Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Sarlin [lõpetatud!]

Go down 
+10
Karin
Tofu
Celestine
libahunt
Ellen.
Erewin
minnipuhh
Murtagh
Evanna
Miseria
14 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Erewin
Istar
Istar
Erewin


Female Postituste arv : 2862
Age : 27
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 30569
Registration date : 04/07/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimePüh Sept 14 2008, 16:37

Äge Väga rõõmus . Uut !
Tagasi üles Go down
http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29634
Registration date : 25/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimePüh Sept 14 2008, 17:10

Äge, järgmist kribama!
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimePüh Sept 14 2008, 18:09

Mm .. Ma otsustasin, et üritan tõesti iga päev nüüd osasid teha Naeratab
Laupäeval-pühapäeval teen arvatavasti kaks osa, hommikul ja õhtul. Kui õnnestub siis ka lõunaajal. Nvn olen päev läbi arvutis (a), aga siis eem ... ma ootan siis ka kommentaare, olgugi, et kirjutan tegelt enda lõbu pärast, kuid siiski tahan teiste arvamust ka (a)


Peale seda, kui Harry oli arutanud kõikide ordu liimetega mida teha Voldemorti asjus, polnud ta kordagi maininud enda armi kohta. Sarlin viis pilgu korraks talle ja nägi kohe ära, et midagi on noormehega valest ja ta polnud ainuke kes seda märkas. Hermione ja Ron vahetasid üksteisega murelikke pilke.
,,Olgu..Ma arvan, et ma lähen.." ütles Harry lõpetuseks, kui oli oma hommikusöögiga ühele poolele jõudnud. Hermione ja Ron tõusid samuti püsti. Sarlin jäi Lunaga veel oma sööki lõpuni sööma, kuna nemad kaks olid ainukesed, kes sõid aeglaselt. Ordu liikmed ei teinud sellest eriti välja ja rääkisid omavahel, olgugi, et Moody võlusilm jälgis vahepeal teraselt Sarlini. Lõpuks tõusid ka need kaks tüdrukut püsti, kaasa arvatud Neville ja nad läksid kõik teisele korrusele.
,,Moody võlusilm ärritab mind.." pomises Sarlin kui nad olid jõudnud ühte tuppa, kus oli üks laud, üks voodi ja kapp. Tuba oli üldiselt Slytherini toonides ja esialgu tundus Sarlinile, et ta on umbes nagu kodus, kuid siis tuli talle meelde, et ta on väga kaua Gryffindoris olnud ja sellega ära harjunud...natukenegi, olugigi, et osa oma elust veetis ta vangikoobastes, Slytherini puhketoas. ,,Alguses kartsin mina ka teda," tunnistas Neville naeratades. ,,Ta võib tõesti jube välja näha, kuid tegelikult oli ta auror," seletas ta rahulikult ja vaatas Slytherini vappi mis seina kaunistas. ,,Ahsoo.." venitas Sarlin. See küll talle väga palju lohutust ei pakkunud.
Teda huvitas hetkel rohkem, kes elas selles toas, või isegi hetkel elab. Kogu tuba oli korras , kuid siiski mitmes kohas väga tolmune. Siin oleks vaja koristada!, mõtles Sarlin pead vangutades ja viis pilgu Lunale ja Nevillele, kes omavahel vaikselt rääkisid,kuid mitte midagi salapärast, sest kui Sarlin nende juurde tuli, jätkasid nad rahulikult oma vestlust, mis oli aia gnoomide kohta.
,,Ron ütles, et tema maja aias elavad mõned. Ma arvan,et kui ma talle külla kunagi satun, siis ma kohtan mõnda!" oli Luna vaimustuses. Sarlin,kes muigas vaikselt , pani käed taskusse.
,,Mida sa nendest gnoomidest tead?" esitas ta küsimuse Lunale, kes viis pilgu Sarlinile ja vaatas teda enda ülisuurte silmadega.
,,Hmm ... Seda, et nad elavad aedades ja nad on väga tüütud!" ütles ta ning naeratas. Sarlin ei suutnud samuti vastu panna ning naeris samuti.
,,Sa kunagi testraleid oled kohanud?" küsis Luna hetke pärast, kui Sarlin oli naermise lõpetanud. Tüdruk kergitas kulmi. ,,Ma õppisin nende kohta viiendas klassis .. Ma ei mäleta kuigi palju nende kohta , aga ma pole näinud neid samuti, olgugi, et mu vanemad on surnud," teatas ta.
,,Nojah, sa pole surma enda silmaga näinud.." arvas Luna ja võttis tolmusel voodil istet. Suur tolmupilv tõusis õhku ning tüdruk köhatas mitu korda ja hakkas kätega vehkima kuni tolm ära kadus.
Neville võttis nüüd Luna kõrval istet. ,,Testralid on hobuse moodu elukad.." alustas Luna tasase häälega. Hetkel, mil kõik oli vaikne, tundus ta hääl kuidagi ebaloomulik. Lapsik, rõõmutoov, eemalolev, unelev . Sarlin noogutas ja toetus seljaga vastu seina, mida kaunistas roheline seinatapeet.
,,Neid näeb inimene kes on surma näinud. Näiteks mina ja Harry. Minu ema suri kui ma olin üheksa aastane. Harry silme-ees suri tema ema," lausus Luna pead kallutades. Sarlin imestas, kuidas Luna seda teada võis, kuid noogutas aeglaselt. ,,Niiet kui ma näen kedagi suremas ja lähen pärast metsa, siis ma näen Testraleid?" küsis ta pisut vaimustuses ja kergitas kulmi. Luna noogutas. ,,Nad tunduvad koledad, kuid tegelikult on nad väga sõbralikud.." venitas ta naeratades. Sarlin vangutas pead,oskamata enam midagi öelda. Ta pole oma vanemate surma näinud, ta pole oma tädi surma näinud. Arvatavasti ei näe ta kellegi surma pealt.. Tema enda oma võibolla näeb keegi ja oii! Siis on tegu õnnelikuga! Ta näeb Testraleid! , see mõte pani Sarlini muigama. Ta kahtles,et keegi teda Testralite nägemise pärast tapma hakkaks.

,,Luna!Neville!Sarlin! Tulge alla!" hõiskas Ron alt. Kõik kolm, kes olid ikka veel eiteakelle toas rääkinud, ärkasid justkui transist ja tormasid hääle poole.
Nad jõudsid tuppa, mis oli väga elutoa sarnane. Seal oli mitu tugitooli, diivan,mitu maali ja suur-suur kamin, kuhu võiks ära mahtuda tervelt kaks püstisasendis inimest. Dumbledore seisis toas ja rääkis hetkel Harryga ja ta naeratas kui nägi, et ka teised on kohale tulnud.
,,Ja mina mõtlein, et kuhu teie olete kadunud.." ütles ta pilguga Sarlini uurides. Viimane ainult naeratas .. Või vähemalt üritas, kuid suurnurgad tõmblesid kuidagi teistmoodi. Tundus nagu tuleks nüüd nukker grimass.
,,Aa, preili Wound.." alustas Dumbledore ning tõmbas võlukepi välja. Seejärel lausus ta loitsu,millest keegi noorematest aru ei saanud ning Sarlinile ilmusid tagasi tema pikad juuksed. ,,Ärge enam neid lõigake. Te näete kenam välja siis kui nad on pikemad!" lõpetas ta lause. Sarlin läks nüüd tõesti näost punaseks. Muidugi polnud ta seda elusees oodanud, et ta punastada võib, see oli isegi Hermionele üllatuseks, kes imestunult kulmi kergitas ja õrnalt muigas.
,,Ma arvan, et nüüd kui siin on kõik vaikne ja kõik saavad kuulata, siis äkki tulevad Ordu liikmed lagedale oma plaaniga, kuidas Voldemorti alistada."


Viimati muutis seda Miseria (Reede Jan 09 2009, 22:14). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 30827
Registration date : 25/01/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimePüh Sept 14 2008, 21:48

Voh, äge, edasi!!!! Miseria fännklubi ootab!
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Celestine
Lohe
Lohe
Celestine


Female Postituste arv : 2669
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 29999
Registration date : 13/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 09:05

Jah. Väga rõõmus

Ma nii tahan teada, mis nüüd juhtuma hakkab. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 12:50

Btw, Sarliniga nüüd selline lugu, et kui ma selle lõpetan , siis eem ... Tuleb ka jätk e. niiöelda teine osa arvatavasti ka Naeratab
Äge meelelahutus mul (a)
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31100
Registration date : 04/08/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 13:09

Heldeke, ära tee nii, inimesed lähevad hulluks! Väga rõõmus

Mulle ei meeldinud viimane asi, mida Dumby tegi >.<
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 13:10

Umm , why not ?
mm, kui mina tegelt Sarlin oleksin, siis ma ei lõikaks juukseid maha (tegin nii kolm aastat tagasi, kahetsen, T___T) mul olid pihani juuksed..
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31100
Registration date : 04/08/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 13:18

Mul on ka umbes sinnamaani. Mu klassis kõik käivad peale, et lõika maha, tee popp soeng, aga mina keeldun kategooriliselt. Väga rõõmus Ei taha.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 13:21

Hmm , Väga rõõmus
Pikad juuksed on ilusamad, kui need õlgadeni ulatuvad. Mul on rindkerest pisut madalamal, kavatsen kasvatada, ei taha lõigata enam neid.
Tagasi üles Go down
Karin
Lohe
Lohe
Karin


Female Postituste arv : 2577
Hüüdnimi : karin, siil, frenger
Punktid : 820
Galeoonid : 886
Aktiivsuspunktid : 30196
Registration date : 03/07/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 13:26

Mul on õlgadeni , natuke allapoole , pole lõikand, mul lihtsalt juuksed ei kasva Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 13:58

mm ,juukseid on tobe lõigata *jääb oma arvamusele kindlaks*
Tagasi üles Go down
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29634
Registration date : 25/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 14:46

Ma vahepeal lõikan otsi. Muidu mul on kaa rindkereni juuksed. Ema ja isa ütlevad et lõika poisi peaks ag mina et taha. Mul väiksena oli poisi pea. Ja nendel piltidel näen ma jube välja.
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31100
Registration date : 04/08/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 14:51

Jah, otsi pean ma ka lõikama. Õnneks tavaliselt mitte palju, kuna ma ikkagi üritan juukseid hoida.

Huvitav arutelu meil siin ja kindlasti käib see kõik Miseria järjeka alla. Väga rõõmus

Mine kirjutama nüüd!
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29634
Registration date : 25/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 15:06

Marie - Jaa, siiani pole juuste teemat ju tehtud.

Aga kiiresti kribama. Teate selle pärast pole ma veel järjekat teinud.
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 15:45

Mul on aju mõttelage, ma pean mõtlema, mis järgmises osas saab Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Celestine
Lohe
Lohe
Celestine


Female Postituste arv : 2669
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 29999
Registration date : 13/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 16:14

Ee... keegi tapetakse ja Sarlin avastab, et tal on kaksikõde? Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 16:22

Tegelikult oli mul lõpu teine plaan Sarliniga, siis sellesmõttes oleks ägedam jätkata ka ,,Sarlin de Wound 2" , aga jahm Väga rõõmus Kaksiku kohta ei tea, ma olen palju selliseid lugusid teinud , kus kaksikuid on ja avastatakse.
Tagasi üles Go down
Celestine
Lohe
Lohe
Celestine


Female Postituste arv : 2669
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 29999
Registration date : 13/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 16:25

Siis mitte... Aga näiteks, et Sarlin satub väravavõtmega Põhjapoolusele? Ei sobi. Ei tea.
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 16:27

Mul on Sarliniga oma kindel mõte olemas Väga rõõmus hetkel kaalutlen seda, kauaks nad jäävad Grimmauldi ja mis edasi saab nende kõikide tegelastega Naer
Tagasi üles Go down
Celestine
Lohe
Lohe
Celestine


Female Postituste arv : 2669
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 29999
Registration date : 13/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 16:32

Lõpeb suure pauguga? Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 16:33

Teaks vaid ka , mida sa selle all mõtled ? Naerab
Tagasi üles Go down
Celestine
Lohe
Lohe
Celestine


Female Postituste arv : 2669
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 29999
Registration date : 13/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 16:35

Sarlin sureb? Imestus
Mina ei saanud aru, mida sina mõtlesid. Irw. Naer
Tagasi üles Go down
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 30827
Registration date : 25/01/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 16:37

Näkää. Kui peategelane sureb on ju rollikas läbi.
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 16:38

Eem, jap , sureb Naeratab
Nii juhtub iga tegelasega minu jutus. Peategelane viskab alati sussid taeva poole püsti, kuid sellegipoolest, cheer up! Teine osa tuleb ka, vähemalt mul on kavas Naeratab
hetkel ma lähen bloggerit vallutama, et järgmist osa mõelda.

Libahunt : see pole rollikas, see on järjejutt Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 30827
Registration date : 25/01/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 16:44

Upss.
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 32896
Registration date : 14/08/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 17:52

Ohh, ma pole nii kaua lugenud... Aga ikkagi ülimalt hea. Uut.
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 18:09

Sarlin sisenes endale tuttavasse ruumi, kus olid juba Ordu liikmed ja Albus Dumbledore, kes oli end sisse seadnud laua otsas. Üle tuba kostus vaikne pomin, kuid kui Dumbledore käe tõstis, jäid kõik vaikseks. Moody seisis ukse juures ja toetus küljega vastu seina, üks silm Dumbledorele kinnitatud ja teine võlusilm vaatas igat sissetulijat mõned hetked. Rohkema aja hoidis ta võlusilma Harryl, kes ilmselgelt oli sellega harjunud, kui Sarlinis tekitas see kõhelust, kui teda võlusilmaga vaadati. Kuidagi ebaharjumuspärane. Ginny aga vaatas ikka veel Sarlini pikkasid juukseid ning Harryle tundus vahepeal, et Sarlin võib jälle iga hetk naeratada seda sama külma naeru mis pildi peal oli. Kuid kui aimas, et seda ei tule, pühendus ta lõpuks ka kuulamisele:
,,...Voldemort tuleb kuidagi peatada. On lihtsalt üle piiri läinud, et ta tapab kõiki järjest," ütles üks ordu liige, kellele Sarlin korraks pilgu viis. Voldemort oli ka tema ajal kõik ettejuhtuvad võlurid ja mugud ära tapnud ja seda halastamatult!
,,Sa tead väga hästi, et isegi siis kui see talle ära keelata, oled sina järgmine surnute nimekirjas," ütles Lupin , vaadates kulmi kortsutades lauda. ,,Teda on peaaegu et võimatu tappa kui mitte ainult Avada Kedavraga ja selle jaoks on piisavalt tugevat võlurit vaja." ütles ta häält puhtaks köhtades.
Lupin viis pilgu Harryle, kes omakorda huult hammustas. Tema peale loodeti ju alati, tema on ju Äravalitu. Noormees viis käega üle oma armi ja ohkas raskelt. ,,Ma tean ise ka, et ma suren Voldemorti käe läbi varem või hiljem ja ma ei karda seda!" ütles Harry kulmi kortsutades. Moody heitis talle mõlema silmaga pilgu seekord. Olgugi, et Harry oli Gryffindoris, Äravalitu ja kõike muud, siis selline olukord tekitas hetkel küll piinlikust.
,,Sa arvad, et sinust võimsamaid võlureid ei ole?" küsis Sarlin kulmu kergitades ja Harryt vaadates. Harry jõllitas Sarlini. ,,Selles mõttes, et ... eem ... kuidas seletada... Noh, vaata , alati ei pea ju olema nii, et ,,Oii! Ma lähen Voldemortiga võitlema ja nüüd ma suren ära!" , sa võid ju endas kindel olla,et sa tapad ta ära ja ei sure?" jätkas ta fakteerimisega. Harry vaatas talle imestunult otsa. ,,Aga see on saatusega ette määratud nii!" vaidles ta vastu. Tundus nagu oleks ta hetkel Tom Riddle, kes oli nii päevikusse süvenenud, et arvas , et kogu ta elu on täiesti ette ära kirjutatud.
,,Kurat võtaks! Ei ole !" vaidles Sarlin nüüd tuliselt vastu. ,,Issand jumal! Kas sul aru pole peas? Minuarust tahabki Voldemort just seda, et sina teda tapma läheksid!" ütles ta selja sirgu ajades, sest iga hetk oli ta valmis kargama üle laua Harry ette ja talle kasvõi vastu lõuga andma, kui ta omale aru pähe ei võta. Hermione jälgis Sarlini suu ammuli ja viis pilgu Ginnyle, kes imestunult silmi pilgutas. Mõned ordu liikmed kergitasid samuti kulmi, kuid Moody muigas sellepeale.
,,Minuarust on sellel tüdrukul õigus," lausus ta karedal häälel, võlusilma pilk kinnitunud Sarlinile. Harry vaatas Moodyt mõnda aega ja hingas sügavalt sisse. ,,Jah , tal on vist õigus.." pomises ta vaikselt alla andes. ,,Harry, sa peaksid puhkama.." arvas Hermione ja naeratas Harryle lohutavalt, kes vaikselt noogutas.
,,Me arutame siis edasiseid asju teiste ordu liikmete vahel edasi," lausus Dumbledore kui kõik noored olid püsti tõusnud. Nüüd kui toolid olid vabanenud, sai ka Moody toolil istet võetud ja pilk oli nüüd suunatud Albusele, kes omakorda saatis pilguga kõiki kes toast lahkusid.


Kiirelt oli ka tulnud lõunaaeg. Sarlin ja Harry ei rääkinud eriti omavahel.Harryle tundus, et tüdruk teab temast liiga vähe ja just sellepärast alustas ta oma faktdega. Nii tundus ta rohkem Hermione moodi olevat, kuid Hermione oli siiski parem ja põhjalikum enda faktidega.
Sarlinil oli aga vastupidi. Hetkel pidas ta Harryt hulluks egoistiks, kes otsib kaastunnet enda saatuse pärast. Ta oli sada protsenti kindel, et Harry ei sure Voldemorti käe läbi, kuigi see oli väga võimalik. Mõni hetk tekkis selle osa pealt kahtlus, kuid siiski otsustas ta oma arvamusele kindlaks jääda . Ta võib ju Harryle üritada selgeks teha, et nii ei juhtu. See pole saatusega ette määratud, saatust saab endale ise valida .. Või õigemini on saatusel mitu teed ja inimene koostab need enda valikutega ise.
Lõunasöögi ajal polnud Ordu liikmetest jälgegi alles. Isegi Arthur oli läinud.
,,Ta läks Ministeeriumisse asju ajama," seletas Molly, kui taldrikutele praadi ja salatit pani.
,,Täna te lähete Londonisse , Charlie tuli siia ja ta tahab teid kõiki enda juurde appi mõneks tunnikeseks.." lisas ta veel, kui oli Roni taldriku kohale kummardunud ja sinna praadi lisanud. Harry muigas vaikselt. Weasleyde kaks vanimat poega olid ägedad tegelased tema jaoks, Sarlini jaoks aga jälle tundmatud inimesed keda ta peab jälle tundma õppima. Soovinud üksteisele head isu, asusid kõik vaikides sööma. Loomulikult oli selline vaikus neile harjumatu, kuna tavaliselt ajasid teised juttu. Harry ja Sarlin põrnitsesid vahepeal üksteise poole altkulmu, kuid enamusjaolt vältisid nad üksteise pilke.

*


Londoni tänavatel ootas neid pikemat kasvu punaste juustega mees, kes kandis lohenahast uuemaid saapaid. Ta nägu kaunistas muie, kui ta nägi lähenevaid noori.
,,Charlie,need on Neville, Luna ja Sarlin," tutvustas Ron oma vennale nendega kaasas olevaid sõpru. Charlie surus igaühega kätt ja vangutas pead. ,,Tegelikult mul pole abi vaja, vaid ma lihtsalt mõtlesin teiega kokku saada kuna ma sattusin Londonisse..." seletas Charlie silma pilgutades. Sarlin kergitas kulmi.
,,Ema poleks meid mitte mingil juhul minema lasknud tõesti," venitas Ron ning järgnes venna järel, kui nad võtsid omale tuttava suuna. Diagoni põiktänav.
,,Ma pean pangas korraks ära ka käima!" ütles Charlie kiiresti, enne kui Ron suu jõudis avada, et midagi küsida. Ta viis pilgu Hermionele, kes ainult õlgu kehitas. Vaikides järgnesid nad jälle Charliele.

Samal ajal kui Charlie tegeles härjapõlvlasega panga leti taga, kortsutas Sarlin kulmi. See pank oli jäänud samasuguseks nagu see koguaeg oli olnud. Alahuulde hammustanud, õhkas ta raskelt ning katsus kõik taskud läbi. ,,Oleks vaja endal ka paar galeooni võtta.." pomises ta vaikselt, kuni leidis enda jope taskust kuldse võtme. Mingil kombel oli ta unustanud selle kohta üldse, kuid oli suutnud kaasa võtta selle sama jope kus võti oli ja nüüd pidi ta meelde tuletama, kas keegi on tema kontol üldse peal elanud.
Virila muige saatel, ulatas ta ta võtme härjapõlvlasele, kes hoidis nüüd omakorda kaks võtit käes. Charlie ja Sarlini oma. Härjapõlvlane pomises midagi ning kutsus kõik enda järel.

Peale mõnda minutit, kui Charlie oli enda panga kontot pisut tühjendatud, suundusid nad Sarlini kambri poole.
,,Huvitav, on seal üldse midagi alles.. Ma pole seal üle pika aja käinud.." sosistas ta Lunale ja Hermionele. Luna naeratas talle kuutõbiselt ja Hermione õhkas:,,Kui just kellegil su võtit pole olnud, siis on su asjad alles.." arvas ta, kuid ta polnud isegi selles kindel.
Härjapõlvlane tegi mingisuguseid liigutusi seinal ning pistis võtme auku ja keeras seda. Käis raske raks. Uks avanes aeglaselt, väga aeglaselt.Tundus nagu keegi polnud seda kasutanud sajandi jooksul.
Aga niipea kui uks avanes, vajus Sarlini suu ammuli. Kui ta oli siin esimest korda käinud, oli ta näinud suurt kullahunnikut. See oli ikka veel alles, kuidas? Silmi pilgutades, viis ta pilgu ülejäänutele.
Kullahunnikud ootasid tunduvalt mitu aastat, et omanik võtaks nad lõpuks ära ja raiskaks kenasti samuti ära.
,,Tehke ruttu!" sisistas härjapõlvlane ninakal häälel. Sarlin kehitas vaikselt õlgu, kuid oli väga ebalev võtta teiste ees raha. ,,Khm ... Kui soovite, võite ise ka võtta ..." pakkus ta ülejäänutele ning kummardus enda galeoonide kohale.


Viimati muutis seda Miseria (Reede Jan 09 2009, 22:16). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 30827
Registration date : 25/01/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 18:13

Hea Naeratab Edasi!
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Erewin
Istar
Istar
Erewin


Female Postituste arv : 2862
Age : 27
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 30569
Registration date : 04/07/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 18:51

Huvitav =]. Edasi !
Tagasi üles Go down
http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31100
Registration date : 04/08/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 19:03

Mind häirib see Harry lootusetus. See pole tema moodi.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 19:08

Küll ta oma lootuse tagasi saab Väga rõõmus Sarlin on endine Slytherin ja sellepärast hakkab nüüd vahepeal ta Slytherini omadusjoon välja lööma. Naer
aga jahm , seda ma ütlen, et Harry tõesti muutub jälle teie tuntud kangelaseks. Naer
Tagasi üles Go down
Celestine
Lohe
Lohe
Celestine


Female Postituste arv : 2669
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 29999
Registration date : 13/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeTeis Sept 16 2008, 11:38

Jätka! (H)
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeTeis Sept 16 2008, 17:40

Ma kardan, et kui mul idee kriis hullemaks läheb, siis pean selle looga pausi natuke ja alustan teisega T___T
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31100
Registration date : 04/08/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeTeis Sept 16 2008, 18:22

Minu arvates tuleb kõik järjekad enne ilmutamist valmis kirjutada, või vähemalt võiks idee korralikult olemas olla. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeTeis Sept 16 2008, 18:31

Mm , on ka juhuseid, et kirjutada paugupealt? Naer
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31100
Registration date : 04/08/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeTeis Sept 16 2008, 18:32

Ei saanud pihta.

Muidu, ma tahaksin ka midagi kirjutada, aga mul pole absoluutselt ideid. >.<
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29634
Registration date : 25/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeTeis Sept 16 2008, 18:34

Mul on mõte millest võiks kirjutada. *Ütleb ise endale: "Pssttt Tofu!"*
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31100
Registration date : 04/08/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeTeis Sept 16 2008, 18:35

Mul on ka mingisugune... *salatseb*
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeTeis Sept 16 2008, 18:37

Mm ... kirjutamine on äge Väga rõõmus
eile just lõpetasin ühe freacky loo kirjutamise Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Liv
Kantsler
Kantsler
Liv


Female Postituste arv : 3298
Age : 114
Hüüdnimi : ----
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 917
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 29719
Registration date : 18/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeKolm Sept 17 2008, 16:39

Ok. Lugesin kõik osad läbi. Üldiselt huvitav lugu, aga stiili pole juttu sees. Rohkem deskripsiooni paluks! Naeratab Ja siis veel see! Kas sa loed oma kirjutatud asju läbi, enne kui sa neid siia paned? Palju kirja vigu, tähe puudusi on. Naeratab Jõudu tööle!
Tagasi üles Go down
http://mariefannid.forumotion.net/
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeKolm Sept 17 2008, 16:47

Klaviatuuri jama Väga rõõmus
aga jahm, okei , kirjavigade eest ma ei vastuta nagu enne öeldud oli. Naer
Tagasi üles Go down
minnipuhh
Vari
Vari
minnipuhh


Female Postituste arv : 1461
Age : 28
Hüüdnimi : minni
Punktid : 550
Galeoonid : 500
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 28551
Registration date : 28/07/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeKolm Sept 17 2008, 18:56

mul pole üldse aega lugeda, aga nädalavahetusel loen kõik jutti läbi. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeKolm Sept 17 2008, 19:13

umm , good luck ;o
Tagasi üles Go down
Erewin
Istar
Istar
Erewin


Female Postituste arv : 2862
Age : 27
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 30569
Registration date : 04/07/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeReede Sept 19 2008, 17:20

Kuidas sa julged meid nii moodi piinata?! Uut ! * trambib *
Tagasi üles Go down
http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 32896
Registration date : 14/08/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeReede Sept 19 2008, 19:16

Me nõuame uut!
Tagasi üles Go down
Ellen.
Ükssarvik
Ükssarvik
Ellen.


Female Postituste arv : 1745
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1300
Galeoonid : 991
Aktiivsuspunktid : 29309
Registration date : 25/07/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeReede Sept 19 2008, 20:33

Uut!Uut!Uut!Uut!!!!!!!!!!!!!!
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeReede Sept 19 2008, 20:40

[Mõned mõtted tulid. Naer]

Peale mitte just kõige lühemat päeva Londoni Diagoni põiktänavat olid kõik väsinud. Sarlin oli seal ära kulutanud peaaegu kogu oma raha, ostes seal igausuguseid uusi raamatuid, uued riided (samas ka muguriideid;ei tea millal neid veel vaja läheb , Hermione soovitas samuti!), roti, kes oli süsimust ning silmad särasid kui neile valgus peale langes. Roti nimeks sai Choey , kes tundus olevat samas ka oma nime üle väga uhke olevat. Harryga leppis Sarlin kiirelt siiski ära, kui nende sõnadevahetust sai üldse tüliks nimetada. Mõlemad seisid oma enda eest. Siis oli Sarlin ostnud omale veel hommikumantli ning kenad soojad sussid, mis sobisid ideaalselt praeguse ilmaga. Veel oli ta teinud välja teistele mugude Londonis soojad kakaod kui oli saanud võluri raha välja vahetada mugude raha vastu.
Hetkel seisis Sarlin peegli ees ja silus kammiga enda pikki musti juukseid. Ta oli harjunud , et ta juuksed on õlgadeni ja need ei vaja eriti palju hooldust, kuid nüüd, millal ta enda pikki juukseid omas, tundis ta end teistmoodi.
Nagu oleks temast puudunud osake jälle tervikuks saanud .
Ta poleks tahtnud hakata selleks samaks Slytherinlaseks kes ta enne oli. Ei oleks. Talle meeldis hetkeline Sarlin, endine Susan . Talle meeldis ta uus iseloom, kuid kas see oli ikka õige ? Keegi koputas lukustatud vannitoa uksele. See äratas Sarlini tema mõttemaailmast ning tüdruk tõmbas selga puhta ja pehme sinakat tooni hommikumantli ja avas vannitoa ukse. ,,Oled sa kaua veel seal?" küsis ukse taga seisev Ginny, kes ootas juba üle tunni aja , et ka tema saaks vannituba kasutada. ,,Vabandust.." pomises Sarlin ja tegi ukse täiesti lahti ning pani enda sussid jalga ning lahkus vannitoast, lastes Ginny sisse.

,,Me läheme homme Võlukunsti Ministeeriumisse," teatas Harry, kui kõik tüdrukud said enda nõutud du¹¹i all käimise ära. Loomulikult polnud Harryl selle vastu midagi, kuid kokkuvõttes pidi ta end ise pesema kõige viimasena ja mitte just kõige soojema veega. Sigatüükas oli vesi alati soe ning nagu arvata oligi, siis ta oli sellega harjunud ja talle tuli meelde prefektide vannituba. ,,Miks?" küsis Sarlin kulmi kergitades. Ta oli end jõudnud juba riidesse sättida ning kandis hetkel siniseid teksasid ja musta T-särki, millel oli kirjutatud ühte mugu pilt. Keegi polnud kindel, on tegu naise või mehega,kuna nimi oli Marilyn Manson ja pildil oli mees.
,,Me läheme mu isa juurde.." ütles Ron vaikselt haigutust alla surudes. Tundus, et haigutuse reflex oli hakanud ka teiste peal töötlama ning nüüd haigutasid paljud. ,,Mis kell?" esitas Hermione järgmise küsimuse, kes oli väga elevil. Kui Harry Võlukunsti Ministeeriumis kokku sai , nägi ta seal Lucius Malfoyd, keda ta üldse põrmugi ei sallinud. Nagu ka tema poega, Draco Malfoyd .
,,Kell ükstest oleks tore, kui sinna jõuaksime." vastas Harry kindlalt. ,,Olgu, äratate mind kui vaja. Mina lähen nüüd magama.." lausus Ginny haigutades ja lahkus Lunaga omavahel vaikselt rääkites toast. ,,Mina ka, head ööd.." vastas Sarlin, ning lahkus tüdrukute jälgedes toast. Hermione jäi aga Roni ja Harryga omavahel juttu vaikselt rääkima. Ilmselt midagi salajast, mida ainult need kolm teada tohtisid.

,,Sarlin, ärka ülesse nüüd!" torkis Ginny teda seekord. Tüdruku ergas hääl mõjus justkui äratuskellana ning Sarlin avas uniselt silmad. ,,Kas me hakkame minema?" küsis ta uniselt ja tõusis püsti ning tõmbas enda eilsed riided selga, lisades seekord omale sooja kootud kampsuni ning bee¾ika värviga jope võttis ta kaenla alla, olles valmis selle selga panema kui nad välja lähevad. Ginny oli vahepeal aga noogutanud ning toast lahkunud. Voodi oli aga korda tehtud. Sarlin kammis kiirelt juuksed ära ning läks kiirelt kööki. Kõik sõid juba oma kohtadel.
,,Kus Molly on?" küsis Sarlin pisut imestunult, kuna tavaliselt kõndis Roni ema edasi-tagasi köögis ringi ja ajas teistega rõõmsalt juttu.
,,Ta läks Charliega minema," ütles Ron kuivalt ning sõi edasi. Tuli välja, et Hermione oli toidu ise valmistanud ja see polnud nii hull kui esialgu tundus. Nimelt oli Hermione valmistanud ühepajatoitu. Sarlin nokkis välja lihatükid ja kartuli ning asus isukalt sööma, kuna tal oli siiski kõht väga tühjaks läinud.
Pead vangutades, viis ta pilgu Hermionele, kes oli ilmselgelt enda saavutuse pärast väga uhke. Sarlin võttis omale ühe leivapätsi ning asus siis lõpuni sööma.

*


Harry, Hermione, Ron ja Sarlin. Kõik need neli last kõndisid mööda Võlukunsti Ministeerimit. Nad olid jätnud Luna, Ginny ja Neville Ministeeriumi hoovi peale ootama, sest muidu oleksid nad äratanud liigse tähelepanu. Ministeeriumis oli suhteliselt palav, niiet igaüks hõidis oma jopet ja mantlit käes ning liikus aeglaselt edasi, otsides Arthur Weasley kabinetti, olgugi, et nad teadsid suuna väga umbselt ning Ronil olid korrused ka segamini läinud.

,,Oh, tere Potter," kostus nende seljataga hääl. Harry turjakarvad tõusid, kui ta tundis ära hääle, mida ta vihkas. Ei, see polnud Snape. See oli Malfoy, Lucius Malfoy . Harry surus hambad risti ja pöördus ringi, kõik teised võtsid temalt kommet ja vahtisid otsa Luciusele, kelle nägu kaunistas kõrk muie. ,,Ja ma näen, et sa vedasid oma sõbrakesed ka kaasa," lausus ta külmalt, libistades sama külma pilgu üle kõigi, kes Harryga kaasas olid. ,,Ja ka selle sopaverelise tüdruku .." peatus ta silmapaar Hermionel.
,,Suu kinni!" pomisesid Sarlin ja Harry justkui ühest suust, kuna mõlemale ei meeldinud, kui nende sõpra sopavereliseks kutsuti. Luciuse pilk läks korraks Harryle tagasi ja siis temast natuke maad eemal seisvale Sarlinile, kes oli käed rusikasse surunud.
,,Hmm , ja sina oled arvatavasti see uus tüdruk Gryffindorist. Draco rääkis mulle sinust..." venitas Lucius, jättes lõpu lahtiseks.
,,Kas tõesti?" vangutas Sarlin pead ja viis pilgu korraks Hermionele. Õnneks neid oli neli! ,,Ja see tähendas siis head või halba? Kui halba, siis ma ei imestaks. Te olete nii sarnased!" sõnas Sarlin külmalt . Nüüd võis Harry sajale galeoonile kihla vedada, et praegune Sarlin sarnanes sellesama tüdrukuga, kes oli arhiivi pildil.
Lucius hakkas just midagi vastu ütlema, kui tema seljataga kostus Võlukunsti Ministri hääl. ,,Lucius!" hüüdis Cornelius ning jõudis Malfoy juurde.
,,Tere Hary, ma näen, et te olete juba kokku saanud!" lausus Cornelius närviliselt naeratades ja surus Harryl ja Luciusel kätt. Viimane ainult naeratas kõrgilt ning astus kiirelt vabandades minema.

,,Tal on hetero välimus," turtsatas Sarlin lõpuks, kui nad olid Arthur Weasleyga ära rääkinud ning Ministeeriumist väljunud. Hetkel istusid nad Grimmauldis , sooja kaminatule ääres. Kõik turtsatasid tema ümber naerda. ,,Dracol ja temal pole üldse vahet! Olgu, Dracol on ilusamad juuksed, aga tema võiks juuksurisse minna! Ta pole vist kogu oma elu juukseid lõiganud.." kortsutas Sarlin kulmi, jätkates oma kriitikaga. Ta lootis, või õigemini arvas, et see sõnavahetus tuleb pikem , kuid Cornelius Fudge sekkus. Kas ta oli juttu pealt kuulanud? Aga selle peale enam ei mõeldud, kuna Hermione oli kuulutanud, et lõunasöök oli valmis.


Viimati muutis seda Miseria (Reede Jan 09 2009, 22:18). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 30827
Registration date : 25/01/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeReede Sept 19 2008, 20:45

EDASI!!! WOWWOWWOW!!
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitimeReede Sept 19 2008, 21:10

Millest ,,WOWWOWWOW!!" ?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Sarlin [lõpetatud!]
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Sarlin 2
» Sarlin 3

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Omalooming :: Järjejutud-
Hüppa: