Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Underworld rollimäng

Go down 
+6
droideka
Celestine
Aduna
Miseria
libahunt
Acheron
10 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutorTeade
Acheron
Istar
Istar
Acheron


Female Postituste arv : 2966
Age : 29
Hüüdnimi : Kit, Kätu ja KS
Punktid : 660
Galeoonid : 381
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 31812
Registration date : 09/01/2008

Underworld rollimäng - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Underworld rollimäng   Underworld rollimäng - Page 13 Icon_minitimeKolm Dets 23 2009, 14:49

"Mina ei tea!" hüüatas Aurora ja ta tõesti ei teadnud mida teha.
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30689
Registration date : 23/02/2008

Underworld rollimäng - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Underworld rollimäng   Underworld rollimäng - Page 13 Icon_minitimeNelj Dets 24 2009, 19:53

Miseria vaatas kõiki kolme kordamööda, üritades ise samuti mõelda. Ei, tal ei tulnud pähe ühtegi ideed mida teha. Berry oli nii kaitsetu nende ees. Viimaks otsustas ta proovi teha:“Kuidas sa ennast tunned? Saad sa ennast liigutada?“ küsis ta vaikselt, mõeldes selle all kõndimist. Nad pidid varem või hiljem siit minema saama, sest tema sisetunne ütles, et Luciferi järgijad hakkavad neid juba varsti jälitama, kui nad seda praegu ei tee.
Tagasi üles Go down
droideka
Kantsler
Kantsler
droideka


Male Postituste arv : 3569
Age : 26
Hüüdnimi : Droi...
Punktid : 510
Galeoonid : 511
Aktiivsuspunktid : 31128
Registration date : 28/04/2009

Underworld rollimäng - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Underworld rollimäng   Underworld rollimäng - Page 13 Icon_minitimeNelj Dets 31 2009, 13:37

Folken kissitas silmi ja küsis: "Kas me teeme ka midagi või passime lihtsalt? Meil ei ole siin ohutu."
Tagasi üles Go down
Acheron
Istar
Istar
Acheron


Female Postituste arv : 2966
Age : 29
Hüüdnimi : Kit, Kätu ja KS
Punktid : 660
Galeoonid : 381
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 31812
Registration date : 09/01/2008

Underworld rollimäng - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Underworld rollimäng   Underworld rollimäng - Page 13 Icon_minitimeNelj Dets 31 2009, 13:45

-"Me oleme siin seni kuni päike kaob," siis avas ta oma külma pagasi. Ta võttis sealt kolm kilepakki visates ühe Folkenile ja teise Miseriale kolmanda jättis ta endale ja sulges siis karbi.
-"Ma täiendasin oma varustust," sõnas ta ja vaatas siis Folkeni poole.
-"Sa saad hakkama?" küsis ta. Võttis siis ühe relva vöö ja pani selle Miseria ümber.
-"Ka sinul võib seda vaja minna," ütles ta ja võttis pisikese korgi miidi asja oma toidupakilt eest ja jõi.
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30689
Registration date : 23/02/2008

Underworld rollimäng - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Underworld rollimäng   Underworld rollimäng - Page 13 Icon_minitimeReede Jan 01 2010, 00:36

Miseria püüdis paki kergelt kinni ning suunas pilgu enda uuele vööle, kergitades kulme. Pidi ta hakkama tulirelvu kasutama? "Arvasin, et mulle anti kaitseingli tiitel..." tähendas neidis lõbusalt ning silmitses kaalutlevalt enda pakki. Ning siis suunas ta pilgu tagasi Aurorale, kuid ei hakanud veel jooma.
Tagasi üles Go down
Acheron
Istar
Istar
Acheron


Female Postituste arv : 2966
Age : 29
Hüüdnimi : Kit, Kätu ja KS
Punktid : 660
Galeoonid : 381
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 31812
Registration date : 09/01/2008

Underworld rollimäng - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Underworld rollimäng   Underworld rollimäng - Page 13 Icon_minitimePüh Jan 03 2010, 17:42

-"Parem oleks kui sa jood," ütles Aurora Miseriale tõstes koti suujuurest.
-"Kui sa oled janune ja ei toitu, ei taha mina juures olla, et näha kuidas sa inimesele lõpu peale teed. Sinu valik," ütles ta vaadates tõsiselt Miseriale otsa.
-"Ah ja relv, nii igaksjuhuks," Aurora tõstis koti taas suu juurde ja jõi. Kott oli peagi tühi ja ta asetas selle lauale.
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30689
Registration date : 23/02/2008

Underworld rollimäng - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Underworld rollimäng   Underworld rollimäng - Page 13 Icon_minitimeEsm Jan 04 2010, 14:59

Miseria ohkas vaikselt. Juua inimese ja libahundi ees. Ta veel mõistis kui tegu on kaasvampiiriga... "Sa ei peagi juures olema. Ma teen seda..." lausus ta vaikselt ning keeras ettevaatlikult korgi ning siis viis ta pilgu Folkeni pakile. "Ma ei oletanud, et libahundid peavad samuti verd jooma," lausus ta kulme kergitades ning tõstis siis paki suule.
Tagasi üles Go down
Acheron
Istar
Istar
Acheron


Female Postituste arv : 2966
Age : 29
Hüüdnimi : Kit, Kätu ja KS
Punktid : 660
Galeoonid : 381
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 31812
Registration date : 09/01/2008

Underworld rollimäng - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Underworld rollimäng   Underworld rollimäng - Page 13 Icon_minitimeTeis Jan 05 2010, 13:34

Aurora kergitas kulmu ja küsis:
-"Kaua oled sa vampiir olnud?"
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30689
Registration date : 23/02/2008

Underworld rollimäng - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Underworld rollimäng   Underworld rollimäng - Page 13 Icon_minitimeTeis Jan 05 2010, 18:18

Miseria naeratas talle hajameelselt:"Kogu elu," vastas ta ning lasi loomupäraselt maitsval verel suhu voolata. Tundus, nagu oleks ta just eluvett joonud. See oli parem kui inimesele šokolaad või alkohoolikule klaas ergutavat viskit.
Tagasi üles Go down
Cazzzu
Tumehaldjas
Tumehaldjas
Cazzzu


Female Postituste arv : 431
Hüüdnimi : Cazzzu,Caz...... , Mammu
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 27440
Registration date : 08/08/2009

Underworld rollimäng - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Underworld rollimäng   Underworld rollimäng - Page 13 Icon_minitimeTeis Jan 05 2010, 22:27

OT: peaks vist tagasi mängu tulema, tea kaua ma siit puudunud olen Väga rõõmus

Lucy suundus pikkade sammudega oma korteri poole pööningul.Käed rusikasse surutud hoidis ta tagasi oma loomupäraseid vajadusi kedagi hammustada.Eelmisest toitumisest oli kaua möödas...ja maja polnud just lähedal.
Tagasi üles Go down
http://usamakygens.proboards.com/index.cgi
Acheron
Istar
Istar
Acheron


Female Postituste arv : 2966
Age : 29
Hüüdnimi : Kit, Kätu ja KS
Punktid : 660
Galeoonid : 381
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 31812
Registration date : 09/01/2008

Underworld rollimäng - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Underworld rollimäng   Underworld rollimäng - Page 13 Icon_minitimeNelj Jan 07 2010, 13:10

-"Ja kaua su elu senini kestnud on?" küsis Aurora tundes juba kerget uudishimu.
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30689
Registration date : 23/02/2008

Underworld rollimäng - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Underworld rollimäng   Underworld rollimäng - Page 13 Icon_minitimeNelj Jan 07 2010, 15:51

"16 aastat," vastas vampiiritar, lõpetades sealsamas ka joomise. Ta voltis tühja paki korralikult kokku ning asetas selle suvalise kasti peale. "Seda on raske uskuda, kas pole?" küsis ta leebelt naeratades.
Tagasi üles Go down
Cazzzu
Tumehaldjas
Tumehaldjas
Cazzzu


Female Postituste arv : 431
Hüüdnimi : Cazzzu,Caz...... , Mammu
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 27440
Registration date : 08/08/2009

Underworld rollimäng - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Underworld rollimäng   Underworld rollimäng - Page 13 Icon_minitimeNelj Jan 07 2010, 16:41

Palun...Ma tahan kohale jõuda...anus Lucy mõttes iseennast.Lõpuks neiule aitas.Ta põikas kõrvaltänavasse ja ronis kiirelt mööda tuletõrje redelit ülesse.Siis alustas ta jooksu läbides vahemaa oma korterni ülikiiresti.
Tagasi üles Go down
http://usamakygens.proboards.com/index.cgi
Acheron
Istar
Istar
Acheron


Female Postituste arv : 2966
Age : 29
Hüüdnimi : Kit, Kätu ja KS
Punktid : 660
Galeoonid : 381
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 31812
Registration date : 09/01/2008

Underworld rollimäng - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Underworld rollimäng   Underworld rollimäng - Page 13 Icon_minitimeReede Jan 08 2010, 14:43

-"Tegelikult ei ole," sõnas Aurora ja naeratas ka.
-"Selle nalja pärast siin ootab meid kindlalt surm päikesekäes, vähemalt siis kui keegi seda teada saab." Nentis Aurora ikka veel naeratades.

OT: Vaadake teemat Underworld'ist- Vampiiride seadused.
Tagasi üles Go down
Aduna
Salamõrtsukas
Salamõrtsukas
Aduna


Male Postituste arv : 1421
Age : 28
Hüüdnimi : Aduna
Punktid : 420
Galeoonid : 421
Aktiivsuspunktid : 28987
Registration date : 14/10/2008

Underworld rollimäng - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Underworld rollimäng   Underworld rollimäng - Page 13 Icon_minitimeReede Jan 08 2010, 17:39

Blendus kõndis mööda tänavat, ta vaatas ringi mõeldes mida teha. Ühtegi ülesannet ei olnud ja ta oli juba pikemat aega igavust tundnud.
Tagasi üles Go down
Grey Visual Blackwing
Nõid
Nõid
Grey Visual Blackwing


Female Postituste arv : 672
Hüüdnimi : Grey, G.V
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 27918
Registration date : 19/06/2009

Underworld rollimäng - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Underworld rollimäng   Underworld rollimäng - Page 13 Icon_minitimeEsm Jan 11 2010, 18:39

Berry suhtus vere joomisesse külmavereliselt, ega pannud seda tähelegi.
"Ja anna mu pärgamenditükk tagasi. Ma pean seda uurima."
Tema hääl oli jahe ja rohkem nagu elutarga naise kui teismelise oma. Justkui poleks ta enam tema ise.
"Ja...ma olen veel ma ise," lisas ta pisut endalikumal toonil.
Tagasi üles Go down
Acheron
Istar
Istar
Acheron


Female Postituste arv : 2966
Age : 29
Hüüdnimi : Kit, Kätu ja KS
Punktid : 660
Galeoonid : 381
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 31812
Registration date : 09/01/2008

Underworld rollimäng - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Underworld rollimäng   Underworld rollimäng - Page 13 Icon_minitimeEsm Jan 11 2010, 18:45

Berry viimaste sõnade peale ei suutnud Aurora oma naeru tagasi hoida.
-"Kes sa oled? Ja mis kõige tähtsam kuidas sa meist tead?" küsis Aurora lõpetades naeru.
Tagasi üles Go down
Cazzzu
Tumehaldjas
Tumehaldjas
Cazzzu


Female Postituste arv : 431
Hüüdnimi : Cazzzu,Caz...... , Mammu
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 27440
Registration date : 08/08/2009

Underworld rollimäng - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Underworld rollimäng   Underworld rollimäng - Page 13 Icon_minitimeReede Jan 15 2010, 22:24

Kuid majani li veel paal kilomeetrit kuid Lucy enesevalitsus oli läbi. Vaikselt ohanud hüppas neiu kergelt katuselt ühele kõrvaltänavale. Taaskord jahile mõtles vampiiritar kuid tema sisemuses oli mingi kummaline rõõm, jahirõõm. Inimeseverd sai soojana väga harva.
Tagasi üles Go down
http://usamakygens.proboards.com/index.cgi
Grey Visual Blackwing
Nõid
Nõid
Grey Visual Blackwing


Female Postituste arv : 672
Hüüdnimi : Grey, G.V
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 27918
Registration date : 19/06/2009

Underworld rollimäng - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Underworld rollimäng   Underworld rollimäng - Page 13 Icon_minitimeKolm Jan 27 2010, 16:42

"Tean kõike," lausus Berry pisut jahedalt. "Ja...kes ma olen? Mis veider küsimus? Berryks kustutakse mind."
Berry võttis taaskord kirjutusvahendi, ning tegi pärgamenditükile märkmeid. "Ja see tükk on ainus osa, mille ma leidsin Luciferi loitsuraamatust. Ehk siis see on osa vabastamise loitsust. See teeb mind tagasi normaalseks, olgugi, et mitte endisel kujul. See teie arst oli väga arukas."
Tagasi üles Go down
Acheron
Istar
Istar
Acheron


Female Postituste arv : 2966
Age : 29
Hüüdnimi : Kit, Kätu ja KS
Punktid : 660
Galeoonid : 381
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 31812
Registration date : 09/01/2008

Underworld rollimäng - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Underworld rollimäng   Underworld rollimäng - Page 13 Icon_minitimeLaup Jan 30 2010, 20:31

-"Ma ei küsinud mida sa tead vaid Kuidas?" täpsustas Aurora end ja jätkas:
-"Loitsud? Kuhu ma sattunud olen?" küsis ta ja vaatas umbusklikult Berry poole. Loitsud, mõtles ta. Te peate nalja tegema! See plika on lolliks läinud.
-"Kogu oma elu jooksul pole ma kuulnud mingist saatana käsilase Lutciferi loitsuraamatust! Sa oled liiga palju filme vaadanud." ütles ta vaadates Berry'le otsa.
Tagasi üles Go down
Grey Visual Blackwing
Nõid
Nõid
Grey Visual Blackwing


Female Postituste arv : 672
Hüüdnimi : Grey, G.V
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 27918
Registration date : 19/06/2009

Underworld rollimäng - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Underworld rollimäng   Underworld rollimäng - Page 13 Icon_minitimeReede Veeb 05 2010, 14:16

"Ma ei ole kunagi elu jooksul ainsatki filmi vaadanud. Seni, kuni te mind ei usu..."
Berry lahkus. Talle tundus sealne seltskond veider, kuna ta ise tundis end erinevana. Ta polnud ei vampiir ega libahunt, aga tuli välja, et ka mitte inimene. Tõsi. Ta ei tundnud end enam inimesena, kuna tunnetas enda sisemuses midagi erinevat, mis oli hiljuti pead tõstnud. Lõhnataju oli tugevnenud, ning silmanägemine teravnenud. Jõudes peatänavale, ehmus ta pisut automüra peale, kuid harjus peagi ja võttis suuna surnuaiale.
Ta pidi midagi ette võtma.

OT:Berry peres peaks tilk vampiiri ja/või lycani verd olema, aga ega ma ei tea.
Tagasi üles Go down
Acheron
Istar
Istar
Acheron


Female Postituste arv : 2966
Age : 29
Hüüdnimi : Kit, Kätu ja KS
Punktid : 660
Galeoonid : 381
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 31812
Registration date : 09/01/2008

Underworld rollimäng - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Underworld rollimäng   Underworld rollimäng - Page 13 Icon_minitimePüh Veeb 07 2010, 13:38

OT: mhm, vanavanaema oli vampiir näiteks? ja tema veres löövad tolle mälestused välja, see oleks loogiline. Arvestades seda, et siin säilitab veri inimese, lycani, vampiiri kõik mälestused ja kannab need edasi.

-"Keegi ei öelnud, et sind ei usuta," sõnas Aurora vaikselt kui Berry lahkus, seda on lihtsalt raske uskuda.
Tagasi üles Go down
droideka
Kantsler
Kantsler
droideka


Male Postituste arv : 3569
Age : 26
Hüüdnimi : Droi...
Punktid : 510
Galeoonid : 511
Aktiivsuspunktid : 31128
Registration date : 28/04/2009

Underworld rollimäng - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Underworld rollimäng   Underworld rollimäng - Page 13 Icon_minitimePüh Veeb 07 2010, 16:20

Folken ohkas ja pani silmad. Tüdruk, kelle pärast nad sellist vaeva olid näinud jalutab nüüd lihtsalt minema. See tundus olevat liig, kuid Folken surus viha alla.
Tagasi üles Go down
Acheron
Istar
Istar
Acheron


Female Postituste arv : 2966
Age : 29
Hüüdnimi : Kit, Kätu ja KS
Punktid : 660
Galeoonid : 381
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 31812
Registration date : 09/01/2008

Underworld rollimäng - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Underworld rollimäng   Underworld rollimäng - Page 13 Icon_minitimeEsm Veeb 08 2010, 15:04

-"Persse," pomises Aurora vaikselt ja vaatas ust.
-"Nii, millal me ta üles otsime?" küsis ta siis teiste poole vaadates.
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34625
Registration date : 09/07/2009

Underworld rollimäng - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Underworld rollimäng   Underworld rollimäng - Page 13 Icon_minitimeEsm Veeb 08 2010, 16:41

Ferena hulkus metsas. Ta ei julgenud enam koju tagasi minna, sest õues oli valge ja ta ei tahtnud surra.
Janu hakkas vampiiri kurku kuivatama.
Tagasi üles Go down
Grey Visual Blackwing
Nõid
Nõid
Grey Visual Blackwing


Female Postituste arv : 672
Hüüdnimi : Grey, G.V
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 27918
Registration date : 19/06/2009

Underworld rollimäng - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Underworld rollimäng   Underworld rollimäng - Page 13 Icon_minitimeTeis Veeb 09 2010, 13:14

Berry suundus metsatuka lähedale surnuaeda, oma veidrikust vanaema hauale, istus pingile, ning küsis: "Miks? Mis minuga toimub?`Ma pole üks nendest, ega ju?"
Ta vaatas oma vanaema hauda lähemalt. Eriti tema sünni ja surma aastaid. Siis tal lõpuks koitis:Ta ei saanud inimene olla... Tema vanaema oli aastate põhjal sündinud 19. sajandil ning surnud aastal 2005.
See pole võimalik! Ta peaaegu karjus need mõtted välja. "Vanaema...see pole võimalik!!!"
Tagasi üles Go down
Acheron
Istar
Istar
Acheron


Female Postituste arv : 2966
Age : 29
Hüüdnimi : Kit, Kätu ja KS
Punktid : 660
Galeoonid : 381
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 31812
Registration date : 09/01/2008

Underworld rollimäng - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Underworld rollimäng   Underworld rollimäng - Page 13 Icon_minitimeEsm Veeb 22 2010, 07:34

Nii, millal see juhtus? mõtles Aurora istudes logisevale toolile. Ta vatas oma seltskonda, noorvampiir ja lycan. Aastaid tagasi oleks neid mõrvatud juba ainuüksi tolle inimese Berry pärast, kes teadis liiga palju. Kuid nüüd ehk mitte, arutles ta omaette. Meil ei ole enam Vanemaid keegi ei ole tegelikult võimul, karistusest võib pääseda.
Tagasi üles Go down
Grey Visual Blackwing
Nõid
Nõid
Grey Visual Blackwing


Female Postituste arv : 672
Hüüdnimi : Grey, G.V
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 27918
Registration date : 19/06/2009

Underworld rollimäng - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Underworld rollimäng   Underworld rollimäng - Page 13 Icon_minitimeTeis Apr 20 2010, 09:34

Berry nuuksatas. Tema vanaema ei saanud ju tõesti vampiir olla, ega? Ta oli surnud. Aga oota...lycan võis olla ta tapnud. Berryl koitis, et ta ei teadnud oma kõige salapärasema sugulase kohta kaugeltki kõike. Ta haaras hauakivi ülemisest äärest, ning suur oli tema hämmastus, kui sellest lihvitod marmorpinnast kild välja kukkus. "Aah!" karjatas Berry ehmatusest, kuna kild oli talle kätte lõiganud. "Mis toimub...vanaema???" Vastus oli ta enda peas. Aga on see võimalik?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Underworld rollimäng - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Underworld rollimäng   Underworld rollimäng - Page 13 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Underworld rollimäng
Tagasi üles 
Lehekülg 13, lehekülgi kokku 13Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 Similar topics
-
» Underworld'ist
» Underworld registreerumine

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Mängud! :: Kasutajate rollimängud :: Underworld-
Hüppa: