Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Eesti heliloojate palade konkurss

Go down 
AutorTeade
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31350
Registration date : 04/08/2007

Eesti heliloojate palade konkurss Empty
PostitaminePealkiri: Eesti heliloojate palade konkurss   Eesti heliloojate palade konkurss Icon_minitimeLaup Dets 06 2008, 22:01

Ma pidin muusikakooli seinalehe jaoks selle kirjutama ning otsustasin selle pisut muudetuna siiagi lisada. Naeratab

Eesti heliloojate palade konkurss

Alles nädal-paar tagasi leidis aset meie muusikakooli (Tabasalu muusikakool) korraldatud kolmandat korda toimuv Eesti Heliloojate Palade Konkurss, millel osales palju erinevate Harjumaa muusikakoolide õpilasi. Sel aastal osales üle viiekümne klaveriõpilase, sealhulgas kümne ringis meie muusikakoolist. Mina osalesin kolmandat korda.
Olin varakult kohal. Mul olid palad kenasti selged ning ma ei olnud eriti närvis. Vaatasin pisut teiste mängu, harjutasin veel viimast korda, vahepeal proovisin saali klaverit. Kõik oli (või vähemalt tundus) normis.
Varsti jõudiski järg viiendate klasside õpilasteni. Olin täiesti rahulik, kuulasin teisi ja imetlesin nende mängu. Kui minu kord kätte jõudis, olin üsna enesekindel, kuid esimese loo keskel vedas mälu mind alt ning oli sunnitud pisut „improviseerima”. See ajas mind närvi, teises loos õnnestus teha paar improviseeritud „eellööki” ning see lugu läks üsna kehvasti. Õnneks sain viimase, laulva looga kenasti hakkama.
Marie oli meie seast parim – ta sai teise koha. Mina, Karilin, Kristin ja Kert saime kiituskirjad.
Lisaks esinemisvõimalusele andis konkurss suurepärase võimaluse kuulata teiste õpilaste mängu. Meie muusikakooli õpilased mõjusid teiste keskel suurepärasena.

Natuke imelik siia panna, aga okei. Naer
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
 
Eesti heliloojate palade konkurss
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Eesti filmid
» Eesti otsib superstaari.
» Eesti otsib superstaari 2009?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Raamatukogu :: Loovartiklid-
Hüppa: