Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Sarlin [lõpetatud!]

Go down 
+10
Karin
Tofu
Celestine
libahunt
Ellen.
Erewin
minnipuhh
Murtagh
Evanna
Miseria
14 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 30827
Registration date : 25/01/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeReede Sept 19 2008, 21:13

Ma ei tea wowowowowow
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Erewin
Istar
Istar
Erewin


Female Postituste arv : 2862
Age : 27
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 30569
Registration date : 04/07/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeReede Sept 19 2008, 21:23

I Süda it. Vutak.
Tagasi üles Go down
http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31100
Registration date : 04/08/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeLaup Sept 20 2008, 14:36

Mõned väga imelikud sõnad ja väljendid on. Nagu reflex, eesti keeles on see refleks. Ja "nad võtsid temalt kommet" on vääga imelik. >.<
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeLaup Sept 20 2008, 14:45

Refelx - vabandust, ma olen rohkem isegi välismaa sõnadega harjunud. Ei tea miks ja kuna ma mõtlen vahest isegi inglise keeles, siis osutub isegi raskeks kirjtuamine Väga rõõmus
'Võtsid temalt kommet' , tegid sama .
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31100
Registration date : 04/08/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeLaup Sept 20 2008, 14:54

Aga see ei ole eestikeelne lause! Väga rõõmus See ei ole eesti keele reeglite kohaselt korrektne. (Vabandust, ma olen tähenärija.) Aga mind häirivad sellised asjad kohutavalt. Muidu, õige võiks olla näiteks "järgisid tema kommet" või kuidagi nii. Aga seegi on imelik. >.< Selline lause ei lähe kuidagi.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeLaup Sept 20 2008, 15:00

Minul läheb .
Das sind meine Fehler und bedauern, wenn Sie nicht wie sie.
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31100
Registration date : 04/08/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeLaup Sept 20 2008, 15:07

See ei ole lihtsalt eesti keeles korrektne lause ja ongi kõik. Sa võid ju inglise keeles kirjutada. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeLaup Sept 20 2008, 15:11

Yays .
Niiet siin on lubatud ka euroopa keeled? okei, eks ma kunagi kirjutan siia saksa keelse jutustuse, aga pole minu süü kui jutt tuleb lühikeste osadega ja mõne veaga. Naer
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31100
Registration date : 04/08/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeLaup Sept 20 2008, 15:17

Ei, ma ei mõelnud seda. See oli lihtsalt naljaga pooleks põhjendus. >.<
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeLaup Sept 20 2008, 16:00

Hmm , erinevad huumorid sel juhul.
Aga jahm , kena, eile avastas Birks , et mul on must huumor Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31100
Registration date : 04/08/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeLaup Sept 20 2008, 16:07

Ok No comments.

Muide, kas sa kunagi Elementide rollikas ka veel käid? Ootan sind juba ^^.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeLaup Sept 20 2008, 19:44

mm , arvatavasti Väga rõõmus
Näe , vastasin seal Elementide Rollikas Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 30827
Registration date : 25/01/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeLaup Sept 20 2008, 21:33

Miseria - KUI must? Ma vist ei avastanud. Kui sa ikka mind mõtled Naer
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeEsm Sept 22 2008, 17:42

Mm ... selline , noo et ma võin naerma hakata kui teised leinavad ja teen nalja surma üle. Naerab
Tagasi üles Go down
Erewin
Istar
Istar
Erewin


Female Postituste arv : 2862
Age : 27
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 30569
Registration date : 04/07/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeEsm Sept 22 2008, 18:10

Sa oled õel. -.-
Tee juba edasi !
Tagasi üles Go down
http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
renxik
Hobugreif
Hobugreif
renxik


Male Postituste arv : 1311
Age : 27
Hüüdnimi : ren
Punktid : 500
Galeoonid : 500
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 29711
Registration date : 10/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeEsm Sept 22 2008, 18:15

Sä vöid äga kui sä näed, et keegi sureb otse su silmade ees? Või sõjas`?
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeEsm Sept 22 2008, 19:08

Minu silme-ees pole keegi surnud, aga oleks peaaegu.
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeTeis Sept 23 2008, 19:24

[Üritan Actionit lisada (a) Ja ärge kurtke mu ebaloogilisuse pärast!Naer]

,,Ma lähen täna Londonisse.." ütles Ginny vaikselt oma kartuli putru neelatades ja teisi lauas olijaid vaadates.
,,Miks?" imestas Ron ja vaatas oma õde, kes talle naeratas .
,,Mul on vaja üks asi seal ära osta. Ma tulen õhtul tagasi,luban," lisas ta veel, kui nägi Harry ilmet, kes vaikselt ohkas ja kulmi kergitas. ,,Sul raha on vaja?" küsis Sarlin. Ginny kehitas õlgu. ,,Mul on endal galeoone ka veel alles ja seal on piisavalt palju, et ma saaksin ära osta.." lausus ta lõpetades enda lõunasöögi. ,,Mida sa üldse osta tahad?Me oleksime võinud selle enne ära osta ?" päris Harry, kes saatis Ginny koridorini. Tüdruk vinnas selga oma mantli ja raputas pead. ,,Ei Harry, mul tuli alles nüüd selle kohta meelde! Ma luban, et see ei ole midagi ohtlikku!" lausus ta viies käega üle oma punaste juuste. Harry ainult naeratas talle vaikselt ning vaatas kuidas Ginny lahkub.
,,Kuhu tal tõesti nii kiire hakkas?" ei saanud ta aru, kui oli laua taha tagasi istunud ning taas sööma asunud.
,,Võibolla ongi mõni asi.. Ehk raamat?" pomises Hermione lootusrikkal toonil. Sarlin viis pilgu Lunale, kes tundus nagu mängiks oma toiduga. Õhanud vaikselt, vaatas ta Neville poole, kes vaikselt ja mitte midagi ütlemata sõi . Seltskond oli mingil kombel vaikne ja Sarlin polnud ainuke, kes seda märkas. Hermione mühatas vaikselt midagi endamisi kui ta Päevaprohvetit luges .
,,Olgu, aitähh Hermione, mul on kõht täis!" tõusis Harry laua tagant, suutmata taluda enam seda häirivat vaikust. Ron tõusis kohe peale teda ning seejärel ka kõik ülejäänud. Hermione jäi aga kööki rahulikult puhastama.

*


,,Harry! Ron!" hõikas Hermione üle terve Grimmauld Place nr. 12 korteri. Kaks poissi tormasid teiselt korruselt kohale ja vaatasid Hermionelt imestunult ja uudishimulikut.,,Mis lahti?" küsis Ron ja vaatas Hermionet kokkusurutud huulega, ise kulmi kergitades. Hermione sirutas käe ümbrikuga välja ning ulatas selle Harryle, kes selle vastu võttis :

'Harry, Hermione , Ron ja teised.
Ma jään ööseks ema juurde Jäneseurgu.Homme saadan ma teile Põssapossaga kirja. Loodan,et te väga ei muretse ja ma väga vabandan sellepärast, et te pidite mind ootama, olgugi, et ma lubasin tulla õhtuks tagasi . Ma lihtsalt tahtsin näha väga oma ema!
Muideks, ema tahtis teada, kuidas teil kõigil seal läheb.Ta on väga mures , olgugi, et ta ei rääkinud põhjust miks?
Olgu, head ööd teile!

Ginny .'
, Harry kergitas kulmi kui selle kirja valjult ette lugenud oli.
,,Noh, see seletab kõike miks ta pole kohale ilmunud.." turtsatas Ron. ,,Ma oleksin ise ka Jäneseurgu läinud kui mul võimalus oleks.." pomises ta. Harry ulatas kirja Hermionele, kes selle omakorda lauale asetas ja treppide poole liikuma hakkas.
,,On teil üldse aimu, miks ta nii kaugele läks?" imestas ta end ringi keerates. Harry vahtis talle otsa. ,,Ta kirjutas ju selgesti kirjas välja, et ta tahtis oma ema näha," vastas Harry prille kergitades ja Hermionet vahtides.
,,Lihtsalt Jäneseurg on siit miilide kaugusel, kui Grimmauld Place on vaid vähem kui üks kilomeeter Diagoni põiktänavast kaugemal.." vastas ta .
,,Hermione!" ohkas Ron raskelt. ,,Praegu me ei ole koolis! Sa ei pea asja nii loogiliselt võtma!" lausus ta kulmi kortsutades ja haigutades. ,,Aga olgu peale.Ta lubas, et saabab meile siis homme kirja ja las olla ikka mõjuv vabandus!" lisas ta ning läks trepist ülesse. Harry muigas vaikselt. ,,Ronil on õigus. Sa peaksid asja kergemalt võtma, Hermione. Me pole praegu koolis, kus võib igasuguseid asju juhtuda." vastas ta ning läks samuti trepist ülesse. Enne oma tuppa jõudmist, kuulis ta kuidas Hermione tema seljataga solvunult vantsis.

*


Harry ärkas karjatuse saatel ning tundis hõõguvat valu enda armis,mis tuksles . Üleni higisena võttis ta prillid ja pani need ette. Neville ja Ron norsatasid mõlemad korraga ning Harry ohkas. Valu armis andis järele. Ta seadis end istuma ja vahtis öises pimeduses kattuvat tuba. Seda und, mida ta hetkel nägi, ei saanud ta uskuda.
Ginny Voldemorti käes ja vangistuses? Ei, äkki on see jälle üks Surmasööjate vemp? Harry pea laskus pehmele padjale ning ta ohkas raskelt ja väsinult. Teda pole ammu Voldemortiga uned häirinud ja ta ülesse äratanud. Ron norsatas taas. Harry võttis prillid eest ära, suutmata ise ka aru saada miks ta need üldse ette pani.
Mõeldes ikka veel unenäost, kortsutas ta kulmi.
,,Mis siis kui Ginny ongi Voldemorti käes?" pomises Harry endamisi ja vahtis suurte silmadega lage. Ta ei oleks tahtnud kaotada Ginnyt, ei oleks! Sisistanud ,olles vihane Voldemorti peale ja kogu selle Surmasööjate pundi, keeras ta teise külje ning haigutas raskelt. Võibolla oligi see taas järjekordne temp mida Surmasööjad ette mängisid samal aastal kui Sirius suri?
Haigutanud tasaselt, kuid seekord unisemalt, sulges ta lihtsalt silmad, kuid niipea kui ta seda tegi, uinus ta taas ning seekord ei kimbutanud teda ükski unenägu.

*


,,..Ja siis ta piinas Ginnyt Crucatiuse needusega..." jutustas Harry kõikidele viibijatele oma unenäost. Nüüd kui kõik olid kohal, kaasa arvatud ka Sarlin, kes juttu kulmu kortsutades kuulas, oli ta pisutki kergendunud.
,,Harry, oled sa kindel, et ta Voldemorti käes on?" küsis Sarlin. Ron võõpatas seda nime kuuldes ja seda tegid ka Neville ja Luna, kuid Sarlin ei teinud sellest välja, sest ta polnud siiamaani aru saanud eriti sellest Voldemorti tegelasest.
Väljas sadas paksu valget lund mis oleks kõik tänava teed enda alla matnud, kui mitte mugud enda tehnoloogiaga teed ära puhastanud ei oleks.
Harry kehitas õlgu. ,,Ma kardan, et see võib olla jälle lõks nagu nad tegid seda siis kui ma olin viiendas klassis..." pomises ta vaikselt. ,,Kes .." hakkas Sarlin küsima, kuid nägi Hermione pilku ja jäi seejärel vait ning tõmbas enda kätte juuksesalke ning hakkas neid ümber sõrmi keerutama. Jälle vajus seltskond vaikusesse, kuid mitte tavalisse vaid mõtlevasse.
,,Põssapossa!" karjatas Ron mitmekümne minuti pärast, kui kuulis akna taga toksimist. Ron tõttas akna juurde ning avas selle kiirelt ja lasi linnu sisse, kes oli jällegi uhke enda tööga ja lendles huieldes edasi-tagasi. Ron võttis kirja kätte ja avas selle :

,,Hommikust kõigile !
Nüüd mul on palve! Kas te saaksite tulla kõik Godric Hollowis asuva surnuaia juurde? Mul on teile seal üks asi ära näidata mis on väga tähtis! Eelkõige sulle, Harry kui sa seda kirja loed. Oleks tore, kui te saaksite tulla lõunaks sinna.

Ginny .


Kõik kergitasid teadet kuuldes kulmi ning Harry noogutas. ,,Kui see on tähtis siis me peame sinna minema." arvas ta. Hermione jooksis ülesse ja tuli pärgamendi ja sulega alla ning ulatas asjad Harryle, kes läks kirja kirjutama. (,,Ginny , me tuleme siis täna surnuaeda. Ma loodan, et sul pole midagi selle vastu, kui Luna, Neville ja Sarlin kaasa tulevad, sest arvatavasti saavad nemad ka aidata meid!
Harry.
) Ron püüdis Põssapossa kinni ja lasi Harryl siduda kirja linnu külge, kes lendas kiirelt aknast välja.

*


Ginny vaatas värisedes kuidas Põssapossa lennates lähenes. Põssapossa maandus ühel palgil ning Ginny rebis talt kirja jala küljest ning nuuksatas kui seda luges. Lucius astus Ginny juurde ja lükkas ta Greybacki poole, kes tüdruku külmalt muiates kinni püüdis. Oli kohe aru saada, et surmasööja tahtis Ginny maha murda, kuid Voldemort oli tal keelanud seda teha.
,,Suurepärane.." pomises Lucius ning vaatas külma pilguga Ginnyt. ,,Su sõbrakesed tulevad sind päästma!Sa peaksid õnnelik olema, et sul nii truud sõbrad on, eelkõige see Potter!" lausus ta viies pilgu uuesti kirjale ja kergitas kulmi kui nägi ühte nime veel. Sarlin ? Mis nimi see veel on ja kes see on? Turtsatanud korraks, pistis ta kirja taskusse. ,,Läheme nüüd Godric Hollowisse ja ootame meie külalised ära!" lausus ta Greybackile ning surmasööjad kadusid musta suitsuna.[/i]


Viimati muutis seda Miseria (Reede Jan 09 2009, 22:21). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31100
Registration date : 04/08/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeTeis Sept 23 2008, 19:36

Nojah, põnevaks läheb ^^. Aga mulle millegipärast see kirjutamismaneer ei meeldi. >.<
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeTeis Sept 23 2008, 19:37

Mm , mulle endale meeldib, Väga rõõmus
Siis see kirjeldab ka kogu värki mis mujal toimub vms Väga rõõmus
Aga jahm, igal ühel oma maitse (a)
Tagasi üles Go down
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29634
Registration date : 25/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeKolm Sept 24 2008, 14:32

Tee mulle lühikokku võte. Ei viitsi lugeda.
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 30827
Registration date : 25/01/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeKolm Sept 24 2008, 14:50

Uoh. Super. Röövimine ja kõik mis veel Naeratab
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Liv
Kantsler
Kantsler
Liv


Female Postituste arv : 3298
Age : 114
Hüüdnimi : ----
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 917
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 29719
Registration date : 18/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeKolm Sept 24 2008, 14:51

Laisk vorst! >< Nih. Minu arust on see hetkel väga imelik, Harry Potteriga pole peagu seost. Kus on meie Hermione? "HARRY! Me ei tohi sinna minna! See on sama koht kuhu sind viis karikas!" Blablabla. Jnejne. See mida sa kirjutad EI ole ju Hermione! Kus on meie Hermione on? >< Ta oleks pidanud vastu vaidlema, nagu tavaliselt, ja Harry oleks läinud, ning Hermione oleks terve tee protesteerinud!
Tagasi üles Go down
http://mariefannid.forumotion.net/
Erewin
Istar
Istar
Erewin


Female Postituste arv : 2862
Age : 27
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 30569
Registration date : 04/07/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeKolm Sept 24 2008, 15:03

Naiss .
Röövimise idee on lahe, aga siiski, veits imelik on nagu, kui nad kõik lähevad vabatahtlikult sinna surema .


Viimati muutis seda Erewin (Kolm Sept 24 2008, 15:05). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 30827
Registration date : 25/01/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeKolm Sept 24 2008, 15:04

Nad ei te ju et Ginny rööviti...
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Ellen.
Ükssarvik
Ükssarvik
Ellen.


Female Postituste arv : 1745
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1300
Galeoonid : 991
Aktiivsuspunktid : 29309
Registration date : 25/07/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeKolm Sept 24 2008, 16:13

Tamm-tamm. Harry nägi seda unes Naeratab
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31100
Registration date : 04/08/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeKolm Sept 24 2008, 17:14

See ongi nii imelik... >.< Miks peaks Ginnyl olema midagi neile näidata? Miks ta peaks järsku minema Londoni asemel Jäneseurgu? Jne. Kusjuures mina olin ka laiskvorst, et ei viitsinud seda mainida. >.<
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeKolm Sept 24 2008, 18:55

Nooh , ma ise ka tegelt selle peale esialgu ie mõelnud , aga jah Väga rõõmus
Mm, näitamise kohta on asi siis nii, et see oli lõks janii .
Yay, ma alles eile avastasin, et see on juubel osa ! XD
15. osa Väga rõõmus
Ja muidu ...Ma olen hästi proff imelikkude järjekate kirjutaja Pilgutab silma
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31100
Registration date : 04/08/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeKolm Sept 24 2008, 20:34

Ma sain väga hästi aru, aga ma lihtsalt mõtlesin, kuidas Harry ja eriti Hermione aru ei saanud, et see oli lõks?
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeKolm Sept 24 2008, 20:35

Ei mõelnud selle peale Väga rõõmus Nad usaldavad piisavalt palju Ginnyt ?
Tagasi üles Go down
Liv
Kantsler
Kantsler
Liv


Female Postituste arv : 3298
Age : 114
Hüüdnimi : ----
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 917
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 29719
Registration date : 18/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeNelj Sept 25 2008, 07:41

Jah, aga kui ta just oli näinud Ginnyt Voldy käes siis pidi ta kindel olema. Ja kas Ginny läks siis meelega Voldy juurde? Ja miks ta käskis neil surnuaeda minna? See ei ole ju vägagi hea kokku saamis koht.
Tagasi üles Go down
http://mariefannid.forumotion.net/
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 30827
Registration date : 25/01/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeNelj Sept 25 2008, 13:31

1. Pole siin kritatda midagi.
2. Ta pidas seda unenäoks nagu Siriuse puhul.
3. Ma arvan et mitte. Pigem ta ikka rööviti.
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeNelj Sept 25 2008, 15:04

Arutlege palju tahate, aga minuarust on hetkel libahunt ainuke kes tabas eelneva osa põhimõtte ära Pilgutab silma
Tagasi üles Go down
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 30827
Registration date : 25/01/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeNelj Sept 25 2008, 15:17

????? Mina ise küll ei tabanud.
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeNelj Sept 25 2008, 15:23

libahunt kirjutas:
1. Pole siin kritatda midagi.
2. Ta pidas seda unenäoks nagu Siriuse puhul.
3. Ma arvan et mitte. Pigem ta ikka rööviti.

libahunt, sa said väga kenasti aru erinevalt teistest Pilgutab silma
Tagasi üles Go down
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 30827
Registration date : 25/01/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeNelj Sept 25 2008, 15:24

Aaaa. Okei Naeratab
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31100
Registration date : 04/08/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeNelj Sept 25 2008, 15:38

Aga see ei ole looogiline. Oleks, et Harry ja teised oleksid viieaastased lapsed, siis liba loogika töötaks. >.<
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeNelj Sept 25 2008, 18:14

Aga minul loogika ei tööta, see on üldse teine asi.
Khm, ütle kogu kriitika nüüd ära mis sul on.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 32896
Registration date : 14/08/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimePüh Sept 28 2008, 10:59

Väga hea Naeratab Ootan uut osa Naeratab
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeTeis Sept 30 2008, 16:58

16. osa

,,Ron! Saa juba ometi aru, me ei saa ilmuda!" vaidles Hermione vastu noormehele, kes oli end vastu tooli surunud. Sarlin istus samuti ühel toolil ja jälgis vaidlust, endal muie nägu kaunistamas.Harry jälgis raskelt ohates vaidlejaid. Luna , nagu alati istus enda hajameelse ilmega ja Neville püsis vaikselt.
Ron avas just suu, et vastata kuid Hermione jõudis temast ette:,,Saa lõpuks aru, Ron! Me EI tohi ilmuda! Me pole täisealised ja me oleme Sigatüükas kirjas! Mida Dumbledore küll ütleks, kui ta saaks teada, et me ilmusime! Me võime ka mingil teisel moel Godric Hollowisse minna," lausus ta nüüd rahulikumalt. ,,Näiteks mugu transport ja.."
,,Ja kuidas me sinuarust mugude transpordiga Godricusse saame? Mugud tahavad selle eest raha, Hermione!" kortsutas Ron kulmi.
,,Jääge vait juba ometi! Me peame selle tõesti välja mõtlema, kuid te ei pea selle pärast nii vaidlema!" sekkus Harry lõpuks, kui Hermione hakkas jälle vastama. Nüüd koondus tähelepanu Harryle .
,,Mulle tuli üks asi pähe, aga ma ei tea kas see mõjuda võiks!" pomises Harry vaikselt. ,,Floovõrgustik ei tööta ka, Harry." lausus Hermione ja ta ilme oli selline, nagu hoiduks ta silmi pööritamast.
,,Ma ei mõelnud hetkel sellest.." kergitas Harry enda prille ja astus akna juurde. Väljas tegelesid mugud jälle lumega. Valge kiht kattis kogu tänavat nagu oleks see meelega nii tehtud, et keegi välja ei saaks minna ja oma igapäevaseid talviseid toimetusi teha.
,,Me läheme rüütlibussiga," ütles Harry otsustavalt. Sarlin pilgutas silmi. ,,Rüütlibussiga?" küsis ta imestunult. ,,Mina arvasin, et see võtab peale neid, kes on hätta jäänud ," lausus ta kulmi kergitades. Harry noogutas. ,,Aga me olemegi mõnes mõttes hätta jäänud. Me peame Ginny juurde saama ja nagu ta ütles, tahab ta meile midagi näidata ning häda on selles, et me ei tea kuidas sinna kohale saada.." vastas noormees , jälgides majadest väljuvaid mugusid.
,,Kas sellel ``Rüütlibussil´´ sõidukava ka on?" küsis Ron samuti aknast välja vaadates. Hetkel oleks ka kenasti ära kulunud ka Ordu abi, kuid kuna neid hetkel kusagil ei olnud, siis polnud kellegi peale loota, kui ainult Hermione mõistuse.
,,Ma arvan, et me peaksime liikuma hakkama.." astus Harry aknast eemale ja vaatas nüüd püsti tõusvaid noorukeid.
,,AI!" sisistas ta äkitselt, kui ta oma jopet selga tõmbas ja armist kinni haaras. Sarlin, kes hetkel oli Harryga ainukesena esikus, kergitas kulmi ja kallutas pead. ,,Mis juhtus?" küsis ta Harryt silmitsedes.
,,Ei midagi," vastas Harry raskelt ohates. Miks arm valutama hakkas? On Volemort nii lähedal, et arm taas valutama hakkas?
,,Me kuulsime karjumist, on kõik korras?" küsis Ron, kes jõudis jooksuga trepist alla, kannul Neville, Luna ja Hermione. ,,Ei , kõik on korras. Arm valutas natuke,"pomises Harry vaikselt. Teda häiris hetkel see , et neil on kiire ja kõik viidavad tema arust aega.
,,On kõik valmis nüüd?" küsis ta mõne minuti pärast. Kõik noogutasid ja Hermione pistis omale kindad kätte ning kõik lahkusid Grimmauld Placei'st.
,,Ma arvan, et me peaksime siiski raha välja vahetama.." hõõrus Hermione käsi, kui nad välja jõudsid. Harry kergitas kulmi. ,,Ja alles nüüd tuli sul see pähe, mul pole galeoone kaasas!" õhkas Harry. ,,Minul on.. Taskutes .." sahistas Sarlin vaikselt enda taskutes ja tõmbas välja kukru kuid pistis selle kiirelt tagasi, kui nägi mugusid. ,,Läheme siis esimesena Gringott'si .." pööritas Harry silmi. Luna keerutas enda blonde juukseid ümber käe ja vahtis suurte silmadega kuhu nad suunduvad. ,,Ma arvan, et ma lähen ise," lausus Hermione . ,,Ma käin kiirelt ära. Oodake palun siin," lisas ta. Sarlin viis esialgu pilgu Ronile ja Harryle, kes mõlemad noogutasid ning ulatas rahakukru Hermionele. ,,Mul on tee peas, sellepärast lähebki kiirelt!" lisas ta veel enne kui selja keeras ja minema jooksis.
,,Noh ..Kuidas me oma aega sisustame?" küsis Neville . Sarlin muigas vaikselt ja võttis endale peotäie lund ning pigistas käe sellega rusikasse. ,,Hei! Sulalumi on!" lausus ta laialt naeratades ja viskas kokkumöksitud lumepalli Neville poole, kes sai vastu õlga. Noormees muigas lõbusalt ja tegi samuti kiirelt lumepalli ja viskas selle Sarlini poole, kuid tüdruk kummardus ja palliga sai pihta omakorda Luna, kes ehmatusest peaaegu kiljatas, kuid naeratas ise samuti lõbusalt ja ühines lumesõtta. Sama tegid mõne aja pärast nii Ron kui ka Harry. Kui on lõbus , siis läheb aeg kiiresti.

,,Te olete läbimärjad!Te võite nii haigeks jääda!" kortsutas Hermione kulmi, kui jõudis noorteni, kes rõõmstalt hingeldasid ja olid lumega koos. ,,Tehke end puhtaks, ma vahetasin raha välja ja me saame takso tellida . Meil peaks jätkuma sõiduks nii sinna kui ka tagasi!" lausus ta tähtsalt . Ülejäänud noogutasid, muutes ilmed tõsiseks, kuid keegi ei saanud eriti teha midagi, kuna kõigi suunurgad tõmblesid. Hermione noogutas tunnustavalt ja astus tee äärele ning asus hääletama.
Mõne aja pärast peatus nende juures hoopiski buss, mille suund oli Godric Hollow. ,,Käib kah.." lausus Hermione naeratades teistele ja astus esimesena bussi ning maksis piletite raha ja võttis Luna kõrval istet.

Sõit kestis kaks tundi ning lõpuks tulid kõik bussist maha, peaaegu kuivad , olles õnnelikud, et bussis oli soe. ,,Noh, kuhu edasi?" päris Sarlin ja vaatas ringi, endale tundmatus kohas. ,,Surnuaeda," vastas Harry napisõnaliselt ja astus kõige ees . Godric Hollow oli siiski hoolitsetud teega ja see pani Harry korraks isegi kulmi kergitama. Seejärel ta viis pilgu tallatud rajadele ning astus seejärel edasi.
,,Niiet sa siiski tead, kus asub surnuaed?" kergitas Sarlin vaikselt kulmi ja pistis käed taskusse. Inimesi läheduses ei olnud , kuid siiski vangutas ta pead. ,,Mis sa arvad, kas mina tohin kasutada võlukunsti?" küsis ta sosinal Hermionelt. Tüdruk viis Sarlinile pilgu ja raputas pead, kuid ahmis seejärel õhku. ,,Oleneb. Hetkel oled sa kuusteist, kuigi peaksid olema vist ammu surnud, kui sa poleks oma ajast minema läinud,või kui ka ei oleks, siis oleksid sa väga vana," arutles tüdruk kulmi õrnalt kortsutades.
,,Seega on asi keerukas..Miks sa küsid?" hõõrus Hermione taas käsi kokku, kuna sõrmed hakkasid külmetama. ,,Kergem oleks vist lihtsalt siia rada ette sulatada, kuna ma ei viitsi eriti nabani lumes tallata.." õhkas tüdruk tuimalt ja lükkas enda juuksed silme-eest ära ning näppis taskus enda võlukeppi.

,,Oleme kohal.." ohkas Harry raskelt. Väsinult toetasid kõik vastu surnuaia väravat ja vaatasid üksteisele otsa.
,,Kus Ginny on?" küsis Ron vaadates ringi. ,,Ma arvasin, et ta ootab meid," pomises ta nõutult.
,,Seal ta on!" hüüdis Hermione ja osutas käega lähenevale kujule, kelle kõndimise järgi võis isegi arvestada, et ta teeb seda kiiresti, peaaegu joostes.
,,Te poleks pidanud siia tulema!" hingeldas Ginny kui jõudis teisteni. ,,Millest sa räägid, Ginny?Sa kutsusid meid ja me tulime kohale! Kus on see asi, mida sa tahtsid meile näidata?" küsis Ron, kes võttis oma õelt õlgadest kinni ja kergitas kulmi. ,,Ma ei saatnud kirja! See on lõks! Te poleks pidanud siia tulema!" nuuksatas Ginny .


Oot, asi on nüüd nii, et ma ei viitsi eriti kommentaaridele vastata, niiet jahm Väga rõõmus


Viimati muutis seda Miseria (Reede Jan 09 2009, 22:23). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29634
Registration date : 25/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeTeis Sept 30 2008, 17:14

Paluks kokku võttet taas.
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeTeis Sept 30 2008, 17:41

Oeh, ja ma lootsin, et ma ei pea vastama T__T
1. Nad vaidlesid, et kuidas nad Godricusse saavad.
2. Hermione käis Gringottis (vms) raha vahetamas, vahet pole, kui seal seda teha ei saa, lisame fantaasiat.
3. Nad said teada , et see on lõks .

On piisavalt hea kokkuvõte ?
Tagasi üles Go down
Erewin
Istar
Istar
Erewin


Female Postituste arv : 2862
Age : 27
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 30569
Registration date : 04/07/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeTeis Sept 30 2008, 18:00

Süda, nothing more to say Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
minnipuhh
Vari
Vari
minnipuhh


Female Postituste arv : 1461
Age : 28
Hüüdnimi : minni
Punktid : 550
Galeoonid : 500
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 28551
Registration date : 28/07/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeTeis Sept 30 2008, 20:09

Uuh, lugesin vahepeal jälle natuke, ja olen umbes poole peale jõudnud. Nüüd on küll võhm väljas. Väga rõõmus
Aga lahe jutt. Väga rõõmus Vähemalt sinnamaale, kuhu ma lugeda olen jõudnud. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 32896
Registration date : 14/08/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeTeis Sept 30 2008, 20:48

Väga hea! Uut Naeratab
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31100
Registration date : 04/08/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeKolm Okt 01 2008, 13:03

Ei meeldi. Sa kirjutad segaselt, kõikide tegelaste iseloomud on segi paisatud, kõik on sassis. :/
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 30827
Registration date : 25/01/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeKolm Okt 01 2008, 14:23

Mulle küll meeldib. Ma olen mõelnud et mis siis saaks kui sa teeks ppstiotuse maksimumi pikkuse osa Naer
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeKolm Okt 01 2008, 15:04

libahunt, ma arvan, et ma ei suudaks nii pika osa teha . Ja kui teeks, siis oleks see vist ka mingi eriti pikk Väga rõõmus
Harry Potter, ega noh, piisab sellest ka, et teised saavad aru ja ma tegin Hermione siis väitlevaks, nagu sa enne ütlesid, siis oleks Hermione ikka väga palju protesteerinud. Ja tegelikult oleks pidanud see jutt olema rohkem Sarlini kohta, aga jah . Väga rõõmus Ma elasin selle teema muutuse kriisi üle Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 30827
Registration date : 25/01/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeKolm Okt 01 2008, 15:13

Suudakasid, kui tahaksid.
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitimeKolm Okt 01 2008, 16:00

Noh, nii see on, aga siis oleks vist ikka pikaks asi veninud , või mis ?
Näiteks see tulevane magic võitlus, mida tuleks ka üksikajaslikult kirjeldada, et nii pikk osa tuleks Väga rõõmus
Aga jah, eks ma üritan siis 17. osa teha mingi eritipika, aga jah , siis oled sina see, kes hakkab kokkuvõtet tegema. Naer
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Sarlin [lõpetatud!]
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Sarlin 2
» Sarlin 3

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Omalooming :: Järjejutud-
Hüppa: