Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Sigatüüka rollikas

Go down 
+9
Ristor
rutikesekene
Jossu
Chandra
Cheinu
kikael
Forgotten-
TikaaniSaiko
Murtagh
13 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
AutorTeade
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34620
Registration date : 09/07/2009

Sigatüüka rollikas - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sigatüüka rollikas   Sigatüüka rollikas - Page 17 Icon_minitimeReede Juul 15 2011, 13:51

"See on kõik minu süü! Tyler... palun anna mulle andeks, ma olin nii loll ja rumal ja... Pagan võtaks! Vaadake, mulle meeldib Tyler ja siis üks poiss keda ma ära kasutasin et saaksin Tyleri omale... Ma olin kuri Tyleri peale ja siis ma luiskasin natuke ja see poiss ja Tyler läksid kaklema ja... Oi kuidas ma ennast nüüd vihkan!" Jamie ei olnud sugugi kindel, et tema jutust ka aru saadi.
Tagasi üles Go down
Cheinu
Hobugreif
Hobugreif
Cheinu


Female Postituste arv : 1314
Age : 28
Hüüdnimi : cheinu.
Punktid : 60
Galeoonid : 146
Aktiivsuspunktid : 28430
Registration date : 28/06/2009

Sigatüüka rollikas - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sigatüüka rollikas   Sigatüüka rollikas - Page 17 Icon_minitimeReede Juul 15 2011, 14:00

"Ta ütles, et ma ahistan teda." lisas Tyler. Pomfrey vaatas mõlemaid suurte silmadega. "Olgu, Tyler, sina võid nüüd minna. Ma olen kindel, et sul on vaja veel õppida." Tyler tõusis püsti. "Okei, ma siis lähen." Tyler kõndis puhketuppa. Tal oli plaanis John üles otsida. Johni asemel leidis ta üles Carli, või vastupidi, Carl leidis tema. "Kuule, Tyler." alustas Carl. "Jajah, sul on kahju ja nii edasi. Sa Johni oled näinud?" Carl raputas pead. "Kui näed siis ütle, et mul on vaja taga rääkida."
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34620
Registration date : 09/07/2009

Sigatüüka rollikas - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sigatüüka rollikas   Sigatüüka rollikas - Page 17 Icon_minitimeReede Juul 15 2011, 14:04

Jamie jõi oma rohud ära ja jooksis ruttu minema, kui arst korraks selja keeras. Tee peal nägi ta Johni.
"John kuule, palun aita mind! Palun ütle Tylerile, et ma hoolin temast väga ja... et ma tahan temaga käima hakata või midagi. Sa oled ju suht hea selles, proovi lihtsalt see jutu sisse ära märkida, onju? Siis ma võin paar head sõna Heatherile öelda, eks?"
Jamie naeratas armasalt.
"No okei siis..."
John läks Tylerit otsima.
Tagasi üles Go down
Cheinu
Hobugreif
Hobugreif
Cheinu


Female Postituste arv : 1314
Age : 28
Hüüdnimi : cheinu.
Punktid : 60
Galeoonid : 146
Aktiivsuspunktid : 28430
Registration date : 28/06/2009

Sigatüüka rollikas - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sigatüüka rollikas   Sigatüüka rollikas - Page 17 Icon_minitimePüh Aug 28 2011, 14:52

John polnud väga kindel, et Jamie Heatheriga räägib aga proovida ju tasub. John oli kindel, et Tyler on kusagil puhketoas. Nii see oligi. Tyler rääkis Carliga. Tundus, et ta polnudki enam nii vihane Carli peale. "Khm.. Tyler, saaks rääkida?" Joh vaatas Carlo poole, et ta minema läheks. "Sa oleks võinud varem tulla, tegelt ka. See Carl vabandas pmst terve aja. Jube." ütles Tyler.
"Tundus, et te saate päris hästi läbi juba." Tyler jõllitas Johni. "Okei okei. Ole õnnelik, et ma üldse tulin." ütles John, "Kuule, me peame rääkima. Sa pistad arvatavasti kisama, et mis mul viga on jne pärast seda juttu aga lihtsalt, et sa teaksid, ma olen totaalselt sinu poolt ja tegelt ma ütlen seda ainult enda pärast tõesti." Tyler vaatas Johnile küsivalt otsa. "Lepi Jamiega ära. Ta on tegelikult täiega tore, tead ju küll ja Brenda on lihtsalt... ütleme nii, et kui sa saaksid valida kas päästad Brenda või Jamie ükskõik millest siis kumma sa valiksid?" Tyler hakkas naerma. "Ja kuidas see sinusse puutub?" küsis ta. "Jamie räägib Heatheriga, tead küll, Heather, see kuuendast. John muigas. Tyler noogutas. "Kui ta nii väga ära tahab leppida siis las räägib ise minuga."
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34620
Registration date : 09/07/2009

Sigatüüka rollikas - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sigatüüka rollikas   Sigatüüka rollikas - Page 17 Icon_minitimePüh Aug 28 2011, 14:56

John läks Jamie juurde ja edastas antud info.
"Kas ta naeratas?? Kas ta kõlas positiivselt??" Jamie arvas, et tal on lootust. Ta hakkas kohe Tyleri poole minema.
"Kuule, seda et..." punastas John.
"Ahjaa, okei, ma räägin ennem Tyleriga ära ja siis ütlen Heatherile ka midagi! Tsau!" Jamie jooksis Tyleri juurde.
"Tyler, palun lepime ära!!
Tagasi üles Go down
Cheinu
Hobugreif
Hobugreif
Cheinu


Female Postituste arv : 1314
Age : 28
Hüüdnimi : cheinu.
Punktid : 60
Galeoonid : 146
Aktiivsuspunktid : 28430
Registration date : 28/06/2009

Sigatüüka rollikas - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sigatüüka rollikas   Sigatüüka rollikas - Page 17 Icon_minitimeEsm Aug 29 2011, 13:00

"Arvad jah? Nojah, okei." ütles Tyler ja kõndis minema. Kuigi ta oli nõus ära leppima, et olnud ta veel Jamiele andestanud. Koridoris nägi ta Johni. "Nooh, leppisite ära?" päris John. "Vist küll." vastas Tyler. "Vist? Ta Heatheriga rääkis?" küsis John. "Ei tea." ütles Tyler. John kortsutas kulmu. "Te ikka leppisite ära? Tyler noogutas. "Muide, kui sa Jamiet näed siis ütle, et ta kindlasti Heatheriga räägiks."
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34620
Registration date : 09/07/2009

Sigatüüka rollikas - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sigatüüka rollikas   Sigatüüka rollikas - Page 17 Icon_minitimeEsm Aug 29 2011, 13:07

Jamie ei olnud kindel, kas nad Tyleriga olid nüüd jälle hästi läbi saamas või mitte, aga ta otsustas Heatherile Johnist rääkida.
"Heather, oota korra, sa Johni mäletad, onju? Sa meeldid talle. Okei, tsau siis!"
Jamie lippas kihistades minema, Heather jäi teda väga üllatunult ning punase näoga passima. Ta naeratas. Ta oli arvanud, et ei meeldi kellelegi.
"Tyler, hakkame käima!" hüüdis Jamie juba kaugelt, olles valmis eitava vastuse puhul teatama, et tegi ainult nalja.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Sigatüüka rollikas - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sigatüüka rollikas   Sigatüüka rollikas - Page 17 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Sigatüüka rollikas
Tagasi üles 
Lehekülg 17, lehekülgi kokku 17Mine lehele : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
 Similar topics
-
» Kuuvalguse rollikas
» Esme foorum[ROLLIKAS AKTIIVNE!]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Mängud! :: Kasutajate rollimängud :: Sigatüügas-
Hüppa: