Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Värsked uusides Emma Watsoni kohta,

Go down 
4 posters
AutorTeade
Rikkie
Alkeemik
Alkeemik
Rikkie


Female Postituste arv : 890
Hüüdnimi : Rikki
Punktid : 955
Galeoonid : 955
Aktiivsuspunktid : 29113
Registration date : 02/06/2008

Värsked uusides Emma Watsoni kohta, Empty
PostitaminePealkiri: Värsked uusides Emma Watsoni kohta,   Värsked uusides Emma Watsoni kohta, Icon_minitimeEsm Juun 16 2008, 17:05

Chanel asendab Keira Knightley Emma Watsoniga
15.06.2008 17:05



"Harry Potteri" staar Emma Watson sõlmis Prantsuse moemaja Chaneliga kuue miljoni dollarilise (60 miljoni kroonise) lepingu.


18-aastane näitlejanna saab Chaneli parfüümi "Coco Mademoiselle" reklaamnäoks Keira Knightley asemel, kirjutas Femalefirst.
"Emma on sõpradele rääkinud, et võtab Keiralt tööotsa üle," rääkis allikas väljaandele Mail On Sunday.
"Chanel on Emmat tasapisi enda brändi integreerinud. Nad on viimastel kuudel teda filmide esilinastusteks ja pidudeks riietanud, et näha, kas ta sobib," teadis allikas.
"Kui sai selgeks, et temast kasvab kaunis noor naine ja ta kannab Chaneli loomingut nii elegantselt, pidid nad temaga lihtsalt lepingu sõlmima," lisas ta.


Värsked uusides Emma Watsoni kohta, 34625t9h7f65
Emma Watson asub mängima Napoleoni armukest



21.04.2008 13:07



Harry Potteri – filmidest tuntud näitlejtar Emma Watson vahetas ajaloolises draamas "Napoleon & Betsy" välja naispeaosalise, Scarlett Johanssoni.



Noor Briti näitlejatar mängib filmis Prantsuse väejuhi, Napoleon Bonaparte´i armukest, Betsy Balcombe´i, kirjutab WENN.

Johansson pole filmiprojektist siiski lõplikult lahkunud, olles endisest linateose kaasprodutsent.





Watson: minust ja Radcliffe'ist ei saa kunagi paari
Värsked uusides Emma Watsoni kohta, 28142t9h539b

19.04.2008 15:02


"Harry Potteri" näitlejannal Emma Watsonil on kõrini spekulatsioonidest, mis puudutavad tema suhteid kaasstaari Daniel Radcliffe'iga.


Watson, kes mängib hittfilmides Potteri kaaslast Hermione Grangerit, tõotas, et suhted Radcliffe'iga ei muutu kunagi romantiliseks, kirjutas WENN.
Näitlejatari arvates arutletakse nende võimalike suhete üle nii palju seetõttu, et nende karakterid ei saa J.K. Rowlingu raamatutes kunagi kokku.
"Dan Radcliffe on väga võluv ja väga armas ning ta teab, kuidas kuulujuttudega hakkama saada. Me oleme nendega juba kuus aastat rinda pistnud," rääkis Watson.
"Kõik pärivad, kas mina ja Dan oleme koos. Kuna seda raamatutes ei juhtu, loodetakse meeleheitlikult selle juhtumist tõelises elus ning mõeldakse kõikvõimalikke lugusid välja," lisas ta.
Tagasi üles Go down
kati002
Nõid
Nõid
kati002


Female Postituste arv : 645
Age : 29
Hüüdnimi : katy
Punktid : 410
Galeoonid : 410
Aktiivsuspunktid : 29102
Registration date : 01/06/2008

Värsked uusides Emma Watsoni kohta, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Värsked uusides Emma Watsoni kohta,   Värsked uusides Emma Watsoni kohta, Icon_minitimeReede Juun 20 2008, 20:37

lahedad intervjuud
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Värsked uusides Emma Watsoni kohta, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Värsked uusides Emma Watsoni kohta,   Värsked uusides Emma Watsoni kohta, Icon_minitimeReede Juun 20 2008, 22:05

Head jah. Aga need laquod häirivad kohutavalt. Ma seekord muutsin nad ise ära, kuna sina ei viitsi Pööritab
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Rikkie
Alkeemik
Alkeemik
Rikkie


Female Postituste arv : 890
Hüüdnimi : Rikki
Punktid : 955
Galeoonid : 955
Aktiivsuspunktid : 29113
Registration date : 02/06/2008

Värsked uusides Emma Watsoni kohta, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Värsked uusides Emma Watsoni kohta,   Värsked uusides Emma Watsoni kohta, Icon_minitimeReede Juun 20 2008, 22:51

Tänan HP. Nad tulevad iseenesest. Ise kui uudist kuskil leian kas postimehes vms lehel siis neid laquod on. Kuule kui ma näiteks panen artikleid ja seal on need laquod ning kui ma need eemaldan ise kas ma saan lisapunkte või lihtsalt rohkem punkte?
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Värsked uusides Emma Watsoni kohta, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Värsked uusides Emma Watsoni kohta,   Värsked uusides Emma Watsoni kohta, Icon_minitimeReede Juun 20 2008, 22:53

Rohkem. Need laquod võtavad artiklite eest saadavaid punkte kõvasti alla.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Rikkie
Alkeemik
Alkeemik
Rikkie


Female Postituste arv : 890
Hüüdnimi : Rikki
Punktid : 955
Galeoonid : 955
Aktiivsuspunktid : 29113
Registration date : 02/06/2008

Värsked uusides Emma Watsoni kohta, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Värsked uusides Emma Watsoni kohta,   Värsked uusides Emma Watsoni kohta, Icon_minitimeReede Juun 20 2008, 22:55

HP ma ei usu, et sa annaksid rohkem. Sorry, ma vist ei hakka ka neid seal ära võtma.
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Värsked uusides Emma Watsoni kohta, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Värsked uusides Emma Watsoni kohta,   Värsked uusides Emma Watsoni kohta, Icon_minitimeReede Juun 20 2008, 23:03

Annaksin küll. Sa kopeerid tegelikult häid artikleid.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Rikkie
Alkeemik
Alkeemik
Rikkie


Female Postituste arv : 890
Hüüdnimi : Rikki
Punktid : 955
Galeoonid : 955
Aktiivsuspunktid : 29113
Registration date : 02/06/2008

Värsked uusides Emma Watsoni kohta, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Värsked uusides Emma Watsoni kohta,   Värsked uusides Emma Watsoni kohta, Icon_minitimeReede Juun 20 2008, 23:06

Jah, no näiteks teen näite. Sa annad mulle 80 punkti ( ma võtan need laquad ära) ja kui ma poleks need laquad ära annaksid mulle 60 punkt- üleksid sa. Aga tegelikult see nii ei ole, lihtsalt tahad et ma võtaksin need ära.
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Värsked uusides Emma Watsoni kohta, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Värsked uusides Emma Watsoni kohta,   Värsked uusides Emma Watsoni kohta, Icon_minitimeLaup Juun 21 2008, 11:23

Muide, sinu artiklid on kõik head ja laquod ongi just need, mis punkte alla võtavad.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Rikkie
Alkeemik
Alkeemik
Rikkie


Female Postituste arv : 890
Hüüdnimi : Rikki
Punktid : 955
Galeoonid : 955
Aktiivsuspunktid : 29113
Registration date : 02/06/2008

Värsked uusides Emma Watsoni kohta, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Värsked uusides Emma Watsoni kohta,   Värsked uusides Emma Watsoni kohta, Icon_minitimeLaup Juun 21 2008, 11:33

HP, kui see oleks nii siis sa ka kirjutakisn enne juba et need laqioad punke annavad rohkem. Miks sa seda räägid just praegu räägid?
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Värsked uusides Emma Watsoni kohta, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Värsked uusides Emma Watsoni kohta,   Värsked uusides Emma Watsoni kohta, Icon_minitimeLaup Juun 21 2008, 11:52

Ei saa eriti loogikast aru. Miks peaks? Ma olen varem ka palunud, et sa laquod ära võtaksid, aga kas sa tõesti ei taha mitte midagi teha ilma punktideta, mitte midagi ei saa teha niisama? Ilma kasudeta? Ma annaksin rohkem punkte, tõsiselt, aga kui sa ei usu, on see sinu probleem.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Rikkie
Alkeemik
Alkeemik
Rikkie


Female Postituste arv : 890
Hüüdnimi : Rikki
Punktid : 955
Galeoonid : 955
Aktiivsuspunktid : 29113
Registration date : 02/06/2008

Värsked uusides Emma Watsoni kohta, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Värsked uusides Emma Watsoni kohta,   Värsked uusides Emma Watsoni kohta, Icon_minitimeLaup Juun 21 2008, 13:34

Jah ma ei taha, mitte midagi ilma punktideta teha, Ei ma ei saa mitte midagi niisama teha. Jah ilma kasudeta. Miks ma peaksin tegema inimstele teeneid, millest minule pole mingit kasu sellest?(peale punktide suurenemist, mida ma ei usu.)
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Värsked uusides Emma Watsoni kohta, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Värsked uusides Emma Watsoni kohta,   Värsked uusides Emma Watsoni kohta, Icon_minitimeLaup Juun 21 2008, 21:31

Ära usu. Nii et - sinu põhimõte on see, et sinul peab olema väga tore ja teistest on suva. Ainult sina oled maailma naba ning mitte keegi teine ei ole tähtis. No tore on.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Rikkie
Alkeemik
Alkeemik
Rikkie


Female Postituste arv : 890
Hüüdnimi : Rikki
Punktid : 955
Galeoonid : 955
Aktiivsuspunktid : 29113
Registration date : 02/06/2008

Värsked uusides Emma Watsoni kohta, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Värsked uusides Emma Watsoni kohta,   Värsked uusides Emma Watsoni kohta, Icon_minitimePüh Juun 22 2008, 10:48

HP - Mina nii ei mõtle. Ma lihtsalt olen elus liiga palju uskunud ja alati olen mina haiget saanud sellest. Ma ei pea olema selline nagu sa tahad olema.
Tagasi üles Go down
HermioneGranger
Härjapõlvlane
Härjapõlvlane
HermioneGranger


Female Postituste arv : 238
Age : 27
Hüüdnimi : Siki
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 26446
Registration date : 10/01/2010

Värsked uusides Emma Watsoni kohta, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Värsked uusides Emma Watsoni kohta,   Värsked uusides Emma Watsoni kohta, Icon_minitimeKolm Veeb 24 2010, 09:52

Viimane oli natuke kurb ,nad võiksid olla koos
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Värsked uusides Emma Watsoni kohta, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Värsked uusides Emma Watsoni kohta,   Värsked uusides Emma Watsoni kohta, Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Värsked uusides Emma Watsoni kohta,
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Emma Watsoni intervjuu
» Fakte Harry Potteri kohta..(Emma, Ron, Harry)
» Noorkuu kohta.
» Artiklite kohta.
» Intervjuu Emma Watsoniga

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Raamatukogu :: Artiklid Hp kohta-
Hüppa: