Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Halli hiire lugu.

Go down 
5 posters
AutorTeade
kikael
Superkangelane
Superkangelane
kikael


Female Postituste arv : 6526
Age : 28
Hüüdnimi : mariann
Punktid : 1520
Galeoonid : 1675
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 33038
Registration date : 14/12/2007

Halli hiire lugu. Empty
PostitaminePealkiri: Halli hiire lugu.   Halli hiire lugu. Icon_minitimeKolm Nov 04 2009, 18:55

Aeg on edasi liikuda.
"Miks?" karjub ta. Vaatan üle õla tagasi ja näen teda ikka veel pargipingil istumas. Nii kössis on ta kogu. Anuvad silmad vaatavad mulle järele. Raputan pead ja sammun minema.
Hiljem ei suuda ma oma teguviisi seletada. Kirke oli mu parim sõber. Sõimerühmast saati. Mu tegu on valus. Selliseid sõnu ei saa tagasi võtta. Isegi kui mina nüüd teda anuks, põlvitaks ja paluks ei saaks ma meie endist sõprust enam iial tagasi. Aeg on edasi liikuda. Seda mõtlesin juba enne, kui üldse tegutsema hakkasin. Kolin kahe päeva pärast. Ma ei taha selle kohaga seotud õnnelikke mälestusi. Siin olin ma mitte keegi. Ja see on isik, kes ma olla ei taha. Aeg on edasi liikuda.
Enne lahkumist on siiski veel üks asi teha. Ma tahan jätta endast jälje siia jumalate poolt hüljatud paika. Inimestele viimaks ometi Teatada, et ka mina olen olemas. Päevast päeva on nad minust mööda vaadanud. Olen kindel, et peale Kirke ei teadnudki keegi mu olemasolust. Õpetajad ei küsi mind kunagi. Kui algklassides veel viieline olin, ei loetud kunagi mu nime koos teiste tublide omadega aktusel ette. Ma olin tühi koht. Aga see muutub varsti. Aeg on edasi liikuda.
Mu missiooniks on teha midagi, mida veel järgmisel sajandilgi jutuainet annaks. Midagi absoluutselt erakordset. Aga samas midagi mitte kriminaalset. Ma ei taha endale musta toimikut. Nii suurt sammu ma veel ei astu.
Kõnnin vaikselt koolitrepist üles. Suur must uks on mu ees. Kui ma väike esimese klassi põnn olin, siis tekitas see mulle õudusunenägusid. Ammu ei karda ma seda enam. Lükkan ukse jalahoobiga lahti. Suur hall on täiesti inimtühi. Naeratan ja viskan koolikotti nurka, mul on aeg tegutsema asuda.
Muugin lahti laoruumi ukse. Kunagi väga ammu, lasteaias toimus meile kooliekskursioon. Vaatasime ka üle selle ukse. Ruum tundus mulle muinasjutumaana. Kõik vanad koolipingid, näidendite dekoratsioonid ja sajandivanused ehted on siin hoiul. Ka nüüd lasen kuuldavale vaevukuuldava ahhetuse. Ma ei tardu õnneks sinna uksele seisma ega jookse ka kõike uudistama. Rahulikult asun vaatlusele.

---

Viimaks on kõik valmis. Istun rahulikult fuajeetrepil ja jälgin peagi avanevat ust. Mul on seljas vana ballikleit. See ei ole kindlalt ehtne, aga näeb üsnagi reaalne välja. Silun ühte kortsu ja naeratan avalamalt.
Näen aknast, et väljas toimubki juba igahommikune koondus. Varsti-varsti on minu hetk käes. Suunurgad tõmbuvad veelrohkem kõrvadele lähemale.
Ja siis helisebki kell. Tavaliselt tähendab see mulle nii head kui halba - tüütu rivisseismise lõpu ja igavate tundide algust. Seekord on ta aga üdini postiivne. Suured mustad uksed avanevad ja klassid hakkavad hanereas sisenema, kuid juba esimese klassi juntsud jäävad seisma. Nad vahivad mind ja vahivad oma koolimaja, millest on üleöö muinasjutupalee saanud. Üsnagi tontlik muinasjutupalee koos kummitusega.
Pisikesed arvavad, et on otse voodist õudusunenäkku sisenenud ja pistavad kisama. Aeg on edasi liikuda.


Viimati muutis seda kikael (Kolm Nov 04 2009, 19:39). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://letsdothat.forumotion.com/index.htm
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34520
Registration date : 09/07/2009

Halli hiire lugu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Halli hiire lugu.   Halli hiire lugu. Icon_minitimeKolm Nov 04 2009, 19:11

Hahaa, lahe Väga rõõmus

Jama et see on lühijutt...
Tagasi üles Go down
kikael
Superkangelane
Superkangelane
kikael


Female Postituste arv : 6526
Age : 28
Hüüdnimi : mariann
Punktid : 1520
Galeoonid : 1675
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 33038
Registration date : 14/12/2007

Halli hiire lugu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Halli hiire lugu.   Halli hiire lugu. Icon_minitimeKolm Nov 04 2009, 19:21

Miks siis? Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
http://letsdothat.forumotion.com/index.htm
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34520
Registration date : 09/07/2009

Halli hiire lugu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Halli hiire lugu.   Halli hiire lugu. Icon_minitimeKolm Nov 04 2009, 19:26

Tahaks edasi lugeda, ma ei saanud aru eriti, mis ta tegi seal Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
kikael
Superkangelane
Superkangelane
kikael


Female Postituste arv : 6526
Age : 28
Hüüdnimi : mariann
Punktid : 1520
Galeoonid : 1675
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 33038
Registration date : 14/12/2007

Halli hiire lugu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Halli hiire lugu.   Halli hiire lugu. Icon_minitimeKolm Nov 04 2009, 19:39

Kuijuta ette ja räägi mulle ka.
Tagasi üles Go down
http://letsdothat.forumotion.com/index.htm
Jossu
Paparatso
Paparatso
Jossu


Female Postituste arv : 5464
Age : 29
Hüüdnimi : Nüüd ja igavesti: Jossu
Punktid : 260
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 33093
Registration date : 30/03/2009

Halli hiire lugu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Halli hiire lugu.   Halli hiire lugu. Icon_minitimeKolm Nov 04 2009, 19:41

Hea jutt, sul on annet, ja sa kirjutad väga omapäraselt. Mulle meeldib, ausõna, Mammu.
Tagasi üles Go down
droideka
Kantsler
Kantsler
droideka


Male Postituste arv : 3569
Age : 26
Hüüdnimi : Droi...
Punktid : 510
Galeoonid : 511
Aktiivsuspunktid : 31023
Registration date : 28/04/2009

Halli hiire lugu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Halli hiire lugu.   Halli hiire lugu. Icon_minitimeKolm Nov 04 2009, 22:12

Väga lahe oli, muusika mis ma kuulasin sobis hästi külge.
Tagasi üles Go down
kikael
Superkangelane
Superkangelane
kikael


Female Postituste arv : 6526
Age : 28
Hüüdnimi : mariann
Punktid : 1520
Galeoonid : 1675
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 33038
Registration date : 14/12/2007

Halli hiire lugu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Halli hiire lugu.   Halli hiire lugu. Icon_minitimeNelj Nov 05 2009, 19:49

Mis muusika? Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
http://letsdothat.forumotion.com/index.htm
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 33101
Registration date : 14/08/2008

Halli hiire lugu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Halli hiire lugu.   Halli hiire lugu. Icon_minitimeReede Nov 13 2009, 15:26

Umm, väga kahtlane jutt. Ma ei tea, ma ei leia selles mõtet. No, dekoreeris kooli ära, so what? Pm, et mis mõttega? Miks? Mingi sada küsimust on.
Ei meeldi.
Tagasi üles Go down
droideka
Kantsler
Kantsler
droideka


Male Postituste arv : 3569
Age : 26
Hüüdnimi : Droi...
Punktid : 510
Galeoonid : 511
Aktiivsuspunktid : 31023
Registration date : 28/04/2009

Halli hiire lugu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Halli hiire lugu.   Halli hiire lugu. Icon_minitimePüh Nov 15 2009, 11:02

To Kikael: Ei teagi. Isa kuulas mingit elutoas, mina kuulsin ka.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Halli hiire lugu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Halli hiire lugu.   Halli hiire lugu. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Halli hiire lugu.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Lilithi lugu

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Omalooming :: Lühijutud-
Hüppa: