Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Viggo Mortensen "Kääbikust"

Go down 
2 posters
AutorTeade
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 31082
Registration date : 25/01/2008

Viggo Mortensen "Kääbikust" Empty
PostitaminePealkiri: Viggo Mortensen "Kääbikust"   Viggo Mortensen "Kääbikust" Icon_minitimeReede Veeb 20 2009, 09:10

Filmisaidile totalfilm.com antud intervjuus kõneles "Sõrmuste Isanda" staar Viggo Mortensen nii tulevasest "Kääbiku" filmist kui ka triloogiast.
"Muidugi eelistaksin ma töö rolliga pigem ise lõpule viia kui näha mõnd teist näitlejat seda tegemas," ütles Mortensen, "aga ma olen rollist huvitatud vaid siis, kui see tehakse õiges Tolkieni vaimus."

Ta on rahul ka uue režissööri Guillermo del Toroga, märkides, et too on tahtejõuline, intelligentne ning ilmselt sama kangekaelne kui oli Peter Jackson.

Stsenariumist rääkides tunneb näitleja muret, et asja võib muuta problemaatiliseks asjaolu, et lugu kirjutavad mitu inimest - see võib endaga kaasa tuua hulgalisi muutusi viimasel minutil, nagu juhtus ka "Sõrmuste isanda" puhul. "Võimalik, et see muudab loo mitmekihilisemaks ja tõhusamaks, kuid teatud määral kukub asi ikkagi välja sama hulluksajav kui oli eelmise kolme filmi tegemine."

Mortensen märgib samuti, et "Sõrmuste Isanda" triloogiast võtsid iga järgneva osaga aina enam võimust efektid.

"Sõrmuse Vennaskond" oli minu arvates neist kõige tolkien'likum ja loo jutustamise seisukohast kõige peenekoelisem. Teisest osast alates sai filmist juba rohkem eriefektidega täidetud kassahitt, mis pole just parim lahendus."

Viggo lisab, et kui asi oleks olnud tema teha, siis oleks ta keskendunud vähem eriefektidele ja rohkem tegelaskujude arendamisele. "Oleksin kõrvaltegelastele rohkem sõna andnud ja vähem peategelastele keskendunud. Kõige esimeses filmis on tasakaal Keskmaa erinevate rasside tutvustamise vahel kõige paremini paigas. Selles räägitakse rohkem suhetest… Aga see on muidugi minu isiklik maitse."

Artikli originaali loe siit ja TOLLE originaali lingi leiad artiklist.
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34570
Registration date : 09/07/2009

Viggo Mortensen "Kääbikust" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viggo Mortensen "Kääbikust"   Viggo Mortensen "Kääbikust" Icon_minitimeEsm Aug 10 2009, 10:27

"Võimalik, et see muudab loo mitmekihilisemaks ja tõhusamaks, kuid teatud määral kukub asi ikkagi välja sama hulluksajav kui oli eelmise kolme filmi tegemine." Veereb naerust
Tagasi üles Go down
 
Viggo Mortensen "Kääbikust"
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» "Surelikud Masinad" ja "Kuldseeklid"
» "Tormimurdja" aka "Stormbreaker"

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Raamatukogu :: Igasugu artikleid-
Hüppa: