Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Emma Watson kaalub näitlemisest loobumist

Go down 
AutorTeade
Külaline
Külaline
Anonymous



Emma Watson kaalub näitlemisest loobumist Empty
PostitaminePealkiri: Emma Watson kaalub näitlemisest loobumist   Emma Watson kaalub näitlemisest loobumist Icon_minitimeKolm Juul 29 2009, 12:43

Emma Watson kaalub näitlemisest loobumist

Filmimaailma tõusev täht Emma Watson ütles, et pole kindel, kas tahab näitlemist jätkata.
19-aastane Harry Potteri staar rääkis ajakirjale Teen Vogue, et tema uuesti kaamera ette meelitamiseks tuleks talle pakkuda vähemalt sama põnevat rolli kui seda oli Hermione Grangeri osa võlurifilmides.

Minus pole nagu seda põletavat kirge näidelda ja minu jaoks pole vahet, mida ma teen, rääkis Watson.

Enne, kui mu teele satub midagi, mille vastu mul on nii tugevad tunded, nagu Hermione rolli suhtes tundsin, et see on elu ja surma küsimus ei taha ma uuesti näidelda, selgitas staar.

Watson lisas, et läheb ülikooli inglise keelt ja kirjandust õppima ning loodab, et tal on võimalik seal anonüümseks jääda.


OT: MAAILMA kurveim uudis. Kurb Kurb Kurb
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Emma Watson kaalub näitlemisest loobumist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Emma Watson kaalub näitlemisest loobumist   Emma Watson kaalub näitlemisest loobumist Icon_minitimeNelj Sept 10 2009, 14:01

Ma loodan ka, et tal õnnestub anonüümseks jääda, kuigi ma ei usu seda... Mul on nendest ülikuulsatest inimestest kahju.

See on tore, et talle Hermione roll meeldib. (=
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Külaline
Külaline
Anonymous



Emma Watson kaalub näitlemisest loobumist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Emma Watson kaalub näitlemisest loobumist   Emma Watson kaalub näitlemisest loobumist Icon_minitimeNelj Sept 10 2009, 21:29

Jah. Ma loodan teda ikka kuskil veel näha.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Emma Watson kaalub näitlemisest loobumist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Emma Watson kaalub näitlemisest loobumist   Emma Watson kaalub näitlemisest loobumist Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Emma Watson kaalub näitlemisest loobumist
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Emma Watson
» Intervjuu Emma Watsoniga

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Raamatukogu :: Artiklid Hp kohta-
Hüppa: