Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Esimese numbri ettevalmistus

Go down 
+14
TikaaniSaiko
Acheron
kikael
Liv
Krissukas
Aduna
Murtagh
Valgekihv
Grindelwald
libahunt
Miseria
Brietha
renxik
Evanna
18 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Acheron
Istar
Istar
Acheron


Female Postituste arv : 2966
Age : 29
Hüüdnimi : Kit, Kätu ja KS
Punktid : 660
Galeoonid : 381
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 31757
Registration date : 09/01/2008

Esimese numbri ettevalmistus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimese numbri ettevalmistus   Esimese numbri ettevalmistus - Page 2 Icon_minitimeTeis Nov 10 2009, 06:56

Jh, võiks neid rohkem sees käija.

Nii kui soovid reklaamida oma foorumit järjejuttu mida iganes vorbi valmis rekslaam ja saada mulle. /Raklaam/

Kui tahad teistele soovitada head raamatut, bändi, kohta kus käija kirjelda natukene mis sulle selle juuresmeeldib ja saada mulle (oleks ilus kui koos pildiga) /Soovitused/

Oled teinud kellagagi intevju või tahaksid? Tee see valmis ja annaoma panus lehe tegemiseks. /Melu/

Nii adminnid, kui teil on vaja modesid aktiivsemaid kasutajaid, või soovite teatada läbisaavatest, algavatest võistlustest jne... saadke mulle informatsioon ja te leiate selle lehes /Adminni nurk/

Oled kuulnud tähtsat uudist Hp kohta? Võid saata ka selle meie lehe tegemiseks. /Kõik HP'st/

Tahad ma draakoni munadele rohkem reklaami? Saada oma inkubaatoor lehe jaoks teele. On oodatud ka kõik mu DragonCave'i kohta, uudised jne.../DragonCave/

Oled näinud või joonistanud ise pildi mida tahad meiega jagada? Saada teele? /Pildinurk/

Kuulsid anektooti või lugesid naljakat koomiksit? Kõik mis nalja teeb on oodatud. /Nalja osakond/

Oled oma gruppi nina ja soovid gruppile teadet edastada? Parim viis selleks on ikka lehe kaudu. /Grupi teataja/

Mängisid võ mängid siiani mängu mida tahaksid teistega jagada, väike tutvustus ja oleme valmis ka selle lehte riputama. /Kõik mängudest/

On oodatud ka igasugused muud ideed sealhulgas ka katekooriate nimetused, hetkel on kallakute vahel minu pakkutud nimed.

Oodatud on ka küsimused mida tahad küsida kellegilt või kui soovid abi, oleks sul selljuhul palju aitajaid.

Kõik on oodatud vaja on vaid veidi ennast liigutada ja me saame selle lehe valmis.
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34570
Registration date : 09/07/2009

Esimese numbri ettevalmistus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimese numbri ettevalmistus   Esimese numbri ettevalmistus - Page 2 Icon_minitimeTeis Nov 10 2009, 14:40

Ma tahan teha mingit intervjuud vms. vb Jane Doe aitaks, siis teeks nt. statistika meie klassis? Seda saaks ka teha?
Tagasi üles Go down
Jane Doe
Istar
Istar
Jane Doe


Female Postituste arv : 2924
Age : 27
Hüüdnimi : Janet.


Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29520
Registration date : 23/10/2009

Esimese numbri ettevalmistus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimese numbri ettevalmistus   Esimese numbri ettevalmistus - Page 2 Icon_minitimeTeis Nov 10 2009, 16:43

jjap, miks ka mitte Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Acheron
Istar
Istar
Acheron


Female Postituste arv : 2966
Age : 29
Hüüdnimi : Kit, Kätu ja KS
Punktid : 660
Galeoonid : 381
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 31757
Registration date : 09/01/2008

Esimese numbri ettevalmistus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimese numbri ettevalmistus   Esimese numbri ettevalmistus - Page 2 Icon_minitimeReede Nov 13 2009, 14:49

Jah väga kena Naeratab Kui on ideid tehke need ära Naeratab
Ma usun,et nii võime ajalehe isegi tööle saada.


...

Ma usun, et meil kõigil on kergem kui tähtaeg oma asjadega ühelepoole saamiseks on olemas. Seega kõik kes soovivad midagi omaltpoolt lehte panna (reklaam jne...) saadke see minu mailile hiljemalt 15.12.2009 Siis saaks ajalehe jõuludeks valmis ja tuleks Hp foorumi jõulueri väljaanne ilusa algusena meie ajalehele.
Tagasi üles Go down
karmen
Varas
Varas



Female Postituste arv : 457
Age : 21
Hüüdnimi : Karmu
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 24693
Registration date : 26/06/2011

Esimese numbri ettevalmistus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimese numbri ettevalmistus   Esimese numbri ettevalmistus - Page 2 Icon_minitimeKolm Jan 11 2012, 22:29

ma võin aidata teha artikleid,igasugu fakte võin ka otsida ja veel võin paar juttu ajakirja jaoks kriblada,kui keegi teheb
Tagasi üles Go down
http://howgarts2.forum.co.ee
Sponsored content





Esimese numbri ettevalmistus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimese numbri ettevalmistus   Esimese numbri ettevalmistus - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Esimese numbri ettevalmistus
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Foorum :: Foorumi ajaleht-
Hüppa: