Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Intervjuu Emma Watsoniga

Go down 
+4
Evanna
Erewin
Xboy1322
Celestine
8 posters
AutorTeade
Celestine
Lohe
Lohe
Celestine


Female Postituste arv : 2669
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 30194
Registration date : 13/12/2007

Intervjuu Emma Watsoniga Empty
PostitaminePealkiri: Intervjuu Emma Watsoniga   Intervjuu Emma Watsoniga Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 13:22

Intervjuu on võetud siit.

Emma Watsoni intervjuu koos alloy.com'iga:

Viimased seitse aastat oleme Emma Watsonit võrrelnud Hermione Grangeriga. Aga hiljuti, Emma on astunud tema kaasnäitlejate Rupert Grinti ja Daniel Radcliffe'i sammudes, ning osalenud ka teistes filmirollides. Esimene: Ballet Shoes, TV film UK BBC jaoks. Me rääkisime Emmaga tema uuest filmirollist, ja töötamisest ilma Potteri poisteta, ja paljudest muudest asjadest.


Nii, kuidas oli teha midagi muud peale Potteri filmide?
See oli imeline. Oli väga lahe teha midagi täiesti erinevat. Nagu teada, tegime seda BBC jaoks, mis on Inglise televisiooni kanal. See oli tehtud TV formaadis, nii et see oli hoopis erinev Harry Potteri ülimenukast Hollywoodi filmist. Me lindistasime päevas neli stseeni ja me töötasime kuus päeva nädalas. Seal oli palju suurem meeskond ja see oli väga erinev, aga ma kindlasti armastasin selle tegemist. See oli erinev.

Kuidas oli töötada ilma Ruperti ja Danielita?
Oli tore olla koos paljude tüdrukutega. See oli väga meeldiv vaheldus, sest Potteri ajal olen ma kogu aeg poiste seltskonnas, aga siin olin ma kogu aeg Lucy [Boynton] ja Yasmini [Paige] ja Emilia [Fox] ja Victoria [Wood] 'ga. See oli väga tore. See oli meeldiv.

Kuidas oli teha sirgjoonelist filmi ilma eriefektideta?
Jah, see oli tegelikult meeldiv. See oli hea, et ei pidanud muretsema kogu aeg tehniliste aspektide pärast, lihtsalt pidi keskenduma näitlemisele.

Kuidas oli mängida Pauline'i Hermione asemel?
Üheks parimaid asju Pauline'i mängimise juures oli see, et ma sain riietuda rohkem tüdrukulikult. Ta on näitleja, ma sain riietuda nagu Alice Imedemaal ja seal oli selline koht nagu 'Kesksuve öö unistus'. Siis, mängib ta ühes filmistseenis, ja seal ma sain kanda korsetti ja üht vana kleiti koos parukaga. 30ndate meigiga sai nii palju nalja. Oli väga lahe teha midagi sellist, kus sa ei pea kandma koolivormi, ega teksaseid ja T-särke, vaid hoopis midagi teistsugust. See oli meeldiv.


Kelle moodi sina rohkem oled: Pauline'i või Hermione'i?
See on nii raske küsimus, sest ma olen mõlema karakteriga lähedaselt seotud. Ma seostan end Pauline'iga tema oskuste pärast, see üleööline kuulsus on nii samavõrdne, mida ka mina tundsin kui noorem olin; tema ebakindlus ja kuidas olla näitleja ja kogu aeg muretseda, mida inimesed arvavad, et kas ta on üldse hea. Ma ei tea. Ma saan samastuda selle osaga väga hästi, aga samas ka Hermione, ma samastun temaga selle poolest, et tahan põgeneda, raamatuid lugeda, ja koolis käia. Olen samuti poisilik tüdruk, olen samuti Hermione moodi. Ta on väga otsusekindel ja lojaalne. Ma täiesti seostan end mõlema karakteriga.

Kõikidel tüdrukutel Ballet Shoes'is on mingi anne. Mis anne sul on?
Ma tegelikult armastan kunsti. Ma armastan maalida, armastan joonistada.

Mis pani sind ootama, kas võtta teine roll või mitte?
Mul oli ka teisi rolle, mis tõusid esile, aga ma ei tahtnud neid teha. See on tähtis, et sa võtad ka teisi rolle, Üldiselt, sest vastasel juhul inimesed mõtlevad sinust kui Hermionest elu lõpuni. Aga ma lihtsalt tahtsin oodata seda õiget ja tahtsin midagi sellist mida mulle teha meeldib. Ma töötan väga palju, ja ma käin koolis, ja ma teen reklaami. Ma hoian ennast nii hõivatuna kui võimalik. See pidi olema midagi sellist mida ma armastan teha. Õnneks, Ballet Shoes oli niivõrd lühike, et minu aeg mahtus sinna sisse Harry Potteri reklaami, kooli, ja filmimise kõrvalt. Ma olin õnnelik, et see nii välja kukkus.

Milliseid rolle sa tulevikuks otsid?
Praegu pole mitte midagi kindlat mida otsida. Aga Pauline - tema teeb vahepeal Shakespeare'i ja ta on 'Kesksuve öö unistuses'. Selle jaoks sain ma lugeda Puck'i kõnet 'Kesksuve öö unistusest'. Mulle tegelikult meeldiks teha midagi Shakespeare'ilt. Mulle meeldiks teha mingit lavalist näitlemist. Tahaksin seda proovida. Ma samuti laulan, niisiis tahaksin teha ka midagi sellist kus ma saaksin oma lauluhäält kasutada, või, ma ei tea, midagi. Ma olen väga avatud. Pole midagi kindlat mida ma taga ajaksin.

Natuke aega tagasi oli kuulujutt, et sa oled Chaneli uus reklaaminägu. Kas sinust on palju kuulujutte?
Jah, vahel on tunne, et ajalehed ärkavad hommikul üles, ja neil pole midagi kirjutada ning siis lihtsalt ütlevad "Millest me täna kirjutame?" Ma ei tea, kuidas seda võrrelda Ameerika tabloididega, aga see on üsna kohutav seal. Nad kirjutavad tunde järgi. Aga üldiselt, ma hoidun nendest. Ma töötan väga palju, ma käin koolis väga palju, ma teen reklaami väga palju, mul ei ole tõesti aega Briti tabloide taga ajada, nii et kõik on korras.

Mis on kõige kummalisem asi, mis on sinust kirjutatud?
Pole midagi sellist olnud, mis oleks kummaline. Nad lihtsalt teatavad, et ma mängin mitmetes erinevates rollides, millest ma pole isegi kuulnud; või, et ma käin igas Briti koolis, mis Inglismaal asub, millest mina, aga, pole kuulnudki või kuhu sammugi sisse astunud. Iga nädal kirjutatakse, et ma käin kellegagi Harry Potteri saagast. Üldiselt, ma arvan, et nad panevad sind iga nädal kellegi uuega paari. See oli õnneks üks kolme-nädalane periood, mis oli üsna naljakas - mitte midagi haiget tegevat või kahjulikku. Ma olen üsna õnnessen. Üldiselt, neil pole faktid paigas.

Mis toimub järgmisena?
Septembris, ma teen ülikooli sisseastumiskatseid. Ma tahan õppida Inglise kirjandust.
Tagasi üles Go down
Xboy1322
Pisihaldjas
Pisihaldjas
Xboy1322


Male Postituste arv : 258
Hüüdnimi : Xboy
Punktid : 110
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 28622
Registration date : 26/08/2008

Intervjuu Emma Watsoniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu Emma Watsoniga   Intervjuu Emma Watsoniga Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 13:32

Lahe sain midagi Watsonist ka teada.
Tagasi üles Go down
Erewin
Istar
Istar
Erewin


Female Postituste arv : 2862
Age : 27
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 30764
Registration date : 04/07/2008

Intervjuu Emma Watsoniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu Emma Watsoniga   Intervjuu Emma Watsoniga Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 16:21

Oh, lahe : )
Tagasi üles Go down
http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31295
Registration date : 04/08/2007

Intervjuu Emma Watsoniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu Emma Watsoniga   Intervjuu Emma Watsoniga Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 18:56

Hea artikkel. Väga hea. Pilgutab silma
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29829
Registration date : 25/12/2007

Intervjuu Emma Watsoniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu Emma Watsoniga   Intervjuu Emma Watsoniga Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 19:27

Mulle meeldib see artikkel.
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30574
Registration date : 23/02/2008

Intervjuu Emma Watsoniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu Emma Watsoniga   Intervjuu Emma Watsoniga Icon_minitimeLaup Sept 13 2008, 20:38

Mm ,, huvitav Naeratab
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34510
Registration date : 09/07/2009

Intervjuu Emma Watsoniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu Emma Watsoniga   Intervjuu Emma Watsoniga Icon_minitimeKolm Juul 29 2009, 10:36

Vahepeal oli mitu korda "See oli tore."
Aga lahe artikkel Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
HermioneGranger
Härjapõlvlane
Härjapõlvlane
HermioneGranger


Female Postituste arv : 238
Age : 27
Hüüdnimi : Siki
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 26386
Registration date : 10/01/2010

Intervjuu Emma Watsoniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu Emma Watsoniga   Intervjuu Emma Watsoniga Icon_minitimeTeis Veeb 23 2010, 15:35

Lahe ,ta on ikka nii tubli Intervjuu Emma Watsoniga Icon_smile
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Intervjuu Emma Watsoniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu Emma Watsoniga   Intervjuu Emma Watsoniga Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Intervjuu Emma Watsoniga
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Taaskord intervjuu Emma Watsoniga
» Intervjuu Emma Watsoniga( Hermione)
» Emma Watsoni intervjuu
» Intervjuu
» Intervjuu Voldemordiga

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Raamatukogu :: Artiklid Hp kohta-
Hüppa: