselt. ,,Ma võin õnnelik olla, et olen täiskasvanud!" mõtles ta ja avas vaikselt tädi päeviku. Kollased lehed olid täis kirjutatud ridu ning tüdruk lappas kiirelt läbi, peatudes seejärel järsult kusagil raamatu keskel.

,,17 september,

Ma ei tea praegu, mis aastas ma viibin, kuid olen kindel, et mitte väga kaugel. Ma tulin Sigatüükasse jälle tagasi, et vaadata, kas on tõsi , et seal koolis õpib keegi, kes äratab kurjuse? Nii see oligi ... Ma hakkasin Sigatüükas käima, uurides samal ajal tähelepanelikult pilguga igat õpilast.. Mind sõõlati Ravenclawi ja sain 5 klassi kuna olin siis 15...
Minust kolm aastat noorem Slytherinlane avas üks päev Saladuste Kambri ning tänu sellele hukkus üks tüdruk, kes kummitab tüdrukute vetsus... Vaene Hagrid ... Selle Riddle pärast visati ta koolist välja! Ma sain temaga väga hästi läbi .. Dumbledore on väga hea mees, ta pani Hagridi metsavahiks! Ma ei kujuta ette,mis oleks selle vaese poisiga juhtunud, kui ta oleks üksi jäetud!


24. september,

Varsti pean lahkuma siit... Ma reisisin hiljuti mitu kümmend aastat edasi ning avastasin, et Must Isand ehk Lord Voldemort on võimule tõusnud ning üritab tappa kedagi , kelle nimi on Harry Potter... Ta alustas Sigatüükas õppimist 1990 aastal ning arvatavasti lõpetab 1997 , kui ta pole selleks ajaks surnud! Sellel ajal sõõlati mind Gryffindori ning olin selle kuulsaks saanud Potteri majakaaslane... Tuli välja, et Voldemort on teda üritanud tappa, kuid poiss jäi siiski ellu... Praegu olen seitsmendas klassis ning ma hakkan homme tagasi oma aega minema... Siin uues ajas on kõik väga tore ja ei taha eriti ära minna, kuid ma pean.. Õde kindlasti igatseb ja ma loodan , et näen teda tervena!


Lilith de Wound."

edasi ei läinud enam midagi ning Sarlin jäi segadusse.. ,,Ei mingit juhendust kuidas tagasi saab?!"ei mõistnud tüdruk ning ohkas süngelt. ,,Ma pean tema rada käima... Ma pean ajast edasi rändama ning kui õnnestub siis ma saan tagasi ... Kui ei õnnestu? Siis ma arvan, et ma leian ülesse kellegi, kes suudab mind sellega aidata!" Sarlin hingas sügavalt sisse, tundes kuidas kipitavad pisarad silma trügivad. ,,Ma p e a n !" mõtles tüdruk ning seisatas toa keskel. ,,Keskendu! Aega 1996!" mõtles tüdruk . Ta võttis ajakeeraja välja ja keerutas seda, tundes kuidas kõik ümbruses ka tema ümber keerleb.***,,Harry! Ma räägin sulle! Ma ei saa patronust nii kergelt esile najada!" oli kuulda ühe tüdruku sõnu kui Sarlin järve ääres ühe puu taha ilmus. ,,Õnneks pole mul koolivormi!" mõtles tüdruk kergendunult. Tema must mantel , mis ulatus maani oli pisut määrdunud ning juuksed natuke segamini. Kui ta kätega üle nende viis, ohkas tüdruk. ,,Arvan,e t ma ei taha end näha!" mõtles tüdruk raskelt ohates.Võlukepi välja võttes, lausus ta lõikumise loitsu ning suunas selle mõtlemata oma juustele. Ta ei tohthinud enda õiget loomust välja näidata. Oma kasvu ja silmavärvuse kohta ei suutnud ta midagi parata ning vangutas. ,,Käib kah ... vist.." mõtles tüdruk ning astus puu tagant välja. Kolm õpilast ; üks punapäine noormees, kellel oli tedretähniline nägu naeris ilmselgelt millegi üle, üks tüdruk kellel olid lokkis juuksed ja ta vaatas silmnähtava solvumis ilmega punapäist poissi ja siis mustade juustega ja ümmarguste prillidega poiss, kelle rohelised silmad võlusid Sarlini. Vaikselt omale tähelepanu äratamata , hiilis Sarlin koolimajja ning astus siis uksest sisse.


Kui Sarlin jõudis kaheksandale korrusele , jalutas temast mööda seesama poiss ning nüüd nägi Sarlin midagi erakordset noormehe juures ; välgukujulist armi laubal. ,,Vabandust, kas sa ei saaks mulle ette öelda parooli?" küsis tüdruk sunnitult naeratades, kuna ta ei teadnud Dumbledore kabineti parooli... ,,Milline piinlikus!" mõtles ta õhates.

_________________
- Suicider ✖ இ|             ütleb:
*Okei
*NOW I WILL RULE THE WORLD!

See käib selle foorumi kohta.


Viimati muutis seda Miseria (Reede Jan 09 2009, 22:05). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
avatar

Female Postituste arv : 5798
Age : 21
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 20057
Registration date : 25/01/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Püh Sept 07 2008, 17:28

Vau! Äge!

_________________
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://ringy.darkbb.com
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
avatar

Female Postituste arv : 10351
Age : 22
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 20330
Registration date : 04/08/2007

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Püh Sept 07 2008, 17:34

Lahe jutt. Ma leian siit ikka väikesi ebakõlasi, nagu see, et ajakeerajat peab nii ja nii palju keerama, mitte mõtlema, kuhu sa minna tahad, aga mulle see jutt meeldib. Väga.

_________________
Comeback xd aga ärge lootke mult midagi, mul hakkas lihtsalt täna igav.

no somos los lobos
no somos los perros
somos los cadejos
cadejos verdaderos
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://hpfannid.forumotion.com
Miseria
Kantsler
Kantsler
avatar

Female Postituste arv : 3324
Age : 24
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 19609
Registration date : 23/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Püh Sept 07 2008, 17:38

Harry Potter kirjutas:
Lahe jutt. Ma leian siit ikka väikesi ebakõlasi, nagu see, et ajakeerajat peab nii ja nii palju keerama, mitte mõtlema, kuhu sa minna tahad, aga mulle see jutt meeldib. Väga.

Hmm, mina sain aru, et peab ka mõttetööd tegema, aga jahm Väga rõõmus
Viga siis viga, ega ma tõesti ei viitsi parandada seda. Naerab
vabandust väga!

_________________
- Suicider ✖ இ|             ütleb:
*Okei
*NOW I WILL RULE THE WORLD!

See käib selle foorumi kohta.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
avatar

Female Postituste arv : 10351
Age : 22
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 20330
Registration date : 04/08/2007

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Püh Sept 07 2008, 17:51

Ei, sellest pole mitte midagi. Ma lihtsalt mainisin. Edasi!

_________________
Comeback xd aga ärge lootke mult midagi, mul hakkas lihtsalt täna igav.

no somos los lobos
no somos los perros
somos los cadejos
cadejos verdaderos
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://hpfannid.forumotion.com
Erewin
Istar
Istar
avatar

Female Postituste arv : 2862
Age : 21
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 19799
Registration date : 04/07/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Püh Sept 07 2008, 18:57

Huvitav, tee edasi : ) .

_________________


Resident Graphics queen, vidding lunatic, parody-genius, {addict of LOTR, GOT, HP}, fiction-critic, wannabe-artist, fantasy-geek, the Hobbit crazy <3
living-libarary, elf-lover and proud!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
Miseria
Kantsler
Kantsler
avatar

Female Postituste arv : 3324
Age : 24
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 19609
Registration date : 23/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Kolm Sept 10 2008, 11:16

Noormees pöördus ümber ja silmitses endast pisut väiksemat kasvu tüdrukut, kelle õlgadeni ulatuvad mustad juuksed ja sama süsimustad silmad ilmselt kohutasid teda, kuid Sarlin ei mõistnud miks?
,,Täpselt sama nagu oli ka Tom Marvolo Riddle," käis mõte Harry peas läbi ning vahtis tüdrukut uurivalt. ,,Khm ... Ma vist unustasin end tutvustada... Susan Aiedail," tutvustas ta end võttes oma parima sõbranna nime. ,,Harry Potter," tutvustas Harry ka end .Sarlini südames käis valus nõks läbi. ,,Seesama Harry Potter kes tädi päevikus oli?" oli ta imestunud. Noorte vahel tekkis pingeline silmside ning häiriv vaikus mis nokitses tunduvalt mõlema õpilase teadvust.
,,Ah Potter," kostus
nende seljataga Sarlinile tuttav hääl ning ta keeras ringi. Vastu
vaatas talle tunduvalt vanem Albus Dumbledore. Mehe habe oli hõbe ning
pikk ja poolkuu kujuga prillid olid Albusel siiamaani ees nagu aastal
1950 . Harry keeras samuti ringi ja noogutas professorile. ,,Ja kes on meie uustulnuk? Olen kindel, et pole teid varem kohanud, preili ...?"
,,Aiedail,"

,,Preili Aiedail," täiendas Dumbledore enda poolikuks jäänud lauset. ,,Ma tulin end siia kooli kirja panema, professor... Kui see võimalik on!" lausus Susaniks end nimetanu. Dumbledore vaatas tüdrukut hästi hoolikalt ja noogutas. ,,Tavaliselt keset semestrit me ei võta uusi õpilasi, ent seekord teeme teile erandi ... " vastas Dumbledore ja astus vestibüüli poole.
,,Marsi ¹okolaad," sõnas mees vaevukuuldavalt ning uks avanes ja kõik kolm sisenesid kabinetti. ,,Harry, ma tegelen esialgu tüdrukuga ... Saaksid sa pärast tagasi tulla?" küsis
Dumbledore ringi keerates ja roheliste silmadega noormeest vaadates.
Noormehe ilmes peegeldus pettumus, ent ta ei vaielnud vastu vaid
noogutas ja lahkus.
,,Ja kus te enne õppisite, preili Aiedail?" küsis Dumbledore kiirelt meenutades tüdruku perekonnanime. ,,Ma õppisin varem Beauxbottonis," valetas Sarlin kiirelt. ,,Ahsoo ... Ma pakun, et nüüd peaksime me teid ära sõõlama.." vastas mees ning tõstis kapilt Sarlinile vana tuttava kübara ning vaatas seda hoolikalt. Kübas magas ega liigutanud eriti. ,,Võtke istet palun," lausus Dumbledore. Sarlin tegi mis kästud ja istus ;üritades säilitada rahulikust. Kübar asetati talle pähe.
Möödus sekund;teine ja kolmaski..
,,Sul on hästi palju julgust..." lausus kübar nelja minuti pärast. ,,Gryffindor!" kuulutas
ta üle kabineti ning Dumbledore võttis tüdrukult kübara peast. Sarlini
jaoks oli see pettumus, ent ta pidi end vaos hoidma. ,,Ära unusta!
Sa tulid Beauxbottonist! Oled hästi kasvatatud ning sul on peened
kombed! Säilita rahu ning käitu nii nagu peaks Gryffindorlane käituma!"
Sarlin teadis, et nüüd peab ta olema justkui mingi uus tegelane, kes alustab uut elu ja see on raske - väga raske! ,,Ma juhatan su Gryffindori puhketuppa, hommseks saad sa tunniplaani ja koolivormi," ütles
Dumbledore. Sarlin ehk Susan noogutas ja lahkus peale professorit
kabinetist ning liikus esimest korda elus Gryffindori puhketuppa.***,,Mis su nimi on ja kust sa pärit oled?" olid
küsimused mis voogasid ühe punapäise tüdruku suust kellel olid ka
tedretähnid nagu sellel poisil keda oli Sarlin järve ääres näinud. ,,Susan Aiedail ja olen pärit Prantsusmaalt," valetas Sarlin vaadates tüdruku säravatesse silmadesse. ,,Ma olen Ginny Weasley muideks.." tutvustas tüdruk lõpuks end ja võttis siis Sarlini vastas istet. ,,Sul küll pole prantsuse aktsenti!" ütles Ginny asjatundlikult. ,,Mu vanemal vennal on pruut kes käib Beauxbottonis .. Ta on täielik eputrilla," manitses
Ginny ning Sarlin pidi muigama. Lõpuks viis ta esimest korda pilgu üle
puhketoa. Punane ja kuldne värv sulas ilusasti ühte ning kivist seinad
sobisid korralikult selle vapiga mis rippus seinal. Erinevalt
Slytherini puhketoast, oli Gryffindori puhketuba 8. korrusel ja siin
oli soojem. ,,Ma käisin Beauxbottonis aga elasin Londonis kuni mu tädi suri siis otsustasin siia tulla.. Mul on kergem nii koolis käia.."
,,Kuidas see juhtus?" küsis Ginny kohe.
,,Voldemort tappis ta," ütles Sarlin , nähes kohe kuidas tüdruk võõpatas ja vahtis puhketoas kiirelt ringi. ,,Ära maini seda nime!" sosistas ta vaikselt ettepoole kummardudes. Sarlin kergitas kulmu ja noogutas seejärel . ,,Ma ei saa endaga midagi parata lihtsalt.. Harjumus kogu nimi välja öelda.." vastas tüdruk pead vangutades. ,,Muideks , Susan, mitmendas klassis sa oled?" küsis Ginny lõpuks teema vahetuseks. ,,Kuuendas.." ütles Sarlin .

,,Hey, Ginny!" kostis
tüdrukute seljataga tunni aja pärast tervitus. Sarlinist ja Ginnyst
said head sõbrad, kahju ainult, et neil aasta vahet oli. ,,Oleksin hea meelega tema klassiõde! Gryffindorlased polegi nii hullud ja mul tuleb Gryffindorlase olek ka väga hästi välja," mõistis
Sarlin. Mõlemad tüdrukud keerasid ümber ja Sarlin tundis ära kõik pilgu
pealt ära. Seesama Harry Potter, punaste juustega poiss ja
teravapilguline tüdruk. ,,Oh , tutvustaksid ka meile äkki oma uut sõbrannat?" küsis punapäine poiss. ,,See on Susan Aiedail," vastas Ginny Sarlini eest. Viimasel jäi üle ainult naeratada ja noogutada. ,,Ron Weasly," tutvustas punapäine poiss end. ,,Õde ja vend?" küsis Sarlin kiirelt ja vaatas mõlemale otsa. Nood noogutasid. ,,Hermione Granger," tutvustas ka tüdruk end ning sirutas viisakalt käe. ,,Meeldiv," ütles ta ja surus vastuseks samuti kätt. ,,Harry Potter. Mind sa juba tead, me kohtusime direktori kabineti juures," ütles Harry. Sarlin noogutas vastuseks ning viis pilgu Ginnyle. ,,Ahjaa, ma pidin sulle Lunat tutvustama! Siis ma näitan sulle Suure Saali asukoha ette.. " ütles ta kiirelt. Susanit mängiv tüdruk noogutas ja astus Ginny järele, lehvitades hüvastijätuks kaugemale jäävale kolmikule.***,,See siin on Suur Saal," tutvustas
Ginny Sarlinile kohta, kus ta oli käinud einestamas seitse aastat..
Kuigi ta oli valetanud end nooremaks,ei tähendanud see, et ta ei mäleta
midagi. Naeratanud leebelt ,hakkas ta liikuma Slytherini laua poole,
kui Ginny ta eemale tõmbas. ,,Susan!Mida sa teed? Me pole nende majast! Meie laud on seal!" osutas ta vastaslaua poole. ,,Oih!" ütles
Sarlin teeseldud vabandusega ning astus siis Gryffindori laua poole.
Viinud pilgu korraks Slytherini laua poole, kus ühe blondi poisi ümber
naersid ülejäänud, ohkas ta vaikselt ja tõstis omale süüa.
,,Ahh , ära muretse! Sa harjud sellega ära," ütles Hermione, kes tema vastas istet võttis. ,,Kindlasti oli tema kõike seda näinud!" sai Sarlin aru ja noogutas. ,,Oh, Susan! Rahu! Sa pole lihtsalt sellega harjunud ... " lohutas teda Hermione . ,,Eks ma üritan harjuda!" kostis Sarlin sellepeale ning naeratas kergelt kuid jäi siiski mõttesse. ,,Kuidas
sai Sõõlamiskübar mu esialgu Slytherini sõõlata ja siis Gryffindori ?
Ehk olen ma muutunud? Ei tea kuidas? Ma olin alati selline Slytherinlik
ja südametu inimene .. Aga äkki on tädi surm sellega seotud? Äkki ma
leinasin nii sügavalt, et muutusingi? ... "
,,Susan! Miks nii nördinud?" küsis äkki Ginny, kes oli tähele pannud, et jutukas tüdruk oli vaikseks jäänud. ,,Ma ... ma lihtsalt .. mõtlesin.. Tädi surm janii," vastas tüdruk ja tõusis püsti. ,,Sa lubasid mulle tutvustada tüdrukut nimega Luna.." tuletas Sarlin meelde. Ginny naeratas ja tõusis samuti püsti ning mõlemad tüdrukud jalutasid Ravenclawi laua poole.


,,Ginny!" naeratas tuhmblondide kiharatega tüdruk. Tema hääl oli vaikne, ent väga unelev. ,,Luna! Saa tuttavaks, see on Susan Aiedail!" naeratas Ginny, tutvustades Sarlini . Luna naeratas laialt ja tõusis püsti. ,,Kas su perekonna nimel on tähendus ka?" küsis tüdruk kiirelt. Lovegood tähendas hästi armastama , seda Sarlin teadis ent oma perekonnanime kohta pole ta mõelnud. ,,Aiedail on iidses keeles koidutäht," tuletas
ta meelde sõbranna perekonnanime tähendust. Luna naeratas taaskord ja
jäi Ginnyga vestlema. Samal ajal jäi Sarlinil aega üle ning ta sai
tuttavaks mõne Ravenclawi õpilasega. ,,Pea meeles! Sa oled uus inimene ja sa ei tohi poisse ära kasutada ,et nad teeksid su koduseid töid!" tuletas ta omale meelde.***,,Lendamine Slytherinlastega.." vastas Hermione Sarlini küsimusele. ,,Slytherinlaste nimi kõlas sul kuidagi jäiselt, miks?" ei saanud ta küsimata jätta. ,,Slytherinlased on üks tobe punt ja nad sõimavad koguaeg Gryffindorlasi! Arvavad , et nemad on kõige targemad ja paremad," vastas tüdruk silmi pööritades. ,,Lähme nüüd ruttu! Me võime hiljaks jääda!" kiirustas Granger ning Sarlin tormas talle kiirelt järele.

Väljakul
ei oodanud teda enam seesama noor mees, kes õpetas Sarlini ajal
lendamist, vaid ees seisis tal lühikeste juustega naine, kelle kollased
öökullisilmad olid hirmuäratavad. ,,Sina oled siis see uus õpilane," alustas ta Sarliniga juttu. Tüdruk noogutas vaikselt, ent ärevalt. Ta hoidus sellest, et ei saaks vaadata professorile silma. ,,Hmm ... Olgu siis peale.. Beauxbottonis vist ei õpetata lendamist, on nii?" küsis naine ettepoole kummardudes ja tüdrukut tähelepanelikult vaadates. ,,Ee ... ei, aga mu tuttav õpetas mulle kuidas luuda käsitleda.." valetas tüdruk. ,,Beauxbottonis! Pähh! Seal ei õpetata peale peenutsemise mitte midagi!"
,,Olgu peale, tänase tunni jooksul saad näidata meile oma oskusi.." sõnas naine seepeale ning astus tagasi oma kohale.

Hermione rääkis parajasti Sarliniga kui blond poiss tuli nende juurde, endal õel muie näol. ,,Mis tahad siit, Malfoy?" küsis Hermione mürgiselt. ,,Suu kinni sopavereline!Ma tulin uut õpilast vaatama," nähvas Malfoyks nimetatud poiss ja vaatas Sarlini kes omakorda vaatas Hermionet, kes oli pisut kohkunud ja solvunud. ,,Tead
mida? Sa veel teda Sopavereliseks nimetad murran ma su kaela kahekorra,
hoolimata tagajärgedest mis tulevad! Pane oma suu kinni ja tee ruumi!
Mul on muudki teha kui sind ignoreerida ja ma tahaksin juba lennata! "
sisistas
Sarlin vihaselt. Esimest korda rääkis ta nii Slytherinlasega; oma
majast oleva õpilasega! Poisi näost peegeldus isegi imestus. ,,Vaata ette , või muidu ..."
,,Või mis muidu? Nimetad mind sopavereliseks?"
irvitas Sarlin , jättes välja oma lubaduse Gryffindorlaslikult käituda. ,,Kas ma olingi siis selline? Selline ülbik?" mõistis
tüdruk alles nüüd, milline ta tegelikult oli olnud. Rohkem poisist
välja tegemata, võttis ta kooliluua ja istus selle peale ja tõukas end
maast lahti. Slytherini poiss vahtis talle vihaselt järele ning
Grangeri silmist peegeldus samas vapustus.
,,Mis tüdruk! Harry
vaidleb loomulikult Malfoyle vastu, kuid tema?! Ma vist mõistan miks ta
Beauxbottonist ära tuli! Ta ei sobinud nende hulka!"
mõtiskles Hermione ning lendas samuti vaikselt õhku.***


,,Hästi paned, Susan!" andis Ron Sarlinile kerge õlamatsu. ,,Me nägime kõike pealt ja kuulsime ka veel! Malfoy ei taha vist enam sinu lähedale tullagi! " vangutas ta pead. ,,Ja
su lendamise oskused ka! Professoril vajus suu lahti! Sa oled
Beauxbottonist , kuid lendad justkui mõni proff! Ma olen kindel, et
sind valitakse ka lendluudpalli võistkonda!"
lausus Ron ning viis pilgu Harryle, kes kulmi kergitas ja oma prille kergitas. ,,Malfoyle panid sa tõesti hästi ära, kuid ta kindlasti plaanib nüüd mingit kättemaksu!"

_________________
- Suicider ✖ இ|             ütleb:
*Okei
*NOW I WILL RULE THE WORLD!

See käib selle foorumi kohta.


Viimati muutis seda Miseria (Reede Jan 09 2009, 22:06). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
avatar

Female Postituste arv : 10351
Age : 22
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 20330
Registration date : 04/08/2007

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Kolm Sept 10 2008, 13:34

Väga huvitavaks läheb. ootan huviga järge.

Muidu, see kirjutatakse Beauxbatons... Umbes tähendab prantsuse keeles "ilusad võlukepid". Väga rõõmus Ja mind natuke häirib see, et sa tutvustad kõigi mõtteid.

_________________
Comeback xd aga ärge lootke mult midagi, mul hakkas lihtsalt täna igav.

no somos los lobos
no somos los perros
somos los cadejos
cadejos verdaderos
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://hpfannid.forumotion.com
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
avatar

Female Postituste arv : 5798
Age : 21
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 20057
Registration date : 25/01/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Kolm Sept 10 2008, 14:39

Lahe, edasi Naeratab

_________________
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://ringy.darkbb.com
Erewin
Istar
Istar
avatar

Female Postituste arv : 2862
Age : 21
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 19799
Registration date : 04/07/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Kolm Sept 10 2008, 15:16

Lahe : ), ruttu uut !

_________________


Resident Graphics queen, vidding lunatic, parody-genius, {addict of LOTR, GOT, HP}, fiction-critic, wannabe-artist, fantasy-geek, the Hobbit crazy <3
living-libarary, elf-lover and proud!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
Ellen.
Ükssarvik
Ükssarvik
avatar

Female Postituste arv : 1745
Age : 20
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1300
Galeoonid : 991
Aktiivsuspunktid : 18539
Registration date : 25/07/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Kolm Sept 10 2008, 16:36

Uuut!!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
avatar

Female Postituste arv : 2028
Age : 20
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 18864
Registration date : 25/12/2007

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Nelj Sept 11 2008, 12:15

Mulle väga meldib. Ootan huviga uut. Naeratab

_________________
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://featherbreath.forumotion.net/
Miseria
Kantsler
Kantsler
avatar

Female Postituste arv : 3324
Age : 24
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 19609
Registration date : 23/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Reede Sept 12 2008, 20:11

,,Susan Aiedail.." manites professor Snape. Sarlin vaatas professorit, kes osutus praeguseks MJVK õpetajaks. ,,Seda ma küll ei oleks oodanud!" mõtles tüdruk kui Snape teda põhjalikult vaatas, justkui tuletaks ta midagi meelde. Siis aga võis ta ilmest lugeda imestust, kuid see kadus kohe. ,,Istu oma kohale," nähvas Snape. Sarlin kergitas kulmi. Snape küll nii temaga ei ole kunagi rääkinud. Hermionel oli õigus;Snape on Slytherinlaste pooldaja, kuid miks ta ei võtnud siis punkte maha ?
Tüdruk võttis Harry kõrval istet, kuna Ron istus Hermione kõrval. ,,Kaua ma ära olin?" küsis Sarlin Harrylt. ,,Kümme minutit.." vastas poiss sosinal. Snape seletas midagi ning Sarlin imestas kergelt, kuna seda mida Snape praegu seletas oli tal õpitud juba sügisel . Muianud korraks avas ta rahulikult oma õpiku ja lehitses seda. Samasugune nagu oli ka tema ajal, ainult pisut uuem. ,,Selle aasta lõpus tuleb töö .. Sa saad ikka kõik õpitud?" küsis Harry ettevaatlikult Sarlinilt. ,,Muidugi saan.." naerata tüdruk tõstes vaikselt pilgu ja uuris professorit.


Kui tund läbi sai, läks Sarlin ülejäänud Gryffindorlastega lendluudpalli väljakule. Slytherinlased ajasid omavahel juttu ja Sarlin vaatas korraks nende poole põlastavalt ja liikus Harry, Hermione ja Roniga Gryffindori pundi poole. ,,Hei , Susan!" kostis hüüe ühe tüdruku suust kelleks osutus Parvatil. Sarlin naeratas talle ja tervitas peanoogutusege. ,,Tead, me arutasime ühte asja ja tahame teada, et kas sa oleksid nõus kellegiga meist võidu lendama?" küsis tüdruk ja vaatas ühe pruunide juustega poisi poole, kes näis midagi ootavat. Sarlin viis pilgu poisile ja kehitas õlgu: ,,Kellega nimelt?" küsis Sarlin korraks viies pilgu Slytherini kamba poole. ,,Joseph tahab sinuga võidu lennata...ta nägi sind lendamas . Sellepärast," kostis Paravtil. Sarlin vaatas noormehe poole, kelle näol peegeldus täielik ükskõiksus mis häiris tüdrukut. ,,Olgu peale.." vastas tüdruk võttes oma luua mille ta oli ostnud hiljuti peale Siganurmes käiku. Joseph ja Sarlin läksid väljaku keskele. ,,Kuhuni me lendame?" küsis Sarlin. ,,Viis ringi ümber väravapostide." vastas noormees sättides end luuale istuma. Sarlin muigas kergelt ja istus samuti luuale . Vaadanud korraks Harry poole, kes ainult pealt vaatas, tundus Sarlinile nagu oleks see mingi katse. Kui Parvatil andis käega märku, et võistlus on alanud, tuhisesid kaks lendajat samal ajal õhku ja lendasid kiirelt väravapostide poole.

Kui Sarlin oli jõudnud Josephiga ära lennata , kuulis ta äkki professori ranget häält ning mõlemad Gryffindorlased pidid maanduma. Eemal itsitasid Slytherinlased, eelkõige oli kõige õelama irvega Malfoy. ,,Kes teil lubas enne minu tulekut õhku tõusta?!" küsis professor Hooch õpilasi rangelt silmitsedes kui nad maandusid. ,,Palun vabandust professor, see oli minu süü. Nimelt ma ei teadnud, et ilma loata ei tohi lennta.." valetas Sarlin ja viis pilgu Josephile. Professor ohkas ja noogutas , andeks seekord andeks.,,Tee kindlaks, et seda järgmine kord ei juhtu," ütles professor ning alustas tunniga.


__________________________________________________________________


Sarlin vaatas lähenevaid Slytherinlasi ning ohkas . Malfoy ja tema kaks ihukaitsjat liikusid otse tema poole ja Ginny vaatas ettevaatusega Sarlini kannatliku ja emotsioonitut nägu. ,,Tule, Susan! Läheme.." tõmbas Ginny tüdrukut käest, et tüdruk raputas pead.
,,Aiedail , hästi valetasid professorile ... Ma ei arvanud, et dorklased nii teevad!" mõnitas Malfoy. Sarlin kergitas korraks kulmu. Seda ta oligi oodanud, tal on nüüd võimalus Slytherinlast endast välja ajada. ,,Ega sinusugune blondiin ju sellega hakkama ei saaks, eks ole?" salgas tüdruk. Grabbe ja Goyle hakkasid juba edasi astuma kuid Malfoy peatas nad käeviipega. ,,Hoia oma sõnavara tagasi!" sisistas Malfoy . ,,Sina tuled mind ähvardama?" küsis Sarlin irooniliselt. ,,Ma hoiatan sind, Aiedail .."
,,Mis siis saab? Kutsud sa oma issi siia?"
mõnitas tüdruk tuima näoga. Malfoy astus nüüd tüdrukule lähemale ja lükkas ta tagasi. ,,Sina mind ei puudu!" sisistas Sarlin virutades Slytherinlasele rusikaga kõhtu , mille peale kaks ülejäänud Slytherinlast astusid tüdruku poole. ,,Samm veel ja ma panen teid verest tühjaks jooksma!" sisistas tüdruk võttes kiirelt võlukepi välja.

,,Aiedail! Koolivägivald koridoris !" kostis Snape karm hääl. Sarlin ei pööranud pilku kahelt temast pikemast poisist vaid hoidis võlukeppi endisel kohal. ,,Viisteist punkti Gryffindorilt! Kaduge nüüd siit!" sisistas Snape . Sarlin pani võlukepi aeglaselt tagasi taskusse. Viinud põlastava pilgu poistele, pööras ta ringi ja lahku Ginnyga.

,,Ahh ... Ära tee välja nendest.." pakkus Ginny, kes nägi Sarlini ilmet. ,,Nende pärast kaotas Gryffindor 15 punkti." ei jätnud Sarlin pirtsutamast. ,,Mul pole võimalust siin kellegile kallale ka minna ilma et professorid oma nina kusagile vahele ei topiks.." pomises Sarlin ja vaatas oma käsi.
,,Susan..Paljud tahavad Slytherinlasi oma kätega ära tappa, kuid siiski tuleb end taltsutama õppida... Vaata ... Näiteks Luna ei lase end häirida sellel ... " lauus ta üritades tüdrukut ümber veenda. Ginny sai juba aru, et Susan on hästi ettevõttlik inimene ja mida ta ütleb seda ta ka mõtleb.
,,Luna ei puutu praegu siia." kortsutas Sarlin kulmi. ,,Asi on selles, et nendele Slytherinlastele on vaja kombeid õpetada ka! Mind häirib alati see, kui keegi plõksib kellegi kallal.." pomises tüdruk tuimalt ja vangutas pead.
,,Rahu ..unusta parem see.." pakkus Ginny. Sarlin teadis, et Ginnyl on õigus ning üritas unustada vahejuhtumi selle tobeda Malfoyga.


__________________________________________________________________
Oli laupäeva hommik kui Sarlin ärkas üleni higisena. Ta nägi unenäos jälle oma tädi ja Voldemorti, kuid siin selles ajas oli Voldemort rohkem tuntud ja isegi tema nimi äratas paljudel hirmu .

,,Susan ... Kust sa selle said?" küsi Hermione nähes Sarlini ajakeerajat. Sarlin võttis kaelakee kiirelt peovahele, kuid pid¾aama ei lasknud tal seda täiesti ära varjata. Tüdruk jäi sõnatult seisma ja Hermionet vaatama. ,,Susan?" küsis Hermione veelkord. Sarlin kortsutas kulmi ja raputas pead. ,,Kahjuks ma ei saa sulle seda öelda.." kostis Sarlin sellepeale. Hermione viis pilgu enda kaelale kontrollides,kas ka tema ajakeeraja on omal kohal. Saades aru, et on , viis ta pilgu Sarlinile. ,,Ütle nüüd ausalt, kust sa selle said?" nõudis Hermione. Õnneks polnud magamistoas enam kedagi .See oleks liigse tähelepanu äratanud. ,,Ainult juhul kui sa kellegile ei räägi!" kostis tüdruk vaikselt. Hermionel ei jäänud muud üle kui noogutada. ,,Oma tädilt..Ta oli haldjas ja ta pärandas selle mulle.." vastas Sarlin eemale vaadates. Hermione noogutas ainult ja väljus magamistoast, jättes Sarlini sinna üksinda seisma.
Kui tüdruk puhketuppa jõudis, ei olnud enam Hermionet seal. Sarlin ohkas ainult ja lahkus samuti puhketoast.


________________________________________________________________


,,Hermione? Mida sa teed?" küsis Harry kui nägi Hermionet tuhlamas raamatukogu paberites. ,,Ma uurin.." oli tüdruk napisõnaline ja võttis ühe kollaka kausta välja ja asus seda uurima. Harry ainult võttis laua teises otsas istet ja jälgis kuidas Hermione kausta hoolikalt uurib ja loeb igat rida kuni lõpuks jõudis ta piltide kohale. Uurinud kõik 1950 aasta pildid, tõusis ta kiirelt püsti. ,,Harry..." pomises Hermione justkui oleks mõnda kummitust näinud. Harry vaatas Hermionet ja ootas mis tüdrukul öelda on . Hermione pööras mapi noormehe poole , näidates neile tuntud Susani pilti.
Pildil oli naeratas neile Susani nägu, kuid tal polnud seljas Gryffindori koolivorm vaid Slytherini oma ja see naeratus oli kalk ja külm ning nõutud. Tüdruku juuksed olid tunduvalt pikemad ja nimi oli teine.
,,Sarlin de Wound .." luges Harry ja tõstis pilgu .
,,Sellepärast tal oligi ajakeeraja.." sosistas Hermione vaikselt.
,,Tal oli ajakeeraja?!" küsis Harry vaadates uuesti pilti. Sarlin erines väga sellest tüdrukust kes oli pildil. Siis kui Sarlin naeratas,siis see polnud sunnitud naeratus ja ta oli esialgu tõesti kalk ja külm, kuid see kestis umbes viis päeva.. ,,Ta ... ta tuli siia aega..." kokutas Harry suutmata midagi enamat öelda.

_________________
- Suicider ✖ இ|             ütleb:
*Okei
*NOW I WILL RULE THE WORLD!

See käib selle foorumi kohta.


Viimati muutis seda Miseria (Reede Jan 09 2009, 22:07). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Erewin
Istar
Istar
avatar

Female Postituste arv : 2862
Age : 21
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 19799
Registration date : 04/07/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Reede Sept 12 2008, 20:17

Põnev : )

_________________


Resident Graphics queen, vidding lunatic, parody-genius, {addict of LOTR, GOT, HP}, fiction-critic, wannabe-artist, fantasy-geek, the Hobbit crazy <3
living-libarary, elf-lover and proud!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
avatar

Female Postituste arv : 2028
Age : 20
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 18864
Registration date : 25/12/2007

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Reede Sept 12 2008, 22:58

Jep, Põnev.

_________________
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://featherbreath.forumotion.net/
Karin
Lohe
Lohe
avatar

Female Postituste arv : 2577
Hüüdnimi : karin, siil, frenger
Punktid : 820
Galeoonid : 886
Aktiivsuspunktid : 19426
Registration date : 03/07/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Laup Sept 13 2008, 10:47

Jätkkaa : )

Niiiiiimegapõnev Süda Love it ^^
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
avatar

Female Postituste arv : 2028
Age : 20
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 18864
Registration date : 25/12/2007

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Laup Sept 13 2008, 11:29

Jah, jätka hästi kiiresti. Niii põnev on.

_________________
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://featherbreath.forumotion.net/
Celestine
Lohe
Lohe
avatar

Female Postituste arv : 2669
Age : 20
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 19229
Registration date : 13/12/2007

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Laup Sept 13 2008, 11:56

Jube põnev. Ma armastan seda järjekat. Süda

_________________

Kõik avatarid teinud wicked_visions LJ-st.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
avatar

Female Postituste arv : 2028
Age : 20
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 18864
Registration date : 25/12/2007

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Laup Sept 13 2008, 13:10

Ma kaaa! Süda

_________________
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://featherbreath.forumotion.net/
Celestine
Lohe
Lohe
avatar

Female Postituste arv : 2669
Age : 20
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 19229
Registration date : 13/12/2007

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Laup Sept 13 2008, 13:18

Fännklubi. Süda

_________________

Kõik avatarid teinud wicked_visions LJ-st.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Miseria
Kantsler
Kantsler
avatar

Female Postituste arv : 3324
Age : 24
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 19609
Registration date : 23/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Laup Sept 13 2008, 13:20

Nii armas, et tõesti mu jutud meeldivad kellegile Väga rõõmus Süda

_________________
- Suicider ✖ இ|             ütleb:
*Okei
*NOW I WILL RULE THE WORLD!

See käib selle foorumi kohta.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   

Tagasi üles Go down
 
Sarlin [lõpetatud!]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Sarlin 2 (järg esimesele osale.)
» Minu maailma purunemine. | LÕPETATUD! (1. osa)
» Beacuse of you.. [1] LÕPETATUD! JUTT EI TULNUD MINULIK!
» Boys Next Door[lõpetatud!]
» Nagu iga teine lugu. [Lõpetatud]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Omalooming :: Järjejutud-
Hüppa: