Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)

Go down 
+13
Karin
Erewin
kati002
Liv
Ginny 987
Valgekihv
E.W. special
Tofu
aare94
sanxyi
Evanna
Brietha
kikael
17 posters
AutorTeade
kikael
Superkangelane
Superkangelane
kikael


Female Postituste arv : 6526
Age : 28
Hüüdnimi : mariann
Punktid : 1520
Galeoonid : 1675
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 33088
Registration date : 14/12/2007

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeTeis Veeb 19 2008, 17:15

1.Miks Fred lõpus koos teistega metsa ei ilmu?

„Kas tead mis? Ma isegi ei mõelnud kunagi, et Fed tagasi tuleb. See oli nii nagu ma seda algusest peale mõtlesin, sellest ajast peale, kui ma esimese raamatu lõpetasin, et kolm kelmi ja ta ema tulevad tagasi. Seal oli neli kangelast nagu eelmises põlvkonnas ja üks neist reetis teised ja siis jäi alles kolm. Nii et ma tahtsin, et Harry oleks ümbritsetud ta ema, Jamesi, Siriuse ja Lupini poolt, kõigi, kes mingil moel tema eest surnud olid. Lupin oli oma elu mängu pannud Harry võitluses, ta ei pidanud tagasi tulema, ta ei pidanud võitlema. James oli surnud proovides oma peret kaitsta; Sirius ilmselt oli surnud Harry kõrval võideldes ja siis tema ema, kes kõige selgesõnalisemalt tema eest surnud oli. Ma ei mõelnud kunagi üldse Fredi tagasitoomisle. See oli kõik eelmine põlvkond ja nad olid kõik Harryle vanemlikud kujud.

2.Kas Harry suri?

Rowling kirjutas seda väga ettevaatlikult, nii, et seda oleks võimalik lugeda kahel moel. „Kas ta läks lihtsalt teadvusetusse olekusse, milles tema alateadvus talle ütleb kõike, mida tal teada vaja oli? Dumbledore ei ütle talle midagi, mida ta poleks mõne haritud oletuse abil välja mõelnud.“ Aga Rowlingu meelest sisenes Harry kohta elu ja surma vahel ja seisis silmitsi valikuga, kuhupoole minna.

Ta seletab oma koduleheküljel, et see kohtumine sisaldab mõndasid väga sügavaid võlukunstiseadusi, millest ka Voldemort ise aru ei saanud: „Harry verd enda sisse võttes, hoiab ta elus Lily kaitsvat jõudu Harry üle - erandiks on see, et Lily ohverduse jõud on positiivne ja mitte ainult ei hoia Harryt elus, vaid annab Voldemortile endale ühe viimse võimaluse...Voldemort on tahtmatult endasse tagasi pannud mõne tilga headust; kui ta oleks kahetsenud, oleks ta terveks tehtud palju sügavamalt, kui keegi arvata oleks osanud. Aga, loomulikult keeldus ta kahetsust tundmast.“ Samuti, kuna Voldemort kasutab leedripuust võlukeppi, mis tegelikult kuulub Harryle, ei tööta ei Cruciatuse ega ka Avada Kedavra needus korralikult. „Avada Kedavra needus on siiski nii tugev, et teeb Harryle haiget ja saab hakkama Harryle päriselt mitte kuuluva osa tapmisega, teiste sõnadega, selle Voldemorti hinge tükikese, mis ikka veel Harry oma külge klammerdub, tapmisega. Needus vigastab Harryt piisavalt tõsiselt, et ta oleks surmale alla jäänud, kui ta selle raja oleks valinud.“

3.Küsimus, mis teda üllatab: Mis oli see olend King’s Crossi jaama nurgas?

„ (Seda lauset ei osanud tõlkida - Harry's impulse, to the point of utter wrongheadedness, is to save). Ta sügavaim iseloom on püüda ja pääseda, isegi kui selle tegemine on vale, kui ta on lõksudesse juhitud - „Ma pean pääsema, ma pean proovima kaitsta.“ - kuna ta on jäetud oma ema väga nõudliku pärandiga, et tema ohverdas end tema eest ja nüüd läheb tema ja proovb päästa nii paljusid inimesi, kui ta saab.“
Aga see Voldemortiga kohtumine on erinev. “Esimest korda üleüldse, läheneb ta sellele haavatavale, varjamatule, moondunud olevusele ja ta tahab aidata, aga ta tunneb esimest korda vastikust kannatamise pärast. Ja tal on õigus seda tunda. See on midagi, mis on ise ettekavatsetult moondunud, see on Voldemorti hinge viimane kild. (Ma pean seletama, sest nii paljud on küsinud.)“

4.Küsimus, mille esitamist Rowling kartnud oli: Millest oli Dumbledore’i võlukepp tehtud?

„See oleks olnud üsna palju ütlev küsimus. Kuna mul oli peas see leedripuu asi, sest leedripuu on rahvapärimusega seotud, see on surmapuu. Ma mõtlesin, „Mida ma ütlen?““. See oleks liiga suure vihje ette ära andnud. Aga keegi ei küsinud.

5.Mida Dumbledore tegelikult Erisedi Peeglis nägi?

Oma peret, elusa, täieliku ja lepitatuna.

6.Kus koolis võlurite lapsed enne Sigatüügast käivad?

Enamikku neist koolitatakse kodus, sest nad ei oma veel oma võimete üle täielikku kontrolli, nii et oleks liiga ohtlik neid välisesse ümbrusesse lasta.

7.Kas Harry ja Voldemort on suguluses?

Jah, kaugelt, läbi Peverellide, aga peaaegu kõik võluripered on suguluses, kui piisavalt kaugele tagasi vaadata.

8.Kellega Draco Malfoy abiellub?

Astoria Greengrassiga, Greengrassi pere noorema õega. Me kohtume Daphne Greengrassiga, kes on tüdruk Slytherinist Pansy Parkinsoni kambast, viiendas raamatus kui Hermione oma TVT-sid teeb.
Neville abiellub Hannah Abbotiga, kellest saab „Lekkiva Katla“ omanik. „Mul on see tõesti peas välja töötatud, kuna ma ei suutnud end peatada seda tegemast.“

9.Kus peategelased täiskasvanutena töötavad?

Harry ja Hermione on Ministeeriumis: Harry hakkab juhtima Aurorite Osakonda.Ron aitab oma venda pilapoes ja neil läheb väga hästi. Ginnyst saab professionaalne lendluudpalli mängija ja „Päevaprohveti“ spordiajakirjanik.

10.Kas Teddy Lupin oli libahunt?

Ei, ta oli metamorfmaag nagu Tonks (kes, juhuslikult, oli huffelpufflane).
Tagasi üles Go down
http://letsdothat.forumotion.com/index.htm
Brietha
Salamõrtsukas
Salamõrtsukas
Brietha


Female Postituste arv : 1434
Hüüdnimi : Bri
Punktid : 525
Galeoonid : 286
Aktiivsuspunktid : 29953
Registration date : 18/01/2008

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeTeis Veeb 19 2008, 17:19

Lahe! Kust sa selle said?
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeTeis Veeb 19 2008, 17:26

Täiega lahe intervjuu. Andis vastused minu kõige suurematele küsimustele. Täiega hea! Naeratab
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
sanxyi
Metshaldjas
Metshaldjas
sanxyi


Female Postituste arv : 399
Age : 30
Hüüdnimi : Susanna
Punktid : 250
Galeoonid : 251
Aktiivsuspunktid : 30009
Registration date : 07/12/2007

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeTeis Veeb 19 2008, 18:20

Oh, nii lahe! Naeratab
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeEsm Veeb 25 2008, 19:45

Ma tahaks ise ka talle küsimusi esitada Naeratab Nii tahaks. Mul on päris mitu küsimust talle, millest ma ise aru ei saa Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
aare94
Loheratsanik
Loheratsanik
aare94


Male Postituste arv : 3735
Age : 30
Hüüdnimi : Aare
Punktid : 1495
Galeoonid : 1965
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 30136
Registration date : 16/12/2007

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimePüh Märts 02 2008, 12:53

Nii lahe. Mulle meeldis
Tagasi üles Go down
http://harrypotterfoorum.forumotion.com/
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29889
Registration date : 25/12/2007

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeEsm Märts 10 2008, 18:01

Cool! Cool
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
kikael
Superkangelane
Superkangelane
kikael


Female Postituste arv : 6526
Age : 28
Hüüdnimi : mariann
Punktid : 1520
Galeoonid : 1675
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 33088
Registration date : 14/12/2007

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeTeis Märts 11 2008, 14:47

Leidsi inetrenetist kusagilt.
Tagasi üles Go down
http://letsdothat.forumotion.com/index.htm
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeReede Märts 14 2008, 21:13

Nojah, nüüd ma loodan, et ma saan talle mõned küsimused esitada Naeratab Väga tahaksin, aga iseasi on see, kas ma saan temaga ühendust.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
aare94
Loheratsanik
Loheratsanik
aare94


Male Postituste arv : 3735
Age : 30
Hüüdnimi : Aare
Punktid : 1495
Galeoonid : 1965
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 30136
Registration date : 16/12/2007

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeEsm Märts 17 2008, 10:09

Sa tead ta e-maili siis wä?
Tagasi üles Go down
http://harrypotterfoorum.forumotion.com/
E.W. special
Kortssarveline snorkak
Kortssarveline snorkak
E.W. special


Female Postituste arv : 155
Age : 28
Punktid : 50
Galeoonid : 50
Aktiivsuspunktid : 29790
Registration date : 16/01/2008

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimePüh Märts 23 2008, 18:04

Lahe!
Tagasi üles Go down
http://potterest.page.tl/
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31661
Registration date : 12/12/2007

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimePüh Märts 23 2008, 19:09

Tõesit lahe...
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeEsm Märts 24 2008, 14:05

Ei tea, aga ma usun, et saan teada, kui vaja. See ei tohiks nii raske olla. Iseasi on see, kas ta mulle ka vastab... Ja need küsimused on vaja meil inglise keelde tõlkida ka.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31661
Registration date : 12/12/2007

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeEsm Märts 24 2008, 16:15

Mina ei saa hakkama.
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeEsm Märts 31 2008, 18:21

Ma usun, et saan. Aga oleneb, kas ma temaga üldse kontakti võtta saan Väga rõõmus Ma nüüd kodulehelt uurisin, seal mingit otsest sidepidamist pole. Pean vist tema agendile kirjutama Üllatunud
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Ginny 987
Vaht
Vaht
Ginny 987


Female Postituste arv : 1171
Age : 27
Hüüdnimi : kasutajanimi Naeratab
Punktid : 160
Galeoonid : 150
Aktiivsuspunktid : 30333
Registration date : 19/12/2007

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeTeis Apr 08 2008, 21:49

See filmmis hiljuti teleks oli, seal ta näitas kus Rowling isiklikult kirjadele vastas, nh jh, tema agent aitas kh. Aga minumeelest vastas ta isiklikult ainult nendele kirjadele mis olid tavapostiga tulnud, kuigi võibolla olid nad mõned kirjad välja printinud. Aga teate mis on nõme... Mõned küsivad oma kirjades raha, ja Rowling ANNAB kh. Kuigi ta ütles : " Alguses jagasin kõigile kes soovisid ja tahtsid, aga nüüd ma ikka annan nendele, kes seda tegelikult vajavad."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeKolm Apr 09 2008, 13:06

Harry's impulse, to the point of utter wrongheadedness, is to save - Harry ajend, kuni täieliku valehüppeni (? Ausõna, pole õrna aimugi, kuidas seda tõlkida. Tähendust tean, aga otse tõlkida ei oska), on päästa.

Aga muidu head küsimused. : ) Ja kui teil on tahtmist Rowlingule kirja saata, siis ma võin tõlkimisega natuke abistada, kui vajadust on.
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeKolm Apr 09 2008, 18:43

Väga tore. Koos saame hakkama Pilgutab silma Ma saan ka inglise keeles üsna vabalt kirjutada jms teha, aga võib-olla tuleb mõni raskus. Väga tore Naeratab
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
aare94
Loheratsanik
Loheratsanik
aare94


Male Postituste arv : 3735
Age : 30
Hüüdnimi : Aare
Punktid : 1495
Galeoonid : 1965
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 30136
Registration date : 16/12/2007

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeLaup Apr 19 2008, 19:32

Ma võin ka aidata, kui abi tarvis.
Tagasi üles Go down
http://harrypotterfoorum.forumotion.com/
Ginny 987
Vaht
Vaht
Ginny 987


Female Postituste arv : 1171
Age : 27
Hüüdnimi : kasutajanimi Naeratab
Punktid : 160
Galeoonid : 150
Aktiivsuspunktid : 30333
Registration date : 19/12/2007

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeLaup Apr 19 2008, 22:58

mina võin ka aidata, lahkesti Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
aare94
Loheratsanik
Loheratsanik
aare94


Male Postituste arv : 3735
Age : 30
Hüüdnimi : Aare
Punktid : 1495
Galeoonid : 1965
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 30136
Registration date : 16/12/2007

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeLaup Apr 19 2008, 22:59

Lahe. Aga kõigepealt peab Harry Potter e Marie hankima Rowlingu e-maili.
Tagasi üles Go down
http://harrypotterfoorum.forumotion.com/
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeKolm Apr 23 2008, 10:30

Mul on selline tunne, et ma pean kõigepealt selle saatma tema mingile agendile. Vähemalt kodulehel on nii kirjas. Mull eriti ei meeldi see väljavaade.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Ginny 987
Vaht
Vaht
Ginny 987


Female Postituste arv : 1171
Age : 27
Hüüdnimi : kasutajanimi Naeratab
Punktid : 160
Galeoonid : 150
Aktiivsuspunktid : 30333
Registration date : 19/12/2007

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeReede Mai 02 2008, 20:45

aga otse ei saagi kunagi saata, sest niikuinii kontrollitakse kõik üle
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimePüh Mai 04 2008, 09:12

Ma tean. Aga saadame siis agendile?
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
kikael
Superkangelane
Superkangelane
kikael


Female Postituste arv : 6526
Age : 28
Hüüdnimi : mariann
Punktid : 1520
Galeoonid : 1675
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 33088
Registration date : 14/12/2007

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeNelj Juun 12 2008, 21:57

me vahepeal arutasime Kätriiniga, kirja saata ja küsida Emma Watsonilt autogrammi.
Tagasi üles Go down
http://letsdothat.forumotion.com/index.htm
Liv
Kantsler
Kantsler
Liv


Female Postituste arv : 3298
Age : 114
Hüüdnimi : ----
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 917
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 29974
Registration date : 18/12/2007

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeReede Juun 13 2008, 07:59

Tal on nii palju kirju, et ta avab vaid mõned, ja ta vastab nendele mõnedele mida ta on avanud, vaid 1567 päeva pärast Pilgutab silma
Tagasi üles Go down
http://mariefannid.forumotion.net/
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeReede Juun 13 2008, 11:55

Ma arvan, et autogrammipalveid tuleb talle tuhandeid ja ma usun, et ta neid ei saada. Pilgutab silma
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
kikael
Superkangelane
Superkangelane
kikael


Female Postituste arv : 6526
Age : 28
Hüüdnimi : mariann
Punktid : 1520
Galeoonid : 1675
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 33088
Registration date : 14/12/2007

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeReede Juun 20 2008, 10:55

Saadab-saadab.
Tema kodulehel oli aadress. Ja juures oli kirir, et kui taha utogrammi lisa pilt millele seda tahad, ümbrik ja mark.
Tagasi üles Go down
http://letsdothat.forumotion.com/index.htm
kati002
Nõid
Nõid
kati002


Female Postituste arv : 645
Age : 29
Hüüdnimi : katy
Punktid : 410
Galeoonid : 410
Aktiivsuspunktid : 29102
Registration date : 01/06/2008

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeReede Juun 20 2008, 20:20

jah on küll aga see intervjuu oli täiega lahe
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeReede Juun 20 2008, 21:32

Äkki küsid mulle ka? Naeratab
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
kati002
Nõid
Nõid
kati002


Female Postituste arv : 645
Age : 29
Hüüdnimi : katy
Punktid : 410
Galeoonid : 410
Aktiivsuspunktid : 29102
Registration date : 01/06/2008

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeReede Juun 20 2008, 21:43

Ma annan sulle ta aadressi:
Emma Watson
c/o Harry Potter Production
Leavesden Studios
P.O. Box 3000
Leavesden
Hertfordshire WD25 7LT
England

VÕI

Emma Watson
c/o PFD
34-43 Drury House
Russell Street
London
WC2B 5HA
United Kingdom

Aga sa pead selle kirja inglise keeles kirjutama
Tagasi üles Go down
Erewin
Istar
Istar
Erewin


Female Postituste arv : 2862
Age : 27
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 30824
Registration date : 04/07/2008

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimePüh Juul 06 2008, 13:33

Lahe . Suht palju sain teada : ) ,
Tagasi üles Go down
http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimePüh Juul 06 2008, 14:21

Jah, minu arvates oli see lõpp hea intervjuu.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Karin
Lohe
Lohe
Karin


Female Postituste arv : 2577
Hüüdnimi : karin, siil, frenger
Punktid : 820
Galeoonid : 886
Aktiivsuspunktid : 30451
Registration date : 03/07/2008

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeNelj Juul 24 2008, 15:23

Nii nüüd Emma Watsonile kirjutama Väga rõõmus
Tegelikult ma ei julge Punastab
Tagasi üles Go down
elyon
Haldjas
Haldjas
elyon


Female Postituste arv : 555
Age : 26
Hüüdnimi : elyon
Punktid : 110
Galeoonid : 110
Aktiivsuspunktid : 28880
Registration date : 16/07/2008

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeNelj Juul 24 2008, 20:13

nii lahe et sa selle intervijuu leidsid...paljud minu küsimused said vastused
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeReede Juul 25 2008, 09:03

See on tõesti väga hea intervjuu.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34570
Registration date : 09/07/2009

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeTeis Juul 28 2009, 15:27

Super intervjuu
Muide Videvikumeedias oli võimalus Videviku näitlejatele samamoodi kirja saata(aadressid)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeReede Juul 31 2009, 00:09

Jehuu ma küsin Watsonilt autogrammi! Lähen panen kirja homme posti.
Tagasi üles Go down
Hermione24
Tundmatu kuju
Tundmatu kuju



Female Postituste arv : 3
Age : 25
Hüüdnimi : Kaisu
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 26918
Registration date : 13/08/2009

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeNelj Aug 13 2009, 13:51

andis häid ja huvitavaid vastuseid Naeratab
Tagasi üles Go down
HermioneGranger
Härjapõlvlane
Härjapõlvlane
HermioneGranger


Female Postituste arv : 238
Age : 27
Hüüdnimi : Siki
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 26446
Registration date : 10/01/2010

10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitimeEsm Veeb 22 2010, 17:41

Nii super interviuu ,täiega mõnus
Tagasi üles Go down
Sponsored content





10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)   10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
10 küsimust potteri kohta (Intervjuu Rowling'uga)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Fakte Harry Potteri kohta..(Emma, Ron, Harry)
» Intervjuu Voldemordiga
» Artiklite kohta.
» Intervjuu Evanna Lynchiga

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Raamatukogu :: Artiklid Hp kohta-
Hüppa: