Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Ardamirieli rollimäng! (vana teema)

Go down 
+19
Murtagh
elyon
Ginny
Ellen.
Erewin
Dobby
Karin
Valgekihv
Acheron
Potteri fänn
Liv
hermione80
libahunt
Chandra
Brietha
aare94
Celestine
Evanna
Tofu
23 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
AutorTeade
Karin
Lohe
Lohe
Karin


Female Postituste arv : 2577
Hüüdnimi : karin, siil, frenger
Punktid : 820
Galeoonid : 886
Aktiivsuspunktid : 30451
Registration date : 03/07/2008

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 13:05

Calile meeldis vihm , muutus ka ta meel rõõmsamaks. Ta käskis Täpsul otsekohe kotti minna ja tõmbas kotisuu kinni.
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 13:28

Ayanna vastas eemalviibivalt:
"Nõus..." ise õieti kuulamatagi. Ta teadis, millest teised räägivad ja oli üsna kindel, et teadis ka vastust.
Ta oli otsuse langetanud. Ta tegi pähe mõtliku näo, nagu ta arutaks mõttes midagi, et teised tema vaikimist imelikuks ei peaks.
Ta võttis end kokku ja ründas Trunksi meeli.
Rünnak oli tulnud nii äkki, et noor haldjas polnud jõudnud seda kaitsta ja Ayanna sai sisse. Esimese asjana ta hoidis poissi kummalisi liigutusi või häälitsusi tegemast, näiteks kukkumine või kiljumine. Ta suutis asja kenasti kontrolli all hoida. Trunks tundus olevat üsna vapustatud.
Ta oli isegi üsna vapustatud. Nüüd ma tegin seda. Talle hakkasid vägisi pähe tungima süütunne ja veidrad mõtted, kuid ta blokeeris need. Kahetsemiseks on aega ka hiljem. Praegu tuleb see asi lõpuni viia.
Ta hakkas ettevaatlikult uurima.
See tekitas temas tülgastust, olla kellegi teise meeltes, tema mälestusi ja kige varjatumaid saladusi uurides. Ta tundis iiveldust, aga surus sellegi alla.
Ta jätkas.
Varsti saigi ta teada, kes oli neid reetnud. Alguses tekitas see vihapahvaku, kuid siis sai ta teada, et ka Trunksi ema oli Malibrae käes... Nüüd tahtis talle pisar silma tikkuda. Vaeseke. Ja ei tea, mida ta nüüd minust arvab... Ta sundis end rahulikuks ja küsis Trunksilt mõttes, ainult et hoopis teistmoodi. Nimelt saatis ta Trunksile ühe mõtte poisi enda peas.
"Kas ma saan sind aidata?" küsis ta võimalikult kaastundliku häälega (kuigi mõtetes ei olnud häält, oli seda siiski aru saada). Tegelikult polnud seda isegi vaja küsida, ta juba teadis. Kuid nüüd oli soov teada saada asendunud sooviga aidata. Aga seda tuli teha ülimalt taktitundeliselt ja ettevaatlikult, kuna Trunks oli kindlasti tema vastu häälestatud.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Xboy1322
Pisihaldjas
Pisihaldjas
Xboy1322


Male Postituste arv : 258
Hüüdnimi : Xboy
Punktid : 110
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 28682
Registration date : 26/08/2008

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 14:27

Trunks sai aru et Ayanna ta mõtteid ründas ja ütles talle"Ma olen 11 aastat vana ja ma tahan oma ema tagasi!Ja kui sa minu mõtete ründamist ära ei lõpeta siis ma lasen Malibrael tulla 5000 orkika!"ütles Trunks vihaselt.
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 14:37

"Ta tuleb niigi," ütles Ayanna leebelt. "Ja sa ei kujuta ette, kui halvasti ma end selle rünnaku pärast tunnen. Kuid meie ettevõtmise edukusest sõltub kogu Ardamirieli saatus ja sellepärast ma ei saanud lasta sellel edasi kesta. ma nii väga sooviksin, et sa sellest aru saaksid. Ja ma tahan sind aidata."
Ta tundis end, just nagu ta öelnud oligi, äärmiselt halvasti. Tal oli kohutav häbi niiviisi teise mälestustes sehkendada. Aga ta sundis end rahulikuks ja lootis, et ta suudab selle heastada.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Xboy1322
Pisihaldjas
Pisihaldjas
Xboy1322


Male Postituste arv : 258
Hüüdnimi : Xboy
Punktid : 110
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 28682
Registration date : 26/08/2008

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 14:40

"Vaevalt!"karjus Trunks ja nüüd hakkasid tal pisarad silmadest tulema."Sa ainult kiusad mind!Ma teenin Malibraed ainult selle pärast et enda ema kätte saada ja et ma oma ema saaksin pean ma ühe teist tapma!"karjus Trunks kogu kõrist ja võttis mõõga tupest välja.
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 14:43

[Kuule, Ayanna hoidis teda kontrolli all. ta ei saanud karjuda ega mõõka tõmmata. Ta sai seda teha vaid mõttes.]
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Acheron
Istar
Istar
Acheron


Female Postituste arv : 2966
Age : 29
Hüüdnimi : Kit, Kätu ja KS
Punktid : 660
Galeoonid : 381
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 31757
Registration date : 09/01/2008

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 14:46

[See mida Trunks tegi on kahtlane, sest kuule ta on ju ümber piiratud see oleks sama hea kui happese ujuma minna.]
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 14:51

[Ja ta ei saa seda teha ka.]
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Acheron
Istar
Istar
Acheron


Female Postituste arv : 2966
Age : 29
Hüüdnimi : Kit, Kätu ja KS
Punktid : 660
Galeoonid : 381
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 31757
Registration date : 09/01/2008

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 14:53

[See oli kujundlik väljend.]
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 14:55

[Ma räägin sellest, midata tegi, mitte happe sisse ujuma minemisest Naer]
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Acheron
Istar
Istar
Acheron


Female Postituste arv : 2966
Age : 29
Hüüdnimi : Kit, Kätu ja KS
Punktid : 660
Galeoonid : 381
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 31757
Registration date : 09/01/2008

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 14:57

[Vabandan kuid ma õpin samal ajal ei pannud tähele. Väga rõõmus]
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 14:59

[Naer Igatahes, pöörduks rollika juurde tagasi. Nüüd Xboy juba lahkus, tuleb jälle oodata, enne kui saan temaga mõttevestlust jälle arendada...]
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29889
Registration date : 25/12/2007

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 15:09

[Tal pole midagi erilist kirjutadajuu. Kirjuta talle ennew vastu.]
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Acheron
Istar
Istar
Acheron


Female Postituste arv : 2966
Age : 29
Hüüdnimi : Kit, Kätu ja KS
Punktid : 660
Galeoonid : 381
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 31757
Registration date : 09/01/2008

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 15:09

[Ok.]

Kidaia oli rõõmus kui hakkas vihma sadama ta pööras ennast jälle teist pidi ja rääkis vaikselt Fredyga.
Tagasi üles Go down
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29889
Registration date : 25/12/2007

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 15:18

Gümnastika sirutas kaela hästi pikkaks ja tunnetas vihma mõnusi. Ta nautis ülekõige seda. Kuid ilm hakkas kiskuma tormiseks. Tuul muutus kõvemaks ja mõnus vihm muutus üsnapea vastikuks padukaks mille seest ei näinud peaaegu üldse. Siis ütles Gümnastika kõigile: "Me peaks maanduma. Varsti on tuul nii kõva ,et ei mina ega ükski kotkas."
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30634
Registration date : 23/02/2008

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 15:23

[OT: Niih , peale väikest arutust Harry Potteriga, otsustasime, et ma nagu olin koguaeg Ayannaga kaasas, ainult vabandan, et ma vahepeal ei kirjutanud, kuigi andsin avalduse, et lahkun hetkel Ardamirieli rollikast. Kuna nüüd mind vaevas suur kaastunne, otsustasin taas liituda ja nüüd vallutan teiega seda rollikat! (6)]


Peale võtlust orkidega, mis oli väsitav, lendas Miseria Ayannale peaaegu kõrvale. Polnud just kõige parem nii järsult rünnatud olla ja peaaegu ära tapetud. Ta küll kuulis osa vestlusest kuid ei hakanud sekkuma, vaid hingas katkendlikult sisse-välja. Ta oli liiga väsinud, kuid pidi ikkagi püsti seisma.Kuulnud aga selle kohta, et nende seas on reetur, kergitas ta kulmi. Ta küll poleks seda oodanud, kuid kahtlustada ta samuti kedagi ei hakanud. Tavaliselt läheb ta liiga ... äkiliseks kui kahtlusaluse leiab omale.


Viimati muutis seda Miseria (Esm Sept 15 2008, 15:30). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 15:27

[teeme siis nii, et ta ütles seda raevukalt, aga mõttes. Naeratab Ja pisaraid ka ei olnud.]

Ayanna oli üsna meeleheitel. Mida ma pean tegema? mõtles ta. [Muide, Ayanna mõtteid Trunks ei kuulnud.] Nüüd ta teadis, et Trunks oli reetur, aga millegipärast polnud ta üldse vihane või nördinud. Ta tundis ainult noorele haldjale kaasa ning tahtis aidata. Nüüd. Pealegi, kui ta poisi mõtetest lahkuks ja enam teda ei kontrollika, hakkaks Trunks kohe pasundama ja kõigile kellama, et Ayanna ründas tema mõtteid. Seda aga Ayanna ei tahtnud. Ei... Nad ei tohi teada! Ta mõttes käisid paaniliselt edasi-tagasi. Ta pidi mingi lahenduse leidma.
"Palun, kuula mind," ütles ta rahulikult. Kui ta ka oli närvis, polnud seda aru saada. Ta jätkas, end kõigest väest vaos hoides.
"Ma ei saanud sul lasta edasi tegutseda. Kas sa ei kuulnud? Kui sinu ettevõtmine oleks õnnestunud, poleks ei sind ega sinu ema, kelle nimel sa seda kõike teed! Kui Malibrae saab Haldjakivi kätte, siis mitte keegi ei tea, mis Ardamirieliga juhtuda võib!
Meie ainuke, ainuke võimalus on leida Haldjakivi ja see oma kohale tagasi panna.
Ainuke. Siis pole enam Malibraed ega tema armeed ja me saame su ema ära tuua. Muide," lisas ta, endalgi klomp kurgus, "ka minu ema on Malibrae käes."

[Ohjaa, muide, Miseria, ma vist mainisin ka seda... Et me hetkel oleme kotkaste seljas.]
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30634
Registration date : 23/02/2008

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 15:34

[OT: Nüüd sa siis mainisid Väga rõõmus Ma olen nii lahke ja muutsin postituse ära.Naeratab]


Miseria kotkas võttis korraks hoogu ja tõusis kõrgemale õhku ning langes taaskord. Õnneks oli hundikutsikaga kõik korras, kuid ta värises endiselt ning kotkas laskus taas endisele kõrgusele. Vihma sadas ja see tekitas õrnad külmavärinad. ,,Pole ka ime, et ma varsti haigeks jään.." arvas haldjatar ning vangutas kergelt pead.
Tagasi üles Go down
Erewin
Istar
Istar
Erewin


Female Postituste arv : 2862
Age : 27
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 30824
Registration date : 04/07/2008

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 15:35

" Ahah siis, tore, et mulle ka teatasid, "ütles Galeran turtsakalt. Orkid silmitsesid neid valvsalt. " Teeskle magamist, " ütles haldjas teravalt. Galeran tegigi seda, sest ei näinud vastuvaidlemiseks erilist põhjust. Ta kuulis, kuidas orkid minema tümpsisid. Galeran nägi, et plats oli tühjaks jäänud. Haldjas purustas võluväega oma köidikud. Ah, vaat kui tore siis, ta oskab maagiat! mõtles tüdruk tusaselt.
Haldjas piilus ringi ja hakkas juba minema.
" Misasja, sa niimoodi jätadki mind siia? "kisendas Galeran mõtteteel haldjale. Haldjas kehitas õlgu.
Tagasi üles Go down
http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
Potteri fänn
Narr
Narr
Potteri fänn


Female Postituste arv : 197
Hüüdnimi : Pf.
Punktid : 320
Galeoonid : 320
Aktiivsuspunktid : 29985
Registration date : 08/12/2007

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 15:44

Dwarf vaatas ringi. Ta ei leidnud lendamises enam erilist mõnu ja külm vihm hakkas tegema teed läbi ta keebi. Ta oleks soovinud maanduda küll, aga kahjuks ei osanud ta haldjakeelt ega saanud vestlusesse sekkuda.
Tagasi üles Go down
Celestine
Lohe
Lohe
Celestine


Female Postituste arv : 2669
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 30254
Registration date : 13/12/2007

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 16:09

Kostis mürinat ja taevast valgustasid peagi mõned välgud. Mirdaliel hüüdis kõigile mõtetes: "Me peame maanduma! Me lendame äikesepilvedes. On väga suur võimalus, et söestume."
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30634
Registration date : 23/02/2008

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 16:26

Miseria viis pilgu Mirdalielile, kes oli mõtetes teatanud mis neid ees ootab. Süda vajus haldjataril saapasäärde ning ta viis pilgu Ayannale. Hetkel tundus too küll pealikuna või midagi taolist. Hingates sügavalt sisse, vaatas ta kotkast, kes oli ilmselgelt rahulik ja ootas järgmisi käsklusi.
Tagasi üles Go down
Xboy1322
Pisihaldjas
Pisihaldjas
Xboy1322


Male Postituste arv : 258
Hüüdnimi : Xboy
Punktid : 110
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 28682
Registration date : 26/08/2008

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 16:26

[To Harry Potter:Trunks tegigi seda mõtetes.]
Tagasi üles Go down
Celestine
Lohe
Lohe
Celestine


Female Postituste arv : 2669
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 30254
Registration date : 13/12/2007

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 16:29

Serena pikeeris allapoole. Mirdalielil hakkas pea sellest veidi valutama ja ta pööras pea teiste poole.
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30634
Registration date : 23/02/2008

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 16:36

,,Ayanna!Ma arvan, et me peaksime tõesti allapoole laskuma!" hüüdis ta enda liigikaaslasele (haldjas) ja viis pilgu Mirdalielile. Tundus, et temaga pole kõik korras . Tüdruk õhkas raskelt ja viis käega üle lauba, kui pühkis käega ära vihmavett silme eest.
Tagasi üles Go down
Celestine
Lohe
Lohe
Celestine


Female Postituste arv : 2669
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 30254
Registration date : 13/12/2007

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 16:38

Mirdaliel vihastas enda peale ja suunas pilgu taas maa poole. Teisi oli raske näha, nende piirjooned hakkasid hägustuma, kuna vihma sadas kohutavalt.
Tagasi üles Go down
Ginny
Öökull
Öökull
Ginny


Female Postituste arv : 63
Age : 26
Hüüdnimi : Jacqy
Punktid : 110
Galeoonid : 110
Aktiivsuspunktid : 30020
Registration date : 01/12/2007

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 16:51

Eliza lendas kuuse latva. Dandy oleks tal peaaegu käest libisenud. Ta kiljatas: "Eliza, kuhu sa kiirustad? Oota ometi. Appi, ma kukun." Eliza jäi järsult kõige kõrgemal oksal pidama ja Dandy ohkas. Eliza vaatas kuhu edasi minna. Ta ei näinud, aga kõige paremini, sest pime oli. "Eliza, ma arvan, et lähme paremale. See tundub kõige ohutum tee olevat." "Oled kindel Dandy, miks just see mets? Me võime ka sinna ära eksida." "Ei, seal elab kindlasti keegi kellelt saaksime teed küsida. Ja see mets tundub nümfi metsa moodi olevat, aga ma pole kindel." Eliza silmitses korra teed ja siis haaras järsult Dandy käest kinni ja nad lendasid Nümfi metsa poole. Nad lendasid sinna ja siis lendas ELiza kiiruga alla nii, et Dandy oleks ennast peaaegu oksa vastu ära löönud. Dandy kiljatas mitu korda hirmust. Eliza aeglustas oma käiku ja nad lendasid aeglaselt alla. Tüdruk lasi sõbra käest lahti ja lendas edasi. "Eliza, kus sa lähed? Oota mind ka." "Shh, ma üritan vaadata kes seal liigub." "Aa, ok. Las ma vaatan ka." "Muidugi, aga ole tasa. See paistab olevat pisihaldjas. Kui ma õigesti näen on tal rohukõrrest peavõru ja..." "Mis ta teeb?" "Ta tuli välja ühest majakesest ja ütles: Ma lähen välja." "Hmm, küsiks temalt teed?" "Jaa, hea mõte." Eliza ja Dandy lendasid pisihaldja poole. Dandy ütles: "Tere, mu nimi on Dandelion ja see on mu sõbranna Eliza..." "Tere. Me oleme ära eksinud ja otsiksime peavarju.. huh mitte peavarju vaid teed Mabjeri mets poole, aga külalislahkus poleks ka paha."
Tagasi üles Go down
Erewin
Istar
Istar
Erewin


Female Postituste arv : 2862
Age : 27
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 30824
Registration date : 04/07/2008

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 17:16

" Eriti ülbe, " ütles Galeran. " Olgu siis, " vastas haldjas tüdinult ja purustas tüdruku köidikud. Viitimata haldjale ka paari sooja tänusõna öelda, laskis Galeran kohapealt kiiresti jalga.
Tagasi üles Go down
http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29889
Registration date : 25/12/2007

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 17:57

Gümnastika üritas maanduma hakkata aga tuul oli liiga tugev. Selle asemel viis tuul ta teistest eemale. Varsti ei näinud ta enam midagi. Samuti ei suutnud ta edasi minna. Tema ainus võimalus oli maanduda aga kuidas? Tuul surus ta kukerpallidesaatel vaid kaugemale. Ta üritas kõigest väest maanduda. Ta hakkas vaikselt maale lähemale saama. Kui ta jald lõpuks maad puudutasid siis üritas ta tiibu kinnivoltida. See osutuks aga kõige raskemaks. Selleasemel tuul aga kukutas ta pikali. Gümnastika üritas aga uuesti. Maa oli porine ja libe.
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 33151
Registration date : 14/08/2008

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 18:26

Miseria tõstis pilgu taevasse, kus tõusid mustad vihmapilved. Hetke pärast hakkasid suured ja rasked vihmapiisad alla kukkuma ning suur tuul puhuma. Miseria tiris kapuutsi pähe ning naaldus vastu valget lindu, kes ikka korralikult lendas teistega koos.
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 18:29

[Kuidas meeltes mõõka tõmmatakse ja pisaraid kallatakse? Imestus Ja muide, ehk sa vastaksid ka?]

Ayanna taipas, et tema enda kehal on ka väikesi probleeme. Ta üritas keskenduda kahele asjale kahes eri kohas korraga, aga see polnud teps mitte kerge. Trunksi mõtetesse jäi ta endiselt rahulikuna, samas kui ta üritas end oma kehas turvaliselt hoida. Ta leidis, et tal oleks lihtsam üksi, mitte Gümnastika seljas. Ning ilmselt nii on temalgi lihtsam, mõtles haldjas ja nii tegigi. Ta hüppas pegasuse seljast maha ja lasi end sirgjooneliselt kukkuda, kuni oleks peaaegu vastu maad põrganud, ja seal jäi hõljuma. Ta tõi end ettevaatlikult maa peale ja sättis end märjale rohule istuma. Rohkemaks pole hetkel aega.
Ta keskendus jälle Trunksile ja valvas, et poiss teistele märku ei annaks, et keegi tema meeltes kükitab ja veel enam, et tegu on Ayannaga. Ühtlasi sai ta ka näha, kas teistega on kõik korras.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30634
Registration date : 23/02/2008

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 18:31

Miseria judistas end raskelt ja läbi tiivalöökide oli kuulda noore haldja hambaplaginat. Lõpuks kui Ayanna maandus, ohkas ta isegi kergendunult ning kotkas maandus samuti suure hooga. Miseria hüppas linnu seljas maha ja astus Ayanna kõrvale:,,Ma arvan, et me peaksime mõne varjulisema paiga otsima.." lausus ta hambaid plagistades ja käsi enda ümber pannes.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 33151
Registration date : 14/08/2008

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 19:12

Miseria lind muutis kergelt suunda nind peagi maandus too teise Miseria ning Ayanna juures. "Mis juhtus?"
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 19:15

[Miks kõik samasse kohta satuvad? Gümnastika eksis ära.]

Ayanna tajus vaevumärgatavalt, et keegi on tema juures. Ta oli juba üsna väsinud ja närvis. Ta keskendus korraks oma kehale ja küsis:
"Vabandust, mida sa ütlesid?"
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 33151
Registration date : 14/08/2008

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 19:21

OT: Nooh, Miseria järgnes talle, kui too välja ei ilmunud. Tal on hea mälu.
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30634
Registration date : 23/02/2008

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 19:23

[Ma isegi ei teadnud, et sa Gümnastika seljas oled Väga rõõmus Ma ju kirjutasin enne, et lendasin sinu kõrval. Hoolsus. Naer aga jahm , suva nüüd , mina olin esimesena kohal! Naer]

Miseria viis pilgu tumehaldjale, kes samuti maandunud oli nenda kõrval ja vaatas Ayanna poole tagasi. ,,Ma ütlesin, et me võiksime otsida mõnda kuivemat kohta kus saaksid kõik välja puhata!" ütles ta kõvemini ja viis pilgu pegasusele.
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31355
Registration date : 04/08/2007

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 20:16

Ayanna ütles eemalviibivalt:
"Olgu," otsustades mõtete teel edasi rääkida. Tänu vihmarabinale ja tuulevihinale oli aina raskem üksteist kuulda.
Ta oli ka mures. Kaua ta enam poleks niiviisi olla suutnud. Ta lootis kõigest väest, et Trunks saab tast aru.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Chandra
Hiidkalmaar
Hiidkalmaar
Chandra


Female Postituste arv : 92
Age : 25
Hüüdnimi : Laura
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29177
Registration date : 19/05/2008

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 20:26

Üks pisihaldjas või kaks,nägu ta taipas tulid ta juurde pimedusest,sest oli juba pime."Te-tere" ütles ta vastuseks "Ma olen Liliana ja se pole mite minu vaid mu sõbra Meriliini kodu."Ütles ta imestades kuidas need piksid siia said.
"Meriliin tule välja!" Hüüdis ta.
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30634
Registration date : 23/02/2008

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 20:40

Miseria hinga sügavalt sisse ja noogutas kergendunult:,,Kuhu poole me läheme? Kotkad .. ja Pegasus ei saa hästi lennata sellise vihmaga!" ütles ta Ayannale mõtteteel ja tõmbas käega üle juuste, mis näo ette kippusid.
Tagasi üles Go down
Xboy1322
Pisihaldjas
Pisihaldjas
Xboy1322


Male Postituste arv : 258
Hüüdnimi : Xboy
Punktid : 110
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 28682
Registration date : 26/08/2008

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 21:11

Trunks ütles Ayannale mõtetes"Kui ma tõesti ülenärveerisin aga ma tahan ikkagi oma ema päästa."
Tagasi üles Go down
aare94
Loheratsanik
Loheratsanik
aare94


Male Postituste arv : 3735
Age : 30
Hüüdnimi : Aare
Punktid : 1495
Galeoonid : 1965
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 30136
Registration date : 16/12/2007

Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitimeEsm Sept 15 2008, 21:28

Vanir vaatas ringi, ning nägi Ayannat, ja Gümnastikat kõrvale kaldumas ja siis kiirelt maandumas. Vanir üritas nende järgi minna, kuid ta kaotas kotka seljas tasakaalu ja kukkus. Ta oleks surnuks kukkunud, kui ta poleks suutnud viimasel hetkel end alla nõrka kilpi koondada. Kuid see oli liiga nõrk. Kukkudes käis raksatus, ning Vanir kaotas teadvuse.
Tagasi üles Go down
http://harrypotterfoorum.forumotion.com/
Sponsored content





Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ardamirieli rollimäng! (vana teema)   Ardamirieli rollimäng! (vana teema) - Page 20 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ardamirieli rollimäng! (vana teema)
Tagasi üles 
Lehekülg 20, lehekülgi kokku 20Mine lehele : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
 Similar topics
-
» Nummerdamine (vana teema)
» Draakonimunad. (vana teema)
» Hinda eelmise avatari (vana teema)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Mängud! :: Ardamirieli rollimäng-
Hüppa: