Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Intervjuu Evanna Lynchiga

Go down 
+4
Karin
Evanna
Ellen.
Krissuke
8 posters
AutorTeade
Krissuke
Ürghunt
Ürghunt
Krissuke


Female Postituste arv : 524
Age : 28
Hüüdnimi : Krissu, Kriska
Punktid : 310
Galeoonid : 310
Aktiivsuspunktid : 28875
Registration date : 10/07/2008

Intervjuu Evanna Lynchiga Empty
PostitaminePealkiri: Intervjuu Evanna Lynchiga   Intervjuu Evanna Lynchiga Icon_minitimePüh Juul 27 2008, 12:13

Siin on siis intervjuu Evanna Lynchiga, mida ma enam-vähem normaalselt üritasin ära tõlkida, mul läks kaua aega. Vabandan vigade pärast.
Originaalintervjuu leiad siit.

Õnnelik Evanna Lynch võitis Luna Lovegoodi osa Harry Potteri filmides, ületades avalikel katsetel tuhandeid tüdrukuid.

Sa oled suur Harry Potteri fänn. Kui kaua oled tahtnud mängida Lunat?

Ajast mil ta raamatutessse ilmus, hakkasin ma teda kohe armastama ja ma tahtsin alati filmides Lunat mängida. Alguses ma ei teadnud,
millist rolli ma tahaksin mängida, aga kohe kui Luna raamatutesse ilmus, tahtsin ma olla tema.

Kui keeruline oli vanematelt katsetele minekuks luba saada?

Mu ema ei tahtnud, et ma läheksin. Ta arvas, et mul pole lootustki. Siis rääkisin ma oma isaga ning ta soovitas mul minna, sest ta teadis
kui väga ma seda rolli tahtsin ja ta tõi mind katsetele.

Kuidas kandideerimine välja nägi?

Paljud kandideerijad olid üsnagi hullumeelsed. Meil sai väga palju nalja ja kõik olid elevil. See oli lahe.

Kas ma pidin sinu intervjueerimiseks järjekorras ootama või sain ma sinuga kohe jutule?

Ei, sinu taga ootavad veel teised kaks tüdrukut!

Mis veel katsetel toimus?

Umbes 200 tüdrukut läksid ühte ruumi, seal oli 2 castingu agenti. Nad küsisid su nime ja elukohta ja siis valisid kõigist nendest tüdrukutest kaks või kolm välja.
Ma olin väga närviline, arvasin et ajasin kõik sassi ning pillasin asju maha. Siis anti meile käsikiri ja me pidime selle pähe õppima.

Seal oli väga kena. Me kõik rääkisime ja rahustasime end maha. Siis läksid kõik eraldi ruumi ja sa pidid päheõpitu ühele naisele ette kandma. Üks teine tüdruk käskis mul
seda üha uuesti ja uuesti ette lugeda ja siis ta kutsus katsete direktori Fiona Weiri. Koos ütlesid nad, et tahavad mind uuesti näha.

Mis järgmisel nädalal juhtus?

Ma sain esmaspäeval kõne, kus mind kutsuti reedesele ekraanitestile. Mulle öeldi, et filmi lavastaja helistab mulle ja sa teed stseenid koos Daniel Radcliffe'iga.
Ma ehmusin kõvasti, sest kõik juhtus nii kiiresti. Ma arvasin, et tuleb veel palju katseid.


Mida kujutas endast ekraanitest ja millal sa teada said, et osa on sinu?

Ekraanitest läks normaalselt ja mul oli väga hea olla, sest Danieliga on hea koos mängida, ta on suurepärane näitleja. Ma jäin vahepeal uskuma, et ta ongi päriselt Harry.
Ta rääkis minuga väga palju. See oli kena.
Kolme päeva pärast sain teada, et mu stseenid tulid hästi välja ning ma ei pidanudki kaua ootama. Mulle tehti keset poodi telefonikõne rolli saamise kohta ja ma olin
väga ¹okeeritud.

Mida sa tundsid kui mõistsid, et unistuste roll Luna Lovegood on sinu?

Olin vapustatud, see oli nagu suur unenägu. Mu suurim soov täitus ja ma ei uskunud, et see tõesti juhtus.

Rolli saamine oli suur saladus, kui raske oli selle hoidmine?

See polnud midagi. Ma lihtsalt tegin endale teatavaks fakti, et ma ei tohi seda kellelegi öelda ja blokeerisin kõik selleteemalised märkused ära, teeseldes, nagu poleks
midagi juhtunud. Mul polnud põhjust muretsemiseks, olin lavastaja kõne pärast niigi närviline, kuid täielikult seda unustada ei suutnud. Selline suurepärane roll oli
peaaegu minu.

Päeval, mil sinu rollivõit teatavaks tehti, kuidas sinu elu muutus?

See oli hull. Ma läksin kooli ja kõik minuga samal aastal kooli tulnud õpilased lehvitasid mulle sisse astudes. Kõik need kaameratega inimesed hakkasid kooli tulema ning
kõik teised tüdrukud lehvitasid neile akendest välja. Ma jäin koolimajja ja keegi ei pannud mind tähele. Mul oli teistmoodi soeng ja see oli turvaline.

Kuidas seni filmimine on läinud?

See on tõeliselt lõbus. Ma naudin filmimist ja kõik on väga, väga lahked. Teistega rääkides pole nii suur närv sees. Esimestel päevadel oli nagu närvipundar, aga
inimestega rääkides muutusin jälle normaalseks.

Kui sarnane sa Lunaga oled ja miks ta sinu arvates inimestele väga palju meeldib?

Inimesed armastavad teda, sest ta on nagu sõõm värsket õhku. Viiendas raamatus on kõik sünge ja Harryl on väga raske, aga iga kord kui Luna välja ilmub, kaob kogu pinge
ja sa hakkad naerma. Luna on lõbus ja aus. Ma ei tea, miks ta mulle nii väga meeldib. Meil on mõned sarnasused, aga mina olen temast otsusekindlam.

Kas sa kiikad mõnikord Harry Potteri fännilehtedele, et inimeste arvamust sinust lugeda?

Enda kohta ei uuri ma midagi. Alguses kui minu rollivõit avalikkusele teatavaks tehti, ärritusin ma kergesti, sest alati on inimesi, kes sind armastavad ja neid, kes sind ei
armasta. Sellega tuleb nõustuda, et kunagi ei saa inimesed ühes asjas samal nõul olla. Endast tuleb anda parim. Luna teeksin kindlasti niimoodi ja kui see kellelegi meeldib,
on see väga tore.

Sa oled suur Harry Potteri fänn. Kui kaua oled sa tahtnud mängida Lunat?

Ajast mil ta raamatutessse ilmus, hakkasin ma teda kohe armastama ja ma tahtsin alati filmides Lunat mängida. Alguses ma ei teadnud,
millist rolli ma tahaksin mängida, aga kohe kui Luna raamatutesse ilmus, tahtsin ma olla tema.

Kui keeruline oli vanematelt katsetele minekuks luba saada?

Mu ema ei tahtnud, et ma läheksin. Ta arvas, et mul pole lootustki. Siis rääkisin ma oma isaga ning ta soovitas mul minna, sest ta teadis
kui väga ma seda rolli tahtsin ja ta tõi mind katsetele.

Kuidas kandideerimine välja nägi?

Paljud kandideerijad olid üsnagi hullumeelsed. Meil sai väga palju nalja ja kõik olid elevil. See oli lahe.

Kas ma pidin sinu intervjueerimiseks järjekorras ootama või sain ma sinuga kohe jutule?

Ei, sinu taga ootavad veel teised kaks tüdrukut!

Mis veel katsetel toimus?

Umbes 200 tüdrukut läksid ühte ruumi, seal oli 2 castingu agenti. Nad küsisid su nime ja elukohta ja siis valisid kõigist nendest tüdrukutest kaks või kolm välja.
Ma olin väga närviline, arvasin et ajasin kõik sassi ning pillasin asju maha. Siis anti meile käsikiri ja me pidime selle pähe õppima.

Seal oli väga kena. Me kõik rääkisime ja rahustasime end maha. Siis läksid kõik eraldi ruumi ja sa pidid päheõpitu ühele naisele ette kandma. Üks teine tüdruk käskis mul
seda üha uuesti ja uuesti ette lugeda ja siis ta kutsus katsete direktori Fiona Weiri. Koos ütlesid nad, et tahavad mind uuesti näha.

Mis järgmisel nädalal juhtus?

Ma sain esmaspäeval kõne, kus mind kutsuti reedesele ekraanitestile. Mulle öeldi, et filmi lavastaja helistab mulle ja sa teed stseenid koos Daniel Radcliffe'iga.
Ma ehmusin kõvasti, sest kõik juhtus nii kiiresti. Ma arvasin, et tuleb veel palju katseid.


Mida kujutas endast ekraanitest ja millal sa teada said, et osa on sinu?

Ekraanitest läks normaalselt ja mul oli väga hea olla, sest Danieliga on hea koos mängida, ta on suurepärane näitleja. Ma jäin vahepeal uskuma, et ta ongi päriselt Harry.
Ta rääkis minuga väga palju. See oli kena.
Kolme päeva pärast sain teada, et mu stseenid tulid hästi välja ning ma ei pidanudki kaua ootama. Mulle tehti keset poodi telefonikõne rolli saamise kohta ja ma olin
väga ¹okeeritud.

Mida sa tundsid kui mõistsid, et unistuste roll Luna Lovegood on sinu?

Olin vapustatud, see oli nagu suur unenägu. Mu suurim soov täitus ja ma ei uskunud, et see tõesti juhtus.


Kas sa ootasid võitlussteenide filmimist Võlukunsti Ministeeriumis pikisilmi?

Jah, väga. See oli põnev. Ma vaatasin võttekoha ehitamist ja lõpuks
nägi kõik väga ilus välja.

Kuidas oli sinu lemmikkirjaniku J.K. Rowlingiga kohtumine?

Temaga kohtumine oli hämmastav, sest ta on loonud sellise võlumaailma. Kõik fännid oleks Rowlingiga kohtumisest vaimustuses. See oli lihtsalt uskumatu. Ma ei suuda uskuda,
et ta on kõik need raamatud kirjutanud. Ta oli väga, väga kena ja lahke jutuga. Ma rääkisin oma teooriad, mis juhtub raamatutes edasi ja ta kuulas neid huviga. Kahjuks hoidis
ta saladust ja ei öelnud mulle midagi ette.

Oled sa suur Potteri fänn?

Olen suur fänn. Küsimus pole lihtsalt filmides osalemises. Ma tahtsin SEDA osa. Ma armastan neid raamatuid- need teevad mind rõõmsaks. Neid tuleb hoolega lugeda,
sest fännilehtedel
on väga huvitav raamatute kohta arvamust avaldada. Raamatud on nii maagilised, et nendesse süvenedes võid ümbritseva maailma unustada. Peale selle on need teismelistest.
Raamatu tegelased on tavalised teismelised, aga nad oskavad võluda ja sa imetleid neid ikka.

Räägi oma toast ja lemmikloomadest.

Ma kujundasin oma toa hiljuti ümber. See on oran¾ ja seinal on tsitaadid raamatutest. Mul on palju postreid ja tegelikult muudavad need mu toa üsna süngeks.

Mu kassid - mul on Luna, kes sai hiljuti kassipojad ning ühte kassi kutsun ma Dumbledore'iks. Nad on kenad, aga mitte eriti HP tegelaste moodi. Mul oli kass Konkskäpp,
kes kahjuks ära suri.

Autor: Lizo Mzimba


Viimati muutis seda Krissuke (Kolm Juul 30 2008, 18:33). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Ellen.
Ükssarvik
Ükssarvik
Ellen.


Female Postituste arv : 1745
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1300
Galeoonid : 991
Aktiivsuspunktid : 29529
Registration date : 25/07/2008

Intervjuu Evanna Lynchiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu Evanna Lynchiga   Intervjuu Evanna Lynchiga Icon_minitimePüh Juul 27 2008, 12:21

Hea intervjuu, päris äge - kass dumbledore xd
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31320
Registration date : 04/08/2007

Intervjuu Evanna Lynchiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu Evanna Lynchiga   Intervjuu Evanna Lynchiga Icon_minitimePüh Juul 27 2008, 20:11

Jah, aga vahepeal on vist mingi kopeerimise viga tulnud. Kui see on tõesti ise tõlgitud, on see tõsiselt, tõsiselt hea.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Krissuke
Ürghunt
Ürghunt
Krissuke


Female Postituste arv : 524
Age : 28
Hüüdnimi : Krissu, Kriska
Punktid : 310
Galeoonid : 310
Aktiivsuspunktid : 28875
Registration date : 10/07/2008

Intervjuu Evanna Lynchiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu Evanna Lynchiga   Intervjuu Evanna Lynchiga Icon_minitimeKolm Juul 30 2008, 18:34

Parandasin vea ära.
To Marie: Aitäh. Naeratab
Tagasi üles Go down
Karin
Lohe
Lohe
Karin


Female Postituste arv : 2577
Hüüdnimi : karin, siil, frenger
Punktid : 820
Galeoonid : 886
Aktiivsuspunktid : 30416
Registration date : 03/07/2008

Intervjuu Evanna Lynchiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu Evanna Lynchiga   Intervjuu Evanna Lynchiga Icon_minitimeReede Aug 01 2008, 10:32

Oskaks ma ka nii tõlkida Kurb
Tagasi üles Go down
elyon
Haldjas
Haldjas
elyon


Female Postituste arv : 555
Age : 26
Hüüdnimi : elyon
Punktid : 110
Galeoonid : 110
Aktiivsuspunktid : 28845
Registration date : 16/07/2008

Intervjuu Evanna Lynchiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu Evanna Lynchiga   Intervjuu Evanna Lynchiga Icon_minitimeReede Aug 01 2008, 10:43

niii lahe...mõelge....tavalisel päeval heliseb sinu telefon, sa võtad vastu ja siis sulle öeldakse et sa oled saanud osa hp filmis...grazy
Tagasi üles Go down
Celestine
Lohe
Lohe
Celestine


Female Postituste arv : 2669
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 30219
Registration date : 13/12/2007

Intervjuu Evanna Lynchiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu Evanna Lynchiga   Intervjuu Evanna Lynchiga Icon_minitimeReede Aug 01 2008, 21:00

Jaa. Muidu kolmanda filmi lisades oli intervjuu kõikide tähtsamate näitlejatega. Fred ja George said teada nii: Kaksikute osatäitjetele helistati(nende ema võttis toru): "Kas Fred ja George Weasley?" Ema vastas siis: "Ei." Naer

Luna Lovegood on üks minu lemmiktegelasi. Ta on nii omapärane...
Tagasi üles Go down
Krissuke
Ürghunt
Ürghunt
Krissuke


Female Postituste arv : 524
Age : 28
Hüüdnimi : Krissu, Kriska
Punktid : 310
Galeoonid : 310
Aktiivsuspunktid : 28875
Registration date : 10/07/2008

Intervjuu Evanna Lynchiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu Evanna Lynchiga   Intervjuu Evanna Lynchiga Icon_minitimePüh Aug 03 2008, 12:29

to GMW: 2 aastat tagasi (sinu eas) ei saanud ma sellest poolest tekstist aru. Loomulikult, mul on praegu ka vigu sees, aga mitte nii oluliselt. Naeratab

Ma minestaks küll, kui keegi keset poodi mind filmivõtetele kutsuks, eriti Harry Potteri filmidesse. Naer
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34535
Registration date : 09/07/2009

Intervjuu Evanna Lynchiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu Evanna Lynchiga   Intervjuu Evanna Lynchiga Icon_minitimeKolm Juul 29 2009, 10:54

Ma minestaks kaa
Ta sobib oma rolli ülihästi Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31320
Registration date : 04/08/2007

Intervjuu Evanna Lynchiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu Evanna Lynchiga   Intervjuu Evanna Lynchiga Icon_minitimeReede Sept 11 2009, 13:27

Jumala ¹okk oleks ju. Väga rõõmus Ma kujutan seda ette.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
HermioneGranger
Härjapõlvlane
Härjapõlvlane
HermioneGranger


Female Postituste arv : 238
Age : 27
Hüüdnimi : Siki
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 26411
Registration date : 10/01/2010

Intervjuu Evanna Lynchiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu Evanna Lynchiga   Intervjuu Evanna Lynchiga Icon_minitimePüh Veeb 21 2010, 19:32

Ma saaksin ¹oki aga see oleks ülilahe
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Intervjuu Evanna Lynchiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu Evanna Lynchiga   Intervjuu Evanna Lynchiga Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Intervjuu Evanna Lynchiga
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Intervjuu Voldemordiga
» J.K.Rowling intervjuu
» Intervjuu Emma Watsoniga
» Evanna graafika.
» Intervjuu

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Raamatukogu :: Artiklid Hp kohta-
Hüppa: