Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Sarlin [lõpetatud!]

Go down 
+10
Karin
Tofu
Celestine
libahunt
Ellen.
Erewin
minnipuhh
Murtagh
Evanna
Miseria
14 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29634
Registration date : 25/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 14:26

Jah, me Emmaga moodustame fännklubi. Teeme Sarlini foorumi ja puha. Naer
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 14:29

Lol , no way. Naer
Tagasi üles Go down
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29634
Registration date : 25/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 14:36

Wy not? Okei, tegelt hetkel ei viitsi jamama kaa hakkata.
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 14:40

See foorum oleks vist siis ülepingutatud Väga rõõmus sellel jutul pole palju fänne kuna seda pole veel kusagil peale kahe foorumi avaldatud Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Erewin
Istar
Istar
Erewin


Female Postituste arv : 2862
Age : 27
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 30569
Registration date : 04/07/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 15:15

Ära jama nüüd . Ma tahan uut osa ! * skandeerides *
Tagasi üles Go down
http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 15:19

,,Mis sul nüüd kavas on?" küsis Harry peale mõne minutilist vestlust Hermionelt, kes mõtlikult arhiivi uuris. ,,Siin on sulle ka põhjus, miks Susan suudab kõikidele nii kergelt järele jõuda! Ta oli omal ajal üks parimaid õpilasi! Mõni aasta kohe peale Musta Isandat.." lausus ta kirjutatud ridadelt pilku tõstmata. Harry ohkas vaikselt. ,,Ta oli Slytherini võistkonnas ja tänu temale on Slytherin saanud mitu majakarikat. Ta polnud küll prefekt ega koolivanem kuid vägagi austatud ja siin mainiti ka, et ta kadus mitte väga kaua aega peale oma tädi surma.." luges Hermione ette. ,,Vähemalt ei valetanud ta mulle ajakeeraja kohta..." pomises ta tõstes pilgu. ,,Räägime temaga sellest," kostis Harry püsti tõustes. Hermione libistas arhiivi kiirelt oma kotti ning raputas pead. ,,Ma arvan,et esialgu pole selleks õige aeg. Siis kui meil ei jää muud üle, siis!" arvas tüdruk ning nii nad jäidki. Ootama õiget hetke millal öelda Susanile või õigemini Sarlinile , et nad teavad tema päritolust. Eelkõige oli ka Hermione vaimustunud. ,,Ta oli sopavereline ja sai Slytherini!" mõtles ta vaimustunult. ,,Seda küll poleks oodanud ... Kuid miks ja kuidas ta siis Gryffindori sai? Ta oli ju tõeline Slytherin? Arhiivis öeldi, et ta on Musta Isanda järeltulija, kuid kadus ära ning elu läks edasi.. " Hermione ei mõistnud fakti, kuidas sai Sarlin olla Musta Isanda järeltulija? Selle suure ja tuntud Voldemorti järeltulija? ,,Olgugi, et ta oli üks targematest, ta on sama tark kui mina, kui mitte targem, kuid ta varjab seda, et liigset tähelepanu mitte tekitada... Ta vaidleb tuliselt oma endiste majakaaslastega ... Äkki on see eksitus? Äkki pole see Susan seal pildil, vaid keegi temaga samasugune? On hästi palju selliseid juhtumeid, kui inimesed on omavahel sarnased," mõtles Hermione loogiliselt kui raamatukogust väljus. ,,Või äkki ei ole? Ta on end liiga hästi varjanud ja liiga hästi teeselnud... On varsti aeg temaga selle kohta rääkida.. Kuid see oleks sama hea kui reetmine.. Mis siis kui saaksid teised Slytherinlased sellest teada ja veel siis kogu kool? Mis siis juhtuks? Ta läheks kindlasti ajast tagasi .. kui ta oskab.."


___________________________________________________________________


,,Direktor..Te kutsusite mind.." lausus Sarlin kui sisenes Dumbledore kabinetti. Mees noogutas ja viipas tüdrukute tuttaval viisil käega ning Sarlin võttis istet. ,,Preili Aiedail ," alustas Dumbledore, ise tüdrukut läbitungivalt piieldes. ,,ma tahtsin rääkida teiega nendest eksamitest mis on tulekul.. Kuna te olete uus siis arvatavasti on teil abi vaja järelejõudmiseks, kas pole?" küsis Dumbledore. Sarlin kehitas ettevaatlikult õlgu ning Dumbledore jätkas: ,,Kuna meil on koolis .. või õigemini teie majas üks tark tüdruk kes käib teiega ühes klassis , siis mis te arvate, kas te oleksite nõus temaga rääkima ja äkki aitab ta teil järele jõuda?" pakkus Dumbledore.
,,Vabandust professor.. Ma kiidan väga teie otsust, kuid ma saan ideaalselt hakkama nende töödega mis ees mind ootavad ja ma suudan ise ka ära õppida . Seega ma arvan, et ma ei vaja abi õppimisel ... Aga kui mul raskusi tekib, siis arvatavasti räägin ma Hermionega." lausus Sarlin ning naeratas võltsilt. Dumbledore noogutas mõistvalt. ,,Preili Aiedail .. enne kui lähete, siis tahaksin ma küsida teilt üht asja," alustas Dumbledore uue teemaga, kui nägi, et Susan hakkab püsti tõusma. Sarlin võttis uuesti istet. ,,On ehk midagi, millest te tahaksite mulle rääkida? " küsis professor. ,,Ei ole võimalik! Kas ta teab, et ma tulin ajast edasi ?" mõtles Sarlin paanikasse sattudes, kuid hoidis end nagu alati vaos. ,,Ei professor, ei ole." ütles Sarlin.
Dumbledore kergitas ainult korraks kulmu ja noogutas seejärel. ,,Olgu .. Võite minna.." lausus ta ning Sarlin lahkus kiirelt. ,, Miss Wound," täiendas Dumbledore vaadates tüdrukule järele.


_____________________________________________________________________


,,Mina räägin esialgu sellest Dumbledorega , tema ei räägi sellest kellegile.. Ma usaldan teda," pomises Harry Hermionele, kes vaikselt noogutas ja ulatas arhiivi märkamatult noormehele,kes selle omakorda taskusse pistis ja kiirelt direktori kabineti poole tõttas.
Hermione ohkas ainult rusutult. Kogu see asi oli nii imelik. Tüdruk, kes tuleb mitteteadaval põhjusel ajast edasi ja mis pärast? Teda peeti veel Voldemorti järeltulijaks.. Kuid mispärast? ,,On sel mingi seos Harryga?" mõtles Hermione puhketoa poole sammudes. ,,Harry on äravalitud ja seda teavad kõik kellel vähegi on pistmist maagiaga.. Kuid Susan .. Sarlin," parandas ta end mõtetes ,,Temaga on siis mingi seos! Peab olema! Teda ei saa niisama pidada Voldemorti järeltulijaks ... " sisenes Hermione puhketuppa ja viis pilgu Susanile, kes luges raamatut nii süvenenult, et ei märganud ümber ringi midagi toimuvat.. Või õigemini ei pannud tähele. Kui Hermione tema vastas istet võttis ning teretas Susanit, nohises see midagi vaikselt vastuseks ja luges tuimalt edasi. Raamat oli hästi paksude raamidega ning oli kirjutatud mingisuguses keeles, mida Hermione ei mõistnud.
,,Kas sa õpid?" küsis Hermione lõpuks. Sarlin tõstis korraks pilgu Hermionele ja noogutas ning jätkas lugemist. ,,Tohib teda saada, mida sa õpid?" küsis Hermione. Sarlin raputas vaikselt pead. ,,See on raamat mida ma kannan koguaeg kaasas ja on väga salajane.." pomises Sarlin vaikselt ning Hermione kergitas tahtmatult kulmi. ,,Kui sajalane?" ei jätnud Hermione pärimist ning Sarlin vaatas Hermionet enda mustade silmadega.
,,Nii väga salajane, et ma pean seda nii väga salajas hoidma, et keegi sellest salajasest asjast teada ei saaks," lausus Sarlin ning naeratas väsinult kuid külmalt . Hermionele lõi otsemaid pilt arhiivist silmeette. ,,Kas tohib sinult midagi küsida, Susan?" küsis Hermione ettevaatlikult ning kummardus ettepoole, leides , et praegu on õige aeg.
,,Tohib.." vastas Sarlin raamatu lehekülge keerates.
Hermione andis Sarlinile märku , et ka tema kummarduks ning lõpuks Hermione esitas väikese faktilise küsimuse:,,Miks sa siia tulid, Sarlin?"


____________________________________________________________________



,,Professor?" küsis Harry kui Dumbledore kabinetti sisse astus. Dumbledore naeratas Harryle ning viimane võttis istet . ,,Mis mureks, Harry?" küsis Dumbledore , tähelepanu õpilasele pööratud. ,,Ma tahaksin ühest väga tähtsast asjast rääkida.." alustas Harry ,,Ja ma tahaksin kindel olla, et te ei räägi kellegile sellest, mida mina praegu teile räägin.." nõudis Harry. Dumbledore sai asjast aru ;võibolla ning noogutas aeglaselt . ,,Milles asi?" küsis ta ning Harry asetas arhiivi lauale ning avas selle. ,,Me leidsime selle täna raamatukogust ja tahame täpsemalt nüüd teada.." lausus Harry . Dumbledore tõmbas arhiivi enda poole ja vaatas seda. Ta sai aru, et Harry pidas silmas neile tuttavat Susanit, kes oli märgistatud nime all Sarlin de Wound ning mees tõstis pilgu ja vaatas Harryle otsa. ,,Tegu on Woundis, eks?" küsis Dumbledore. Harry kahvatus valgeks esialgu kuid noogutas siis.
,,Nohh .. Võluv tüdruk, kas pole? Mida sa siis täpsemalt teada tahad?"
,,Kes ta on?" küsis Harry ning Dumbledore viis pilgu korraks pildile ja Harryle.
,,Ta oleks pidanud lõpetama 1950. aastal kooli, kuid siis kadus ta paljude sõnul ... Arvati, et Voldemort tappis ta nagu ta tädi, kuid keegi ei hakanud loogiliselt mõtlema.. Harry .. Siis kui Sarlini tädi suri, pärandati talle kaks kaelakeed.. Üks on seesama ajakeeraja mis on preili Grangeril ja teine kaelakee oli ta tädi õnnekaelakee.. Kui Sarlin koolist lahkus, oli ta väga meeleheitel ... Viimati nähti teda siis kui ta sisenes majja kus ta oli ära elanud osa oma elust.." seletas Dumbledore. Harry oli väga vaimustuses mehe teadmistest asjaoludest, mida keegi poleks isegi teada saanud.. Kuid ta on ju Dumbledore!
,,Miks ta siia tuli?" küsis Harry .
,,Ta tuli sind otsima.." vastas Dumbledore käsi ristitades.
,,Mind otsima? Miks?" ei saanud Harry aru ning vaatas küsiva näoga korraks portreesid, nagu teaksid nemad vastust ning pööras pilgu tagasi direktorile.
,,Sellepärast, et ka tema tädi tegi sama asja mida Sarlin mõni aeg tagasi tegi. Sarlini tädi reisis ajast edasi ning kirjutas kõik päevikusse ülesse.. Sarlin luges ja leidis sealt sinu kohta.. Siis otsustas ta tulla siia aega.. " seletas Dumbledore leebelt. Harryl vajus suu lahti. ,,Ja miks ta meie majja paigutati? Miks ta Slytherinis ei ole enam?"
,,Aa .. Hea küsimus Harry.. Loogika on siin kohal üks esimestest asjadest millega mõelda tuleb!
Harry; Sarlin oli siiatulles tõesti Slytherinlase moodi ja sa oled seda ise ka märganud.. Aga siis kui ta koolimajja astus , siis ta mõistis enda vigu.. See oli talle ka üllatuseks, et ta Gryffindori sõõlati, kuid Gryffindoris sai ta uue vaate maailma.. Tal on muidugi valus tülitseda Slytherinlastega, kuid ta mõistis, et kui ta ei tee nii nagu ülejäänud Gryffindorlased, siis äratab ta liigset tähelepanu.." Harry ei leidnud enam küsimusi.Ta lihtsalt vaatas Dumbledorele otsa ja noogutas aeglaselt. ,,Ma vist lähen nüüd.." pomises ta ning lahkus kabinetist, jättes arhiivi sinnasamma.


____________________________________________________________________



Sarlin vaatas Hermionele tummalt otsa. ,,MIDA!? Kuidas ta teab?! Kuidas ta teada sai? " ei mõistnud ta ning otsustas, et jätkab oma mängu. Taas end sirgu ajades, viis ta silmad taas raamatu ridadele. ,,Sul teisi küsimusi ei ole?" kergitas ta kulmi. Hermione muigas vaikselt ja raputas pead. ,,Räägi nüüd mulle kogu tõde välja," sisistas Hermione rabades tüdrukult raamtu käest. ,,HEI!" karjatas Sarlin püsti tõustes. Hermione viis aga samal ajal pilgu raamatusse ning muutus näost kaameks. ,,Mustad jõud..?" ahmis ta õhku ning Sarlin rabas tal raamatu käest ning pani järjehoidja kiirelt vahele ja tormas magamistuppa kust ta väljus poole minuti pärast. ,,Mida sa tahad?" küsis Sarlin Hermioneni minnes. Viimani tõusis püsti ja vaatas endaga sama pikale tüdrukule otsa. Oleksid ainult Sarlini juuksed pisut pikemad, teist värvi ja üldiselt silmavärv ja mõni üksik näojoon, oleks ta Hermionega samasugune, kuid iseloomult nii see ei olnud.
,,Tule.." lausus Hermione ning jalutas puhketoast välja, Sarlin tema järel.


Viimati muutis seda Miseria (Reede Jan 09 2009, 22:09). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29634
Registration date : 25/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 15:40

Pidin ma seda juba Yarlyst lugema?
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 15:44

Heh , tundub, et pidid. Naer
Tagasi üles Go down
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29634
Registration date : 25/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 16:11

Jah, pidin. Ma ei suutnud vastu panna.
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Erewin
Istar
Istar
Erewin


Female Postituste arv : 2862
Age : 27
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 30569
Registration date : 04/07/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 16:14

Issandissandissand, põnevus laes Hüppab !
Tagasi üles Go down
http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 16:24

Mm ... ma pean ühe osa ära lisama siis pean jälle enda ajusid ragistama ja edasi mõtlema Väga rõõmus ainult 10 osa oligi tehtud juuh. Naer
Tagasi üles Go down
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29634
Registration date : 25/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 17:33

Noh, kohe kribama!
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Celestine
Lohe
Lohe
Celestine


Female Postituste arv : 2669
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 29999
Registration date : 13/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 17:41

Jaa, ruttu! Süda
Kes fännklubiga liitub peale minu ja Hermione? Naer
Tagasi üles Go down
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29634
Registration date : 25/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 17:44

Miseria, fännklubi ootab.
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 17:46

btw, see on vb isegi liiga hale osa Väga rõõmus Nüüd läheb mul aga mõtlemiseks... Naer

,,Noo?" küsis Sarlin, kui nad olid jõudnud järve äärde. Üldiselt oli see esimene sõnavahetus kogu teekonna jooksul. Hermione oli lihtsalt liiga pettunud ja Sarlin oli imestusest kange.Olgugi, et Hermione oli temaga sama tark, võibolla isegi targem, kuid kuidas ta nuhkis väljatema saladuse? Kas Dumbledore aitas? ,,Ma tapan selle vanuri ära!" mõtles Sarlin ja köhatas seejärel. ,,Mis 'noo'?" küsis Hermione käed ristitades. ,,Räägi nüüd välja, miks sa siin oled ja kuidas sa siia said?" sõnas ta karmilt. ,,Ja detailselt!" lisas ta veel enne kui Sarlin jõudis suu avada. Endine Slytherinlane ohkas ja noogutas pettunult. ,,Kust ma alustama pean, kas sellest, et ma tulin siia sellepärast, et tahtsin või on vaja rääkida ka sellest,et mu tädi suri?" küsis Sarlin ülbelt. See pani Hermione ainult õlgu kehitama.

,,Olgu," pomises Sarlin ning hingas sisse:,,Alustuseks suri mu tädi , ainuke lähedane isik, Voldemorti käe läbi,"alustas ta.Hermione näol võbeles korraks hirmu grimass kuid see kadus kohe. ,,Siis päranduseks temalt sain ta kaelakee kristalliga ja ajakeeraja.. Mõne aja pärast läksin ma koju ja otsisin ta päeviku ülesse..Tuli välja, et mu tädi oli ka ajas reisidnud .. edasi .. sinu aega .." ,,Sellepärast ta mulle pisut tuttav tundubki!" mõtles Hermione uskumatusega ja noogutas, et Sarlin jätkaks. ,,Siis kui ma ta päeviku läbi lugesin, siis ma otsustasingi, et ma tulen siia .. sinu, Harry ja Roni aega .. Olgugi, et see maksis mulle mu tõelise 'Mina', olen ma siiski rahul sellega kes ma nüüd olen..." lausus Sarlin ja võttis murul istet, vaadates ammu tuttavat järve. ,,Niiet sa tulid siia paljast uudishimust?" küsis Hermione ning Sarlin kehitas esialgu õlgu ja seejärel noogutas.

,,On siin veel midagi, mida ma peaksin teadma?" küsis Hermione. Sarlin kehitas taaskord õlgu ning Granger ohkas. ,,Olgu ... Kuidas sa said Gryffindori kui sa olid kõik need aastad kuulunud Slytherini? Sa olid paljudele kuulus justkui Musta Isanda järeltulija ja..."
,,Mida?Kust sa seda tead?" küsis Sarlin kokutades.Tõepoolest, Gryffindorlased olid targemad kui ta arvanud oli!
,,Ma..."
,,HERMIONE!" kostus nende poole tulev Roni hääl. Hermione vaatas Roni ja noogutas talle ning viis pilgu Sarlinile, kelle ilme püsis vankumatu , kuid silmadest võis lugeda, et ta on segaduses. ,,Harry otsis sind üle kogu koolimaja !" ähkis noormees , kes kummardus pisut. Seejärel viis pilgu Sarlinile. ,,Oeh, tere Susan," tervitas ta Sarlini, kes tummalt noogutas. ,,Ron, ta nimi pole Susan.." alustas Hermione, tabades Sarlini hoiatava pilgu, kuid ei teinud sellest välja. ,,Mis asja?" kortsutas Ron arusaamatult kulmi. ,,Ta on Sarlin de Wound," õhkas Hermione. Ron viis pilgu korraks Susanile ja seejärel Hermionele, endal kulm siiamaani kipras.

,,Seal nad ongi!" ütles Ron, kes nägi silmanurgast lähenevaid kujusid. Ginny, Luna, Neville ja Harry kõndisid otsejooned nende poole. Viimasel polnud just kõige parem tuju, seda võis ta näoilmest lugeda ja kolm ülejäänut arutasid midagi omaette. Sarlin tõusis vaikselt püsti ja viis pilgu neljale õpilasele, kes nüüd seisid. Vaikus . Mitte keegi ei osanud enam midagi öelda. Harry ilme oli sama rahutu nagu Hermionel ja Sarlinil. Luna ilme jällegi unelev, Ginny oli samuti oma tavalise ilmega. Neville ja Ron olid ikka oma arusaamatute ilmega.

,,Noo ..." alustas Harry. Rohkem ta sõnu suust ei saanud, kuid Sarlin teadis, et Potter tahtis ta läbi sõimata või mida iganes teha! ,,Esiteks, miks sa ei öelnud kohe oma õige nime ja teiseks; Miks sa siin oled?" küsis Harry. Sarlin pööritas silmi. ,,Sellepärast, et minu pärisnime teada saades, oleks teil kergem välja uurida kes ma tegelikult olen, kuigi ma pole aru saanud kuidas te seda üldse tegite ...Ja teisele küsimusele on vastus nagu tavaliselt; Paljas uudishimu,"
,,Paljas uudishimu? Sarlin, sa ei saa reisida ajast edasi niisama palja uudishimu pärast!" vaidles Harry vastu.Sarlin pööritas vaikselt silmi. ,,Harry, ta tuli siia oma tädi pärast, kuna too käis ka siin," seletas Hermione. ,,Nii kergelt ongi mu saladus reedetud!" mõtles Sarlin ja viis eemaloleva pilgu maha.

,,Ja mis sa nüüd teha kavatsed , kui sa oled paljastatud? Meie kõik siit teame, et sa oled Slytherinist ja Dumbledore teab ka seda, mida sa nii väga varjata üritad, Sarlin?" küsis Neville nüüd sekkudes. Sarlin viis pilgu endast peajagu pikemale noormehele ja kehitas õlgu. ,,Mitte midagi! Kui mul oleks midagi varjata, siis mida nimelt?Seda , et ma ajast edasi reisin?" iroonitses tüdruk . ,,Sarlin, vaata ... Meist keegi pole sinu peale solvunud ega midagi, aga sa oleksid võinud meile kohe kogu tõde ära rääkida..." lausus Luna uneleval häälel . ,,Jah, sul on õigus . Ma oleksin pidanud kogu kooli ees kuulutama, et ma tulin siia minevikust, aastast 1950 ..." pomises Sarlin ja õhkas raskelt.


,,Mida me nüüd siis teeme?" küsis Ron, kes oli kogu vaidluse ajal enamuse jaolt vait olnud. ,,Hoiame seda saladuses," vastas Harry Sarlini kergenduseks. ,,Aga ma ütlen," pöördus ta Sarlini poole:,,Kõigil siit on teada, et sa olid Slytherinis, seega käitu Gryffindorlaslikult ." soovitas ta Sarlinile. Tüdruk ohkas raskelt ja noogutas.


Viimati muutis seda Miseria (Reede Jan 09 2009, 22:11). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29634
Registration date : 25/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 17:50

Okei mina annan sulle homseni rahu. Aga vabadust see ei tähenda. Kohe uut kribama!
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Celestine
Lohe
Lohe
Celestine


Female Postituste arv : 2669
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 29999
Registration date : 13/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 17:52

Põnev-põnev. Süda
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 17:53

Hermione, see tõesti annab südamele rahu Naerab
Tagasi üles Go down
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29634
Registration date : 25/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 17:56

Annabki. Homme õhtuks ootan juba uut osa.
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 17:57

Ma üritan tõesti hommseks 11. osa valmis teha Väga rõõmus Ja ma üritan selle järjeka teha pikema kui 24. osalise sest siis oleks Minu rekord Väga rõõmus (a)
*yays*
Tagasi üles Go down
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29634
Registration date : 25/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 18:01

*Plaksutab ,elab kaasa, vilistab,karjub. Whatever.*
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Erewin
Istar
Istar
Erewin


Female Postituste arv : 2862
Age : 27
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 30569
Registration date : 04/07/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 18:03

Jesjesjes , I laaaav u Süda . Uut tahan ka ! =)


Viimati muutis seda Erewin (Laup Sept 13 2008, 18:05). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 18:04

Vb jõuan isegi täna järjekordse osa siia lisada, ei tea.. Kuidas aju töötab täna Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Celestine
Lohe
Lohe
Celestine


Female Postituste arv : 2669
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 29999
Registration date : 13/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 18:09

*punnitab silmi ja pistab täiest kõrist röökima: "JAA!"*
Tagasi üles Go down
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29634
Registration date : 25/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 18:23

*Liitub Emmaga*
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 18:32

Eino , mis te nüüd? Naer
Tagasi üles Go down
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29634
Registration date : 25/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 18:33

Kes see Eino on? Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 18:34

Mina tead. xDxDxD , tegelt ei ole. Mul on ägedam nimi (a)
Tagasi üles Go down
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29634
Registration date : 25/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 18:35

Tead kui minu nimele paar tähte lisada siis on mul kaa lahedam nimi. Aaa mis su nimi on? Miseria?
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 18:37

Mm , võibolla isegi on ... Naerab
ma ei avalda oma nime ja btw, Miseria on Ukraina keeles Salat Väga rõõmus Tomati kurgi oma (a)
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31100
Registration date : 04/08/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 18:38

Heldeke, miks te sellist lärmi lööte! Väga rõõmus Te vist pole elus tõesti palju järjekaid lugenud...

Mind ainult häirivad need vead. Eks raamatute järgi tehtud rollikad ongi kõige raskemad.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29634
Registration date : 25/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 18:39

Sest see on esimene järjekas mida ma loen.
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31100
Registration date : 04/08/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 18:39

Loe Hunt-haldja kroonikaid ja sa sured! Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29634
Registration date : 25/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 18:41

Kus see on?
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 18:42

Mm ,.. peaks ka lugema siis Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31100
Registration date : 04/08/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 18:44

Ma teen siis sellele eraldi teema. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 18:44

Ookei Väga rõõmus
Hermione, vaat , asi on nüüd siis selles, et eem .. vb kui täna isegi jõuan järgmise osa teha, siis tuleb idee kriis, kuna ma tegelen korraga mitme järjekaga ja see pole väga kerge. Naer
Tagasi üles Go down
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29634
Registration date : 25/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 18:45

to HP - Okeii... to miseria - Okeii...
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 19:14

Mm, tekkis rämedalt suur tahe Väga rõõmus teen ikka täna osa ära vist. Naer
Tagasi üles Go down
Erewin
Istar
Istar
Erewin


Female Postituste arv : 2862
Age : 27
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 30569
Registration date : 04/07/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 19:35

Gõugõugõu ! Käed käbedalt käima, eksju Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
Celestine
Lohe
Lohe
Celestine


Female Postituste arv : 2669
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 29999
Registration date : 13/12/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 19:36

Kes seda juttu fännavad, liitugu selle foorumiga. Siin. Mina ja Hermione tegime selle. Väga rõõmus
Seda on reklaamitud ka interneti alateema all.
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 20:02

11. osa


Igale poole kuhu ka Sarlin ei läinud, olid tal igal pool saatjad kaasas. Harry, Hermione ja Ron. Sarlin ei saanud eriti aru, miks nad teda jälitavad või nohh , on temaga igal pool kaasas kui nad teavad, et ta põgenes minevikust ?
Kogu selle ajaga lähenesid ka tööd,millest läks kõigil osa ajast õppimiseks ja Snape oli hakanud ka Sarlini peal natuke sõimlema, kui too hilines, kuid ei võtnud nii palju punkte maha nagu tegi ta Harry ja Roniga. Rääkimata Hermionest. Et Sarlini teistele mitte välja reeta, nimetasid nad teda ikka veel Susan Aiedailiks, kes selle peale ainult pead vangutas ja käitus ülimalt Gryffindorlaslikult. Samas hoidis ka Dumbledore nüüd nendel kõigil silma peal. Kolm aastat tagasi oli ka Hermione omanud ajakeerajat ja oli võimalik, et ta võib seda tagasi saada. Vähemalt nii Dumbledore arvas.

,,Susan!" hõiskas Ginny, kes oli ka näitemängu kaasa end vedanud ja samas ka Luna ja Neville. Kõik oskasid saladusi hoida. Sarlin pööras end ringi ja vaatas tema poole ruttavat tüdrukut, kelle ilme oli väga tõsine. ,,Mis lahti?" küsis tüdruk kulmi kergitades. Ginny ilmega oli ta harjunud ja teadis, et ei ole midagi head tulemas. ,,Harry." alustas Ginny ja peatus Sarlini vastas. ,,Ta tahab sind näha .." seletas ta kiiresti ning võttis Sarlini käest kinni ning jooksis teda järel vedades Öökullimajja .
,,Pea hoogu!" hõiskas vahepeal Sarlin, kes pidi ikka pingutama, et Ginnyle järele jõuda, kuna tundus nagu oleks tüdrukul suur adrenaliini hoog sisse läinud . ,,Natuke veel.." sosistas Ginny ja tormas libedast trepist ülesse. Oli veebruar ning väljas oli siiamaani külm. Kuna Sarlinil polnud peale koolivormi midagi seljas, oli nüüd tal jahe ja pagana külm. Ja kui ta jõudis öökullimajja, pani ta käed ümber ja plagistas hammastega. ,,Mis edasi?" küsis ta hingates. Ginny viis pilgu uksele, mis avanes hetk hiljem ja sisse astus Harry, Hermione ja Ron. Kuldne Trio .
Lõpuks kui sai kindlaks tehtud, et öökullimajas pole tõesti kedagi peale nende ja öökullide, hingas Harry kergendunult ja astus edasi.
,,Neville ja Luna peaksid ka kohe saabuma." ütles ta. Sarlin kergitas taaskord kulmi. ,,Miks?Mis lahti?" ei saanud ta aru, kuid tundis kuidas ta sõrmed on väga kanged. ,,Väga palju on lahti!" ütles Harry närviliselt. ,,Oo ... Asi jälle Voldemortis?" kortsutas Sarlin kulmi, kuna Harry oli mitu päeva tagasi rääkinud enda armist, mis valutas. Tüdrukule oli see esialgu uudis , kui aga kogu lugu kuulis, siis ta sai asjast täpsemalt aru . ,,Ja ?" küsis ta oma kätele puhkudes. Hermione, kes teda jälgis, astus naeratades tema juurde ning lausus loitsu ja Sarlini kätte ilmusid käpikud. Tänulikult naeratanud tüdrukule, hõõrus ta käsi omavahel kokku ja judistas end.
,,Me läheme koolist mõneks ajaks minema ja kuna sa tead ka palju, siis sa tuled kaasa, igaks juhuks, et sa midagi välja ei lobiseks!" seletas Harry kiiresti. ,,Mida?Sa ei usalda mind siis?Kuhu minna?" ei saanud Sarlin eriti aru, vaadates Harryle suurte silmadega otsa.
,,Me läheme Grimmauld Place'i nr. 12. Ja me usaldame sind hetkel nii palju, et me võtame su kaasa." sõnas nüüd Hermione . Öökullimaja uks avanes ja sisse astus laialt naeratades Luna ja tema järel Neville, kes ilmselgelt oli trepil koperdanud. Seda võis kohe aru saada, kuna ta teksastel olid sellised jäljed. ,,Nad tulevad ka?" küsis Sarlin. Saanud Harry noogutuse vastuseks, õhkas ta raskelt.
,,Millal me läheme?" küsis ta seejärel. ,,Täna saame kokku puhketoas. Ginny on Lunaga täna ja ma annan neile oma nähtamatuks tegeva mantli . Siis saab Luna Gryffindori puhketuppa ," seletas Harry kiirelt ja vaikselt, kuna kuulis samme trepil. Sarlin hingas sügavalt sisse ja noogutas, teades, et edasiseid plaane tuleb planeerida kusagil mujal, kuna öökullimaja uks avanes ja sisse astus Cho Chang , kes oli ümbritsetud enda sõbrannadega. Harry heitis talle korraks ühe pilgu ning lahkus seejärel. Hermione kergitas kulmi ja lahkus Roniga Harry järel. Neville, Luna, Ginny ja Sarlin vaatasid mõned hetked üksteisele otsa, kuni Luna õlgu kehitas. Nagu kõigil oma reflex oleks toiminud, siis lahkusid nad kõik neljakesi tornist.

*


Harry andis just Ginnyle nähtamatuks tegeva mantli, kes seejärel kiiresti puhketoast lahkus . Ta oli pistnud mantli põue ja Suure Saali poole tormanud. Kõik olid söönud oma õhtusöögid kiiresti ära ja valmistunud oma retkeks.
Möödus pool tundi, kui kõik õpilased lahkusid puhketoast, jättes Hermione, Harry, Roni ,Neville ja Sarlini sinna närviliselt ringi tammuma. Kõik oli väga vaikne, kui äkki avanes portreeava ning sisse astus Ginny. ,,Luna, ära võta maha!" sosistas ta, kui nägi, et jalad hakkasid paistma. Saanud vastuseks midagi 'mhmh' sarnase mõmina, hakkasid kõik kiiresti toimima. Kõik võtsid oma soojad riided ja panid need selga. Harry võttis oma kelmikaardi välja ja avas selle. ,,Kolmanda korruse koridor on hetkel vaba. Me peame kiiresti tegema!" ütles ta vaikselt enda ümber kogunenud sõpradele. Sõnagi lausumata, avanes portreeava uuesti ning kõik kõndisid hiirvaikselt mööda koridore, väljapääsu poole. Kuna oli riskantne, et kõik võlukeppe kasutavad, siis tegi seda Harry, kes uuris koguaeg kelmikaarti, senikaua kuni nad väljapääsuni jõudsid.

Luna tõmbas kergelt ohates omal mantli seljast ja võttis oma paunast jope välja, mille ta kiirelt selga toppis. Ulatanud mantli Harryle, kes selle omakorda Hermionele edasi andis, pistis too selle enda pauna (see kuhu mahub väga palju asju, olgugi, et see on väike,) asusid nad kiirelt teele.
Jõudnud lõpuks tuttavale rajale, kus nad käisid vankritega kooli poole, liikusid kõik nüüd vabalt ja kergendunult. Olgugi, et nad teadsid, et nad peavad veel vähemalt kaks kilomeetrit kõndima, siis nad teadsid ka seda, et Fööniksi Ordu liikmed tulevad neile vastu ja toimetavad nad kenasti Grimmauldi.

,,Kas me floopulbrit ei saaks kasutada?" küsis Neville, kui nad olid ühe kilomeetri ära kõndinud. ,,Me poleks saanud Sigatüükast ilmuda," kortsutas Hermione kulmi ja hingas sügavalt sisse. Nad küll kõndisid vabalt, kuid kogu see teekond oli nad higiseks võtnud ning nad olid väsinud, kuna lund sadas ja nad rühkisid koguaeg edasi.
,,Vaadake!" näitas Luna näpuga otse. Kõik tõstsid pilgu. Nende ees, umbes sada meetrit eemal seisid mitu kogu ja rääkisid omavahel. Harry tundis ära Moody hääle . Kellegil oli veel süütatud Lumosega tuluke. Harry ohkas kergendunult ning asus kiiremini kõndima.Sama tegid ka teised temaga kaasasolijad.


Viimati muutis seda Miseria (Reede Jan 09 2009, 22:12). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 20:03

Emma kirjutas:
Kes seda juttu fännavad, liitugu selle foorumiga. Siin. Mina ja Hermione tegime selle. Väga rõõmus
Seda on reklaamitud ka interneti alateema all.

Omg, miks te seda veel tegite? Naer
Tagasi üles Go down
Erewin
Istar
Istar
Erewin


Female Postituste arv : 2862
Age : 27
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 30569
Registration date : 04/07/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 20:40

Issandissandissad , niii põneeeeev ! Ma tahan uut osa ! * jonnib *
Tagasi üles Go down
http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 20:51

Tuleb varsti.. Homme arvatavasti Naerab
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31100
Registration date : 04/08/2007

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 21:51

Ootan. Naeratab
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimePüh Sept 14 2008, 09:54

Khm , siis kui Harry Potter kommenteeris (vaatasin portaalist), siis arvasin, et tegu tuleb jälle enneolematu kriitikaga (harjunud, mis teha? Naer) , aga jahm , tänan siis. Naerab
Tagasi üles Go down
Acheron
Istar
Istar
Acheron


Female Postituste arv : 2966
Age : 29
Hüüdnimi : Kit, Kätu ja KS
Punktid : 660
Galeoonid : 381
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 31502
Registration date : 09/01/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimePüh Sept 14 2008, 10:52

See järjekas on tõsiselt hea ja kaasatõmbav.
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30379
Registration date : 23/02/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimePüh Sept 14 2008, 14:48

Kõik hingasid kergendunult sisse kui nad Grimmauldi jõudsid. Sarlin, kes oli oodanud, et maja on mingisugune Villa, kuna Potter on ju kuulus ja kuuldavuste järel rikas, siis oleks ta kindlasti omale mingisuguse erakordse maja valinud, kuid see oli ka väga kena ja hubane. Moody oli vahepeal teraselt Sarlini uurinud, Lupin ja Tonks aga vahepeal küsitlenud tema kohta.
,,Harry!" naeratas Molly laialt Harryle ning kallistas teda kõvasti. Seejärel pöördus ta Roni, Ginny ja Hermione poole, keda ta ka tugevasti embas ning seejärel jäi ta teisi pisut uudishimulikult vaatama.
,,Ema, need on Luna, Neville ja ...Sarlin," otsustas lõpuks Ron välja öelda õige nime, olgugi, et ta kaalutles seda. Molly naeratas laialt:,,Meeldiv. Molly Weasley," tutvustas ta end. Sarlin noogutas vaikselt ja viis pilgu Lunale ja Nevillele. Viimane oli suhteliselt umbusklik hetkel. ,,Mis te seisate lävel? Astuge aga edasi!" lausus Molly ja astus edasi. Harryle, Ronile , Ginnyle ja Hermionele oli see paik juba vägagi tuttav ja seega liikusid nad vabalt. Sarlin läks kõige viimasena ja vaatas maale, millest nad möödusid. Osad magasid, kuid enamus olid ülesse ärganud, et vaadata, kes nii hilja olid tulnud.

,,Kuidas te nad leidsite?" küsis Molly, kui kõik olid köögis istuma seadnud . Molly loitsis igale ühele tassikesed ette ning kallas seejärel kuuma teed sisse. ,,Nad tulid ise meie juurde. Me ootasime neid Sigatüüka väravast natuke maad eemal," uratas Moody. Ron köhatas raskelt mitu korda. Oli raske välja kuulda :,,väga palju eemal," . Sarlin muigas lõbusalt ja rüüpas teed, tundes kuidas hambad muutuvad iga hetkega tundlikumaks.
,,Ma olen kindel, et Snape leiab nüüd ettekäände, et meid nüüd kuuks ajaks peale tunde jätta, kuna me põgenesime!" oiatas Harry. Oli kuulda Hermione ohet:,,Ma unustasin oma järgmise nädala kodused tööd tegemata!" pomises ta nukralt ja põrnitses enda teetassi. Tonks kergitas kulmi ja viis pilgu Mollyle, kes oli samuti kulmi kergitanud. ,,Kus Fred ja George on?" küsis Ginny lõpuks, kui kõik jäi vaikseks. ,,Nad on oma toas, Ginny-kullake," naeratas Molly oma tütrele.
,,Kauaks me siia jääme üldse, Harry?" küsis Sarlin lõpuks, kui oli pool teetassist tühjaks joonud.
Harry kehitas õlgu. ,,Ma olen väsinud, vabandage mind nüüd ... ma lähen magama.." pomises ta haigutades. Ron noogutas ja lahkus Harryga köögist. ,,Neville võib meiega tulla!" hõikas Harry veel trepi pealt. Nimetatu hüppas kohe püsti ja jooksis poistele järele.
,,Sarlin, Luna ... teie olete siis minu ja Hermionega ühes toas," naeratas Ginny. Mõlemad tüdrukud tõusid püsti ja neljakesi lahkusid nad köögist.

*


Sarlin haigutas raskelt, kui omale teki peale tõmbas ja peal lasi padjale langeda. Hermione oli samuti pikali heitnud. Tuba tundus väike, kuid kõik neli voodit mahtusid ideaalselt sinna ära. Toas oli veel suur pruuni värvi kapp ning tapeedid olid sellel umbes beežika tooniga. Sarlin haigutas laialt ja keeras teise külje. Tema voodi oli akna juures , ning kui ta külje keeranud oli, avanes talle vaade üle kogu toa. Kolm tüdrukut vist magasid, kuna oli kuulda ühtlast hingamist. Sarlin naeratas omaette ning sulges samuti silmad.
Läbi une kuulis ta, kuidas keegi ukse vaikselt lahti tegi ja sisse piilus, tehes kindlaks, et tüdrukud olid magama heitnud. Sekundi jooksul oli uks taas sulgunud ja kogu tuba mattus öisesse vaikusesse.

,,Sarlin , ärka ülesse unimmüts!" raputas Luna tüdrukut, kes uniselt teise külje keeras ja edasi üritas magada. Ta oli siiamaani väsinud eilsest päevast, mis oli suhteliselt uskumatu. Ta oli Sigatüükast lahkunud. Ei tea, kes veel Fööniksi Ordus on peale Moody, Tonksi ja Lupini?
,,Sarlin!" kostus lõpuks ka Hermione karm hääl. ,,Sa jääd hommikusöögist ilma nii! See pole Sigatüügas, et sa võid viisteist minutit hiljem kohale tulla!" lisas ta veel. Lõpuks pead uniselt raputades, tõusis ka Sarlin istuli ja vaatas enda ees seisvaid tüdrukuid. Kolm voodit olid juba ammu korda tehtud ning alt köögist kostus rohkem hääli kui eile oleks seda oodanud. ,,Pane nüüd ruttu riidesse!" sisistas Hermione. Sarlin ohkas raskelt ja võttis enda riided välja ja toppis need kiirelt selga, senikaua tegid Luna ja Hermione aga ka tema voodi korda. Võlukunstiga oleks see kiiremini tehtud, kuid nad mõlemad olid alaealised võlurid, nagu Sarlingi niiet pidid käsitsi hakkama saama.
Laialt haigutanud, kammis ta kiirelt Luna laenatud kammiga juuksed ära ning jooksis tüdrukutega trepist alla tuttavasse kööki. Kui eile oli ta seda pimedana ruumina näinud,siis hommikul oli see kenast ära valgustatud. Aknast paistis hommikune valgus , mis pani esialgu silmi kissitama.
Laua taga istusid kaks samasugust poissi, kes ilmselgelt arutasid millegi üle, Ron, Harry, Neville ja ordu liikmed, keda Sarlin üldse ei teadnud.
,,Dumbledore tuleb ka varsti," teatas Harry kui tüdrukud olid istet võtnud . Molly pani taldrikutele praetud mune peekoniga ning võttis ise samuti laua taga istet ja asus teistega sööma.
Sarlin kergitas vaikselt kulmi:,,Dumbledore on ka ordu liige?" küsis ta pisut imestunult. Olgugi, et Dumbledore oli suur mees, poleks ta seda arvanud. Harry noogutas.
,,Potter, sa tead , et tegelikult sa poleks tohtinud ära minna semestri ajast.." lausus Lupin pead vangutades ja tassist juues. ,,Sa oleksid võinud oodata veerandi lõpuni ja vaheajal ära minna.." lisas ta veel.
,,Oleksin, aga siis oleksid õpetajad arvanud, et ma läksin Dursleyde juurde ja nad oleksid kirja sinna ka saatnud.." pööritas Harry silmi.
,,Kes Dursleyd on?" küsis Sarlin viies uudishimuliku pilgu Harryle.
,,Maailma kõige suurimad mugud, Sarlin," seletas poiss .
,,Aa.. Muide, need on minu vennad, Fred ja George," tutvustas Ron oma vendi, kes tegelikult polnud toitugi puudutanud ja arutasid midagi süvenenult omavahel. Kui nad aga kuulsid enda nime lausuvat, tõstsid nad pilgud ja vaatasid Sarlini poole. Luna oli neile kooli pealt tuttav. ,,Ja kes sina oled?" küsis üks kaksikutest, keda Sarlin ei suutnud eristada teisest. ,,Sarlin," kergitas ta kulmi. Kaksikud . Slytherinis oli tal tegemist kaksikutega, kuid ta oli väga kaua olnud neist eraldi, et ei olnud enam harjumuspärane.


Viimati muutis seda Miseria (Reede Jan 09 2009, 22:13). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 30827
Registration date : 25/01/2008

Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitimePüh Sept 14 2008, 15:49

Ägge, edasi Naeratab Ma litun ka fännklubiga, foorumiga juba liitusin.
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Sponsored content





Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Sarlin [lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Sarlin [lõpetatud!]
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Sarlin 2
» Sarlin 3

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Omalooming :: Järjejutud-
Hüppa: