Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 LARP

Go down 
+11
Grey Visual Blackwing
Tofu
Jaanus
aare94
Celestine
Snape
Liv
libahunt
Miseria
Evanna
Cliodna
15 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Jaanus
Võdiuss
Võdiuss



Male Postituste arv : 10
Hüüdnimi : jaanus
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 28173
Registration date : 05/12/2008

LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitimeReede Dets 05 2008, 22:35

Nii.. Tervist kasutan seda foorumit, et pakkuda võimalust osaleda jüiröö ülestõusul meie klubis (klubi nimi on VG). Meiega tulek garanteeriks teile mõõgad ja kilbid. Kostüüm oleks lihtne (mustad püksid ja särk, sest must on meie klubi värv).
Jüriöö ülestõus on Eesti suurim LARP. Eelmisel aastal osales üle 400 inimese. Mängu eesmärk on vallutada kindlus ja vastaspoolel kaitsta kindlust. Mängu toimumiseni on veel kõvasti aega, (mäng toimub aprilli keskel) aga kogemus näitab, et mida varem rahvast teavitada, seda parem üritus tuleb. Lisa info MSN-il ja e-mailil j6uluvana33@gmail.com
Tagasi üles Go down
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29889
Registration date : 25/12/2007

LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitimeReede Dets 05 2008, 22:51

Ooo... O.o Mina olen huvitatud. Aga ma ei tea LARP'ist midagi ja ma olen väga saamatu selles osas... Punastab
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Jaanus
Võdiuss
Võdiuss



Male Postituste arv : 10
Hüüdnimi : jaanus
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 28173
Registration date : 05/12/2008

LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitimeReede Dets 05 2008, 23:01

LARP-ist ei pea eriti miskit teadma Väga rõõmus. tuled kohale, meie anname sulle mõõga ja kilbi... näitame mõnda nippi mõõga ja kilbiga ning siis vallutame selle paganama kindluse ära.
Phmst lisage mind julgelt oma msn-i. seal arutame igaühega konkreetselt. Ehk on kellegi soovi mõõgatehnikat juba varem harjutada, Leiame lahenduse. Võin anda ka juhiseid mõõga/kilbi/oda jne.... tegemiseks.
Tagasi üles Go down
Snape
Talupoeg
Talupoeg
Snape


Female Postituste arv : 123
Hüüdnimi : Siil
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 28446
Registration date : 12/10/2008

LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitimeReede Dets 05 2008, 23:08

Jüriöö ülestõus on peamiselt võitlemine. Rollimängu on seal vähe ja ega saagi nõuda, et nii suur mass korralikult in game püsiks. Müts maha korraldajate ees. Naeratab Kui on tuju ja soovi peksta pole Jüriööst paremat pakkuda (kui äärmisel juhul mõni treening välja jätta).

Ise ma jüriööel ei kipu, sest eelistan natuke teises stiilis mänge.
Tagasi üles Go down
Jaanus
Võdiuss
Võdiuss



Male Postituste arv : 10
Hüüdnimi : jaanus
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 28173
Registration date : 05/12/2008

LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitimeReede Dets 05 2008, 23:10

Jah Jüriöö on peamiselt võitlemine, aga see on SUUREPÄRANE algus algajale, sest seal on ka palju rollimängur larpareid, kelle käest saab küsida nõu. Ja üldse saab seal seltskonnaga tutvuda.
Tagasi üles Go down
Snape
Talupoeg
Talupoeg
Snape


Female Postituste arv : 123
Hüüdnimi : Siil
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 28446
Registration date : 12/10/2008

LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitimeReede Dets 05 2008, 23:14

Tutvumise osale ma üldse vastu ei vaidle. Kuigi märka mõnnam viis tutvuda on näiteks Mütofest. Nunnu Palju head muusikat ja lahedat seltskonda (kordi kallim ka, aga see ei ole hetkel oluline).
Tagasi üles Go down
Jaanus
Võdiuss
Võdiuss



Male Postituste arv : 10
Hüüdnimi : jaanus
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 28173
Registration date : 05/12/2008

LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitimeLaup Dets 06 2008, 15:47

Snape kirjutas:
Tutvumise osale ma üldse vastu ei vaidle. Kuigi märka mõnnam viis tutvuda on näiteks Mütofest. Nunnu Palju head muusikat ja lahedat seltskonda (kordi kallim ka, aga see ei ole hetkel oluline).
Ei vaidle. Mütofest sobib selleks ka väga hästi.
Panen siis siia ülesse ka kõige tavalisema 1.gen larbi mõõga tegemise õpetuse. http://www.dragon.ee/foorum/viewtopic.php?f=148&t=3697
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitimeLaup Dets 06 2008, 17:11

Mis need kõik on? Väga rõõmus

Muidu, mina iseenesest võiksin osaleda, aga minust pole niikuinii mitte midagi seal kasu.

Kas seal on nii, et kui sa pihta saad, siis oled surnud? Kui nii, siis ma ei tule, kuna ma saan esimeses võitluses pihta. >.<
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Jaanus
Võdiuss
Võdiuss



Male Postituste arv : 10
Hüüdnimi : jaanus
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 28173
Registration date : 05/12/2008

LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitimeLaup Dets 06 2008, 18:13

uuh.... Igal sõduril on 2 elu igal ravitsejal on 1elu üks pihtasaamine mõõgaga kustutab 1 elu. Jüriööl on ainult 1 lahing. Kui saad surma siis lähed manalasse kust võid 30minuti pärast väljuda ja jälle lahingusse asuda.(kui lahing varem lõppeb kui sina terveks saad siis ple miskit, eelmine aasta lõppes lahing nii kiiresti, et keegi ei jõudnud manalasse) Ja see kui sa pihta saad ongi lahe Väga rõõmus Mina olen igal aastal surma saanud... ma olen seal surma lausa otsinud. Eelmisel aastal ma peaageu ei oleks surnud, aga ma otsustasin eepiliselt oma kilp minema visata ja vastaste viimase vastupanu keskele hüppata.
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitimeLaup Dets 06 2008, 19:20

Aa. Siis on okei. Väga rõõmus Ma mäletan, kuidas meil klassiga oli selline võitlus või asi, ui me ekskursioonil käisime. Ma läksin kohe välja ja pidin terve ülejäänud mängu pealt vaatama. *mossitab*

Ma vaatan siis. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Jaanus
Võdiuss
Võdiuss



Male Postituste arv : 10
Hüüdnimi : jaanus
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 28173
Registration date : 05/12/2008

LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitimeEsm Dets 08 2008, 19:35

Phmst kui tunned huvi, siis privaat sõnum mulle või midagi. Sealt edasi räägin igaühega individuaalselt.
Tagasi üles Go down
Snape
Talupoeg
Talupoeg
Snape


Female Postituste arv : 123
Hüüdnimi : Siil
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 28446
Registration date : 12/10/2008

LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitimeTeis Dets 09 2008, 12:01

Te tekitate siin nostalgiat ja soovi uuesti mängule minna. Õnneks on detsembris vähemalt üks ülilahe mäng. Naeratab
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitimeTeis Dets 09 2008, 19:47

Milline? Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 31082
Registration date : 25/01/2008

LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitimeTeis Dets 09 2008, 20:14

Huvitav kas Trtu(Jõgeva kandis on tulemas...
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Snape
Talupoeg
Talupoeg
Snape


Female Postituste arv : 123
Hüüdnimi : Siil
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 28446
Registration date : 12/10/2008

LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitimeTeis Dets 09 2008, 21:47

Aastavahetusel toimub Tartus üks mäng. Intriigikas.
Tagasi üles Go down
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 31082
Registration date : 25/01/2008

LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitimeTeis Dets 09 2008, 22:13

Äkki jõuan Nunnu
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Jaanus
Võdiuss
Võdiuss



Male Postituste arv : 10
Hüüdnimi : jaanus
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 28173
Registration date : 05/12/2008

LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitimeKolm Dets 10 2008, 15:17

Jõgeva kandis toimub jüriööÕnnelik
Tagasi üles Go down
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29889
Registration date : 25/12/2007

LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitimeKolm Dets 10 2008, 17:42

Jõgeva? *avab Google earthi*
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 31082
Registration date : 25/01/2008

LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitimeKolm Dets 10 2008, 20:26

Jõgeva? *rõõmustab*
Osaa, lahe Väga rõõmus
Laiusel või? Mulle öeldi et tavaliselt on seal.
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Snape
Talupoeg
Talupoeg
Snape


Female Postituste arv : 123
Hüüdnimi : Siil
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 28446
Registration date : 12/10/2008

LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitimeKolm Dets 10 2008, 23:42

Pigem Kassinurme.
Tagasi üles Go down
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 31082
Registration date : 25/01/2008

LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitimeNelj Dets 11 2008, 15:16

Kassinurme? Eriti armas Väga rõõmus Mu sõber elab seal. Ei, Härjanurmess...Mina ise elan Pikknurmes. Juba palju nurmesid Naer
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Jaanus
Võdiuss
Võdiuss



Male Postituste arv : 10
Hüüdnimi : jaanus
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 28173
Registration date : 05/12/2008

LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitimeReede Märts 20 2009, 09:16

Nii... viimaks on siis saabunud ka aeg jüriöö ülestõusule registreerimiseks. Kogu info ja registreerimine on suunatud vot siia... http://vabavoitlus.forumotion.com/jurioo-2009-f6/
Tagasi üles Go down
Cliodna
Pisihaldjas
Pisihaldjas
Cliodna


Female Postituste arv : 257
Age : 30
Hüüdnimi : Cliodna
Punktid : 160
Galeoonid : 61
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 28456
Registration date : 09/10/2008

LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitimeTeis Juun 23 2009, 13:22

Tere. Väga rõõmus

Vaatan, et kuna siin juba Jüriööd promoti, siis võin minagi siin vaikselt midagi korraldama hakata, kuna

20-21 Juuli, XIV Juunior LARP ,,Uudismaa''


Mäng toimub Soontaga metsaonnis, telk ja magamiskott on soovitatav kaasa võtta. Toitlustus on koha peal, aga pisut endapoolset nosimist ei tee ka halba.

Mängu maksumuseks on 125.-
Organiseeritud on ka buss Tartust Soontagale ja tagasi. Koht bussis maksab 50.-

Juunior LARP on LARPiseeria, mille eesmärgiks on uutele mängijatele LARPi tutvustada (või ka pisut vanemaid mängijaid lõbustada, nimi ei tähenda, et algaja olemine kohustuslik on, seega olge valmis täisealisteks maagideks ja selleks, et mängujuhtide keskmine vanus on 21). Kostüüminõuded ei ole väga kõrged, see on okei, kui ilma relvata kohale ilmute ja kui kellelgi on huvi registreeruda, aga mingisugused raskused, siis ärge häbenege mängujuhtide käest järgi uurimast. =)

Mina pole Juuniori mängujuhtide seas.

Teema dragon.ee's

Reeglid (vaadake kindlasti, et te uued reeglid alla laeksite, need, mille postitamise kuupäev on ikka selle aasta oma)

---

Samuti tahan siin pisut Iidmaad meenutada. Hüppab
Minu elu teine LARP, Iidmaa XII ,,Hingede Öö'', mis pidi algselt toimuma Linnumetsas aga leidis viimasel hetkel hoopis Kassinurmel aset. Läksin sinna deemonlikuks preestritariks. Sain surma, aga muidu oli päris tore...kui välja arvata mu suremise viis (koolnud ühes Luupainajaga eesotsas said mind kätte kui ma elu eest kõrtsist (püstkoda + lõke) Juurelinna müüride vahele (Kassinurme kindlusesse) proovisin pageda), sellele järgnenud mõistuseta koolja roll (raske on mõistuseta kooljat mängida, kui ei saa üldse aru, mis värk on ja Luupainaja räägib nii kähiseval häälel, et tema käske tuleb koguaeg üle küsida) ja sellele järgnenud neljakümne minuti pikkune metsaraja valvamine kell kaks öösel (mis oli väga hale, kuid vähemalt ei kärvanud ma igavusse, sest minu asupaigast avanes oivaline vaade sellele, kuidas Luupainaja ähvarduste abil Juurelinna üritas sisse saada ja üks teatav kummitus kangekaelselt üle linnamüüri üritas ronida). Lõpuks saatsin ma oma rolli kooljana ning Luupainaja käsud metsa ja kobisin endisesse kõrtsi ennast lõkke äärde soojendama.
Oli ka toredaid kohti. o.0 Minu lemmikstseeniks oli see, kui mind tuldi maagide gildi sisseastumiskatsetelt tagasi linna kutsuma, sest deemon nõudis ohverdust ja preestrit oli tarvis. Rohkem ma midagi üleliia kasulikku ei saanudki teha, sest gildi mind vastu ei võetud ja deemonid (st. mängujuhid) jäid rahule ning läksid seega minema. Teine hea koht oli see, kui ma tuulasin oma koolja-rollis viibides Juurelinna läbi, sest mulle tundus veider, et seda ainult kaks inimest olid kaitsma jäetud ja mul ei õnnestunud leida ühe sõbra tegelast, kes oli ennast ühte süvikusse/hütti/kuuti müüri sees (tõesõna ei tea, kuidas seda kutsuda) sisse pugenud ja oma musta keebi üle pea tõmmanud. Ma kobasin selle süviku mõõgaga läbi, leidsin sealt pudeli Tarhunit, mis kuulus endisele väravat valvama jäetud noormehele, võtsin sealt lonksu ja läksin välja. Minut hiljem sai mäng läbi ja sellest samast süvikust ronis mu sõber laia irvega välja.
Oli ka täielike nonsense kohti, nagu see, kui Luupainajat prooviti kalavõrgu ja lõksuringi-loitsu abil kinni püüda, aga väravaid ei tahetud lahti teha või kui ohvrid altari peal ära vahetati ja mina sellest aru ei saanud, sest pime oli.

Ehk lähen järgminegi kord, proovin oma tulepalliga vastu nägu saanud kooljat pisut edasi arendada.

PS: Nad peaksid sääsetõrje omamise LARPidel kohustuslikuks muutma. Ma pihustasin ennast sellega üle, ainult jalatallad unustasin ära...tulemuseks on see, et mul on ühe jalatalla peal 15 sääsehammustust, teisel 17. Haige.
Tagasi üles Go down
http://www.cliotna.deviantart.com
Grey Visual Blackwing
Nõid
Nõid
Grey Visual Blackwing


Female Postituste arv : 672
Hüüdnimi : Grey, G.V
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 27863
Registration date : 19/06/2009

LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitimeKolm Juul 08 2009, 16:59

Hakkas huvitama, aga tavaliselt mind ei lubata sellistele kohtumistele, kuna ei või iial teada, kes netis mingi kasutaja taga on vms, ja relvi ja värki ma teha ei oska, ma arvan, et kellelgi pole aega mulle teha ka.
Tagasi üles Go down
Cliodna
Pisihaldjas
Pisihaldjas
Cliodna


Female Postituste arv : 257
Age : 30
Hüüdnimi : Cliodna
Punktid : 160
Galeoonid : 61
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 28456
Registration date : 09/10/2008

LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitimeNelj Juul 16 2009, 23:44

Oih, nüüd on vist pisut hilja öelda, aga...

Mul on siin kaks meetri pikkust 1st gen. boffermõõka (plastmasstoru + toruisolatsioon + teip), mis on küll rasked ja kohmakad, aga tunduvad kasutuskõlblikud, samuti ka üks hästi lopergune ja kole nuga ja varsti tuleb võibolla ka kett-oganui. Olen nõus neid mängu ajaks välja laenama.

Mis puutub kogunemistele mittelubamisele...noh, see on reaalne kogunemine (st. sind ei peteta mõne hullumeelsega üksi metsa minema), alkoholi ei lubata ja paljudest mängijatest on netis pilte (kui neid välja t¹ekata tahad). Ma arvan, et (enamus) neist ei ole pedofiilsete kalduvustega mõrvarid ja kui keegi väga mänguväliselt tüütama hakkab võib gemmidele ära kaevata, on olemas ka stop-reegel. Lihtsalt arvestage, et kui ma mõnele mängule tulen siis ma olen valmis ekstrarelvi kaasa võtma ja jagama.

Ma lähen Liira usuliseks preestritariks/ravitsejaks. Must kleit, roheline keep, sulgedega sau, nuga, kotitäis viirukit, küünlaid ja nööri rituaalide ja loitsude tarvis (kuigi mu rituaalid on poole lühemad kui Iidmaal, enamik koosneb tegelt vaid ühest lausest ning Sina-ei-pea-mind-ründama loitsu verbaaliks on üldse ''ISSAND JUMAL PALUN ÄRA LÖÖ MIND SELLE MÕÕGAGA!'' (kuigi see ei olegi tegelt nii halb, preestritaride loitsudel peavad olema verbaalid. Või noh. Tegu peab olema palvega oma jumaluse poole, vähemalt viis sõna pikk. Teoreetliselt seda see hüüatus ju ongi).
Tagasi üles Go down
http://www.cliotna.deviantart.com
Karin
Lohe
Lohe
Karin


Female Postituste arv : 2577
Hüüdnimi : karin, siil, frenger
Punktid : 820
Galeoonid : 886
Aktiivsuspunktid : 30451
Registration date : 03/07/2008

LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitimeReede Juul 17 2009, 11:37

Tundub väga - väga huvitav Väga rõõmus Olen isegi kuskilt kuulnud ka ja üks kauge-kauge sugulane peaks isegi sellega tegelema ... peab järgi küsima.
Tagasi üles Go down
Grey Visual Blackwing
Nõid
Nõid
Grey Visual Blackwing


Female Postituste arv : 672
Hüüdnimi : Grey, G.V
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 27863
Registration date : 19/06/2009

LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitimeReede Juul 17 2009, 14:37

Cliodna: Tore :p, siis on mul vanemaid lihtsam veenda!
Tagasi üles Go down
Jaanus
Võdiuss
Võdiuss



Male Postituste arv : 10
Hüüdnimi : jaanus
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 28173
Registration date : 05/12/2008

LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitimeEsm Juul 20 2009, 12:30

Aga tulemas on Mütofest... mis toimub 13.-16. august Üritus maksab 160EEK
Tegemist on üritusega, mis sobib eriti just uutele larparitele.
Mina panen kokku punti kelle ülesanne on turvata linnust. Mõõgad, kilbid saab minu käest, mõni õnnelik saab ka turvise. Lisainfo ja registreerimine läbi e-maili ja msni J6uluvana33@gmail.com või tel 5281516. Kõik küsimused ürituse kohta on siin teemas oodatud Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Cliodna
Pisihaldjas
Pisihaldjas
Cliodna


Female Postituste arv : 257
Age : 30
Hüüdnimi : Cliodna
Punktid : 160
Galeoonid : 61
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 28456
Registration date : 09/10/2008

LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitimeKolm Juul 22 2009, 01:16

Linnuse valvamine on igav ju. Väga rõõmus
Rollimängul ja sõjamängul on tibatilluke vahe sees, aga kes tahab võib muidugi Mütofestile minna. Ma ise ei saa sinna see aasta, sest raha ei jätku.

Juuniorilt jõudsin tagasi. Plot oli hea, kahjuks jõuti huvitavate asjade juurde siis, kui kõik (või noh, vähemalt mina) olime juba metsas müttamisest ning mõmmuhhuude, orkide ja kurjade maagide jahtimisest väsinud.

Mängus oli kolm stseeni, mida ma eriti nautisin.

1. Kaks NPC* kratti ja üks inimesest NPC kõrtsmik elavad kõrtsis Sootaguse järve ääres keset täieliku pärapõrgut (Kõrtsmik:''Jaa-jaa, äri õitseb, eelmina aasta käis siin kümme inimest!''). Ilmselt on mõlemad loitsu all, sest nad ei suuda üksteist näha, kuulda ega puudutada. Kõrtsmik on veendunud, et ta on selle hoone ise ehitanud ja et see on tema kõrts ja et ta elab siin üksi. Kratid on veendunud, et see on nende elumaja. Mõlemad keelduvad üksteise olemasolusse uskuvat ja imestavad, kes nende asju pidevalt valesse kohta paneb ja miks kõik külalised tühja õhuga rääkima kipuvad.

Olles saanud võimaluse Uku mängitav NPC läbi otsida ja leidnud (Uku kaasabil) tema rahakukru üles suundus mu tegelane kõrtsi, et endale kosutust osta. Kõrtsmik selgitas, et võib talle ühe vaskmündi eest anda jooki, mida tehakse pruunidest ubadest ja mida üks kaupmees talle iga aasta toob. Maitseb nagu tõrv, aga oi kuidas annab energiat. Nõustusin, otsisin vaskmündi välja, samas kui kõrtsmik mulle kruusiga kuuma kohvi andis. Pani kohvi letile, küsis, kas ma soovin veel midagi. Üks läheduses olnud kratt aga vaatas, et oi, too teine kratt on kohvi teinud ja võttis minule mõeldud tassi endale, mispeale mina hakkasin tolle kratiga õiendama, et ma just sain selle kohvi kõrtsmiku käest ja et see on minu oma. Kõrtsmik imestas, miks ma tühja õhuga räägin ja kuhu kohvitass on kadunud. Kratt teatas, et see on tema maja ja tema reeglid ning kui ma siin juua tahan pean selle eest maksma, seega lõpuks tuli mul talle anda kõrtsmikule mõeldud vaskmünt oma kruusi eest ja niipea kui kõrtsmik mind kruusiga nägi kukkus ta õiendama, et kas ma talle maksnud olen. Pidin pisut keerutama, et ma ei peaks selle kruusi eest veel teist vaskmünti ka välja käima...
...siis märkasin ma, et mu latern on kadunud ja tormasin välja seda otsima. See oli ühe kääbiku käes, kes rääkis, et kratt olevat selle talle ühe vase eest müünud ja tema seda niisama tagasi ei anna. o.0
Mis viis selleni, et ma otsisin kratte kogu ümbruskonnast taga, kuni nad lõpuks leidsin, nõudsin kohviraha tagasi et ma saaksin oma laterna tagasi osta ja siis üks neist teatas, et 1. See on tema maja. Latern oli tema majas. Tähendab latern on tema oma. Tähendab ta ei varastanud seda. 2. Ta ei saa raha tagasi anda, sest ta sõi need mündid ära. =/ Nad olid toredad NPCd, kuni nad ära surid. =( Kes nad tappis, seda ei tea keegi, aga nad olid viis minutit hiljem uute tegelastega tagasi.

2. Õhtu. Kratte pole, see-eest on kõrtsmik uue baaridaami palganud, et keegi tema äraolekul letil silma peal hoiaks. Tähistamiseks on (OG** tühjad) õllepudelid välja võetud, ära tühjendatud ja laulujorugi lahti lastud. Kõrtsmik taarub, tuigerdab kuidagi baaridaami seltsis mööda maja ringi, uksest välja, räuskab, pehme keelega, ei seisa püstigi kuni ma teda lõpuks ise toetama pidin ja kartes, et ta veel kukkudes endale viga teeb ta lõkke äärde pingile istuma panen. Siis hakkab peale pikk veenmisprotsess, mille jooksul mul õnnestub teda peaaegu uskuma panna, et minu kaelas rippuv vastumürk*** on tegelikult haruldane põhjamaa puskar ja just siis, kui ma umbes pöidla pikkust kollaka sisuga pudelikest talle ulatan sirutab Gillhardi Õdede preestrinna Valge Halastus oma käe ja lausub lihtsalt mürgieemaldusloitsu, nagu pole tänu väärt olukord oli kontrolli all. ._. See polnud meeldiv, aga lihtsalt...fail. XD Ta oli meid kõik see aeg ilmselt pealt kuulanud, sobivat hetke oodanud et tüübilt alkoholi mõju maha võtta.

3. Mitte küll naljakas, aga rollimänguliselt väga meeldiv stseen. Toimus enne teist stseeni ja pärast esimest, kui kratid veel kadunud polnud ja mul vaen nendega praktiliselt seljataha jäetud. Olles just krattide abiga leidnud vägeva maagilise artifakti tundsime järsku (läheduses viibiva mängujuhi sõnul) tuulega endani kanduvat toidulõhna, mis tuleb kõrtsist. Seega hakkasime mina ja kratid kesköö paiku läbi pimeda männimetsa kõrtsi poole tagasi suunduma. Üks neist märkis paar korda, et ta tunneb ennast halvasti...enne kui ta ootamatult keset teed kokku vajus. Mina, kui ravitseja, proovisin esimese asjana teda ärkvele raputada, katsusin pulssi, hingamist. Otsisin mürgituse jälgi, samas kui teine kratt läheduses paanitses. Kui järsku avas kokku kukkunu silmad...ja sosistas pühalikul sosinal, et ma talle lähemale tuleksin. Et ma ei kardaks. Ta tahab mulle midagi öelda. Ma pean midagi teadma. Kõhklevalt täitsin ma tema palve, oodates südame põksudes, mis võiks olla nii tähtis, et isegi teine kratt seda kuulda ei või...ta hingas sügavalt sisse ja ütles vaevukuuldaval sosinal... *dramaatiline vaikus* ''Mine kõrtsi...ja võta endale sealt kõige kangem jook.'' Siis näis ta uuesti teadvuse kaotavat. Mõne hetke pärast avas kratt uuesti silmad, vabandas, ütles, et ta vist komistas ja ei mäletanud mitte midagi mida ta vahepeal öelnud oli. Vaikuses suundusime kõrtsi...
...kus kaminas põles tuli ja laud oli toitude all lookas (ka mänguväliselt, meil olid head toitlustajad). Suurem osa mu reisikaaslaseid istusid laua ümber ja ajasid endal suppi, pudru, küpsiseid ja kohvi suust sisse, kõrtsmik käis ringi ja vaatas, et kõik oleks korras. Läksin tema juurde. Nõudsin kõige kangemat jooki. Kõrtsmik tõsines kohe ja ütles, et ta võib mulle ju õlut müüa, kui ma tahan ennast purju juua. See kõige kangem jook võtab ühe pitsiga jalad alt ja hommikul on nii halb olla ja põhi alt lahti. Minu tegelane mõtles, et tal on ju vastumürk olemas ja ta tahab siiski teada, mida kratt oma sosinal käsklusega mõelnud oli ja jätkas joogi nõudmist. Kõrtsmik väitis, et ma ei saaks seda niikuinii, sest mul poleks piisavalt raha. Selle joogi proovimine maksab ühe hõbemündi. Mille ma oma taskust kuulekalt välja võtsin ja talle ulatasin. Kõrtsmik hoiatas, et see on kõik mu enda vastutusel ja võttis pühalikult kristallklaasist viinapitsi, siis tumedast klaasist pudeli. Valas viinapitsi täis hapukalt lõhnavat värvitut vedeliku mis klaasiga kokkupuutel väikseid mullikesi hakkab tekitama ja ulatab selle mulle. Mu tegelane ja ka mina kõhkleme hetkeks, tegelane joogi mõju üle mõeldes mina seepärast, et ma kartsin korraks, et nad mulle päriselt siidrit või viina annavad, aga lõpuks tühjendasin selle ühe sõõmuga ja tegin moe pärast hapu näo pähe. See oli ilmselt sidrunimahl segatud kellukese või Sprite'iga.
Lähedalasuv mängujuht pomises kõrtsmikule, et ta ise mulle joogi mõju kirjeldaks, mispeale kõrtsmik mind majast välja verandale juhatas, akna ette, näoga järve suunas.
Järv, järve enam ei olnud, oli kraater, mille põhja kogunend vett. Vee sees nägin ahelaid, mis kunagi kedagi kinni hoidsid, aga mitte enam ja kraatri põhjas liigub tume vari. Mets. Metsa asemel olid söestunud puurondid, surnud taimed, kunagi siin ju mets võis olla, aga see on juba ammune minevik. Kõrtsi asemel on vaid varemed - pink siin, pool seina seal, kõrtsmiku ennast ei ole, küll aga vedeleb põrandal konte. Mu reisikaaslased on endiselt alles - istuvad luitunud pinkidel ja söövad, kuid kõik toit, kogu toidu asemel on vaglad, lima, punane mäda!
Ma tunnistan, et võisin pisut üle reageerida, aga seda reaktsiooni oli omal moel lõbus välja mängida. Ahmisin õhku, katsin käed kätega, vajusin põrandale maha ja põrnitsesin enda ees avanevat jubedat vaatepilti...siis tõusin, tormasin suure hooga ja lõin kõrtsiukse prantsatuse ja hüüde ''ÄRGE SÖÖGE NEID! NEED ON VAGLAD!'' saatel lahti, seejärel paristasin ja karjusin inimeste peale, et nad söögiriistad käest paneks ja kuidas nad ei näe, et see on kõik illusioon, kõigest illusioon, vett pole, kraater on, järve pole, mets on kadunud ja kõrtsmik on üksikud kondid. Mind visati kõrtsist relvaähvardusel välja ja mu tegelane nuttis nii umbes 40 sekundit kellegi õla najal, kannatas ebaõnnestunud vastuloitse ja käitus järgnevad tund aega nagu ¹okis zombie, rääkis vaikselt ja ei suutnud ilma nägusid tegemata midagi söödavat vaadata, isegi kui kõik minu jaoks normaalse välimuse tagasi sai.
Õigepea sai mu lugu kinnitust, kui veel üks preestrinna kõrtsmiku eripruuli proovis ja (IG****) vaatepildi peale öökima hakkas, samuti pani maag alale tuvastamisloitsu peale ja sai teada, et see on ammune lahingumanner ja järve on ühe ammuse kurja võluri hing vangistatud, tõenäoliselt oli minu tegelase poolt nähtu tegelikkus ja kõik see, mida me muidu nägime vaid illusiooniloits.

____
*NPC = Necessary plot character, loo seisukohast tähtis tegelane. Mängujuht kirjutab neile rolli ette ja annab neile juhised, mida nad tegema peaksid erinevalt tavamängijate pealtnäha piiramatust tegevusvabadusest.
** OG = Out of Game, mänguväliselt.
*** vastumürk = OG kummelitee, IG ravib kõiki mürke k.a. alkohol.
**** IG = In game, mängusiseselt
______
Haldoritütar Rebaseneeme Livi, Liira preestrinna. Puhka rahus.
Olen osalenud kolmel mängul ja siiani on KÕIK mu tegelased mäng lõpuks surma saanud. Seekord seetõttu, et ma (vist) järvemaagi käsilaste hävitamisel appi läksin, relvastatud vaid saua ja noaga.
Tagasi üles Go down
http://www.cliotna.deviantart.com
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34570
Registration date : 09/07/2009

LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitimeLaup Aug 29 2009, 07:25

Tahaks kah kunagi mõnele sellisele minna Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Jane Doe
Istar
Istar
Jane Doe


Female Postituste arv : 2924
Age : 27
Hüüdnimi : Janet.


Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29520
Registration date : 23/10/2009

LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitimeReede Dets 18 2009, 21:53

Keegi mainis Mütofesti, tundub väga äge üritus, mu vanemad kord sattusid sinna ja seal oli üks bänd "Tyr" (väga hea bänd on) ja mõne nädala pärast oli see bänd ka Saksamaal Wackeni festivalil kus oli umbes 70-80 000 inimest ja Mütofestil nägid nad seda bändi aint meetri kauguselt umbes, aga Wackenil oli ülisuur rahvamass. Mu isa ütles veel Tyri lauljale et: "See you in Wacken!"
Tagasi üles Go down
Jaanus
Võdiuss
Võdiuss



Male Postituste arv : 10
Hüüdnimi : jaanus
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 28173
Registration date : 05/12/2008

LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitimePüh Märts 28 2010, 14:35

24 - 25. aprillil 2010 toimuvad Kassinurme mägedes
Jüripäeva talgud ja rollimäng "Jüriöö ülestõus."

Korraldajad:
MTÜ Jõgevamaa Metsaselts, MTÜ VG LARP Klubi, MTÜ Vaigamaa Emandad ja Isandad, MTÜ Idatee Vardjad, MTÜ Mütofest, MTÜ Kalevite Kange Rahvas, Võitlusklubi Turm, MTÜ Tarbatu.


Lisainfo:

http://vabavoitlus.forumotion.com/jurioo-2010-f10/jurioo-2010-t26.htm#157



Sellel mängul osaleb umbes 400 Inimest
Tagasi üles Go down
belith
Hiidkalmaar
Hiidkalmaar
belith


Female Postituste arv : 87
Age : 35
Hüüdnimi : Bel
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 21602
Registration date : 31/07/2012

LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 06 2012, 23:19

Mina käisin vist 2009 aastal Kassinurmel Jüriöö ülestõusu mängimas. Olin tulekummardaja, Eesti soost pagan, nõid Undse. Minu kallim oli linnusevalitseja ihukaitsja. Tema tegeleb viikingivõitlusega. Tal oli puha mõõk ja kilp ka. Väga rõõmus Ta oli Võistlusklubi Turm liige varem. Naeratab

Siin väike video nimetatud üritusest: youtube.com/watch?v=IW4yoDqIkto
Tagasi üles Go down
Sponsored content





LARP - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: LARP   LARP - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
LARP
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Foorumi Larp.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Muu :: Hobid ja tegevused-
Hüppa: