Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Õudusjutt

Go down 
+6
Murtagh
minnipuhh
kikael
libahunt
Cliodna
Miseria
10 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31145
Registration date : 04/08/2007

Õudusjutt - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õudusjutt   Õudusjutt - Page 3 Icon_minitimePüh Mai 17 2009, 11:25

Mulle meeldib. Väga rõõmus

Aga ma olen juba mitu korda varemgi seda tähele pannud, et on kergitas kulme ja mitte kulmi. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Õudusjutt - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õudusjutt   Õudusjutt - Page 3 Icon_minitimePüh Mai 17 2009, 11:28

OT : Ma teen tegelaste väikese tutvustuse Väga rõõmus

Nimi:Laura
Vanus : 14
Laura on vaikne ja teistest eemalhoidev. Meeldib koguda marke, postkaarte ja märgikesi. On kiiresti tüdinev (nagu Johanna) ja pimeduses näeb kehvasti. On haiglaselt valge nahaga (albiino) ning lühikest kasvu.
Oma suure julgustüki tõttu võtab vastu riske mis tal ees seisavad ning ei anna kunagi alla. Lõpetab alustatu ja peab paljusid asju hullumeelseks. Nagu näiteks seda, kui Johanna tahtis minna sinna majja tagasi, et kohtuda selle tüdrukuga. Endamisi peab ta aga nentima, et talle endale meeldib Johanna iseloom.
Laura on rahulik siis kui vaja ning vihkab kui tema juures lärmatakse.
Talle meeldib kuulata muusikat ning tema arust on see vabastav. Lemmiklauljateks on tal Bob Dylan, keda ta koguaeg linnas kuulab ning vahepeal on tal ka mõned karmimate bändide artistid. Nagu näiteks Theatres des Vampires.
Lemmikvärvideks on tal valge ja pruun ning kunagi kavatseb ta osta omale sellist kreemi, mis aitaks tal pruunika naha saada. Kuid pole kindel, kas see 'kunagi' on varsti.


Nimi: Johanna
Vanus : 15 .
Johanna on iseloomult pohhuist. Ei huvita mis teised temast arvavad, on alati enesele kindel. Võtab asju kiirelt vastu ja on läbivaatlev. Eelarvamustega. Ei meeldi, kui teda kiirustatakse takka, kuid ise teeb ta seda pidevalt.
Lauraga erineb ta mitte ainult naha värvi poolest, vaid ka iseloomult. On vaid mõned ühised jooned. Johanna astub vastu riskidele mis talle endale vastu astuvad ja tahab enda vaenlaste elud pihuks ja põrmuks teha. Tal on see alati õnnestunud. Kuulab punki ja hip-hoppi.
Johanna lemmikspordiks on jalgpall, võrkpall ja korvpall. Koolis sai ta medali võrkpallis ning jalgpallis diplomi "Parim ründaja'' tiitliga.
Johanna on sageli enda mõtetes ja tal on laialdane fantaasia.
Ja mitte, et ta nüüd sellesse Tüdrukusse armunud oleks, tundub too tema jaoks lihtsalt huvitav objekt mida võiks uurida, seetõttu tahab ta minna sinna majja, hoolimata sellest, mis teda seal ees oodata võib.


*Peaks mainima, et Johanna pilt on irv! Naer


Viimati muutis seda Miseria (Teis Juun 02 2009, 19:40). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31145
Registration date : 04/08/2007

Õudusjutt - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õudusjutt   Õudusjutt - Page 3 Icon_minitimePüh Mai 17 2009, 11:59

Pildid ei meeldi. Väga rõõmus

Oma suure julgustüki tõttu? Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Õudusjutt - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õudusjutt   Õudusjutt - Page 3 Icon_minitimePüh Mai 17 2009, 12:04

St. seda, et tal on palju julgust ja sellepärast. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31145
Registration date : 04/08/2007

Õudusjutt - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õudusjutt   Õudusjutt - Page 3 Icon_minitimePüh Mai 17 2009, 12:06

Julgustükk tähendab ühte julget tegu. (=
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Õudusjutt - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õudusjutt   Õudusjutt - Page 3 Icon_minitimePüh Mai 17 2009, 12:06

Aga oletame, et ma võtsin seda teises mõistes.
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31145
Registration date : 04/08/2007

Õudusjutt - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õudusjutt   Õudusjutt - Page 3 Icon_minitimePüh Mai 17 2009, 12:09

Sellel pole teist mõistet. Naeratab
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Õudusjutt - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õudusjutt   Õudusjutt - Page 3 Icon_minitimePüh Mai 17 2009, 12:13

No sinu jaoks mitte, aga minu jaoks on.

Tsiteerin: :
Pildid ei meeldi. Väga rõõmus

Kuule, tänks Väga rõõmus Ühel pildil olen mina vn Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31145
Registration date : 04/08/2007

Õudusjutt - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õudusjutt   Õudusjutt - Page 3 Icon_minitimeReede Mai 22 2009, 11:16

Laura, eksju? Naer

*jääb mõtlema* See tähendab, et sa võrdled ennast selle tegelasega. *jääb huviga edasisi osi ootama*
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Õudusjutt - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õudusjutt   Õudusjutt - Page 3 Icon_minitimeTeis Juun 02 2009, 19:57

"See sakib!'' ohkas Johanna sügavalt, vaadates toa nurga poole. Tunni ja poolega olid nad läbi uurinud kogu maja ning Johanna pettumuseks ei leidnud nad isegi mitte ühtegi jälge Võõrast.
"Mis sa siis arvasid, et ta tuleb sinu ette ja kuulutab, et ta on see Võõras ja ta tahab sinuga teetassikest juua?'' Küsis Laura sarkasmiga, käed rusikatesse surutud. Kogu see aeg mil ta selles majas viibis, oli talle liig mis liig. Esiteks pidi ta siin peaaegu surma saama, teiseks, nii nõme kui see ka ei tunduks, pidi ta siin olema ühe maailma pirtsakaima inimesega, keda ta elusees kohanud on!
Johanna ei vaadanud tema poole, vaid istus tolmusele toolile, vahtides ikka veel nurka.
"Noh, olgu, mida sa nüüd tahad?'' Nõudis Laura, lüües kätega vastu reisi.
"Õhtul tagasi tulla,'' vastas tüdruk. "Sest kui see mõrvar tapab teisi, peab ju keegi müsteeriumi lahedama. Meie võmmid pole kunagi nii julged ja neil puudub loogika mis meil on. Nad isegi ei tule seda maja uurima öösiti, sest nad Teavad, et siin pole enam midagi uurida. Kui neile teatatakse, et siin majas on katkised klaasikillud, võtavad nad sõrmejäljed, uurivad ja kui avastavad näiteks sinu või minu DNA nende peal, saame me õiendada ja võibolla trahvi, mitte midagi muud, sest neid isegi ei huvitaks!'' Jorises Johanna pahuralt. "Aga meie oleme siin selle jaoks, et seista silmitsi kurikaelaga!''
"Sa räägid sellest nii nagu oleksin ma palunud sul mulle muinasjuttu lugeda,'' pööritas Laura silmi. Johanna vaatas üle õla tema poole, silmis põletav pilk.
"Olgu. Mis sa siis teeks, kui see eit tuleks ja tapaks su vanaema ära. Mida sa teeksid?'' Võttis tüdruk käsile teise teooria.
"Otsiksin ta üles ja üritaksin ta tappa?''
"Justnimelt! Ja mis segab sul praegu seda teha kui ta on niigi tapnud su vanaisa, mitmeid süütuid inimesi ja kindlasti tahab ta seda teha veel tulevikus! LAURA! Me oleme ainus lootus!'' Vingus ta edasi.
"Sa ajad mul südame pahaks...'' porises albiino, vahtides vaipa. "Olgu. Tuleme täna õhtul tagasi. Aga korraks. Ma tahaksin veel mõned aastad elada enne kui mul pea otsast hammustatakse,'' andis ta viimaks alla. Johanna hüppas kiirelt püsti ja naeratas rõõmsameelselt.
"Niisiis! Käime meie juurest läbi, võtame taskulambid ja raadio aparaadid!''
"Endaarust mainisin ma sõna 'korraks'.''
"Ehh, Laura, sa lihtsalt häbened öelda, et sa oled ka uudishimulik ja tahad siia uurima tulla.''
"Ma võin sulle kinnitada, et ma ei ole enam uurimistega pooltki nii huvitatud kui sa arvad...''
Enam Johanna midagi ei öelnud vaid võttis valgest käest kinni ning jooksis majast välja.
Hingeldades jõudsid nad tuttava majani mis kuulus Johanna perekonnale ja seal jooksid nad ruttu koridori.
Johanna otsis kapist välja kaks taskulampi ning ühe ulatas ta Laurale, kes seda natuke nõutult vaatas. Teise pistis omanik aga taskusse ja läks ülesse.
"Ma ei tea kuhu sa kiirustad. Meil on mitu tundi õhtuni aega...'' Meenutas Laura. Peale seda, arvatavasti veel terve öö, sest ta juba teadis, et Johanna ei kavatse sealt majast varakult lahkuda. Siiski jooksis ta sõbrannale järele, jõudes tema kasuisa tuppa. Kikivarvul läks Johanna sahtlini, otsis seal natuke aega ning tõstis siis välja ühe sinise kasti. Käega viibanud, liikusid nad jälle vaikselt edasi, jõudes tüdruku tuppa.
"Nii...'' hõõrus ta käsi kokku ja avas karbi. Selles oli kaks väikest aparaati, mis mahtusid imehästi Laura pihku. Kaks korda nupule vajutanud, hakkas punane lamp põlema.
"Proovime..'' ütles ta Laurale. Viimane noogutas, vajutas samuti nupule ja vaatas nõutult Johannale otsa.
"Ütle midagi sinna.''
Laura tõstis aparaadi suu ette. "Nii?'' Küsis ta vaikselt. Sarnane, kuid karedam ja mõne katkestusega hääl kajas Johanna raadio aparaadist. Rahulolevalt lülitas ta enda oma välja ja sama tegi Laura.
"Kell viis tule minu juurde. Ma arvan, et su vanaema on niigi mures. Praegu võid sa minna.'' Ütles tütarlaps kiiruga Laurale.
Suurte silmadega tuli talle meelde vanaema.
"Appi! Olgu, kell viis!'' Lubas Laura ja juba ta jooksiski välja.


OT: See osa on MÕTTETU!
Tagasi üles Go down
droideka
Kantsler
Kantsler
droideka


Male Postituste arv : 3569
Age : 26
Hüüdnimi : Droi...
Punktid : 510
Galeoonid : 511
Aktiivsuspunktid : 30863
Registration date : 28/04/2009

Õudusjutt - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õudusjutt   Õudusjutt - Page 3 Icon_minitimeTeis Juun 02 2009, 21:00

Suht norm.Pole see midagi mõttetu.Kirjuta edasi,sul tuleb see kenasti välja.
Tagasi üles Go down
Aduna
Salamõrtsukas
Salamõrtsukas
Aduna


Male Postituste arv : 1421
Age : 28
Hüüdnimi : Aduna
Punktid : 420
Galeoonid : 421
Aktiivsuspunktid : 28722
Registration date : 14/10/2008

Õudusjutt - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õudusjutt   Õudusjutt - Page 3 Icon_minitimeKolm Juun 03 2009, 08:53

Hea. Hea küll, normull.
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31145
Registration date : 04/08/2007

Õudusjutt - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õudusjutt   Õudusjutt - Page 3 Icon_minitimePüh Juun 07 2009, 13:25

Mulle endiselt meeldib. Huvitav on. Sa kirjutad hästi.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Sponsored content





Õudusjutt - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õudusjutt   Õudusjutt - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Õudusjutt
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Omalooming :: Järjejutud-
Hüppa: