Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Yami > Darkness .

Go down 
+3
Ron
kikael
Miseria
7 posters
AutorTeade
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Yami > Darkness . Empty
PostitaminePealkiri: Yami > Darkness .   Yami > Darkness . Icon_minitimeReede Mai 01 2009, 21:04

OT : Mul tuli tuju jälle kirjutada, midagi uut lihtsalt. Endiste juttudega ei tea kuidas on ja kas mul on üldse mõtet neid edasi kirjutada ? See fikk on Harry Potteri teemaline , jälle, ja fantaasiarikas. On vaid MÕNED faktid raamatust . Hm, peaks mainima, et kui teil on mingisuguseid pretensioone, siis ma võin öelda, et inglise fanficid on fantaasiarikkamad kui minul, seega ärge minu kallal näägutama hakake, kui ei meeldi. Siis ärge kommenteerige üldse. Aitäh tähelepanu eest.

~Miseria.


Veel üks päev udukihi pärast kodus ja veel üks päev talumas perekonna sünget meeleolu. Cathy lajatas raamatu kinni ja vaatas ohates oma uues kodus ringi. Ta oli hiljuti kolinud Londoni ühest otsast teise ja see koht, kus ta nüüd elas, oli talle võõras ja jääbki arvatavasti elu lõpuni võõraks. Vanemad olid kella kümneni tööl ja temal, kui pere ainukesel lapsel polnud enam midagi teha.
Tütarlaps tõusis voodilt ja jalutas riiuliteni, lükates seal mõned vanad kujud eest ära, et vaadata pilti mis talle just silma jäi. Endine perekond müüs maja odavalt ja mööbliga. Muidugi kasutas arukas inimese sellise pakkumise ära. Pildil olid neli inimest, kaks tüdrukut - kaksikud, kelle pruunid silmad olid suunatud aamerale, pilk kivistunud. Mustad juuksed olid neil mõlemal kõrgesse hobusesabasse pandud. Laste vanemad aga olid rõõmsameelsate nägudega. Nii mehel kui ka naisel oli naeratus näol ja nad hoidsid käsi üksteise ümber.

Kulmi kergitades, asetas Cathy pildi tagasi ja pühkis tolmuseks saanud sõrmed vastu pusa ning jalutas siis toast välja. Maja oli kahe korruseline ning aega oli piisavalt, et see läbi uurida ja siis vanemate tagasitulekuks tagasi tuppa minna. Mööda sirget koridori edasi minnes, nägi ta ainult uksi, mis olid suletud, kuid ilmselt mitte lukus. Jõudnud viimase ukseni, katsus Cathy ukselinki ning helesinine uks avanes vaikse kriuksatusega. Korraks jooksid mööda tüdruku selga judinad ning siis avanes talle vaade väikesesse magamistuppa. Seal seisis narivoodi, kaks lauda, suur riidekapp ning põhimõtteliselt oligi kõik. Akna ette olid kardinad ette tõmmatud ning see andis ruumile kõhedama mulje. Õlgu kehitanud, astus Cathy edasi ning pani lambi põlema. Tundus nagu täituks kogu tuba koheselt kerge soojusega mis oli seal puudunud mitu-mitu kuud. Enda huulde hammustanud, astus ta esimese lauani ning tõmbas sahtlid lahti. Tühi. Kõik oli sama tolmune nagu tema toas. 'Ilmselt pole keegi siin koristanud,' mõtles ta ükskõikselt ja läks teise lauani. Selle kohale kummardudes, avas ta esimese sahtli. Ka see oli tühi ja tolmune. Seejärel avas ta teise ning enda üllatuseks leidis ta sealt väikese pappkarbi. Üllatunult ahhetanud, võttis ta selle kätte ja avas. Karbikeses oli pruunide kaantega raamat ning kirjutussulg koos tindipotiga.

Raamatu kätte võtnud, veeris Cathy silmi pilutades kokku nime : Parvati Patil . Rohkem seal kirjas ei olnud. Siis asus ta imetlema valget sulge mille ots oli terav ja natukene tindine, kuid siiski ilus.
Sahtli kinni pannud, asetas ta asjad tagasi karpi ning pistis selle põue. Hetkel tundis Cathy ennast vargana, kuid see on nüüd tema kodu ja ta võis teha siin mis tahab. Vähemalt see mõte lohutas teda. Toast väljudes, sulges ta enda järel ukse ning läks oma tuppa, kus ta voodile pikali heitis ja karbikese uuesti avas. Paksu raamatu kätte võtnud, silmitses ta seda pikalt enne kui esimese lehe avas.

Koheselt märkas ta ka, et raamatu lehed on kuidagi veidrad. Need polnud sellisest materjalist nagu teised vihikute lehed. Hoopis mingi muu materjal. Sõrmed libisesid juba mööda lehte kui ta mõistis mis asi see on. Pärgament. Ta oli lugenud, et selline paber pidi kallis olema ja arvatavasti elasid selles majas ka rikkad inimesed? Korraks muhelenud, tundis ta nüüd juba enda üle uhkust. Ta oli leidnud kallist materjalist paksu raamatu. Kindlasti annab ta selle kunagi muuseumisse või kellegi kolektsionäri kätte, kes talle peaks lopsaka summa selle eest maksma. Kuid enam ei jõudnud ta fantaseerida sest ta kuulis ukse häält ning siis vanemate näägutamist üksteise kallal. Nagu alati. Silmi pööritanud, otsustas Cathy neid ignoreerida ja ta pööras raamatul järgmise lehe.

1. juuli:

Padma on viimasel ajal täiesti ära keeranud. Peale seda kui tead-küll-kes hakkas enda vallutustega pihta, oli tema see kes meie perekonnast kõige rohkem mõjutada sai. Eile ründas teda dementor ja kui isa poleks õigel ajal kohale jõudnud, oleks ta vist surnud. Praegu on ta St. Mungos, kuid enne seda kui dementor ründas teda, käis ta läbi imeliku seltskonnaga.
Ta viibis rohkem väljas kui minuga ning hakkas salatsema. Tal tekkisid tülid vanematega ning viimaks ta ei rääkinud üldse kellegiga. Padma viibis harva kodus, käis öösiti väljas ja kuigi ta teadis, et see on meie traditsioonide vastane, eiras ta seda 'seadust' . Olen tema pärast siiamaani mures. Ta võlukepp on kadunud (nagu ta ise väidab) .

Ja esimene sissekanne oligi läbi. Kiirelt tekkisid küsimused Cathy pähe kui ta raamatulehte edasi keeras. Kes on 'tead-küll-kes'. Kes on Padma, kes on Patil ja kes on dementor ?

5. juuli:
Padma sai St. Mungost välja ning tundub, et ta on tagasi. Ta leidis oma võlukepi, mis oli diivani taha kukkunud . Ma ei oskagi muud enam öelda, kui olen õnnelik, et kõik hästi läheb - vähemalt meie perekonnas. Varsti peaksime tagasi Indiasse minema. Sinnamaani pole kuulduste järgi Must Isand veel jõudnud ja see on tore. Vanaema juba igatseb meie järgi ja ka mina igatsen tema järgi! Hiljem kirjutan edasi, ema kutsub õhtusöögile!

"Cathy! Tule sööma!'' Hõikas isa tüdrukut. Sügavalt ohates, hüppas tütarlaps püsti ja jalutas toast välja. Väga tore, ta hakkas just lugema kolmandat sissekannet. Pead kummitamas iga sissekande sõna, mõtles Cathy nende peale päris pikalt kuni viimaks sisenes kööki kus ta ninna tungis värske prae lõhn.
Tagasi üles Go down
kikael
Superkangelane
Superkangelane
kikael


Female Postituste arv : 6526
Age : 28
Hüüdnimi : mariann
Punktid : 1520
Galeoonid : 1675
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 32878
Registration date : 14/12/2007

Yami > Darkness . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yami > Darkness .   Yami > Darkness . Icon_minitimeReede Mai 01 2009, 21:58

Oh, see on su juttudest küige parem. Fännan!
Tagasi üles Go down
http://letsdothat.forumotion.com/index.htm
Ron
Võdiuss
Võdiuss



Male Postituste arv : 5
Hüüdnimi : Ron
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 27235
Registration date : 30/04/2009

Yami > Darkness . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yami > Darkness .   Yami > Darkness . Icon_minitimeReede Mai 01 2009, 22:00

Heaaa
Tagasi üles Go down
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 30872
Registration date : 25/01/2008

Yami > Darkness . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yami > Darkness .   Yami > Darkness . Icon_minitimeKolm Mai 06 2009, 14:35

Guuuuuuuud. Ühe kirjavea avastasin: aamerale Veereb naerust
Muidu tipptopp ja ylihea (Y)
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 32941
Registration date : 14/08/2008

Yami > Darkness . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yami > Darkness .   Yami > Darkness . Icon_minitimeLaup Mai 09 2009, 18:29

Täitsa tore jutuke Naeratab
Aga imelik on see, et see Cathy ei reageerinud sõnale võlukepp. Ma oleksin just selle peale reageerinud. Aga ise tead Naeratab

Ootan uut =)
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Yami > Darkness . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yami > Darkness .   Yami > Darkness . Icon_minitimeLaup Mai 09 2009, 19:19

Tüdruk sisenes tuppa, pühkides valge salfrätikuga suu puhtaks. Ta kõht oli pungil täis ning ta võis endamisi vanduda, et kui ta isa nõudmisele alistunud oleks ja veel paar kartulit enda taldrikusse pannud, kummarduks ta praegu WC poti kohal. Õnneks sellist asja ei juhtunud ning ta astus aknani, tehes selle lahti. Cathy oli kogu õhtusöögi ajal mõelnud päeviku sissekande üle ning nüüd vaatas ta pimedasse aeda, kulmud kortsus. Sõna 'dementor' tundus talle kuidagi tuttav olevat, kuid selle kõla ei suutnud ta kuidagi omale meenutada. Ehk mainiti seda kunagi mingisuguses saates või oli ta lugenud veel mõnda raamatut, kuis oli selliseid elukaid mainitud?Endamisi õlgu kehitanud, astus ta aknast eemale ja läks voodini, mille äärele ta ka istus ja uuesti päeviku kätte võttis, keerates järgmise lehekülje.
Seekord olid sissekanded lihtsad. Parvati kirjeldas mis toimus päevadel, mil dementorid terroriseerisid vähem seda piirkonda ning kui rahulikult käitus Padma. Vahepeal juhtusid neil mõned tülid, kuid ilmselt olid need andestavad. Õdede vaheline konflikt mis laabus kiiresti. Kaksikud siiski.
Põhimõtteliselt saigi päeviku järgi aru, et möödunud oli kolm nädalat mil Parvati oli neid ilusaid päikeselisi sissekandeid teinud, kui viimaks jõudis kätte Augusti kuu esimene nädal ja selle kuu esimene sissekanne.

3. august:
Surmasööjad tapsid jälle läheduses ühe muguperekonna. Mul on neist kahju. Nad olid praktilised meile kui naabrid. Ma teadsin nende lapsi. Kolm last, kaks poissi ja üks tüdruk, kes pidi sügisel saama kahe aastaseks, olid kõik mõrvatud Avada Kedavraga ning vanemad olid piinatud surnuks Crucioga.

Rohkem kirjutatud polnudki. Kulmi kergitanud, keeras Cathy uue lehe, tõstes mõlemad jalad voodile, istudes nii rätsepa istes.

4. august:
Surmasööjad lähenevad meie elupaigale. Minul ja Padmal on hirm. Vanemad üritavad panna võimalikult palju kaitseloitse meie majale. Mul on tunne, et midagi halba hakkab juhtuma.

Veel üks lühike sissekanne.
Cathy vaatas tummalt kolmandat lauset, silmad suured.
Võlukepp. Kaitseloitsud... 'Kuid mida siis tähendavad Crucio ja Avada Kedavra?' mõtles ta huulde hammustades. Tundus, nagu näriks keegi tema sisemuses, põletaks ta kopse ning üritaks teda lämmatada, kui ta viimaks aru sai mida see kõik tähendama pidi.
Selles majas elas võlurite perekond. Kui ta sellest kellegile räägiks, ei usuks teda tõesti keegi. Mitte keegi. Tal pole tõestusi selle kohta, et on olemas üldse selline asi nagu võlukunst.
Kuid ajakirjanikud ja kõik politseinikud vaevavad enda päid, et aru saada mis toimus nende inimestega, kes ei suutnud enda õige surmani elada?

6. august:
Surmasööjad seisavadki meie maja ees...
Nad avastasid, et maja on piiratud kaitsega ning nüüd nad lõhuvad seda. Ma kardan. Ma kardan jubedalt. See ongi meie lõpp.
Ma kuulen alt juba hääli ja kõik. Enda võlukepi peitsin ma tahaaeda suure tammepuu taha. See on maetud sinise kastiga.

Hüvasti.

Truult, sinu Parvati.

Nii lõppeski viimane sissekanne. Parvati oli kasutanud vähem kui pool sellest raamatust ning siis ... kõik . Cathy tõstis silmad, vaadates akna poole. Peale selle päeviku lugemist, tundus talle, et keegi jälgib teda. See tuba, kust ta päeviku võtnud oli, oli viimane koht, kus see tüdruk oli enda sissekande kirjutanud. Ta oli seal maganud oma õega ja oli seal elanud. Raske oli mõelda, et ta elab nüüd seal, kus mõrvati neljaliikmeline perekond.
Raamatu vaikselt kinni pannud, tõusis ta püsti ning tummalt jalutas ta ukseni, lülitades tule enda toas välja. Jalad viisid automaatselt tagaukseni mille ta lahti tegi ja siis jalutas aeda. Seal vaatas ta ringi seni, kuni märkas kirjeldatud tamme. Mõtlemata midagi, peas valitses lihtsalt tühjus, jalutas ta justkui hüpnoosi all puu taha ja asus kaevama. Selle asemel, et korralikult enda hoolitsetud küünte pärast muretseda, ei võtnud ta isegi labitat kaasa vaid lõi küüned mulda ja hakkas kaevama. Viimaks tundis ta sõrmenukkide all midagi, mis ei olnud kivi ega ka muld. Veel rohkem kaevates, ilmus nähtavale sinakas kast ning Cathy võttis selle sülle, pühkides mulla pealt ära. Siis avas ta karbi ning ... ahhetas üllatusest. Ta oli oodanud, et see võlukepp on teistsugune. See mille ta nüüd käes hoidis, oli tavaline puu toigas ning väikese hetke pärast tundis Cathy mööda enda sõrmi ülessepoole voogavat mingisugust imelikku värinat.


Viimati muutis seda Miseria (Laup Mai 09 2009, 22:08). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
kikael
Superkangelane
Superkangelane
kikael


Female Postituste arv : 6526
Age : 28
Hüüdnimi : mariann
Punktid : 1520
Galeoonid : 1675
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 32878
Registration date : 14/12/2007

Yami > Darkness . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yami > Darkness .   Yami > Darkness . Icon_minitimeLaup Mai 09 2009, 22:00

Super!
Muideks peaks olema tagaukse, mitte tahaukse, minuarust Naeratab
Tagasi üles Go down
http://letsdothat.forumotion.com/index.htm
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Yami > Darkness . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yami > Darkness .   Yami > Darkness . Icon_minitimeLaup Mai 09 2009, 22:08

Oihh, ma kirjutasin kiirelt, ei pannud viga tähele Väga rõõmus kohe muudan!
Tagasi üles Go down
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 30872
Registration date : 25/01/2008

Yami > Darkness . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yami > Darkness .   Yami > Darkness . Icon_minitimeLaup Mai 09 2009, 22:33

Ja salvrätt, mitte salfrätt ^^

Heaa, uut (Y)
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Yami > Darkness . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yami > Darkness .   Yami > Darkness . Icon_minitimePüh Mai 10 2009, 12:54

Ohappi. See ongi siis, kui pole kaua kirjutanud :d
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31145
Registration date : 04/08/2007

Yami > Darkness . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yami > Darkness .   Yami > Darkness . Icon_minitimeEsm Mai 11 2009, 13:44

Ma ei viitsi oma leitud kirjavigu välja tuua. ^^

Muidu meeldib. Ootan huviga järgmist osa.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Jossu
Paparatso
Paparatso
Jossu


Female Postituste arv : 5464
Age : 29
Hüüdnimi : Nüüd ja igavesti: Jossu
Punktid : 260
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 32933
Registration date : 30/03/2009

Yami > Darkness . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yami > Darkness .   Yami > Darkness . Icon_minitimeEsm Mai 11 2009, 14:35

Ülihea, uut.
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Yami > Darkness . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yami > Darkness .   Yami > Darkness . Icon_minitimeLaup Mai 16 2009, 19:46

Cathy sulges silmad ja avas need taas.
Need judinad sarnanesid liblikatele kõhus, kui oled armunud, kuid nüüd tundis ta imelikku judinat üle kogu keha. Värisevate kätega asetas ta võlukepi tagasi karpi ning siis tunne kadus. Võibolla oli see lihtsalt hirm?
Parvati mainitud võlukepp ei saanud lihtsalt tõsi olla. Ei saanud, ega tohtinud. Sellist asja nagu võlukunst pole olemas ega ole kunagi olnud. Lihtsalt puhas fantaasia!
Kui kedagi poleks kodus olnus, oleks tüdruk seda karjunud, kuid nii võiksid naabrid teda hulluks pidada.
Cathy võttis võlukepi taas kätte ning tegi sellega õhus ringe.
"Pibadi-pabadi-buu...'' tegi ta Tuhkatriinust head haldjast järgi. Ei midagi. Ei mingit sähvatust õhus, ei mingisuguseid tähekesi, lillekesi. Mitte midagi.
Pettunult tõusis ta püsti ning võttis karbi kätte, pistes võlukepi sinna ning siis jalutas ta koju. Just sel hetkel kuulis ta, kuidas esiku uks sulgus ja ta kuulis isa rääkimas. Kiirelt enda tuppa jooksnud ja karbi kappi peitnud, läks ta vannituppa ja pesi käed ära. Just siis kui ta käsi pühkis, kuulis ta kuidas ema teda hüüab. Niisiis läks ta raskelt ohates alla ja jõudis kööki.
Seal istus üks meesterahvas, helehallide silmade pilk suunatud Cathyle, kes ukseaval seisis ja käed vaheliti teda vahtis.
Mehel olid õlgadest allapoole ulatuvad kuldblondid juuksed, mis olid isegi kohevad, laiusid ta õlgadel ning tal oli seljas must nahkmantel, mis ulatus maani, kattes ta jalad. Mehe kahvatud käed olid lauale asetatud ning sõrmed ristitatud.
"Tere õhtust,'' ütles ta siidisel toonil tütarlapsele. Judinad jooksid üle Cathy selja kui ta seda häält kuulis. Tema vanemad ilmselt ei märganud midagi, sest nende näod olid sama rahulikud kui ennegi. Arvatavasti lootsid nad naabritelt soojasid vastuvõtte. Kuid Cathy jaoks tundus see hääl külm. Väga külm. Nagu tahaks ta praegu midagi halba ette võtta.
"Sa ei pea mind kartma, väike tüdruk,'' ütles ta seejärel. Cathy kergitas korraks kulmi ning kehitas siis õlgu. Edasi ta ei kavatsenud astuda ning siis oligi toas vaikus.
"Te olete ilmselt üks meie naabritest?'' Küsis isa seejärel. Ebamugav vaikus ei meeldinud Cathy vanematele, kuid tüdruk ise oli aga tänulik, et see oli üldse. Nüüd oli klaas purustatud.
Mees raputas vastuseks pead. "Ma elan siit väga kaugel,'' sõnas ta vaid.
"Ja miks te siis siia tulite?'' Küsis Cath suud viltu vedades.
Mees vaatas teda alguses kaalukalt ning siis avas suu :"Tegelikult elas siin mu sõber, kes hukkus mõned kuud tagasi. Ma tahan kõigest paar endale kuuluvat asja kätte saada. See ei võta kaua aega ja ma pole teile tüliks,'' ütles ta korraks ema, isa ja siis Cathy poole vaadates, kes vist isegi sai aru, kellega tegemist on ja võimalik, et ta teadis isegi, mida too otsib.
Võlukeppi!
"Ja kas te meile ei võiks öelda, mida te otsite, et me saaksime aidata?'' Küsis neidis pisut liiga külma tooniga. Mees kergitas kulmi ja raputas pead.
"See asi kuulus mu sõbrale, nagu ma juba ennist ütlesin ning mul pole soovi, et keegi teine peale minu teaks sellest. Kõik mis kuulub teile jääb puutumata,'' ta vaatas seejärel tüdruku vanemate poole.
"Cathy, tee nagu härra ütleb ja käitu viisakalt! Palun, härra-?''
"Malfoy.''
"Härra Malfoy, Cathy näitab teile ruumi kus teie arust on teie kadunud sõbra asi,'' ütles Cathy ema naeratades.
'Issand milline idioot!' mõtles neiu silmi pööritades.
"Ja kui te midagi siit võtate, mis meile kuulub, teatame politseisse,'' ütles isa juba süngemal toonil.
See tüdrukule juba meeldis, kuid kui ta vaatas härra Malfoy poole, kadus väikseimgi naerukurd tema näolt. Mees noogutas lihtsalt rahulikult, pilk sama külm ja liikumatu kui enne ning siis pöördus ta tüdruku poole vaatama. "Peale teid,'' ütles ta rohkem irvitades, kui naeratades.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 32941
Registration date : 14/08/2008

Yami > Darkness . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yami > Darkness .   Yami > Darkness . Icon_minitimeLaup Mai 16 2009, 20:39

Wow, väga hea!

Ootan uut =)
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31145
Registration date : 04/08/2007

Yami > Darkness . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yami > Darkness .   Yami > Darkness . Icon_minitimePüh Mai 17 2009, 11:34

Miks Malfoy peaks seda võlukeppi tahtma? Väga rõõmus

Huvitav iseenesest.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Yami > Darkness . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yami > Darkness .   Yami > Darkness . Icon_minitimePüh Mai 17 2009, 11:36

Sellepärast, et Cathy perekond on mugude perekond. On ju nii, et on mugusid, kellel avastatakse kogemata võluväed ja selleks, et neid sopaverelisi rohkem Sigatüükasse ei tuleks ja nad tee peal ees ei tolkneks, võetakse võlukepid ära Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31145
Registration date : 04/08/2007

Yami > Darkness . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yami > Darkness .   Yami > Darkness . Icon_minitimePüh Mai 17 2009, 11:57

*ei saa pihta*

Sa mõtled, et see võlukepp valis tema vms? Aga kust Malfoy seda teab? Ja võlukepi ära võtmine ei tee võluvõimet olematuks. Kui tal on võluvõimed, ilmub Dumby (või keegi teine, ma ei tea, on ta siin jutus surnud või ei) välja ja räägib ta vanematega.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Yami > Darkness . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yami > Darkness .   Yami > Darkness . Icon_minitimePüh Mai 17 2009, 12:05

Sellepärast, et Parvati ja Padma Patil olid võlurid. Puhtaverelised võlurid. Aga Dumbli ei ilmunud välja, sellepärast, et Cathy ei leidnud moodust kuidas isegi tõestada seda, et tal on võluvägi ja mis sa arvad, kas ta riskiks sellega, et üks saaks kannatada vaid sellepärast, et temast sai võlur? Neeh, kahtlen.
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31145
Registration date : 04/08/2007

Yami > Darkness . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yami > Darkness .   Yami > Darkness . Icon_minitimePüh Mai 17 2009, 12:08

Kuidas Dumby üldse teab, kui keegi on võlur? Ega need muguverelised võlukeppe leia.

*ei saa eriti viimastele argumentidele pihta*

Kust ta teab, et see võlukepp üldse seal on? Ja kust ta teab, kus see on?
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Yami > Darkness . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yami > Darkness .   Yami > Darkness . Icon_minitimePüh Mai 17 2009, 12:18

No ilmselt pakub! Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 32941
Registration date : 14/08/2008

Yami > Darkness . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yami > Darkness .   Yami > Darkness . Icon_minitimePüh Mai 17 2009, 13:03

Hmm, mulle on küll üldiselt päris arusaada kõik Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Yami > Darkness . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yami > Darkness .   Yami > Darkness . Icon_minitimePüh Mai 17 2009, 13:18

Evanna on lihtsalt liiga tark, seetõttu ei saa ta aru.
Tagasi üles Go down
kikael
Superkangelane
Superkangelane
kikael


Female Postituste arv : 6526
Age : 28
Hüüdnimi : mariann
Punktid : 1520
Galeoonid : 1675
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 32878
Registration date : 14/12/2007

Yami > Darkness . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yami > Darkness .   Yami > Darkness . Icon_minitimePüh Mai 17 2009, 13:30

Ma ei saa ka aru. Naer
Tagasi üles Go down
http://letsdothat.forumotion.com/index.htm
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Yami > Darkness . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yami > Darkness .   Yami > Darkness . Icon_minitimePüh Mai 17 2009, 14:38

Meie oleme lollid, meie mõistame. Teie olete targad ja ei mõista.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 32941
Registration date : 14/08/2008

Yami > Darkness . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yami > Darkness .   Yami > Darkness . Icon_minitimePüh Mai 17 2009, 15:52

Täpselt nii^^
Tagasi üles Go down
kikael
Superkangelane
Superkangelane
kikael


Female Postituste arv : 6526
Age : 28
Hüüdnimi : mariann
Punktid : 1520
Galeoonid : 1675
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 32878
Registration date : 14/12/2007

Yami > Darkness . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yami > Darkness .   Yami > Darkness . Icon_minitimePüh Mai 17 2009, 18:38

Ebaloogiline.
Tagasi üles Go down
http://letsdothat.forumotion.com/index.htm
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Yami > Darkness . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yami > Darkness .   Yami > Darkness . Icon_minitimePüh Mai 17 2009, 19:22

Sa ei peagi lollide loogikat mõistma Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31145
Registration date : 04/08/2007

Yami > Darkness . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yami > Darkness .   Yami > Darkness . Icon_minitimeReede Mai 22 2009, 11:14

*mõtleb tükk aega*

Dumby tajub õpilaste võluriannet täiesti ilma mingite võlukeppide mõjuta. Väga rõõmus
Mis sa selle argumendi vastu ütled? *tahab teada* Naeratab
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Yami > Darkness . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yami > Darkness .   Yami > Darkness . Icon_minitimeTeis Juun 02 2009, 19:39

By this time, he's dead Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31145
Registration date : 04/08/2007

Yami > Darkness . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yami > Darkness .   Yami > Darkness . Icon_minitimePüh Juun 07 2009, 13:26

Aga kes siis nüüd muguverelisi vastu võtab? Igaüks võlukeppi ei leia.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Sponsored content





Yami > Darkness . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yami > Darkness .   Yami > Darkness . Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Yami > Darkness .
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Omalooming :: Järjejutud-
Hüppa: