Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mõtisklus

Go down 
3 posters
AutorTeade
Silverwhite
Töinav hamdinger
Töinav hamdinger
Silverwhite


Female Postituste arv : 47
Hüüdnimi : Hõbevalge
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 28175
Registration date : 04/12/2008

Mõtisklus Empty
PostitaminePealkiri: Mõtisklus   Mõtisklus Icon_minitimeLaup Jan 03 2009, 20:42

Istun pimedas toas. Varjud mu ümber tunduvad ähvardavatena. Õues ulub tuul. Sünge pimedus tekitab külmavärinaid. Heidan pikali ja sulgen silmad. Tean ,et kohe kohe sulguvad mu ümber Su soojad ja hoolitsevad käed. Tean, et hetke pärast puutub Su nahk vastu mu ihu. Ootan ,et Su huuled leiaksid tee minu omadeni. Tean,et see juhtub ja olen valmis.

Avan silmad . Miks Sa ei tulnud?

Nüüd mõistan, et see oli vaid pettekujutelm. Sind ju polegi siin. Mulle vaatab vastu ikka seesama pimedus oma hirmutavate varjudega. Tuul on paisunud tormiks. Kurgus pitsitab ning pisike üksik pisar veereb mööda põske alla. Tema kukkumine vallandab teised ning peidan näo patja. Ei julge enam vaadata pimedusse. Tean ,et sealsed mustad tontlikud varjud toituvad minu kurbusest. Minu ümber hiilivad tumedad tunded- õudus , üksindus ja tühjus. Ma ei taha neid enda ligi lasta kuid nad on mu juba kätte saanud. Nende jääkülmad sõrmed pigistasid mu hingesoppe juba sel hetkel kui mõistsin, et Sind pole mu kõrval. Siis langesin nende ohvriks. Just nemad on mu kaaslasteks neil pimedatel sügisöödel,mil vähkren unetult voodis- võimetu magama, võimetu ärkvel olema.
Tagasi üles Go down
sanxyi
Metshaldjas
Metshaldjas
sanxyi


Female Postituste arv : 399
Age : 30
Hüüdnimi : Susanna
Punktid : 250
Galeoonid : 251
Aktiivsuspunktid : 30009
Registration date : 07/12/2007

Mõtisklus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõtisklus   Mõtisklus Icon_minitimePüh Jan 04 2009, 21:14

Mulle väga meeldib. Tõesti super.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 33151
Registration date : 14/08/2008

Mõtisklus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõtisklus   Mõtisklus Icon_minitimeTeis Jan 06 2009, 16:41

Selline mulje jäi, nagu läheks see edasi. Muidu selline... Normaalne.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Mõtisklus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõtisklus   Mõtisklus Icon_minitimeReede Jan 16 2009, 18:02

Muidu lahe jah. Kuid sa võiksid sellest ka järjejuttu teha, sest see on väga huvitav.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mõtisklus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõtisklus   Mõtisklus Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mõtisklus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Omalooming :: Lühijutud-
Hüppa: