Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Taaskord intervjuu Emma Watsoniga

Go down 
2 posters
AutorTeade
hermione80
Kentaur
Kentaur
hermione80


Female Postituste arv : 815
Age : 26
Hüüdnimi : Inxu.
Punktid : 895
Galeoonid : 896
Aktiivsuspunktid : 29580
Registration date : 28/03/2008

Taaskord intervjuu Emma Watsoniga Empty
PostitaminePealkiri: Taaskord intervjuu Emma Watsoniga   Taaskord intervjuu Emma Watsoniga Icon_minitimeEsm Juun 23 2008, 15:39

Ajakiri Por Ti tõlgendus:


"Koos tema armsa ja rõõmsa häälega, vastab armas näitleja meie küsimustele 5nda Harry Potteri filmi kohta, Londonis. Emma rääkis enda kogemustest ja muutustest, millega Hermione pidi silmitsi seisma. Kui sa tahad kõigest teadlik olla, siis jätka lugemist!


PORTI: Hi, Emma. Kuidas sul läheb?
EMMA: Hästi, tänan küsimast. Ma olen väga õnnelik ja rahutu preemiate pärast.


PORTI: Kuidas sa kirjeldaksid Harry Potter ja Fööniksi Ordut?
EMMA: See on väga pingeline emotsionaalsel poolel. Kolmik kasvab suuremaks ja sügav sü˛ee viib neid tõsistesse pahandustesse. Sa ei suuda ennast istme peal liigutada! (naerab)


PORTI: Mis on su lemmikstseen sellest filmist?
EMMA: Ma tõesti nautisin seda, kui me olime kõik koos DA stseenides. Harry, Ron, Luna, Cho, Weasley'd...energia oli nii pingeline ja stseenide vahel me naljatasime ja see oli väga lõbus.


PORTI: Mis on DA?
EMMA: (The Defense Against the Dark Arts) Mustade jõudude vastase kaitse professor otsustab õpetada ainult teooriat ja praktikalisest ta keeldub. Arusaadavalt, õpilased ärrituvad, ning Ron ja Hermione otsustavad leida Armee, kus saab seda ainet õppida. Äge asi on see, et kõik muutub väga oluliseks funktsiooniks. Vaata filmi ja sa näed! (ütleb Emma väga põnevalt)


PORTI: Kuidas Harry, Ron ja Hermione suudavad koos püsida?
EMMA: Neil on tõene sõprussuhe, otse südamest. Nad on ustavad ja hoolivad üksteisest. Alates esimesest raamatust on neil olnud väga tugev side, ja fakt on see, et Fööniksi Ordu põhineb sõprusel ja ühendusel.



PORTI: JK Rowling ütles, et keegi sureb viimases raamatus, arvad, et see võib olla Ron, või kes?
EMMA: See oleks traagiline! Ron ja Hermione on rohkem kui sõbrad ja oh, Jumal! See oleks kohutav kui ta sureks. Hermione peab talle midagi ütlema, enne kui hilja!


PORTI: Uff! Nii palju pahandust! Räägi meile, millega tegeleb Hermione selles filmis?
EMMA: Ummm, ta saab üle hirmust läbikukkumise vastu ning ta veenab ennast, et tema valikud on õiged. Ta ei hooli enam nii palju, mida teised talle ütlevad, ta usaldab ennast ja näitleb kahtlustundeta.


PORTI: Ja sina, Emma, mida oled sa õppinud, mängides kõiki neid aastaid Hermionet?
EMMA: Näitlejana, olen õppinud uskuma oma võimetesse ja kasutama neid parimal tulemusel. Anda endast alati parim. Veel isiklikumal teel, olen õppinud, et võlukunst on olemas ja seda on kõikjal, sees ja väljaspool sind!


PORTI: Kui sa oleksid Hermione sõber, siis mida sa soovitaksid talle?
EMMA: Ära ole nii tõsine. Naudi elu!


PORTI: Kujuta ette: sa ärkad ühel hommikul üles ja avastad, et HP filmid on olnud unenägu. Kuidas sa reageeriksid?
EMMA: Oh, see oleks imelik, sest filmid on üks osa minust ja ma ei suuda elu ilma nendeta ette kujutada. Ma arvan, et ma läheks tagasi magama ja vaataks, mis edasi saab (naerba).


PORTI: Mida ootad sina HP 5st osast ja mis on su sõnum fännidele?
EMMA: Ma loodan, et inimesed naudivad seda filmi ja jalutavad kinost rahulolevana välja. Ja minu fännidele, ma tõsiselt väärtustan teie armastust ja toetust. Musid!"

Võtsin leheküljelt:http://www.freewebs.com/11juuni07/

Mis arvate?
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31360
Registration date : 04/08/2007

Taaskord intervjuu Emma Watsoniga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Taaskord intervjuu Emma Watsoniga   Taaskord intervjuu Emma Watsoniga Icon_minitimeTeis Juun 24 2008, 12:09

Lahe intervjuu. Meeldib.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
 
Taaskord intervjuu Emma Watsoniga
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Intervjuu Emma Watsoniga
» Intervjuu Emma Watsoniga( Hermione)
» Emma Watsoni intervjuu
» Intervjuu
» Intervjuu Voldemordiga

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Raamatukogu :: Artiklid Hp kohta-
Hüppa: