Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Vampiirid

Go down 
+9
Cazzzu
Ristor
TikaaniSaiko
Aany
Miseria
Acheron
libahunt
Evanna
Celestine
13 posters
AutorTeade
Celestine
Lohe
Lohe
Celestine


Female Postituste arv : 2669
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 30194
Registration date : 13/12/2007

Vampiirid Empty
PostitaminePealkiri: Vampiirid   Vampiirid Icon_minitimeEsm Veeb 09 2009, 17:26

Kes meist poleks kuulnud vampiiridest? Must keep, pikad küüned, kihvad… On veel palju asju, mis käivad ainult nende elavate laipade kohta. Nad tõusevad öösel oma puhkepaigast kirstust ja hakkavad otsima toitu - inimese verd. Kui ühtki inimest lähedusse ei satu, lepivad nad ka kitse või lambaga. Oma silmahammastega, mis on erakordselt pikad, hammustavad vampiirid ohvrit kaelast ja imevad tuiksoonest verd. Korralik vereimeja külastab ühte sama inimest mitu korda - kuni too on täiesti verest tühi. Seejärel muutub ohver omakorda vampiiriks ja hakkab järgmist kandidaati otsima.


Õnneks on mitmeid mooduseid teda takistada. See võib olla küll raske, sest vampiiridel ei ole ei peegelpilti ega varju. Ja kui mõni avastab, et ühel ta sõbral ei ole kodus ühtki peeglit, siis 99% on tegu vampiiri endaga, sest nood jälestavad peegleid. Samuti võivad nad moonduda näiteks nahk-hiireks või mõneks muuks loomaks, kes nende mõju all on. Vampiirid võivad tekitada udu, inimest hüpnotiseerida ja kasutada väga suurt jõudu, et saada oma tahtmist. Kuid neid on siiski võimalik hävitada.

  • parim moodus vampiiri tegutsemisele lõpp teha on tabada ta sellel ajal, kui ta oma kirstus magab - see tähendab päeval. Kui ta puhkepaik on üles leitud, siis tuleb kiiresti tegutseda - peab lööma terava otsaga vaia haamriga otse vambi südamesse. Kostub ilge karjatus, kuid see vereimeja on oma otsad leidnud.
  • tuli on samuti tõhus vahend vampiiri surmamiseks. Tuleb kirstule kett ümber tõmmata ja ta põlema pista.
  • üks võimalus seisneb selles, et lahtises kirstus vamp viiakse päikesevalguse kätte, nii saab ta iseenesest otsa.
  • vampiiri saab tappa ka pea maha löömisega.
  • kui neli eelnevat põhjust tunduvad millegi-pärast liiga räpased, siis on vampiiri võimalik surmata ka lastes püssiga, mis on hõbekuuli-dega laetud.
  • kui üldse pole vambi tapmiseks südant, võib oma kodu ja ennast ehtida küüslauguga.
Mõnel inimesel on vampiiriks saamiseks soodumus. Kui keegi tahaks ise poolsurnud olla, imeda verd ja elada aegade lõpuni, siis selleks on mitmeid mooduseid.


Paar nõuannet:

  • kõige kergemini saab vampiiriks see, keda on mõni vereimeja korduvalt hammustanud. Jah, ühest korrast ei piisa. Iga ööga jääb ohver verest tühjemaks, ta ei mäleta vereimemisest midagi, tema nägu muutub kahvatumaks, ta üritab eredast valgusest eemale hoiduda ja ühel hetkel on ta verest tühi. Vampiir on oma ülesande täide viinud.
  • ka vampiiri enda vere joomise läbi võib Dracula-suguseks saada.


Tavaliselt tekibki noil kahel meetodil uus verdimev olend. Kuid nagu eelpool nimetatud - osa inimesi on sündimisest saadik tulevikus teiste verd imema määratud.

  • on lapsi, kellel olid juba sündides hambad suus. Võib kindel olla, et pärast surma muutuvad nad vampiirideks.
  • seitsmes laps perekonnas on samuti ohus.
  • inimesel, kes on sündinud päris jõulude ajal, on suuri väljavaateid vambiks saada.
  • mõnes kohas usutakse, et inimene, kes sooritab enesetapu, hakkab elama teist, vampiiri-elu.
On inimesi, kellest kindlasti koletisi ei saa, nimelt need, kes on reedel sündinud.
Vampiirid on tegelikult kurvad, nad hõljuvad läbi sajandite rahu leidmata. Nad on üksildased ja hirmuäratavad. Kes tahaks oma elu nende oma vastu vahetada?

Link siin
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31295
Registration date : 04/08/2007

Vampiirid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiirid   Vampiirid Icon_minitimeTeis Veeb 10 2009, 20:54

Huvitav. =)
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 31022
Registration date : 25/01/2008

Vampiirid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiirid   Vampiirid Icon_minitimeTeis Veeb 10 2009, 21:49

Hmm....Mina võin vampaks järelikult saada, sest ma sündisin teisipäeval, mul oli sündides pool hammast suus (nii mulle räägiti) ja lisaks, kui ma nt näppu lõikan, siis...Ütleme nii et ma tavaliselt hoian seda kinni minemast...
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Acheron
Istar
Istar
Acheron


Female Postituste arv : 2966
Age : 29
Hüüdnimi : Kit, Kätu ja KS
Punktid : 660
Galeoonid : 381
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 31697
Registration date : 09/01/2008

Vampiirid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiirid   Vampiirid Icon_minitimeNelj Veeb 19 2009, 07:06

Kena jutt.
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30574
Registration date : 23/02/2008

Vampiirid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiirid   Vampiirid Icon_minitimeNelj Veeb 19 2009, 15:58

Hmm, mõned faktid Draculast võetud, aga hea. :]
Tagasi üles Go down
Aany
Trahhtagumikuga skruut
Trahhtagumikuga skruut
Aany


Female Postituste arv : 184
Age : 28
Hüüdnimi : Aany
Punktid : 220
Galeoonid : 221
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 27941
Registration date : 26/01/2009

Vampiirid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiirid   Vampiirid Icon_minitimeNelj Veeb 19 2009, 17:48

Mul pole väljavaateid vampiiriks saada,tuleb siis oma lühikest elu täiel rinnal nautida Naer
Aga jutt on muidu huvitav Naeratab
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30574
Registration date : 23/02/2008

Vampiirid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiirid   Vampiirid Icon_minitimeNelj Veeb 19 2009, 17:49

Ma tahaks küll vampiiriks saada :o
Tagasi üles Go down
Acheron
Istar
Istar
Acheron


Female Postituste arv : 2966
Age : 29
Hüüdnimi : Kit, Kätu ja KS
Punktid : 660
Galeoonid : 381
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 31697
Registration date : 09/01/2008

Vampiirid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiirid   Vampiirid Icon_minitimeNelj Veeb 19 2009, 19:01

Selle jutupõhjal on mul head väljavaated ja ma olen vampiirks muutumas Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34510
Registration date : 09/07/2009

Vampiirid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiirid   Vampiirid Icon_minitimeEsm Aug 10 2009, 10:18

Aga parem oleks olla Twilighti vampiir Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Ristor
Greif
Greif
Ristor


Male Postituste arv : 856
Age : 25
Hüüdnimi : Ristor
Punktid : 120
Galeoonid : 76
Aktiivsuspunktid : 27747
Registration date : 14/08/2009

Vampiirid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiirid   Vampiirid Icon_minitimeLaup Aug 15 2009, 19:40

Ma oleks Twiligthti vampiir. Aga äkki peaks enesetappu uskuma. Noh, tegelt ma võin ju veel vaadata mius päeval ma sündisin.
Naeratab
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31295
Registration date : 04/08/2007

Vampiirid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiirid   Vampiirid Icon_minitimeNelj Sept 10 2009, 13:43

Mina oleksin Vampire Knighti vampiir. (=
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Cazzzu
Tumehaldjas
Tumehaldjas
Cazzzu


Female Postituste arv : 431
Hüüdnimi : Cazzzu,Caz...... , Mammu
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 27325
Registration date : 08/08/2009

Vampiirid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiirid   Vampiirid Icon_minitimeLaup Dets 05 2009, 00:08

sama (L) sealsed vampiirid nii imelised *Jumaldab,jumaldab* ma sündisin teisipäeval nii et päris võimatu mul vampuks saada pole
Tagasi üles Go down
http://usamakygens.proboards.com/index.cgi
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31601
Registration date : 12/12/2007

Vampiirid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiirid   Vampiirid Icon_minitimeLaup Veeb 06 2010, 16:26

Ma sündisin neljapäeval. See on reedele üsna lähedal : (
Tagasi üles Go down
Jossu
Paparatso
Paparatso
Jossu


Female Postituste arv : 5464
Age : 29
Hüüdnimi : Nüüd ja igavesti: Jossu
Punktid : 260
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 33083
Registration date : 30/03/2009

Vampiirid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiirid   Vampiirid Icon_minitimeEsm Apr 19 2010, 20:02

Mul on ka võimalus vampiiriks saada. Ma sündisin kolmap., vist.
I Süda to suck blood. Teisi hammustada on ka tore.
Mina tahaks kül oma elu vampiiri-eluga ära vahetada.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 33091
Registration date : 14/08/2008

Vampiirid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiirid   Vampiirid Icon_minitimeLaup Mai 08 2010, 14:08

Mina sündisin neljapäeval. Nunnu
Tahaks küll vampiiriks saada Nunnu Täiega.
Tagasi üles Go down
karmen
Varas
Varas



Female Postituste arv : 457
Age : 21
Hüüdnimi : Karmu
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 24633
Registration date : 26/06/2011

Vampiirid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiirid   Vampiirid Icon_minitimeNelj Veeb 23 2012, 15:08

Ma sündisin kolmapäeval,või teisipäeval.Ja mul oli sündides väike valge asi suus{aint ma märkasin seda pildi pealt,kus mu suu lahti oli ja kus ma just sündind olin},millest kasvas hammas,millega ma mitut inimest olen hammustanud,kõige teravam hammas,ehehehehe.Ja mul on tohutu verejanu tihti,ki saan,siis joon kasvõi iseenda verd,appi,verejanu pole viimased kaks nädalat üldse rahu andnud.
Tagasi üles Go down
http://howgarts2.forum.co.ee
Sponsored content





Vampiirid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiirid   Vampiirid Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Vampiirid
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Vampiirid. (info)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Raamatukogu :: Igasugu artikleid-
Hüppa: